Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) v.ferenc válasza merlin201 (#7399) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Te is innen töltötted le a service firmware-t?

(#7402) omgfx


omgfx
tag

Nekem nem jott nfc patch, csak egy vodafoneos.

aureeel:
A Dark Emui 9 temadat hasznalom, es pl a fenti kep szerinti az also gomb es felirat szine. A temaban van a hiba, vagy nalam?

[ Szerkesztve ]

(#7403) merlin201 válasza v.ferenc (#7401) üzenetére


merlin201
tag

Szia. Igen innen töltöttem le Aureeel leírása alapján dload

[ Szerkesztve ]

(#7404) v.ferenc válasza merlin201 (#7403) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Akkor viszont nem értem mért nem egyezik a tiéddel.

(#7405) omgfx válasza v.ferenc (#7404) üzenetére


omgfx
tag

Probaltad ujbol felrakni dload moddal, ahigy eloszor is?

(#7406) v.ferenc válasza omgfx (#7405) üzenetére


v.ferenc
kezdő

igen,próbáltam.

(#7407) Harcsai


Harcsai
senior tag

Az új, 9.0.2.305-ös HiSuite lehetőséget ad wlan csatlakozásra is a telefonhoz és tök jól működik. (cserébe? nálam is eltűnt a frissítése óta a downgrade. Bár én nem is szeretnék visszalépni)

Szerintem ahogyan a frissítést imei alapján kapjuk, a downgrade lehetősége is ilyen lehet, valószínű ezért van, hogy van akinél van, van akinél nincs, ugyanazon firmware alatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7408) v.ferenc válasza Harcsai (#7407) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Most próbálom én is a 9.0.2.305-ös HiSuite-t. Semmi változás. Megpróbálom még egyszer a dload telepitést.

(#7409) Sumptuous válasza omgfx (#7402) üzenetére


Sumptuous
senior tag

A témában van a hiba. Már észrevettem én is és ki is javítottam. Még adok hozzá pár dolgot (Whatsapp téma, Google Fordító téma stb.) és rakom felfelé az update-t. :))

(#7410) v.ferenc válasza v.ferenc (#7408) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Sajnos a dload telepitéssel sem lett jó.

(#7411) andrys83


andrys83
aktív tag

Nfc frissités érdekes hogy nekem sem jött... Ilyenkor mivan? Tegnap viszont pro modban bekapcsoltam az időzitőt. 2 secre első képet ellőtte aztan vegtelenitette magát. Tehat nem telt le sosem a 2s...

(#7412) v.ferenc válasza v.ferenc (#7410) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Dload telepités után ,nem engedtem frissiteni,megpróbáltam a HiSuite-vel. Azt irta a legfrisseb van fent,pedig a telefon kiirta ,hogy van frissités. Ez érdekes.

(#7413) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

Kicsit más téma, mint az eddigiek, de a telefonhoz kapcsolódik és kíváncsi lennék a tapasztalataitokra. Ugye elvileg adott a Desktop mode, ha egy HDMI - USB-C átalakítóval egy monitorhoz csatlakoztatjuk a képet (gondolom mást nem kell hozzá mókolni a rendszerben).

Namármost, meghalt a laptopom és egyenlőre nem szeretnék újat venni (helyette használom a PC-t). Viszont egy időre vissza kell mennem a kollégiumba, ahol azért szükségem lenne néha egy gépre pár egyszerű dologhoz (böngészés, filmezés, youtube, egyéb kisebb dolgok), de nem akarom az otthoni PC-t mindenestől becipelni. Adott a helyzet, hogy egy jelképes összegért (ismerőstől) tudnék szerezni egy másik monitort (FullHD, 16:9), amit bevinnék és a videón látható módon átalakítóval használnám a telefont desktop módban szükség esetén (nem akarok emiatt a könyvtári gépekhez lerohangálni mindig).

Ehhez lenne pár kérdésem azoktól, akik már csináltak hasonlót:

- Mennyire meríti jobban a telefont, mintha csak azt nyomkodnám? Tudom, ha be van dugva az átalakító, akkor nem lehet egyazon időben tölteni, így a működés csak pár órára biztosított.
- Kikapcsolt telefonos kijelzővel is működik vagy folyton égnie - és merülnie - kell a használathoz?
- Ha mondjuk a monitor nem 16:9, hanem pl. egy F/QHD 21:9, akkor is kitölti a teret a kép vagy oldalt kis fekete sávok lesznek láthatóak?
- Ha 1 lyukból áll az átalakító (tehát USB nem fér bele), akkor a készülék hány bluetooth eszközt tud csatlakoztatni? Gondolok itt egy bt hangszóróra, egérre, billentyűzetre. (erre és mondjuk erre gondolok.)
- Egyéb pozitív / negatív tapasztalata valakinek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#7414) knox83 válasza Sumptuous (#7398) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem folyamatosan teljesítmény módban van és kb kezdettől ugyanezt adja mint neked. Nekem fr sem volt, bár minek kellett volna, otgn tettem fel, mindent legyalult..:)

Egyébként ez csak nekem nem tetszik hogy nélküle egy flagship telefon 140ezer antutun?

