Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7640) omgfx


omgfx
tag

Még volna két dolog, amikre szerintem nincs megoldás, mert nem találtam, de azért megkérdezem:

- Kimenő híváskor, mikor felveszi a másik fél, akkor rezeg egyet a telefon, jelezve a kapcsolást. Ezt ki szeretném kapcsolni (engem zavar), mint a más egyéb telefonjaimon, de nem találtam rá a beállításra, valószínűleg nincs ilyen lehetőség, ami számomra elég szomorú.

- Szeretném automatizálni, hogy mondjuk este 22 és reggel 6 között automatikusan silent üzemmódba kapcsoljon, tehát ne DND (tudom ott be lehet állítani), hanem silent, amikor is csak rezeg. Szintén jó volna ugyan ezen időközönként, ha power save vagy ultra power save módokba kapcsolna automatikusan, és ne nekem kellejen manuálisan kapcsolgatni. Gondolom külső app-ok vannak erre, de gyári, root nélküli megoldást keresek.

EMUI 8.1-em van, de egy ideig volt fent EMUI 9-is, úgy rémlik abban sem voltak ezek a lehetőségek.
Alapvetően Xiaomi/MIUI készülékekről jöttem a P20 Pro-ra, ott ezek gyárilag benne voltak. Illetve szerintem a nyers Androidban is benne vannak, úgy rémlik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.