Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) sirdenis


sirdenis
tag

Pár napja küldött a telekom egy sms-t ami szerintem a Volte-rol szólt hogy bekapcsolták. Menüben is be van kapcsolva de mégsem látom a volte ikont bal fölső sarolban , pedig egyik telenoros ismerősömnek meg látszik folyamatosan.

(#8502) kory24 válasza sirdenis (#8501) üzenetére


kory24
őstag

Huawei-nél nincs volte ikon. (ismerősödnek biztos nem huawei mobilja van)
Hanem úgy veszed észre, hogy lte-n megy hívás, hogy hívás közben is 4G jel marad kint és nem váélt le 3g-re vagy 2g-re.

De ez le van írva összefoglalóban is.

feri1014
Bocsi ezt nemtudtam, furcsa dolog akkor telekom-nál kérdés vajon miért nincs?
Más telekomos mobilokon is így van vagy csak a Huawei-nél?

[ Szerkesztve ]

(#8503) feri1014 válasza kory24 (#8502) üzenetére


feri1014
senior tag

Telenor esetében ott a volte ikon.

(#8504) cintula187


cintula187
addikt

A K-9 mail másnál se szinkronizál a készüléken?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8505) Rotyi válasza kory24 (#8502) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a Telekom esetében nincs ikon, de ez nem biztos.
Telenorosnál már láttam VOLTE ikont.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#8506) SoulReaver válasza Ernesst (#8471) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi! Kár, hogy a koppintás is ki lesz kapcsolva..

(#8507) st3v3np3t3r válasza Rotyi (#8505) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

telekomnál csak 4G-n marad a hívás, volte ikon nincs

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8508) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Csiszoltam pár dolgot a Huawei P20 Pro Téma Összefoglaló Logout Blogon

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8509) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ó, én is megemlítésre kerültem :$ Köszönöm! :))

Más: Tegnapi naptól oránként rezzen gyors egymásutánban a telefon.. ezzel találkozott már valaki? Ha jól rémlik írtátok itt, hogy előfordul. Hogyan oldottátok meg? Érik a 195 otg. :'D

[ Szerkesztve ]

(#8510) Rotyi válasza tipuka (#8465) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Köszönöm, azt hittem BlackBerry a BB :DDD
Van a képernyőn gyárilag fólia. Amikor a dobozból kiveszed látsz rajta egy fóliát, aminek van füle. Azt nyugodtan lehúzhatod, mert alatta ott van a gyári fólia. (én két hét után vettem le a füles fóliát, mert azt hittem az a védőfólia van csak rajta :D ) Annak a tartósságáról megoszlanak a vélemények, nekem szeptember elseje óta csak az van és semmi bajom vele.

aureeel: Én még ezzel a rezgés dologgal nem találkoztam, mondjuk az enyém 195 OTA.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#8511) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#8509) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

dettó nem volt ilyen gondom... nincs mit :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8512) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

FIGYELEM! Beragadt OTG-s 163-ast tudtam ma frissíteni 195-re HiSuit-on keresztül ezzel a módszerrel: [link] Adatvesztés nem történt. A router DNS-t viszont át kell írni a FF szervernek megfelelően! :))

(#8513) istnag válasza Sumptuous (#8509) üzenetére


istnag
addikt

Nekem volt fantom rezgés, de nem óránként:
[link]

(#8514) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Tudtam, hogy olvastam valahol, de akkor rossz fórumot görgettem vissza :D (itt kerestem)

Köszi, megpróbálom ezt, amit írtál, hátha.

(#8515) DonDragonka válasza V-I-D-A (#8512) üzenetére


DonDragonka
őstag

Lassan bele is őszülök
szóval légyszi írd meg, hogy neked hogyan sikerült... (lépésről lépésre had kérjem, mert nem igazán értem mit nem csinálok jól...)
én hiába állítok bármit nekem azt mondja "No internet Connection..." a HiSuite update-nél...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#8516) merlin201


merlin201
tag

Nekem at OTA 163-as sem akar frissülni. Nem talál talál újabb firmware-t. Ez sem tudom miért lehet. Se a Hicare se a HiSuite. Mindkettő a legfrissebb verzió.

