Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-06 13:26:21

LOGOUT.hu

Kedves Coolpad F1 tulajok!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) csongi válasza Cyborg (#8698) üzenetére


csongi
veterán

Nekem most már van Miband-om, és így teljes értékű a MIUI-val. egyébként semmi extra. Előtte nekem is mexel romja volt fent. Mindkettő perfekt. Ha nem unatkoztam volna, sosem rakom fel :) , de a kíváncsiság is hajtott, hogy más romot is megismerjek. Nem vesztesz semmit, ha ez EMIUI mellett maradsz.

Nekem a THL4000-re nem ment fel a MIUI rom, ami másoknak meg igen. Egyszerűen képtelenség telepíteni. Fogalmam sincs miért :)

(#8702) Cyborg válasza csongi (#8701) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszi.

A Hang/hívás felvevő milyen benne?
Eszembe jutot, hogy az idegesít az emuiban. Se szűrni, se keresni nem tudok a hívások között, végig kell görgetnem mind az 5ezer rögzített hívást, ha kell valami.

Ja, meg a wifi megosztás mindig kikapcsol egy idő után. Ilyet tapasztalt valaki emuinál?

...én most okos órákat nézegetek, de még mindig drágák, 59usd az oukitel a29, ami jól is néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#8703) csongi válasza Cyborg (#8702) üzenetére


csongi
veterán

A felvevőt nem próbáltam, de be lehet állítani automatikusra, és lehet indítani a felvételt hívás közben is. Lehetőség van kihangosításra is hívás alatt. Okosóra egyre olcsóbb akad már 20dodóért, U8 vagy milyen márka.

(#8704) Cyborg válasza csongi (#8703) üzenetére


Cyborg
őstag

Oké, ez így megy az emuiban is, engem a felvett beszélgetések közti böngészés, és keresés érdekelne, hogy van-e lehetőség szűrni, vagy keresni?
Alkalomadtán ezt megnézhetnéd nekem légyszi, vagy aki használja ezt funkciót, szívesen venném a beszámolóját róla.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#8705) huliganboy válasza fenixke (#8700) üzenetére


huliganboy
addikt

Én is a leírást követtem...

Most ott tartok hogy a cache partíciót nem tudja csatolni.... Ilyenkor mi van?

(#8706) csongi válasza Cyborg (#8704) üzenetére


csongi
veterán

ket dolog szukseges. A hangfelvevo alkalmazas, es a sajat fajlkezelo meglete, ami egyebkent nem is rossz.
Hivas utan felvetele utan kozvetlen ertesites a felvetelrol, innen elered a hivas rogzitot, illetve az osszes rogzitett hivast. Majd lehetoseg van atlepni a fajlkezelobe kozvetlen, itt mar lehet keresni kulcsszavakra, lehet rendezni a hanganyagokat, datum..stb szerint. Jah es mindig belso tarhelyre ment.

[ Szerkesztve ]

(#8707) fenixke válasza huliganboy (#8705) üzenetére


fenixke
csendes tag

Nálad elég érdekes hibák jönnek elő :D

Amit tudok mondani azokat szerintem már megcsináltad:
- Recovery újraindítás
- Próbáld meg a 2.8.6.0-ás TWRP-t a kollégának azzal sikerült
- Wipe-olj újra, hátha utána tud mountolni

(#8708) huliganboy válasza fenixke (#8707) üzenetére


huliganboy
addikt

Kezdek megmakkanni.... Nevetséges, hogy nekem nem megy fel, egy pontban térek el a leírásodtól!

10.) A "SELECT STORAGE" menüpontban választd ki az "Internal Storage"-t majd ott az "sdcard" mappát, majd ott keresd elő, a mappából ahova felraktad a fájlokat, a "cm-12.1-20151223-UNOFFICIAL-NITRO_A310.zip"-t

Na nekem ebbe a mappába nincs semmi... gondolom az SD kártya kellene hogy linkelve legyen ide...de én a SELECT STORAGE menüpont alatt az SD_EXT SD kártyámat választom, ahonnan betallózom a fájlokat!

