Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8007) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Azt hiszem a közeljövőben nem fogunk unatkozni. :)
Csütörtökön jön a gyári 5.0, augusztus 30-án pedig az 5.1. Nem mellesleg szerdán pedig Win10 start. :))

Egyébként itt már van pár Lollipop-on alapuló ROM, természetesen régi kernellel. Kísérletezgető kedvűeknek bátran ajánlom tesztelgetni, igaz elég bug-osak, de ez természetes.
Egy rövid idézet MoDaCo-ról, ami nagyon jól átadja a feeling-jét a dolognak: "Tried the Resurrection one, works very very well, so beautiful, but data doesn't work, even adding the APN. But hell, finally tried LP on my Coolpad!" :)
További infók ezzel kapcsolatban itt találhatóak és persze az xda-s topikokban. A leírásokra nagyon figyeljetek, mert van pár lényeges dolog! Kezdésnek egyből ott a recovery, TWRP 2.4.4-gyel nem fog menni. Én a 2.8.7.0-ás verzióval dolgoztam, tökéletesen tette a dolgát és gyönyörű a Material dizájnja, részemről ajánlott. Viszont máshol tárolja a mentéseket is, de gond nélkül visszaállította a belakott KitKat AOSP-met.

Van még ott egy Sony-ról portolt ROM is, arra is rálestem ma, tetszetős, szintén megér egy próbát annak akit érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.