Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) farkas-lány


farkas-lány
csendes tag

Sziasztok!
Biztos volt erről szó, de nem találom a megoldást.
A HiCare alkalmazás azt írja, nem érhető el az országban/régióban.
Mit csináljak?
Köszönöm a választ!

(#7202) Tybor99


Tybor99
tag

Volt már szó a videózásról 9.0 de nem tudom elődönteni hogy milyen felbontáson videózzak mivel 1080hd hízelgő 4d focus a többinél nincs semmi olyan viszont hiányolom a stabilizálást

(#7203) sirály69


sirály69
őstag

Akinek nem jött még a frissítés és a .156 verziót használ, annál Cloud tárhely hogy áll? Mennyi szabad hely van?

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#7204) Rotyi válasza sirály69 (#7203) üzenetére


Rotyi
aktív tag

0B/5GB
Nekem teljesen üres.

Ami majdnem az, az nem az!

(#7205) sirály69 válasza Rotyi (#7204) üzenetére


sirály69
őstag

:R

Szerver Hosting Debrecenben

(#7206) Rotyi válasza sirály69 (#7205) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Van jelentősége?

Ami majdnem az, az nem az!

(#7207) janosibaja válasza sirály69 (#7203) üzenetére


janosibaja
őstag

Tök üres.

(#7208) Pompi válasza Tybor99 (#7202) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Van stabilizálás 1080-on.

Feel Good Inc.

(#7209) Pietro 22 válasza Harcsai (#7198) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Lehet hülyeséget mondok, de ha rá kattintast, nem vált át?
Vagy nem arra gondolsz ami az óra alkalmazás megnyitásakor fogad? Oreo-n egy rá koppintással vált analóg és digitális között ott.

(#7210) Harcsai válasza Pietro 22 (#7209) üzenetére


Harcsai
senior tag

Ez nem akar. De sehol máshol nincs analóg órám. Kezdőlapon se. Sehol. Csak az ébresztő analóg.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7211) Pompi válasza Harcsai (#7210) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Elvileg kattintással, de nálam sem vált.

Feel Good Inc.

(#7212) nimba1 válasza Pompi (#7211) üzenetére


nimba1
aktív tag

A videón is csak a világóránál vált át.

(#7213) nimba1 válasza Rotyi (#7206) üzenetére


nimba1
aktív tag

Lehet kéne bele valamit szinkronizálni hátha újra bekerül így a frissítési listába. Én már nem tudom kipróbálni. De nálam is üres volt a tárhely és szintén 156-nál megálltam.

(#7214) Pompi válasza nimba1 (#7212) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Valóban, elnéztem.

Feel Good Inc.

(#7215) balazs0102 válasza Pompi (#7208) üzenetére


balazs0102
senior tag

Mármint 30 képkocka mellett. (Ha jól tudom)
Tényleg 960 fps nem jön 1080p felbontáson? Most olvastam valahol hogy a Xiaomi mi8 meg mix2 1080p- ben tud 960fps-t..

(#7216) knox83


knox83
senior tag

Tudja valaki hol lehet kikapcsolni az "alulról suhintásos Googlet"?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7217) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ha a huawei cloud megtelt. Mert megengedtem hogy a galeriat is mentse. Hogyan lehet kiuriteni? Hol es hogy lehet ugy kiuriteni, hogy csak a cloudrol torolje, máshonnan ne?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7218) jani70


jani70
aktív tag

Van itt valakinek medi marktos gold biztosítása? Járt már úgy valaki hogy szarrá tört vagy meghibásodott és kapott vadiúj készüléket?

(#7219) firemanus82 válasza sirály69 (#7203) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem jött értesítés h megtelt. Érdekes h a galériát is feltoltotte mert én nem engedélyeztem neki 🤔

Szerk: a biztonsági mentessel felmentette az összes galériában található fájlt is. Volt 3 biztonsági mentes, azt lehet törölni

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#7220) Ernesst válasza knox83 (#7216) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Beállítások / Alkalmazások / Alapértelmezett alkalmazások / Segítség és hangbevitel / "Google" helyett a "nincs" lehetőséget válaszd

(#7221) knox83 válasza Ernesst (#7220) üzenetére


knox83
senior tag

Ezer köszönet :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7222) laci1892


laci1892
senior tag

Üdv srácok. Kicsit le maradva, de beszereztem egy otg - t. A tisztánlátás kedvéért. Az arról való frissítés tulajdonképpen hivatalos akkor, olyan értelemben hogy érkezik továbbiakban is magától az update rá?

