Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) robekraptor válasza tipuka (#8748) üzenetére


robekraptor
tag

Annyira véd a törés ellen is mint az ide belinkelgetett aliexpresses cuccok :)) persze a valóban érdemleges panzerglasok amik ugye pénzbekerülne azokat nem hasonlítanám össze vele. Mindenesetre a sima foliánál jobb, mert nem lesz levegős és nem tudom véletlenül lekaparni róla, mint erről a gyárit ami a hangszórónál beleakadt az ágy sarkába 1hét után.

(#8752) knox83


knox83
senior tag

Szia Aureeel, mitől lehet az, hogy a témádban egyszer csak vissza váltott a google fehérre? Illetve a http rész is zöld volt, most szürke..:)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8753) Sumptuous válasza knox83 (#8752) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szia! Jött egy új frissítés a chrome-ra, amiben megváltoztatták azokat a string-eket, amivel beállítottam a színét sötétre. Keresem a megoldást, hogy az új verzió is témázható legyen, de egyenlőre nem találtam semmilyen működő megoldást. :(

(#8754) Balázs1986 válasza tipuka (#8722) üzenetére


Balázs1986
addikt

Persze, itt a link a 0.33mm-es Nillkin üveghez. Banggood-ról veszem, nem ebay-ől
Rengeteg dolgot rendeltem már innen, megbízható oldal.

(#8755) tipuka válasza Balázs1986 (#8754) üzenetére


tipuka
addikt

Köszi, eszembe se jutott, hogy Banggoodról megnézzem. Sok dolgot vettem már itt én is. :D

(#8756) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!
Használtan szeretnék venni egy ilyen telefont. Mire érdemes odafigyelni?
Ha az eladó nem lenne a helyzet magaslatán, akkor (a fórumban való rövid olvasgatásom nyomán nem egyértelmű) a factory reset visszaállítja a telefont alap állapotba? Ha nem, akkor mit csinál? (Nexus 4 esetén ilyen problémám nem volt :D )
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8757) cintula187 válasza Balázs1986 (#8754) üzenetére


cintula187
addikt

Erre én is lecsapok köszi.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8758) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#8753) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hivatalos fekete téma még nincs, de a chrome bétában vagy a dev verzióban már kísérleti jelleggel állítólag már benne van
... még se a béta se a dev verzióba nem tették be

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8759) balazs0102


balazs0102
senior tag

Pöcs kivan huaweiékkel. AOD még nagyobb kalap szar lett mint volt. Asszony s9ére megjött a pie frissítés...ott meg egyre okosabb az AOD. Nincs jól ez így..

(#8760) Sumptuous válasza balazs0102 (#8759) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Egyébként imádom ezt a telefont, mind hardveresen (főleg kamera) mind szoftveresen (főleg témázhatóság). De! Amit a konkurencia tud ebben az ársávban, vs amit ez a készülék.. hát nem tudom. Kicsit csalódottság kap el, amikor megnyomkodom a médiában pl.: a Note 9-et vagy az S9-et.. (tudom, az N9 nem ez a kat.)Érezni, hogy ott a kijelzőre is sokkal jobban odafigyeltek.. Pl.: (nem tudom a pontos nevét) amikor a kijelző fölé helyezed az ujjad, és a telefon tudja, hogy hol 'lebeg' a tapicskolód.. vagy az AOD, vagy sorolhatnám tovább..

Itt a huawei olyan, mintha nem rakott volna mindent bele, amit rakhatott volna. (Bluetooth 5.0..) Nem mintha bármelyikre szükségem lenne, de zavar, hogy más készülék ezeket tudja, ez meg nem.. Ha visszamehetnék akkorra, amikor az S9 és ez között vaciláltam, lehet ma már másképp döntenék..

Persze itt nagyon jó az esti fényképezés, illetve bivaly az akku is. De szerintem több pro van a samuban, hiába nincs mögéírva, hogy 'Pro'.

Bocsi a regényért, de ezt már régóta megfogalmaztam, csak most jött fel a téma, hogy leírhassam. :)

Nyílván mindenkinek más a véleménye, nem szeretnék ezzel vitát indítani, de érdekelne hogy kinek van még ilyen 'negatív' tapasztalata..?!