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7415) Pistike1985 válasza knox83 (#7414) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nem értem mit számít pár szám. Nekem normál módon megy, van hogy energiatakarékos mód van bekapcsolva. Mégis gördülékeny, nem akad, nem fagy.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#7416) laci1892 válasza Eliott (#7413) üzenetére


laci1892
senior tag

Hm... Ez engem is érdekelne. 🤔

(#7417) Sumptuous válasza knox83 (#7414) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Az FR-t nekem is a dload csinálta.. csak megemlítettem, mert többen is anélkül vannak a pie-n és jönnek is elő a problémák... :D

Az antutu engem nem érdekel. Fél éve vettem a telefont, de még nem futattam le semmilyen benchmarkot...

Ettől függetlenül borzasztóan idegesít mindenféle micro lag-ami (szerintem!!) nagyon sok volt az oreo-ban. Most ez lényegesen kevesebb a Pie-ben. Illetve a teljesítmény mód teljesen eltünteti az összeset. Bevallom az Oreo-val nem igazán tetszett a telefon, de most a Pie-vel ez megváltozott.. :D

Nekem is vam ilyen type-c to HDMI. Maga a telefon nem igazán melegszik használatkor, de a kis gagyi átalakító elég meleg szokott lenni már 10 perc használat után is. Én megbántam, hogy olyat vettem, amibe nem lehet csatlakoztatni a töltőt, mert igazán csak úgy lenne értelme. Ezért nem is ajánlom a sima verziót. A bonyolultabb (drágabb) variánsokban már van több usb és akár SD kártyaolvasó is. Sokkal jobban megéri, ha nem csak kirpóbálni szeretnéd..
Más tapasztalatot nem igazán tudok megosztani, nem sűrün használom. :))

Frissült a Dark Emui 9 téma. ;)

(#7418) vidaila válasza Sumptuous (#7417) üzenetére


vidaila
aktív tag

ÉS hogy kell frissíteni a témát?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7419) Sumptuous válasza vidaila (#7418) üzenetére


Sumptuous
senior tag

A Play Áruház kiírja, hogy van frissítés, lesz ott egy frissítés gomb, nyílván azt megnyomod. Majd a lefrissített appot megnyitod, rányomsz, hogy 'Apply theme'.. Ezután bemész a kezdőképernyőn lévő frissítés Témák alkalmazásba, majd ismét alkalmazod azt a témát, amit frissített.. :D

Kicsi bonyolult, de megszokható. Majd ha kiderítettem hogyan lehet a beépített Témák app-ba feltölteni, akkor ott is fent lesz. {Bár sok telefonon onnan nem lehet tölteni :( }

(#7420) ADAM1337 válasza Eliott (#7413) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Amire tudok válaszolok.
-Nagyon meríti csak töltövel rendelkező adaptert vegyél.
kb 1perc 1%.
-A telefon kijelzőjének égnie kell sajnos.
-Monitoros kérdés passz én fhd monitorral használtam de fhd és 2 fekete csík a valószínűbb, amit produkálni fog.
-bt eszköz limit tudomásom szerint nincs de nálam bt-s egérrel G603 elég lassú volt az egér inkább az usb stickjét használtam 2usb portos adaptert vegyél, az a biztos.
-Pozitiv:
Gyors hirtelen dolgokhoz jó, viszont megkell szokni a mozgásokat, amik az appokba vannak, hogy lenyomott egérrel huzod ide oda a dolgokat, nem teljesen kiforrott, de alap dolgokhoz jó. Úgy néz ki sok app mintha tablet mode-ban futna egy w10 asztalon kb.
Negativ a merülés, és hogy az adapter nálam pl amit használtam úgy melegedett alig lehetett megfogni.(de az egy olcsóbb fajta feljebb linkeltem talán)

(#7421) sirály69


sirály69
őstag

Hicare-ben szoft frissítés keresésénél nem találja a szervert.
Neketek mi a helyzet?(meg nem kaptam meg a pitét...)