(#8709) huliganboy válasza huliganboy (#8708) üzenetére


huliganboy
addikt

TWRP LOG

[ Szerkesztve ]

(#8710) puskas2 válasza huliganboy (#8709) üzenetére


puskas2
csendes tag

Ellenőrizd le a zip fájlt, nincs-e benne hiba.
Nekem az xda-ról újra le kellett szednem, azzal elsőre sikerült telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#8711) huliganboy válasza puskas2 (#8710) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen, úgy néz ki itt is hasonló a probléma... kb 10 perce csak a robot fej villog... neked mennyi ideig töltött be elsőre?

(#8712) huliganboy válasza huliganboy (#8711) üzenetére


huliganboy
addikt

E.Unable to mount '/cache'

Mount menüben nem tudom kijelölni, csak rezeg egyet

Ezt hogy tudom visszacsinálni?

[ Szerkesztve ]

(#8713) csongi válasza huliganboy (#8712) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem formazd le az sd kartyat, vagy tegyel be masikat, es toltsd le frissen a fajlt, virusirto off.

(#8714) mundzuk


mundzuk
csendes tag

Sziasztok ,,

én már ott elakadtam ,h nem tudtam recovery t cserélni ...uncle tools al próbáltam cserélni ..2.8.7.0ra :újraindul 2 x er aztán mintha misem történt volna bebootol

(#8715) fenixke válasza mundzuk (#8714) üzenetére


fenixke
csendes tag

Ha Mobileuncle Tools-al reboot-olsz recoveryba akkor még mindig a régi van, vagy lecserélte?

(#8716) huliganboy válasza mundzuk (#8714) üzenetére


huliganboy
addikt

Akkor van ilyen ha nem nevezed át a recovery fájlt... recovery.img nèven kell a toolsal frissiteni.. Más nèven nem megy neki...

Leírás is tartalmazza ezt az opciót!

(#8717) mundzuk válasza huliganboy (#8716) üzenetére


mundzuk
csendes tag

thx ez ,segíthet:)

(#8718) fenixke válasza huliganboy (#8708) üzenetére


fenixke
csendes tag

Na nekem ebbe a mappába nincs semmi... gondolom az SD kártya kellene hogy linkelve legyen ide...de én a SELECT STORAGE menüpont alatt az SD_EXT SD kártyámat választom, ahonnan betallózom a fájlokat!

Hmm, ez érdekes. Azért így írtam, mert elvileg nálam úgy ment, hogy az "Internal Storage"-nál kikapcsoltam a "Data" particiót, viszont ha utána átváltottam másik storage-ra akkor visszarakta a pipát és úgy már nem akart települni.

Ha az "Internal "Storage"-ba vagy az "Install" menübe, akkor lépj fel teljesen a gyökérbe (/ legyen felül, ergo ne legyél semmilyen almappába) és ott próbáld meg megkeresni az SD kártyádat. Biztos vagyok benne, hogy ott kell, hogy legyen valahol, valamelyik mappában.

(#8719) mundzuk válasza mundzuk (#8717) üzenetére


mundzuk
csendes tag

sajn ez sem segített,szerintem lecseréli csak nem engedi rootként belépni .......miután visszaraktam a régit (2.4.4)simmán beengedett csak azzal nem tudom telepíteni cm12.1 et ...érdekes hiba

(#8720) huliganboy


huliganboy
addikt

Rootot nem tudsz adni a m.toolsnak? Ez a problèmád?

(#8721) mundzuk válasza huliganboy (#8720) üzenetére


mundzuk
csendes tag

van root jog ,az rendben van..... látszólag meg is csinálja ,recovery update,és recoverybe is indítja újra ...újraindul..recovery ig, utána még 2 xer újraindul és utána bebootol romba..