@st3v3np3t3r: Ja, ezek a fekete módok jönnek lassan.. elvileg már a messengerben is lesz, stb. csak bírjuk kivárni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8761) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#8760) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

amúgy vicc, hogy most jöttek rá,hogy kellene sötét mód

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8762) akyyy


akyyy
senior tag

na megrendeltem a mai nap a smart tokot, illetve egy Nillkin 3D CP+ Max Huawei P20 Pro üvegfóliát. lehet ki fog takarni a szélén a kijelzőből (vagy látható lesz a széle az üvegfóliának, ahogy olvasgattam), de inkább ez, minthogy ott virítson nekem egy szép kis karc :|

bár ez a nano UV tagasztós üvegfólia nem tünik rossznak, hát ha majd cserélni kéne az üvegfóliát, lehet beruházok rá, addig talán jó lesz ez is :)

(#8763) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szerintem ez egy kicsit "hogyishíják"...

63$... :Y

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8764) maaniac válasza st3v3np3t3r (#8763) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nekem még ingyen volt ;]

(#8765) knox83 válasza Sumptuous (#8753) üzenetére


knox83
senior tag

Sejtettem, hogy valami ilyesmiről van szó:(

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8766) balazs0102 válasza Sumptuous (#8760) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nekem az s9 volt előtte, ami most az asszonyé. Egyedül a normális AOD hiányzik semmi más. Az én igényeimnek ez a telefon sokkal jobban megfelel.
Most próbálkozom 3rdparty alkalmazásokkal.... Hátha nem enne valamelyik túl sokat... Annyit tudnak már ezek.. Jó lenne huaweiék ellopnák és natív támogatást kapna. Valaki megírhatná nekik ezt angolul... 😁

(#8767) Gogodj válasza balazs0102 (#8740) üzenetére


Gogodj
tag

igen. énsem nézegetem. viszont valahogyan most éppen szemetszúrt. érdekes. mostmár mondhatni jobban belaktam. már csak azért is rákukkantottam. felraktam egy cnc rivalst. játszottam is. ezután megint 115.11 :D :O valoszinü tényleg valami lapozo cucc lehetett...

ui: teljesen mindegy csak érdekességként irtam.

más: az értesitési ledet lehet valahol állitani hogy pl messengernél más szinü legyen? külön pl nem fogadott hivások stb? vagy nem lehet?

[ Szerkesztve ]

Gogodj

(#8768) Roland861010


Roland861010
addikt

Teszteltem a GPS-t méterre pontos volt Érd és az Alle között.

(#8769) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

A FunkyHuawei már 127$-t kér a bootloader unlock kódért... Azért látszik,hogy a pofátlanság határtalan már náluk is... :((

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8770) JZ69


JZ69
újonc

Sziasztok! Honor 7 után vettem ezt a nagyon fényképezős telefont . A tesztben írták, hogy nagyon nagy fényképet lehet vele csinálni csak ki kell kapcsolni egy gomb nyomással az AI-t. Azt hol tudom kiapcsolni?

(#8771) sirokipatrik válasza JZ69 (#8770) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Kamera--> Beállítások--> MI mester. És valóban érdemes, mert semmi jót nem csinál. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#8772) Gabesz87 válasza sirokipatrik (#8771) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem tetszik eddig. Épp tegnap lőttem pár képet egyszerre a mi mix 2s-el amit szeretnék visszaküldeni GB-nek gariban. Ebben a hsz-ban van link a képekről.

(#8773) JZ69 válasza sirokipatrik (#8771) üzenetére


JZ69
újonc

Köszi . Tovább menve ha MI-t ki iktatom pro-ban csinálok képet akkor nagy felbontású képet kellene kapjak? Mert nekem minél nagyobb felbontású képeket kellene csinálnom nem művészeti szinten kis fényerejű helyeken. A honor 7 képei ehez képest sokkal jobbak (tisztábbak ) voltak pedig az csak 20Mp-s volt.

[ Szerkesztve ]

(#8774) wdx válasza JZ69 (#8773) üzenetére


wdx
őstag

Simán átállítod a felbontást 40MPx-re, ha kell a felbontás. Alacsony fényerő mellett meg vagy pro mód, vagy este üzemmód... Tapasztalás kérdése.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8775) Roland861010 válasza JZ69 (#8773) üzenetére


Roland861010
addikt

Raw kell neked meg a 40Mpx, 80MB-os képeket csinál így.

