Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Ubi


Ubi
tag

Sziasztok! Aki Media Marktban vásárolta a telefonját, még senkinek sem frissült? Látom, hogy többen is írták, hogy ott vették és csak várnak.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#7952) _CICAFIU_ válasza Ubi (#7951) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nem a media markt miatt nem frissül hanem a telekom miatt. Legalábbis a sima p20. Rakj bele egy vodàs kártyát és megjön a pie.

Huawei P30

(#7953) balazs0102 válasza nimba1 (#7921) üzenetére


balazs0102
senior tag

Nekem napok óta ajánja hogy telepítsem az új verziót. De mivel nekem is kell az ACR ezért nem erőltetem. Semmi bajom a jelenlegi rendszerrel, igazából azt se tudom miben jobb a pie...

(#7954) Ubi válasza _CICAFIU_ (#7952) üzenetére


Ubi
tag

Tudom, hogy nem a MM tehet róla. A kártyát tekintve Telenor van benne és semmi. Letiltottam, kivettem és semmi.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#7955) Motaba78 válasza Ubi (#7954) üzenetére


Motaba78
őstag

Nekem telenor és netfone telekom kártya és megjött.

(#7956) tuki2200 válasza jani70 (#7936) üzenetére


tuki2200
senior tag

Párom is MM-ba vette, Telenoros, már december vegen megkapta a Pitét..

(#7957) krazo


krazo
csendes tag

Sziasztok!

Ma frissült a HiCare alkalmazás a telefonomon. Rápróbáltam az appon belül a frissítésre és ott megtalálta a Pitét. :K Közvetlen előtte a beállítások menüből nem talált semmit. Eredetileg Telekomos, de garanciában alaplap cserés DualSIM készülékem van.

[ Szerkesztve ]

Multikapszulás és hordozható kávéfőzők: www.hibrew.hu | Olasz kávék Nápolyból: NES,DG,ESE POD, őrölt és szemes: www.hibrew.hu/olaszkave | https://www.hibrew.hu/Outlet-termekek

(#7958) jani70


jani70
aktív tag

Végre megjelent a pite!
MM független telekomos kártya!
A hicare alkalmazás frissítés jelent meg a play áruházba és egyből fel is dobta a 9.0 frissítést!

(#7959) spuros válasza krazo (#7957) üzenetére


spuros
őstag

Érdekes. Nekem mikor a Beállítások menü alatt kerestem rá a rendszerfrissítésekre nem jött semmi. Mikor a HiCare-ben beléptem és kértem a frissítést majd visszalépett a rendszerfrissítés kezelőbe rögtön megtalálta.... Így várhattam volna ítéletnapig.

Telekomos független dual simes (Telekom simmel)

(#7960) richies válasza krazo (#7957) üzenetére


richies
senior tag

Nekem is csak így. Hahaha. Köszi

195 os amugy
Fuggetlen. Dual
Maltai vodafone

[ Szerkesztve ]

Rozsomak of Power

(#7961) Ubi válasza spuros (#7959) üzenetére


Ubi
tag

Így nekem is megjött. :DD

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#7962) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Firmware Finder-ben ha ellenőrzöm IMEI-t akkor a 163-as approved L29-re, a 195 még csak L09-re jóváhagyott (Telekom-os). De a rendszerfrissítő nem találta eddig se simmel se nélküle, viszont a HiCare-ben már lehet kérni a 195-öst.

Egyáltalán miért kell sim-hez kötni a rendszerfrissítést, főleg ha független?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#7963) vidaila válasza Ubi (#7961) üzenetére


vidaila
aktív tag

Úgy tűnik erecoveryvel akkor megszívtuk mert a 195-ös frissítést nem dobja fel :)

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7964) Locuste válasza Ubi (#7961) üzenetére


Locuste
tag

Köszi, így tényleg jó nekem is :D

(#7965) vidaila válasza spuros (#7959) üzenetére


vidaila
aktív tag

163 vagy 195 végű frissítés?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7966) Ubi válasza vidaila (#7965) üzenetére


Ubi
tag

195

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#7967) vigyori78 válasza krazo (#7957) üzenetére


vigyori78
őstag

Köszi.

Ahogy beléptem egyből feldobta a Pitét, "elötte meg semmi nem volt".

(#7968) spuros válasza vidaila (#7965) üzenetére


spuros
őstag

A 195 jött meg. Pikkpakk felpakolta.

