Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) glehel válasza Sumptuous (#8794) üzenetére


glehel
senior tag

Olvass egy kcsit vissza volt már róla szó és írtam még oda +2 adblocker dns címet ami működik. Próbáld ki azt is.

(#8802) glehel válasza Sumptuous (#8794) üzenetére


glehel
senior tag

Jó a témád! most vettem meg!

(#8803) cintula187 válasza .zSoLTi. (#8800) üzenetére


cintula187
addikt

:DD :Y

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8804) wdx válasza gegekutas (#8795) üzenetére


wdx
őstag

Örülök, hogy nem csak nálam van így. Ez esetben nem turkálok új hangszóró vagy egyéb megoldás után. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8805) cintula187


cintula187
addikt

Arra van ötlet, hogy a futó alkalmazások között szeretnék nem látom a kis ablakokban, hogy "hol tart" az alkalmazás csak fekete, fehér, szürke stb. színű téglákat.

Restart után megjavul.

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8806) st3v3np3t3r válasza .zSoLTi. (#8800) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

érdekes... küld el a huawei-nek, hogy szerintük ez mitől lehet

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8807) .zSoLTi. válasza st3v3np3t3r (#8806) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az a baj, hogy max azt mondják küldjem fel. 2 napos telefont nem küldözgetek. Valószinüleg másnál is előfordul csak èn tènyleg nagyon szúrós szemmel vizsgálom a telefont :-)

(#8808) wdx válasza cintula187 (#8805) üzenetére


wdx
őstag

Nálam nem csinálja ezt, így valószínű, hogy FR hiánya van.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8809) Risard válasza derrik (#8783) üzenetére


Risard
aktív tag

Huawei watch al szemezgettem én is de egy amazfit stratos lett helyette. Nem bántam meg.
Amúgy aod helyett ott az okosóra 😀

(#8810) wdx válasza Risard (#8809) üzenetére


wdx
őstag

Kollégámnak az van, tökéletes alternatíva. Nekem egy watch 2 jutott... oké, hogy ez többet tud, de én kevésbé vagyok elégedett, mint Ő az amazfit-el. Ennek oka az android, és a figyelem szinte teljes hiánya (eléggé el van hanyagolva).

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8811) glehel válasza wdx (#8808) üzenetére


glehel
senior tag

Biztos hogy nem kell factory reset mert én csináltam és már én is találkoztam ezzel a jelenséggel. De már pár napja nem jött elő újra.

(#8812) wdx válasza .zSoLTi. (#8797) üzenetére


wdx
őstag

Testvérem, nálam a jobb oldalon van ugyanez. Előző tulaja 7 hónapig használta így, én kb 1 hónapja. Amúgy én is háklis lennék, ha észrevettem volna bármi hátrányt emiatt...De nincs.

glehel: láttam már ilyet pár embernél, hogy csinálja, de mivel nálam még egyik rendszernél se csinálta sosem, ezért gondoltam erre. (Mert ugye én az íratlan szabályokat betartom úgy 10 éve az androidnál).

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8813) cintula187 válasza wdx (#8808) üzenetére


cintula187
addikt

FR? Miért kéne factory resetet csinálnom?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8814) .zSoLTi. válasza wdx (#8812) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Köszönöm "testvèrem" ;-)

(#8815) wdx válasza cintula187 (#8813) üzenetére


wdx
őstag

Rendszer szintű probléma, mert az alkalmazás-váltó a rendszer szerves része. Amennyiben a rendszer egyik elemével gond van (főleg fő verzió váltás után), javasolt a factory reset, és a nem biztonsági mentésből való visszaállítás! Itt a probléma fő eleme az, hogy szeretnénk megúszni a "belakást", így tönkrevágjuk a rendszert. Nem írom le a miértjét, meg a "mik játszódnak le a háttérben"-t, mert nem okoskodom, csupán szeretnék segíteni, így tényeket/tapasztalatokat közlök. Tehát javasolt az FR, és nulláról való "belakás". Előtte érdemes menteni mindent, hogyha tévednék, ne kelljen szenvedni napokig! Sőt, van lehetőség csökkentett módban indítani a rendszert, és úgy próbálgatni.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8816) cintula187 válasza wdx (#8815) üzenetére