(#8517) cintula187


cintula187
addikt

Ilyennel érdemes próbálkozni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8518) Sumptuous válasza cintula187 (#8517) üzenetére


Sumptuous
senior tag

"Sikerült" összetörnöd a lencse védőt? Ez nem egy védőüveg, ez az eredeti helyett kell, ha az megsérül. Nem tudod rárakni a meglévőre. Csak lecserélni. Ha erre van szükséged, akkor jó, de inkább szervízben érdemes az ilyet.. :)

(#8519) cintula187 válasza Sumptuous (#8518) üzenetére


cintula187
addikt

Nem, szerencsére még ép minden. Értem, elsiklottam a replacement part szavak felett. Akkor én inkább erre gondolok.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#8520) _Moriarty_ válasza cintula187 (#8495) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Bakker, ne már. Mindegy, mert van még itthon egy ugyanolyan, ami most van fent, max. azt rakom majd fel, ha mégsem válik be.

(#8521) badmad válasza laci1892 (#8476) üzenetére


badmad
senior tag

https://androidhost.ru/T8h...ez a link a felrakás a következő:
0. Lementesz minden fontos fájlt a telefonodról!!
1. Windows alól formázol exFat-ra egy pendrivet..
2. A letöltött fájl/software mappából kimásolod az asztalra a dload mappát. Ha L29 es telefonod van, akkor kitörlöd a mappából a L09-es mappát.. Ha L09-es a telefon, akkor pedig az L29-es mappát kell törölni. (Minden mást hagyj érintetlenül!)
3. Bemásolod az exFat-ra formazott üres pendrive gyökerébe az asztalon lévő dload mappát.
4. Csatlakoztatod a pendrivet a telefonra, majd a tárcsázóba beírod ezt: *#*#2846579#*#*
5. A megjelent menüben kiválasztod a "4. Software Upgrade" menüt, majd ezen belül az egyetlen "1. Sd card upgrade" menüt.
6. Ha mindent jól csináltal, újraindúl a telefon, és kezdődik a móka. Vársz 10 percet

(#8522) badmad válasza DonDragonka (#8515) üzenetére


badmad
senior tag

Na nekem ugyan ez a nyügöm!!

(#8523) vidaila válasza V-I-D-A (#8512) üzenetére


vidaila
aktív tag

Nem talál frissítést, hiába csinálok úgy mindent mint a leírásban

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#8524) _Moriarty_ válasza vidaila (#8523) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Ez az aod elég hektikusan működik nekem, valamelyik nap 13.14-kor 11.14 mutatott első feloldásig, aztán rendbe jött, persze 12h-s formátumban. Ma meg megesküdnék, hogy 13 óra valahány percet mutatott, de feloldás után ismét visszaállt. Ki érti ezt :F
Annyira szeretnék egy Samsung vagy LG szintű aod-t. Sokkal többet ki lehetne ebből hozni.
Bocsi, nem válasz akart lenni.

(#8525) V-I-D-A válasza vidaila (#8523) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Az első pontnál egy kettőskereszt is kell a parancssor elé, ha nem raktál volna. Plusz én a windowsos firmwarevfinderrel aktiváltam. A DNS-t átírtad a routerben?

[ Szerkesztve ]

(#8526) Harcsai válasza V-I-D-A (#8525) üzenetére


Harcsai
senior tag

Fogalmam sincs miért, de Hisuite nálam is folyamatosan azt írja, nincs internet kapcsolat. Valami alapvető hiba lehet néhányunknál.

Érdekes, hogy a home fülön az update gombra kattintva no internet connection üzenet fogad, viszont a my device fülön az app Manager/update ugyanakkor simán szedi le az alkalmazás frissítéseket....

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8527) V-I-D-A válasza Harcsai (#8526) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Töröld, majd telepítsd a linken lévő korábbi verziót. Ne hagyd frissülni!