(#7969) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok,

Akinek a 163-as firmware települt előbb már kaptak 195-ös frissítést?
Mert ez is nagyon fura dolog hogy valakinek ez valakinek meg az települ fel. Miért nem lehetett ezt egységesre megcsinálni?
Teljes káosz és vicc ez a Huawei frissítési rendszer.

(#7970) Rotyi


Rotyi
aktív tag

B+! :Y
HiCare-be belépve egyből ott a pite... Mióta lehet ott? Lehet már ki is hűlt. :DDD
Telekomos készülék, Telekom SIM kártya

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#7971) vidaila válasza merlin201 (#7969) üzenetére


vidaila
aktív tag

Ha visszaolvasnál akkor látnád, hogy nem kapunk 163-asak 195-öset

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7972) merlin201 válasza vidaila (#7971) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Ha elolvasod az első mondatot hogy "akinek" a 163-as települt előbb.. Így ez azoknak szólt akik nem most hanem korábban kaptak Pie frissítést és az még 163-as verzió volt. Most már a 195-öt tolják ki. De aki az első hullámban kapott Pie-t,az kapott esetleg külön update-et?
Erre irányult a kérdésem.

(#7973) hdman


hdman
őstag

Nekem is ott virít HiCare-ben. Lementek mindent, aztán este fel tolom :)

Sopron city :)

(#7974) vidaila válasza merlin201 (#7972) üzenetére


vidaila
aktív tag

Igaz, elnézést

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7975) knox83


knox83
senior tag

Kapott már 195-ös frissítést aki otgn tette fel a pie-t?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7976) Bferibörs válasza merlin201 (#7972) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem kaptam

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#7977) merlin201 válasza Bferibörs (#7976) üzenetére


merlin201
tag

Köszi a segítséget.

(#7978) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Felraktam a Hi-Care-ból a frissítést, erre egyből felébredt a Telekom is és nyomatott egy 140 MB-os szolgáltatói frissítést...
Így az egyéni verzió DT.HUN 8.1-ről 9.0-ra változott

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7979) hdman


hdman
őstag

Sziasztok! Azt tudja valaki, hogy a gyári billentyűzet megjegyzett szavait a valahogyan ki lehet-e menteni a 9.0ra való frissítés előtt?

Sopron city :)

(#7980) japunk


japunk
aktív tag

Valaki tudna abban segiteni hogy a gyari kepszerkesztovel hogyan lehet szoveget rakni egy kepre? Hiaba kivalasztom a Szoveg opciot, a szinet meg a stilusat ki tudom valasztani a szovegnek de szoveget irni nem tudok.

The owls are not what they seem.

(#7981) knox83 válasza philoxenia (#7978) üzenetére


knox83
senior tag

Az olyan, én utána le is gyalultam a fos alkalmazásaikat..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7982) istnag válasza japunk (#7980) üzenetére


istnag
addikt

Miután beállítottad a szöveg színét, utána ki kell választani a stílust és ott lehet hozzáadni a szöveget.

(#7983) japunk válasza istnag (#7982) üzenetére


japunk
aktív tag

Eskuszom nem sikerul, hova kene neki kattintani? Ossze-vissza nyomkodom a dolgokat de semmi nem tortenik. :DDD

EDIT: OK, sikerult, bena voltam. Orok halam. :)

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#7984) arevesz


arevesz
csendes újonc

Sziasztok
Pite feltelepitese után nektek is botrányos a Benchmark? Nekem 131000 ettől még a p10 em is jobb volt.

(#7985) knox83 válasza arevesz (#7984) üzenetére


knox83
senior tag

Kapcsold be az akkumulatornál a teljesítmény módot akkor lesz 215e. Nekem alapból 142.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7986) feri1014 válasza arevesz (#7984) üzenetére


feri1014
senior tag

Mi ezzel a gond? Lassú a rendszer? Nem lehet villogni a haveroknak?

Azért csökkent a pontszám, mert már nem csal a rendszer. Eddig ha indítottál egy benchmarkot, azt felismerte és feltekert mindent, amit csak lehet, amíg le nem futott. Volt is számos cikk erről. De ezt a teljesítményt máshol nem használta ki a telefon. 9.0-ban van teljesítmény mód, ha benchmark pont kell.

[ Szerkesztve ]

(#7987) Marc864


Marc864
tag

hiCare-en keresztül megjött a Pie köszi szépen :) Telekomos dualsim

(#7988) vlesi69


vlesi69
senior tag

Meg jött a 9-es. Hurrá! Egy kérdésem lenne, eddig az Igo szüliappot használtam, a P20 Pro-n fent van frissült 9-re, fent maradt a telefonon működik rendesen de a Play áruházba nincs az alkalmazásaim között, ha kitörölném sosem tudnám letölteni. A többi telefonomon MI8, 7 Plus 9-es van és azokra már nem tudom letölteni az írja nem kompatibilis. Ez miért lehet?