(#8776) Tybor99


Tybor99
tag

Üdv tagok egy jó ideje nem voltam erre felé a telefonom gépre csatlakoztatva jelzi a 9.0.195 frissítést jelenleg 163 van rajta ami szinte tökéletes , Mire számíthatok ha frissítem romlik az üzemidő ? jó lesz a 4d focus ? stb stb . előre is köszönöm

(#8777) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy ilyen telefon vásárlásán. Lenne egy pár kérdésem. Xiaomi Amazfit Beep órám van, van-e esetleg tapasztalat, hogy maradéktalanul együtt tud-e működni a telefon az órával? A videó felvételi képességeken javítottak-e a frissítések során? illetve meddig számíthat teljes körű támogatásra a Huawei részéről?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#8778) bajtokarpi válasza bajtokarpi (#8777) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Mèg egy kèrdès, àtlagos minőségű fülhallgatóval milyen minőségben szól a kèszülèk?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#8779) badmad válasza Sumptuous (#8760) üzenetére


badmad
senior tag

Elégé egyet értek veled Én s9 váltottam de már megbántam.Szóval nem sokáig lessz meg a huawei.A fene nagy szoftver versenyben azért sokmindenen még javitani való a huaweinek.Persze a samsung sem tökelétes de mégis.Nekem az az érzésem a huawei a kamerára fokuszál ezerrel a többi funkció némileg hátérbe szorul.Lásd az álltalad emlitett AOD például.Hazudnák ha azt mondanám ,hogy rossz teló a p20 pro :) de nem tudom engem nem gyözött meg igazán!

(#8780) st3v3np3t3r válasza bajtokarpi (#8778) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha a mostani készüléddel működik az amazfit, nagy eséllyel ezzel is fog

a flagship készülékek 2 főverzióváltást szoktak megkapni... most volt az első 8.1ről 9re, nagy eséllyel az Android Q lesz majd az utolsó verzió amit a P20 Pro meg fog kapni, ha menet közben nem változtatnak a frissítési politikán

a készülék képes megfelelő forrásminőségű audió fájlt hi-fi minőségben lejátszani,de ezt csak megfelelő fülessel/fejessel érezhető... az hogy milyen minőséget tud visszaadni,az nagyon sokban függ a füles/fejes minőségétől

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8781) garrotter válasza badmad (#8779) üzenetére


garrotter
tag

Pont így vagyok, én Note 9 után vettem, de nagyon gondolkozom, hogy visszacserélem.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#8782) bajtokarpi válasza st3v3np3t3r (#8780) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia.

Köszönöm a vàlaszodat. Egy Xiaomi Mi A1-et vàltana. Az A1-nek nagyon jó a hangminősége, annak ellenére, hogy a 8-as verzióban szerintem rontottak rajta.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#8783) derrik válasza balazs0102 (#8766) üzenetére


derrik
őstag

Ez az AOD teme nekik kicsit magas.... Használok egy Huawei Watch Gt is ami szintén amoled kijelző minden van rajta csak egy AOD óra nincs ami folyamatosan látható lenne és alig fogyaszt. Szerintem ez államilag tiltva van ott
Más. Amióta óta frissítés jött a 195 azóta gatya lett az üzemidő. Sajnálom.

(#8784) knox83


knox83
senior tag

Nem tudom miért vagytok oda az aodért. Nem vitatkoni akarok de az s9 üzemideje vicc, ahogyan az ujjlenyomat olvasója is. Persze kinek mi az egyéni preferenciája..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#8785) Black_Raven válasza derrik (#8783) üzenetére