(#8528) Harcsai válasza V-I-D-A (#8527) üzenetére


Harcsai
senior tag

Hiába. Ugyanaz. Kapcsolgattam usb hibakeresést, win tűzfalat... Semmi

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8529) kory24 válasza _Moriarty_ (#8524) üzenetére


kory24
őstag

Ma ugyanezt vettem észre én is.

13:14-kor 11:14 mutatott, furcsáltam is nem lehet ennyi idő, felnyitottam és akkor mér 13:14 mutatott visszazárás után is....

(#8530) _Moriarty_ válasza kory24 (#8529) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Neked 24h-s formátumban mutatja az időt?

(#8531) hmatthew19


hmatthew19
tag

Próbáljátok az 5.0.2.301es verzióval, amúgy elég az is ha firmware Finderes DNS-t beirja bárki az adapterbeallitasokba. Utána csak register és küldeni fogja a frissítést amit kiválasztottal a hisuite is, persze ha approved.(bocsi a csúnya irasert siettem)

HM

(#8532) vidaila válasza V-I-D-A (#8525) üzenetére


vidaila
aktív tag

Telón tudom hogy kell aktiválni de a pcs ff-et nem tudom használni, hogy kell?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#8533) vidaila válasza hmatthew19 (#8531) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ez se működött nálam.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#8534) hmatthew19 válasza vidaila (#8533) üzenetére


hmatthew19
tag

Akkor visszaallitasi romot próbálj, az nekem mukodott

HM

(#8535) kory24 válasza _Moriarty_ (#8530) üzenetére


kory24
őstag

nem :(

(#8536) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok
Hogy tudom át állítani az ikonok méretét?
Hiába állítom a megjelenités méretét ugyan akkora marad!

(#8537) st3v3np3t3r válasza Harcsai (#8528) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a hosts fájlba nem írtál be átirányítást?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8538) Harcsai válasza st3v3np3t3r (#8537) üzenetére


Harcsai
senior tag

De igen, ezt:
# 188.225.84.142 query.hicloud.com

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8539) ffodi válasza V-I-D-A (#8525) üzenetére


ffodi
veterán

Most nem azért, de ha #-et raksz a hosts fájlban egy szöveg elé, akkor az kommentet jelent, vagyis olyan, mintha ott sem lenne. :U

Másrészről én is kipróbáltam (pont úgy, ahogy a leírásban szerepelt), valamit letöltött, aztán sikeresen frissített, a verzióm mégis maradt .163 (igaz elég gyorsan végzett). Első néhány próbálkozáskor a FF app-pal regisztráltam a frissítést, most megpróbálom a desktop programmal, illetve a routerbe is betolom a DNS-t, ha így sem sikerül.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8540) st3v3np3t3r válasza Harcsai (#8538) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

töröld ki

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8541) ffodi


ffodi
veterán

Na most beadta a frissítést.

Ha másnak is gondja van vele, próbálja meg a következőket (egy részét a linkelt post-ból másoltam):

1, Ha van fent HiSuite a PC-n, akkor töröld le

2, Töltsd le és telepítsd fel ezt a HiSuite verziót, a telepítés végén ne nyomj a "Start" gombra, hanem jobb felül zárd be az ablakot

3, Töltsd le ezt a tömörített mappát, a tartalmát csomagold ki és másold át a következők szerint:
httpcomponent.dll -t másold (és írd felült) a HiSuite mappájába (normál esetben ".\Program Files (x86)\HiSuite")
HiSuiteConfig.xml -t másold a "C:\Felhasználók\FELH.NÉV\AppData\Local\Hisuite\userdata\UpdateDogDev" mappába (írd felül)

4, Add hozzá a hosts fájlhoz (.\Windows\System32\drivers\etc\hosts) a következő sort, és figyelj, hogy a sor előtt ne legyen #, mert az kommentnek minősül: 188.225.84.142 query.hicloud.com

5, A telefonon szedd le a FirmwareFindert és keresd meg a FW-t amit fel akarsz tenni (ez esetben .195) és nézd meg jóvá lett -e hagyva. Ha igen, akkor töltsd le a PC-s firmware findert, keresd meg ott ugyan azt a firmware-t, amit a mobil app-ban, majd regisztráld. (Keresés: Common Base fül, szűrőfeltétel clt-l29c432, majd a megfelelő firmware sorában kattints a Changelog felirat alá a cellában, majd ugyan itt jobb klikk --> Copy. Ha meg van, akkor fent a menüsávban válaszd a DNS update funkciót, a felugró ablakba illeszd be, amit kimásoltál, majd nyomd meg a "Register" gombot)

6, Indítsd el a HiSuite alkalmazást a PC-n, ha frissíteni akar, ne engedd.