(#8722) huliganboy válasza mundzuk (#8721) üzenetére


huliganboy
addikt

Kézi recovery indításnál mi történik?

(#8723) mundzuk válasza huliganboy (#8722) üzenetére


mundzuk
csendes tag

sötét kijelző aztán újraindul és bebootol

(#8724) huliganboy válasza mundzuk (#8723) üzenetére


huliganboy
addikt

Az a recovery nem arra a készülékre való vagy sérült a fájl!

(#8725) mundzuk


mundzuk
csendes tag

vki tudna felrakni.....,megosztani használható recovery- t 2.8.6.0 t

(#8726) mundzuk


mundzuk
csendes tag

megoldottam recovery problémát ez bejött :TWRP 2.7.0.0 müködik

mindenkinek Boldog Új évet kívánok

[ Szerkesztve ]

(#8727) huliganboy válasza mundzuk (#8726) üzenetére


huliganboy
addikt

És azzal fel is megy a ROM? a CM12?

(#8728) mundzuk válasza huliganboy (#8727) üzenetére


mundzuk
csendes tag

igen

innen töltöttem le ,https://drive.google.com/file/d/0B9PPSzot529vMjdtYzAzc3oyNEU/view

[ Szerkesztve ]

(#8729) huliganboy válasza mundzuk (#8728) üzenetére


huliganboy
addikt

Be tudod linkelni azt a TWRP-t amit használsz?

Köszi

(#8730) mundzuk válasza huliganboy (#8729) üzenetére


mundzuk
csendes tag

http://www.needrom.com/download/twrp-touch-recovery/

(#8731) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Boldog új évet mindenkinek !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#8732) huliganboy válasza mundzuk (#8730) üzenetére


huliganboy
addikt

Ez e recovery nekem nem működik, ugyan az a hiba amit te írtál!

(#8733) huliganboy válasza csongi (#8713) üzenetére


huliganboy
addikt

Csongi egyik sem segített! :O

(#8734) huliganboy


huliganboy
addikt

Vicc ez a TWRP recovery... a 2.8.0 mentését sem a 2.6.0 sem a 2.8.1 nem tudja visszarakni, nem is látja no comment!

(#8735) huliganboy válasza huliganboy (#8734) üzenetére


huliganboy
addikt

Feladom. Nem egy telefonon cseréltem már ROM-ot, de ez kezd vicces lenni, minden felmegy AOSP, MIUI Custom.... Ez a CM 12 nem.... csak tudnám, hogy miért, de már ennyit nem ér az egész....

(#8736) puskas2 válasza huliganboy (#8735) üzenetére


puskas2
csendes tag

Lehet, hogy tegnap félreérthető voltam.
A CM12 rom zip az amit szedj le az xda-ról, nekem az volt hibás. Nem akarlak idegesíteni, de én már az összes fenntlelhetőt kipróbáltam, hozzáteszem nem csatolgatok data partíciót, hanem úgy csinálom ahogy más romtelepítésnél szoktam a wipeok után megy fel a rom, mondjuk először töröltem teljesen datával együtt . A twrp mentéseid pedig megvannak a twrp backup mappán belül, ha megnézed találsz olyan almappákat mint 'great good' vagy 'C8297w' , mivel minden twrp másik mappába csinál mentést pl.: a 2.8.1.0 great good a 2.8.7.0 C8297W.
Ha a megfelelő mappába másolod át a mentést, látni fogja a twrp.
Az xda-n lévő v1, v2, v2.1, mindegyike működik és mind 5.1.1 android.
Remélem segítettem.
(Egymásra wipe nélkül is felmentek a romok, de az nem annyira egézséges)

[ Szerkesztve ]

(#8737) huliganboy válasza puskas2 (#8736) üzenetére


huliganboy
addikt

Na ez vègre kis plusz info... A xda fórumról szedem,de data mindig kimaradt... Na most kipróbálom ahogy írtad.