(#7989) arevesz válasza feri1014 (#7986) üzenetére


arevesz
csendes újonc

Haveroknak való villogasra más telefon való. Igen lassabb a rendszer. Elég sok alkalmazást vagy játékot tovább tölt be..., ezért voltam kíváncsi mit tud. Nem egy kozepkategoriara számítottam...

(#7990) szakozs


szakozs
újonc

Sziasztok! Nekem 168-as van fent OTG-rol, de nem irja a GPU Turbot. Most akkor ebben a build-ban nincs meg belepakolva? 🤔

„Az olyan ember, aki nem ért a számítógéphez, a XXI. században analfabétának fog számítani.” Teller Ede

(#7991) wdx válasza arevesz (#7989) üzenetére


wdx
őstag

Két lehetőséged van ez esetben. Vagy azonnal eladod (én így vettem meg bagóért), vagy csinálsz egy full nulláról telepítést fr után (tehát nem mentésből mindent visszaállítás). Fog ez pörögni, de ha nincs türelmed, inkább add el, hogy más olcsón hozzá tudjon jutni. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7992) arevesz válasza wdx (#7991) üzenetére


arevesz
csendes újonc

Full nulláról raktam fel a 9 et biztonsági mentés nélkül, pont ezért. Eladni nem adom el a nagy érték vesztes miatt. Elajandekozom a családban én meg nézek valami mást :)

(#7993) knox83 válasza arevesz (#7992) üzenetére


knox83
senior tag

Az igazat megvallva nem tudom mire nem elég a kirin 970. Olyan hatalmas különbség nincsen a két mód között, mindkettő gyors, talán egy kicsit még pörgőssebb a telefon ha teljesítmény mód van. Nyilván aki játszik 0-24 az vegyen annak megfelelően telefont, de a userek többsége nem ilyen..sok teszt van ahol papíron "számokban" lényeges különbség van, de a videóban alig vagy egy két másodperc különbség.. Szerintem ezzel lehet élni. Igy működik az industry sajnos, tavaly ez egy menő telefon volt, idén mar fosnak van sugallva csak hogy vedd meg az újat...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7994) arevesz válasza knox83 (#7993) üzenetére


arevesz
csendes újonc

Az a baj hogy 9 en lassabb lett mint 8 on, a pontoktol eltekintve, mert azok csak számok gyakorlati hasznuk nincs, főleg manipulalva. Ha vissza rakom a régi oprendszert, akkor pedig biztonsági frissítés nincs ami gáz. 270 ezerért nem ezt vártam, hogy lebutitjak. Persze más gyártó is trukkozik, de a p10 el is volt elég baj. Én itt feladom a huaweit. :)

[ Szerkesztve ]

(#7995) feri1014 válasza arevesz (#7989) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem tudom milyen appokról van szó, de nálam még az olyan sz@r appok is, mint a Facebook pillanat alatt indulnak akkor is, ha a beállításokban kilövöm.

Ha ennyire fontos szempont a játék, akkor iPhone szvsz.

(#7996) wdx


wdx
őstag

Én p10-ről jövök, illetve megvan az is... Azt hittem, nincs nála gyorsabb androidos telefon, nem fogom érezni a különbséget. Pedig de. Mostmár látom, és azt is, hogy van ennél gyorsabb is (ekkor még 8.1-es droidon voltam), de nem gondolom, hogy összeségében van ennél jobb készülék számomra. És itt a számomra szón van a hangsúly. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7997) arevesz válasza wdx (#7996) üzenetére


arevesz
csendes újonc

Nem azt mondom, hogy lassú, mert nem az csak lassult. A p10 is gyors volt csak ott a sok szerviz után meguntam bár ez lehet a tmx hibája volt.

(#7998) knox83 válasza arevesz (#7994) üzenetére


knox83
senior tag

De miben érzed a lassúságot? Gyakorlati peldát mondj. Nekem a 8.1 volt dadogós, ezért vártam a 9et és nem csalódtam.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7999) Harcsai válasza hdman (#7973) üzenetére


Harcsai
senior tag

Hol láttok ilyet hicareben?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8000) zso79 válasza arevesz (#7997) üzenetére


zso79
őstag

Nálam épp ellenkezőleg, gyorsult. Még az eddig tapasztalt mikrolagokat is alig észlelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.