7, Csatlakoztasd a telefont, majd válaszd a fájlok átvitele funkciót (illetve engedélyezd a HDB-t ha nincs engedélyezve).

8, Amint csatlakozott a telefon a PC-hez, kattints az "Update" gombra (PC-n) és elvileg megtalálja a frissítést, amint az imént regisztráltál.

9, Hagyd végigmenni a telepítőt, eltarthat több percig (mire letölti stb.)

Megjegyzések:
- A routerben nem kell módosítani a DNS-t!
- Ha végeztél a frissítéssel töröld ki a hosts fájlból, amit hozzáadtál

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8542) Thoty válasza st3v3np3t3r (#8483) üzenetére


Thoty
senior tag

Akkor nekem szerencsém volt a noname adapterekkel :)

(#8543) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

@ffodi: Szuper! Már tölt is. Köszi! :))

Nagyon szépen összeszedted!
Így ahogy van, mehet az összefoglalóba!

[ Szerkesztve ]

(#8544) Sumptuous válasza Sumptuous (#8543) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Mégsem jó..Lement a frissítés, újraindúlt a telefon, fríssített valamit (elég rövid ideig) majd most bakapcsolva még mindig 163-on áll. :O Hát ez érdekes..Na mégegyszer... ;)

(#8545) ffodi válasza Sumptuous (#8544) üzenetére


ffodi
veterán

Csak akkor jó, ha azt a képet látod HiSuitban, amit az előző hozzászólásba beraktam. Ha üres a changelog, és nincs kiírva a verzió teljesen, akkor nem jó.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8546) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Tökéletesen ugyanaz jelent meg! Minden karakter megegyezett. 3 szor is megnéztem :D Viszont az akku csak 18%-on van. Lehet ez volt a baj. Várok egy kicsit, míg tölt, és ujrapróbálom. :)

A "switch version" alatt van "developer" meg "earlier". Változik valami, ha inkább abból rakom fel az egyiket?

(#8547) balazs0102 válasza _Moriarty_ (#8524) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nekem is ezt csinálja. Mondjuk az alkalmazásváltó sokkal jobban idegel... Eddig egymás után kétszer rányomtam és váltott a két utolsó alkalmazás között ..most kínlódik csak...másnak ez teljesen ok?

[ Szerkesztve ]

(#8548) ffodi válasza Sumptuous (#8546) üzenetére


ffodi
veterán

Pedig akkor jónak kellene lennie (c432es firmware-ed van most!?). A frissítés végén nézd meg mit ír ki a telefon (miután újraindult).

Vagy visszatérsz Android 8ra, vagy valami fejlesztői változatot tehetsz fel. Én maradnék a hivatalos piténél.

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8549) Sumptuous válasza ffodi (#8548) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Végül 20%-os akku fölött már sikerült. Sokkal tovább tartott, mint az első alkalommal. Ki is sült a 195-ös Pite. Köszi mégegyszer a leírást! Ha ez nincs, biztos nem kezdek ma bele. ;) Igen, C432.. Telekomtól vásárolt eszköz. :D A sima verziót választottam ki másodjára is. Majd ha lesz valami komolyabb leírás, hogy mikor éri meg a másik két verzió, belevetem magam..

[ Szerkesztve ]

(#8550) ffodi válasza Sumptuous (#8549) üzenetére


ffodi
veterán

Örülök, hogy sikerült.

A másik kettőt nem érdemes felrakni. Gondolom nem vagy fejlesztő (nem tudom hogy ez normál esetben telepíthető e egyáltalán) és nem hinném, hogy vissza akarsz térni Oreora. :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.