cintula187
addikt

:R
Múlt héten érkezett meg a teló. Dobozból kivéve lefrissítette valamiről (Telekom) a Hisuite. Aztán egy idő után OTA is jött rá két frissítés. A HIsuite azóta semmit se rakott rá.
Most 9.0.0.195 a build 9.0.0 EMIU val.
Azután kezdtem el belakni kézzel. Tehát most FR kéne rá?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8817) .zSoLTi. válasza cintula187 (#8816) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Nekem 2 napos, nekem is vegig frissített, majd amikor vègzett kapott egy FR-t, ès úgy laktam be.

(#8818) glehel válasza .zSoLTi. (#8817) üzenetére


glehel
senior tag

+1

(#8819) cintula187 válasza .zSoLTi. (#8817) üzenetére


cintula187
addikt

Akkor most ha FR-t nyomok rá mentésből mehet restore vagy kézzel kéne megint belaknom?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8820) Csabikavagyo válasza cintula187 (#8816) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Sziasztok!

Négy napja tulaja vagyok egy új készüléknek és az én felhasználási módommal két napot simán kibír a töltöttség. Tapasztaltabbaktól kérdezem,hogy mennyire romlik az akkumulátor felhasználási ideje? Honor 8-at használtam két évig és azt már gariztatni kellett akku hiba miatt.

(#8821) janosibaja válasza Csabikavagyo (#8820) üzenetére


janosibaja
őstag

Tavaly májusi, vagy áprilisi az enyém és teljesen rendben van.

(#8822) knox83 válasza Csabikavagyo (#8820) üzenetére


knox83
senior tag

Szia, megjelenés napján vettem, semmi csökkenést nem tapasztaltam. Egyedül pie alatt ugrál az akku jelzés 100 es 90 között illetve 20 alatt, ez 8as android alatt nem volt. Gondolom szoftveres okosság.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8823) .zSoLTi. válasza cintula187 (#8819) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Èn a helyedben mindent újból raknák. Szerintem az a tuti. Aztán fő verzió váltásig nem nagyon lehet baj.

[ Szerkesztve ]

(#8824) Csabikavagyo válasza knox83 (#8822) üzenetére


Csabikavagyo
tag

Köszönöm szépen! :) Végig frissítettem és kapott egy FR-t. Szerencsére ilyen hiba nem áll fent. :))

(#8825) cintula187 válasza .zSoLTi. (#8823) üzenetére


cintula187
addikt

Értem. Tehát amíg nem jön ki a 10es Android addig lehet mentésből restore - olni? Vagy verzió váltásnál build verziót értünk?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8826) wdx válasza cintula187 (#8825) üzenetére


wdx
őstag

Szerintem azt akarta írni, hogy FR és kézzel belakás. Nagyon macerás android 9 alatt, de végső soron így lesz olyan, amilyennek tervezték. Amint frissül a fő verzió, sajnos néhány esetben érdemes nulláról indulni még mindig. Nem mindig éri meg, de erősen ajánlott. Fő verzió váltás alatt, az android váltást kell érteni, jelen esetben 8.1-ről 9-re. Vagy később 9-ről 10-re.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8827) .zSoLTi. válasza cintula187 (#8825) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Android fő verziót èrtettem. Eddig èn legalábbis minden eddigi droidomnál csak akkor nyomtam FR-t. Közbe csak frissítettem ès nem csináltam semmi egyebet.