(#7223) V-I-D-A válasza laci1892 (#7222) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Igen!

Nálam egyből érkezett rá pluszban egy kisebb Telekomos frissítés OTA-n! :K

(#7224) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Sziasztok!

Mivel van már elég sok embernek Pie, ezért gondoltam megosztom veletek a következő témát, amit az EMUI 9-hez készítettem. Sötét téma, mint kb. az összes, amit csináltam. :D Ezt szeretem, na. :R

Ha nincs rá kreditetek, vagy nem szeretnétek ilyesmire áldozni, akkor ingyenesen innen letölthető.

Néhány képernyőkép: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Várom a visszajelzéseket. (Akár privátban, akár emailben.. ) BUÉK utólag is! : :K ;]

(#7225) Janaboy válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


Janaboy
veterán

Aurél azért GDPRositsd a képed ;)

Janaboy

(#7226) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Az ajánlásokat, ami a fentről lehúzásra jön elő ki lehet valahogy kapcsolni?

Ami majdnem az, az nem az!

(#7227) nimba1 válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


nimba1
aktív tag

Köszönjük szépen! Ránézünk.

(#7228) pool46 válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


pool46
csendes tag

Köszi szépen Aureel. Szuper az új témád. 😁

(#7229) _Moriarty_ válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Köszönjük szépen :R

(#7230) V-I-D-A válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Olyan témát is tudnál szerkeszteni, ami a gyári szögletes ikonok formájára kényszeríti a kerek ikonokat? Pl. Google alkalmazásait. Nem kellene más design nekik, csak hogy szögletesek legyenek. Lehetne fehér az ikonok háttere. Az sem lenne baj, ha az élő ikonok élők maradnának (naptár, időjárás pl.) :))

[ Szerkesztve ]

(#7231) merlin201 válasza laci1892 (#7222) üzenetére


merlin201
tag

Szia,
Nekem is OTG telepítés után a szolgáltatói csomag mellé jött még az NFC-re is egy update. Így most már patch01-es a verzió ami fent van.

[ Szerkesztve ]

(#7232) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia,nagyon jó lett, csak van benne egy hiba, háttérkép állításnál mikor kiválasztom a fényképet, akkor ugye megkérdezi,hogy kezdőkép zárkép. vagy mind2,na ez a választó menü full fehér,nem írja a betűket,mikor rámegyek,kijelöli feketével és akkor láttam hogy fehérek a betűk

meg a rendszer felugró ablakok közül is néhány fehér hátteres szürke betűszínnel

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7233) janosibaja válasza Sumptuous (#7224) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen!

(#7234) Steven válasza st3v3np3t3r (#7232) üzenetére


Steven
addikt

Válasz másik témát , hátha azzal van a baj, frissíteni kell a tama kezelő appot is

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7235) kocsij


kocsij
tag

Sziasztok.

Huaweinél van olyan mint pl. a Samsungnál hogy a szolgáltatói szoftvert le lehessen cserélni a független szoftverre?

Galaxy S23 Ultra

(#7236) st3v3np3t3r válasza Steven (#7234) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

minden más gyári téma jó, az övé hibás,a témakezelő azt írja hogy a legfrissebb változat van telepítve

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#7237) fairlane001 válasza Pompi (#7208) üzenetére


fairlane001
csendes tag

Lehet hogy én vagyok a béna, de nem találom a stabilizálást.
Mindegy milyen felbontásra állítom nálam nincs ilyen opció. :F

(#7238) Ernesst válasza fairlane001 (#7237) üzenetére


Ernesst
aktív tag

EMUI 9-ben már nincs ott a kapcsoló. Alapértelmezetten bekapcsolt állapotban van.

(#7239) Sumptuous válasza V-I-D-A (#7230) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Olyanra gondolsz, mint ami pl. a Dark Emui témában van? Csak a gyári ikonok alakjával? Tudok, persze. :))

@(#7232) st3v3np3t3r:

Gondolom Honor Play-en használod... :D Azért raktam ki egyenlőre csak ide, mert főképp a P20 családra van optimalizálva a téma. Mentségemre szoljon, csak ez az eszköz van itthon, illetve (mint tudod) barátnőmnek vettünk egy Play-t, majd ha az megérkezik, akkor tudok érdemben a Play-re is témát készíteni. Sajnos még nincs más EMUI9 téma, így puskázni sem tudok, hogy megoldjam...