Szerver Hosting Debrecenben

(#7422) ADAM1337 válasza sirály69 (#7421) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én se idővel megjön, nyugi.

(#7423) Tybor99


Tybor99
tag

Sziasztok nem vagyok tisztaság mániás de sajnos a kamera lencsék szélein van 1-2 kiálló zseb szőr meg apró por ez nagyon idegesít meg félek hogy össze karcolja ti hogyan takarítanátok ? feltöltenétek a telót és azután lazán csap alatt megmossam ??? várom a tippeket :D

[ Szerkesztve ]

(#7424) vidaila válasza Sumptuous (#7419) üzenetére


vidaila
aktív tag

És ha nem az aruhazbol hanem az itt megadott linkről lett letöltve? Az áruházba nem dobja fel a frissítést.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7425) nimba1 válasza v.ferenc (#7410) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia. Én amikor felettem otg-vel a 9.0-át akkor elötte rákerestem és letöltöttem egy hasonló otg-vel feltehető 8-as androidot. Még nem próbáltam. De azzal elképzelhető vissza lehet állni.

(#7426) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Megnézné nekem valaki, hogy a gyári időjárás alkalmazás melyik időjárás szolgáltató adatbázisát használja? Én sajnos korábban kitöröltem a gyári appot, de emlékeim szerint a kezdőoldal alján fel volt tüntetve, honnan származik az adat. Köszönöm! :R

(#7427) omgfx válasza V-I-D-A (#7426) üzenetére


omgfx
tag

AccuWeather

(#7428) knox83


knox83
senior tag

100%ról valami eszeveszett tempóba merül a telefon kb 6-8%ot. Másnál előfordult ilyen? Kb 2-3 perc.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7429) Sumptuous válasza knox83 (#7428) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nálam teljesen jó.. meglepően is jó..:D 12perc kijelzőidő.

Mivel töltöd?
Milyen rendszer?
Hány db. kártyával használod? Térerő?
Valami app, ami nem a Play-röl van?
Viselésérzékelés?
Helyelőzmények?
Mi a legnagyobb fogyasztó?

@vidaila: Ha hazaértem, felrakom neked.

[ Szerkesztve ]

(#7430) knox83


knox83
senior tag

Na ezt hogy? 😀 De ez se normális, hogy még mindig 100%.. Pie van, gyári gyors töltővel nyomom. Térerő jó, egy kártya, helymeghatározás nem megy. Kijelző a legnagyobb fogyasztó. Lehet ez normális és túl reagálom, 94 körül már jó, de az a 6% lemegy 5 perc alatt. Oreonal nem volt ilyen..(minden playről van) de gondolkodtam egy wipe cachen

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7431) Sumptuous válasza knox83 (#7430) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Meddig szoktad lemeríteni? Hány órahosszát töltöd? Amikor a telefon kiírja, hogy 100%, még nincs teljesen feltöltve. Úgynevezett csepptöltés még ilyenkor is zajlik, amivel még pár mAh- kapacitás megy az akkuba..

Merítsd le, míg ki nem kapcsol, majd így, kikapcsolva töltsd egy lassú tőltővel (kb. 1A). Majd 6 óra múlva húzd le a töltőröl, kapcsold be, és használd. Szerintem ez megoldja majd. Igazábol nem az akku merül ilyen gyorsan, hanem maga a mérés nem jól van kalibrálva, azért van ekkora drop 100%-ról.

(#7432) knox83 válasza Sumptuous (#7431) üzenetére


knox83
senior tag

Meg próbálom így. Általában 15-25% körül és kicsivel több mint egy óra a 100%. Igen lehet ilyesmi lesz amit írsz :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7433) omgfx válasza Sumptuous (#7417) üzenetére


omgfx
tag

Köszi a témafrissítést!

Még két dolog volna:
1. Fentről az értesítési területről lehúzott gyorsgomboknál, a bekapcsoltak fehérek, a kikapcsoltak szürkék. Esetleg a kikapcsoltak szürkéjét lehet egy picit sötétebbre venni, ha hirtelen lehúzom nem mindig egyértelmű, legalábbis nekem, főleg nappal.

2. A gyári fájl kezelőben amikor, egy fájlt neveznék át, és ki van jelölve az egész vagy egy része a szövegnek, akkor az alábbi látszik:

Köszi!

(#7434) Sumptuous válasza omgfx (#7433) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Köszi a visszajelzést, javítva lesz! :))

(#7435) janosibaja


janosibaja
őstag

OFF, elnézést.