(#8828) .zSoLTi. válasza wdx (#8826) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

+1

(#8829) cintula187


cintula187
addikt

Köszi mindenkinek. Ha ezen kívül találkozozm anomáliákkal tuti reset.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8830) Shamat


Shamat
aktív tag

Pár napja én is P20 Pro tulaj vagyok. Patent kis teló. :K

DEAD LIKE ME

(#8831) derrik válasza Risard (#8809) üzenetére


derrik
őstag

... Én meg pont a Watch Gt-wel lettem így. Nagyon megszeretném. Pont annyit tud amennyi nekem kell est azt atom biztosan. Persze felár alatt vettem bontatlan.... Így még főleg yo

(#8832) tipuka válasza Shamat (#8830) üzenetére


tipuka
addikt

nem fogod megbánni. :DDD

Berendeltem ma egy ilyen Mofi-ra nagyon hasonlító szövetes szilikontokot ebay-en (link), ennyiért nem bírtam kihagyni, remélem azért áprilisra megérkezik.
Illetve egy vetkőzős banánt sárga színben ali-ról, ez csak simán szilikon tok (link), de van pirosban is. Csak gondoltam megosztom, hátha valaki ilyesmit keres. Majd, ha megérkeztek írok le véleményt képekkel kiegészítve.

[ Szerkesztve ]

(#8833) tipuka válasza tipuka (#8832) üzenetére


tipuka
addikt

A második tokra találtam olcsóbb linket, gyors nyomtam is egy cancel -t az előzőre, itt "csak" 1.39$ :)

(#8834) fairlane001


fairlane001
csendes tag

Sziasztok.
Aki eddig attól tartott hogy az OTG-vel felrakott Pite után nem frissül a telefonja az megnyugodhat.
Én is úgy raktam fel, és tegnap jött rá OTA frissítés.
Most 9.0.0.195 (C432E5R1P9) GPU Turbo van rajta. :)

(#8835) Roland861010 válasza tipuka (#8833) üzenetére


Roland861010
addikt

Most nem azért de ez ultra gagyi az az anyag használat.
Hogy van az, hogy valaki vesz egy 100+ os telefont majd képes rá rakni egy 300Ft-os tokot.

Moffi alá nem adnám.
A Mate10Pron nekem az volt és jobb mint bármi amit eddig próbáltam.

(#8836) Harcsai


Harcsai
senior tag

Aki nyitott már bootloadert, segítene privátban?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8837) Bruce1967


Bruce1967
tag

A P20 pro tud QI töltést??

"Ave"

(#8838) Harcsai válasza Bruce1967 (#8837) üzenetére


Harcsai
senior tag

Nem

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8839) tipuka válasza Roland861010 (#8835) üzenetére


tipuka
addikt

Ha nem olyan, mint a Mofi a fentebb linkelt (nekem nagyon ugyanannak tűnt, persze ez csak kép), akkor terveztem volna utána Mofit venni (havernak az van és összehasonlítottuk volna), a másikat meg próbának vettem, hátha jó 400ft-ért, mert tetszik nagyon a színe még a kép rajta, most mit vagy morcos? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8840) Bozso89 válasza Balázs1986 (#8754) üzenetére


Bozso89
csendes tag

https://www.speedshop.hu/termekek/4015633/spigen-glas-tr-slim-huawei-p20-pro-tempered-kijelzovedo-folia.html
ezt próbáljátok ki, az egész ragad nem ugy mint a kinai kacatok és nem pöttyös az üveg ha "átnézel" rajta.
Nekem nagyon bevált. Sok wishről rendelt szines szélűvel össze sem lehet hasonlítani mert azoknak csak a széle ragad. Volt Nillkin üvegem is de ez nekem jobban bejött.

(#8841) Injun


Injun
aktív tag

Mennyiért lehetne eladni egy új,dual sim-es 2 év garis magyarországi P20 Pro-t?

(#8842) Harcsai válasza Injun (#8841) üzenetére


Harcsai
senior tag

Magánvélemény!!!
Szürke importost lehet találni 160-170-ért. Én személy szerint egy már kibontott, tehát használt(még ha nulla perces is) telefonért nem adnék max kb 130at.
Ismerve a fórumot, tuti nincs igazam. :) Ez csak az én véleményem!