Egyébként P20Pro-n mind a két képernyőn helyesen jelennek meg a színek. Tudom, ez nem nagy vigasz.[kép] [kép]

@Janaboy: Hozzám még nem ért el a nagy GDPR láz :DD :R

(#7240) kocsij


kocsij
tag

Az én kérdésemre tud valaki válaszolni?????

Galaxy S23 Ultra

(#7241) Ernesst válasza kocsij (#7235) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Ha jól értem a kérdésedet, akkor:
A C432 európai, általános (független) firmware. Neked ilyen van?
Erre küldi pl a Telekom a DT.HUN (CT) jelölésű, saját kiegészítését. Nálam pl FR után eltűnik a szolgáltatói holmi, bebootolás után újra felajánlja a telepítését (szoftver frissítésként).
Telekomtól származó, sim lock nélküli készülék.

Ezzel szemben korábban, pl a P8 Lite keszülékemen nem C432 verzió volt fent, hanem valóban szolgaltatós ROM. Ott BL nyitás után OEM infót kellett cserélni (debrand), így vált C432 általános verziójú készülékké, ami ugye garanciavesztést jelent (ennek ellenére 2018 közepéig folyamatosan kapta az európai verziójú, hivatalos OTA frissítéseket.)

XDA-n érdemes nézelődni, hogy a P20 Pro esetében mennyire járható a debrand, illetve mik a veszélyei.

[ Szerkesztve ]

(#7242) kocsij válasza Ernesst (#7241) üzenetére


kocsij
tag

C432 van nekem is rajta. Csak ugye a Samsungnál ha a TMH-t lecseréltem a XEH-re ami a függetleneken volt akkor a frissitéseket is akkor kaptam mikor a függetlenek. Mert ez így tiszta vicc hogy Augusztus óta nincs frissités a P20 Pro-ra.

Galaxy S23 Ultra

(#7243) feri1014 válasza kocsij (#7242) üzenetére


feri1014
senior tag

Ha ennyire zavar, miért nem vitted még szervizbe?

(#7244) Sumptuous válasza kocsij (#7242) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha ennyire bele mernél nyúlni, miért nem rakod fel inkább az OTG-s vagy FF-es megoldással a Pie-t? Biztosabb az, kipróbált és bevált megoldás...

(#7245) Yager01


Yager01
senior tag

Használja közületek valaki a telefonunk beépített hang vezérlését,?nagyon sokat ülök autóban sokat telefonálok és jól jönne ha hangvezérléssel tudnék hívást indítani. Megmondom őszintén hogy eddig még egyszer sem sikerült

(#7246) V-I-D-A válasza Sumptuous (#7239) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Igen, gyári ikonok szögletes alakjával, és a gyári dizájnal szeretném egységes formába önteni az ikonpackot, csak hát én nem értek a témázáshoz. :B

(#7247) V-I-D-A válasza Sumptuous (#7239) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő...

Tehát olyan ikont szeretnék pontosan, mint amilyen az AppGallery Telepítés kezelőjében van a piros nyillal jelölt ikonoknál:

A lejjebb látható kör alaku ikonok helyett:

Tudnál segíteni ebben? :)

[ Szerkesztve ]

(#7248) sirokipatrik válasza Yager01 (#7245) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Én használom, de ehhez angolra kell állítani a telefont, és az Google Assistant mindenben jó parent. Ki mondod a varázs szót (hey Google, okey Google) és mondod neki, hogy Call my mom, call stb. Send a messege, blala csinálja. Apumat pont most hívtam volna, mondtam neki hogy hívja fel, és megkerdezi hogy ki ő, hogy van benne a telefonkönyben. Ezt megmondom neki akkor egyből tudni fogja legközelebb. És megy zárolt képernyő mellett is, ha a voice match be van kapcsolva. Illetve ugye ezzel tudsz eseményt létrehozni, ébresztőt állítani. Nagyon hasznos, ha gondolod olvass utána, hogy miket tud: Google Assistant.

Mondjuk hangosan kell neki mondani, és a voice match nincs a helyzet magaslatán, de erre ott van a Bluetooth smart lock autóba, így még ugye nem kell feloldo pin, fingerprint, vagy face unlock. Hey Google és már üdvözöl is.

(#7249) Yager01 válasza sirokipatrik (#7248) üzenetére


Yager01
senior tag

Köszönöm...utána olvasok majd. Ezek szerint a gyári Huawei "ok emy " asszem... :)
Nem tud ilyeneket ?

Illetve kérdés hogy angolul kiejtve egy magyar nevet mennyire pontos ?

(#7250) bagyulus válasza Yager01 (#7249) üzenetére


bagyulus
tag


Én igy használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.