Állandóan jelzi a teló az értesítési sávban, ha valaki ismerősöm a Facebookra "történetet" tölt fel. Ki nem állhatom.

Viszont hiába van minden Facebook értesítés kikapcsolva, ez még ott van. Ki lehet valahogy kapcsolni, vagy a telefonon kell állítani, nem a Facebook applikációban :R

(#7436) Sumptuous válasza janosibaja (#7435) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha azt az értesítést, amelyik zavar hosszan nyomod, akkor megjelenik egy kapcsoló a jobb oldalt. Azzal az összes értesítését le tudod tiltani az alkalmazásnak.

(#7437) janosibaja válasza Sumptuous (#7436) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#7438) merlin201 válasza v.ferenc (#7412) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Nem tudom hogy sikerült e visszavarázsolni a 8.1-es firmware-t a telefonra de ezen a linken Service firmware megtaláltam a 8.1.0.131A verziót. Amit ugyanúgy a dload módszerrel lehet telepíteni. Azt sajnos nem tudom hogy downgrade-re használható csak gondoltam megosztom.

(#7439) v.ferenc válasza merlin201 (#7438) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Szia!
Köszönöm!
Megpróbálom,hátha sikerül.

(#7440) v.ferenc válasza nimba1 (#7425) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Szia!
Elkérhetném?

(#7441) omgfx válasza v.ferenc (#7439) üzenetére


omgfx
tag

Majd írd már meg mi lett légyszi. Kíváncsi vagyok. Köszi!

(#7442) Angerfis


Angerfis
csendes tag

Sziasztok

Segítségetek kérném.Olyan gondom lenne, hogy a Cloud-ra készült egy biztonsági mentés ami nem ment végbe mert kevés volt a tárhely.De viszont nem tudom törölni se telefonon keresztül sem böngészőn keresztül és most így tele van a tár.Ezt hogy tudnám törölni?
Előre is köszönöm.

"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is"

(#7443) DonDragonka válasza merlin201 (#7438) üzenetére


DonDragonka
őstag

Én inkább ezt az oldalt javasolnám lévén itt oszt minden verzió fent van...
huawei-p20-pro-stock-firmware/
DE!!!!!
Tessen figyelni, hogy a megfelelő ROM legyen letöltve... Mert ez a link nem csak a C432 van fent ha mondjuk neked az kéne.
És mégvalami. Kicsit kaotikus az oldal szóval tényleg körültekintően...
Például itten van a 8.1.0.161 és az alja felé dload modszer leírása is...

Például ezeket a ROM-okat nem lehet használni a FF-es módszerrel? Nem tudom csak kérdem...

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#7444) knox83 válasza Sumptuous (#7429) üzenetére


knox83
senior tag

Nem bírtam ki, csináltam tegnap egy wipe cachet és egy frt is. Most töltöttem fel és nem jelentkezik a probléma, szépen merül egyesével:)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7445) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
P20 pro-a gyári kijelző védő sérült egy esést követően helyette raktak egy olyan bunkó vackot, hogy a gyári flip tokot alig tudom becsukni. Javasolják már egy jó minőségűt helyette

(#7446) v.ferenc válasza merlin201 (#7438) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Sajnos hibával kilép, telepitéskor.

(#7447) v.ferenc válasza DonDragonka (#7443) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Szia!
Sajnos, visszafelé nem lehetséges a frissítés.

(#7448) merlin201 válasza v.ferenc (#7446) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

És ha az itt leírt módon [link] a 157-es végű firmware-t rakod mert nekem is azt akarja felrakni a HiSuite.
Egy próbát megér még Csak figyeld hogy C432-es verzió legyen.

[ Szerkesztve ]

(#7449) badmad válasza merlin201 (#7448) üzenetére


badmad
senior tag

Letöltöttem innen a gyári romot ...de abban Én nem találok dload mappát.Melyiket kell letöltenem mert a két lehetőség közül egyikben sincs.?

(#7450) merlin201 válasza badmad (#7449) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Mid 2 zip kell ha jól tudom. Az update.zip is meg a telefon verziónak megfelelő.
Szerintem így kell kinéznie [link]
Az OTG-re csinálsz egy dload mappát azon belül a telefonnak megfelelő L09 vagy l29 es mappát. Abba berakod a L09 vagy az L29-es filet. a dload gyökérbe meg az update filet.
Ugyanúgy mint a service firmware esetén. Nézd meg hogy a 9.0 service firmwareben hogyan voltak elnevezve a mappák és a file-ok.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.