Köszönöm

(#8738) puskas2 válasza huliganboy (#8737) üzenetére


puskas2
csendes tag

Jut eszembe, ha digi online, vagy bsplayert használsz akkor ne a 2.1 verziót tedd fel, valamiért nem működnek, viszont mxplayer v. Kodi megy normálisan.

(#8739) huliganboy válasza puskas2 (#8738) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem megy!!! Sem a 2.0 sem a 2.1... data pipával, data pipa nélkül, formázva a datát, nem formázva a datatá, wipeolva és wipe nélkül és ezek minden kombinációjában....

Most letöltöttem linux gépen is hát ha a fájl sérül, de nem. Leformáztam az SD kártyát, de semmi változás...

Itt a LOG!!

(#8740) puskas2 válasza huliganboy (#8739) üzenetére


puskas2
csendes tag

Ötletem sincs, hogy miért nincs csatolva a cache.
Bocs.

(#8741) huliganboy válasza puskas2 (#8740) üzenetére


huliganboy
addikt

Mar van csatolva...de akkor sem megy fel...

(#8742) puskas2 válasza huliganboy (#8741) üzenetére


puskas2
csendes tag

A logban találhatók szerint az mmcblk0p9 particiot nem lehet felismerni ott van valami hiba, de ha ez már megoldódott akkor tényleg semmi ötletem.

(#8743) sayen2


sayen2
csendes tag

Sziasztok !
Boldog Újévet Kívánok minden kedves fórumtársamnak ! :K
Megkímélt állapotban levő telcsire vevő lennék...Aki gondolkodik az eladásán , ne tartsa magába és írjon... :D

(#8744) onpress


onpress
csendes tag

BUÉK! :DD

[link]

Valakinek van ilyen akksija? Megéri lecserélni a 2500mAh-s akksit,vagy számottevő különbség nem lesz?
Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Apple Iphone 13 / Samsung Galaxy A8 / (Coolpad F1) / Chinese Smartphone Fan / Xiaomi Mi Band 2 / TV: Samsung Full HD 3D Slim LED Smart TV_UE40ES6540S

(#8745) huliganboy válasza onpress (#8744) üzenetére


huliganboy
addikt

Hát elég kevés a feedback, de van közte magyar is. Szerintük jó az akku!

(#8746) onpress


onpress
csendes tag

Üdv!
HA 2 napot bírna a telefon azzal,már megérné rá "beruházni". :)

Apple Iphone 13 / Samsung Galaxy A8 / (Coolpad F1) / Chinese Smartphone Fan / Xiaomi Mi Band 2 / TV: Samsung Full HD 3D Slim LED Smart TV_UE40ES6540S

(#8747) Cyborg válasza onpress (#8744) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem hiszem, hogy adott méretben ennyivel többet tudhat a gyárinál, de kíváncsiságból rendeltem én is egyet, meg egy usb-s kapacitás mérő izét is, aztán kiderül az igazság.

(#8748) onpress válasza Cyborg (#8747) üzenetére


onpress
csendes tag

Ha esetleg megérkezik,megírnád a tapasztalataidat vele kapcsolatban?
Előre is köszi :)

Apple Iphone 13 / Samsung Galaxy A8 / (Coolpad F1) / Chinese Smartphone Fan / Xiaomi Mi Band 2 / TV: Samsung Full HD 3D Slim LED Smart TV_UE40ES6540S

(#8749) #83057152 válasza huliganboy (#8741) üzenetére


#83057152
törölt tag

Szia!
Már említettem,hogy én is megszenvedtem vele. Annyira, hogy előlről kellett kezdenem mindent.
Flashtoollal újra húztam a telót, azután root majd recovery csere. Végül nekem is le kellett szedni a rom-ot újra
az XDA-ról. Azután mindent úgy csináltam, ahogy a leírásban van és bingó.
Boldog Új Évet!!

(#8750) huliganboy válasza #83057152 (#8749) üzenetére


huliganboy
addikt

Flashtool esetén milyen romot raktál fel? Recovery melyiket használtad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.