Black_Raven
veterán

Van egy jó hírem. Nem tiltott az AoD, csak rossz tipust választottál.[kép] (Huawei Warch2)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#8786) wdx


wdx
őstag

Nekem csak egy igazi bajom van a telefonnal, hogy telefonálás közben alig érthető a másik fél, ha nem VoLTE alatt épül fel. Az összes többi tökéletes számomra. A kijelző idő 9+ óra 2 napnyi üzemidő mellett. Mutass más olyan készüléket, ami ilyen tudás mellett ennyit bír, és nem huawei.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8787) st3v3np3t3r válasza bajtokarpi (#8782) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

volt nekem is a1-em.maradjunk annyiban hogy az a1 hangminősége átlagos.a p20 pro messze menően jobb a hangzása

wdx: függ a másik fél hangminősége hálózati ledefettségtől is meg a készülékben alkalmazott audió kodek beállítástól is... ugye minél kisebb generációs szolgáltatást anál rosszabb a hang:LTE/4G>3G+/3,5G*/H+>H/3G>2G/EDGE>GSM
*volt olyan telóm nagyon régen ami így írta ki :DDD
a másik része a már említett audió kodek,nem mind1 se a bit,se a mintavételezési freki... általában 16bit/44kHz már jó hangminőséget ad vissza,de van olyan gyártó aki ezen is képes szándékosan rontani

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8788) wdx válasza st3v3np3t3r (#8787) üzenetére


wdx
őstag

Itt szándékos romlás van, mert 3G-n a P10-nek olyan a hangmínősége, mint ennek VoLTE-n. Megpróbálok erre találni vmi megoldást.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8789) st3v3np3t3r válasza wdx (#8788) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem a P20Pro-val lesz a gond,hanem nagy valószínűséggel a hívott fél telefonjával...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8790) wdx válasza st3v3np3t3r (#8789) üzenetére


wdx
őstag

Mindenkiével?
Amint átteszem a kártyámat a P10-be, egyből jó 3G-n is.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8791) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Akit érdekel, Huawei AP38 Fast Charge gyári autós töltő akciós az Emagon
itt
3990+790 szállítás

Ami majdnem az, az nem az!

(#8792) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy valaki használja a gyári szines hátlap tokot? Arra a műanyagra gondolok, ami olyan fényes mint a telefon. Ha igen, mi a tapasztalata vele? Nem karcolja fel a telefon üveg hátoldalát?

(#8793) cintula187 válasza Szellem. (#8792) üzenetére


cintula187
addikt

Ilyen nem volt a dobozban. "Csak" egy átlátszó minőségi TPU.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8794) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Találtam egy új AdBlock metódust. Hála a Pie-nek, immár van "Személyes DNS"-ünk. A Beállítások, "Vezeték nélküli és egyéb hálóz." alatt találjátok. Ki kell választani, hogy "Személyes DNS beállítása", és beírni valamelyik adblock dns resolvert. Én pl.: az adguard-ot használom. Ezt kell beírni hozzá: dns.adguard.com

Egyenlőre még tesztelem, ha találok jobbat, jelzem.

Így nézzen ki, majd "Mentés". :C

[ Szerkesztve ]

(#8795) gegekutas válasza wdx (#8790) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Én is így vagyok ezzel, P10-et váltottam erre, de a telefonálás közben a hang minőség feltünő különbséget produkál. :)) Ha a hívott félnek újabb a készüléke jobb a hang, régebbinél rosszabb.Ezt ugye családon belül tudom ellenőrizni.A P10-el ilyet soha nem tapasztaltam, de ott a voltén kívül, volt még hd hang beállítási lehetőség is.

(#8796) Szellem. válasza cintula187 (#8793) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem a dobozban lévőről beszélek, hanem a gyárilag forgalmazott de külön megvehető tokról.

(#8797) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok! Kettő napos a telefonom és olyat vettem észre (kicsit lehet beteges vagyok a tökéletességre), hogy a dupla kamera résznél az alsó lencse bal szélénél a perem mellett mintha kicsit fel lenne válva a kis üveg. Vékony kb 4-5 mm-es kis csík követi a keret ívét. Más is lát ilyet? Tudom ne nézegessem, csak feltűnt :U

(#8798) st3v3np3t3r válasza wdx (#8790) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor passz... nekem nincs ilyen problémám...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8799) st3v3np3t3r válasza .zSoLTi. (#8797) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

esetleg fotót tudnál róla mellékelni?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8800) .zSoLTi. válasza st3v3np3t3r (#8799) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Megpróbáltam valamennyire kivehető legyen a lényeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.