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8843) Rotyi válasza Injun (#8841) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Telekomnál új előfizetéssel most ennyi.
És ez nem szürkeimport és zsír új. Tudom nem mindenkinek kell telekomos előfizetéssel, de azért nem könnyíti meg az eladást.

Ami majdnem az, az nem az!

(#8844) kovlui válasza Roland861010 (#8835) üzenetére


kovlui
tag

"Hogy van az, hogy valaki vesz egy 100+ os telefont majd képes rá rakni egy 300Ft-os tokot."

Telekomtól Magenta 1-el szolgáltató független duált 40k-ért el lehet hozni vadi újan. A kiszállítást várom.

Más. Mint leendő tulaj a következő kérdésekben kérnék segítséget:
1. Pie alatt használ-e valaki Sygic navigációt? Optimalizálták már a Sygicet a 9-es droidhoz?
2. Nem napi szinten, de azért évente kb egy tucatszor használom hosszú, több órás utakra a navigációt. Kell tartanom a képernyő beégésétől, vagy ennyit azért ki kell bírnia?
3. Nova-t használok. Olvastam itt a topicban, hogy csak béta verzió van 9-es droidra. Van ebben változás, kijött esetleg egy végleges verzió? Ha nem, akkor mik a tapasztalatok a bétával? Mennyire használható?
4. A topicot olvasva az jött le, hogy a Pie alatt nem működnek a hívásrögzítő progik. Ezt sajnálattal olvasom. Ha úgy döntök, hogy emiatt maradok 8.1-en, akkor ezzel le kell mondanom a Google havi biztonsági javításairól is? Vagy a biztonsági javítások függetlenek a főverzióktól?

(#8845) knox83 válasza Rotyi (#8843) üzenetére


knox83
senior tag

Ezt a mai napig nem értem, a p20 drágább.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8846) Rotyi válasza knox83 (#8845) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Én sem értem, de ez van. Én szeptemberben vettem 230-ért...
Ez van.

Ami majdnem az, az nem az!

(#8847) knox83 válasza Rotyi (#8846) üzenetére


knox83
senior tag

Én apr. 16-án 260ért..az is biztos hogy többet nem veszek megjelenéskor. Semmi bajom nem volt a p9el, de megtetszett a p20 pro..

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8848) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Volt korábban androidos mobilom, huawei is. Most 6s-ről váltanék. Volt valaki hasonló helyzetben? Hamar át lehet állni és feledteti a P20 pro nagyszerű tudása az Almát? Nem szeretnék vitát indítani melyik jobb. :R

(#8849) st3v3np3t3r válasza Injun (#8841) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

magánvélemény!
ha előfizus és részletre hoztad ki,nagyon kicsi eséllyel fogod tudni eladni!
Ha nem szolgáltatós, de ha EU garis akkor az kicsit megnyomja az árat a 2év gyártói gari miatt, mert a szürkeimportosra adnak rendszerint csak 1évet(de van 1+1es is ami 1év kötelező+1év szofver gari,az utóbbit minden sufni gsm kenje a hajára)...hát,az árakat elnézve eléggé tág...160-260ezer között mozog... ha egy közép vételárat célzok meg,ami 210ezer... ehhez viszonyítva -1-2hónap garanciát és a bontott csomagolást leszámolva megkockáztatnám a 160-170ezret, ha valóban 0perces...
nekem előfizetésben 102ezer volt 22havi részletre,a feleségemé meg 125ezer szintén részletre...próbálj meg egy ésszerű árat belőni,hogy el is tudd adni,ne csak hirdesd...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8850) Injun válasza st3v3np3t3r (#8849) üzenetére


Injun
aktív tag

Igazából a Telekomtól kapom amikor bemegyek érte.Mivel nekem P20-am van,nem akarok feljebb váltani,ezért kérdeztem.Köszi mindenkinek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.