Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) mufi


mufi
senior tag

Telenorra meg mindig nincs frissites....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7852) Bruce1967


Bruce1967
tag

Telekomra se

"Ave"

(#7853) robekraptor válasza etrop01 (#7739) üzenetére


robekraptor
tag

Én tavaly nyáron gps-el mentem nyaralni. 750km plussz párszor meg is álltunk, olyankor fényképező és whatsapp. Slovéniábn nagyon megszívtuk. Kerülővel mentünk, rengeteg dugó, 11órás út lett belőle. Mikor odaértünk nekem 27%volt az akksi. Szóval nekem is teljesített elég jól.

(#7854) Bozso89


Bozso89
csendes tag

Telenor clt l09 ma reggel jött manuális kereséssel

(#7855) Harcsai


Harcsai
senior tag

163-195 hoz valami eszreveheto kulombseget?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7856) nji


nji
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom volt e már ez a kérdés, de ilyen verziót érdemes venni? Úgy értem, hogy ezt lehet rajta utólag módosítani vagy zavar ez valamit pl a frissítés később jön?
*Logo-vezió: kártyafüggetlen, új készülék, de a Vodafone/Telekom jelzés szerepel a boot-menüben és a dobozon!
GSM boltban kB 10 ezerrel olcsóbb így.

(#7857) knox83 válasza SoulReaver (#7850) üzenetére


knox83
senior tag

Ez jó! Nekem 2 nap üzemidő és 6 óra kijelző idő szokott lenni, vagy kicsivel több mint nap de akkor 8-9 óra.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7858) SoulReaver válasza knox83 (#7857) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi!

23%-nál tettem töltőre, akkor már bőven 7 óra kijelző időnél járt!

(#7859) Anya11


Anya11
csendes tag

Sziasztok, vodára is megjött a pite. Egyetlen problémám a zárolóképernyőn lévő órával van. 12 órás időt mutat, pedig mindenhol 24 órás formátum van beállítva. Itt sehogy nem tudom átállítani? Vmint a betűtípus sem módosul rajt, oreon ez nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#7860) ADAM1337 válasza Anya11 (#7859) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A 12 órás engem is zavar.
Illetve aksi használatnál kiírja a facebook-ra hogy bt eszközt keres. (Ez lehet az android wear miatt írja ?)
Semmi részletezés vagy tiltás nincs erre.

(#7861) firemanus82 válasza Anya11 (#7859) üzenetére


firemanus82
senior tag

Sajnos magyar nyelv beállítása után nem működik a 24 órás formátum. Állítólag ha angol nyelvre atallitod 24oras lesz. Reméljük a következő frissítés hoz javítást.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#7862) firemanus82 válasza ADAM1337 (#7860) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam már a 8.1-nel is ezt írta. 🤔

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#7863) RedCat


RedCat
senior tag

Magyar nyelven 12 órás az időformátum, angolra állítva 24h. Sajnos a 195-ös frissítés sem változtat ezen...

(#7864) Anya11 válasza firemanus82 (#7861) üzenetére


Anya11
csendes tag

Aksihasználatnál? Nekem nem ír ilyet.

(#7865) robekraptor válasza ADAM1337 (#7860) üzenetére


robekraptor
tag

Mi az a fészbúk?

(#7866) sirály69 válasza nji (#7856) üzenetére


sirály69
őstag

Nekem sehol sem látszik, hogy telekomos vásárlasú a teló!

Szerver Hosting Debrecenben

(#7867) janosibaja


janosibaja
őstag

Bosszantó hibát találtam, szerintem ez Huawei sajátosság és nem a 9-esé. Csak hogy tudjatok róla.

Gyári beállításokra visszaállítottam a telót a 9-es frissítése után (jól tettem, felgyorsult, még stabilabb), viszont a Huawei Témákban megvásárolt témáim elvesztek, újra meg kell vennem őket. (Jó azonosítóval léptem be.)

Nem egy nagy összeg, de dühítő, mert a kifizetett számlák között ott látszik, hogy kifizettem ezeket. A Google Playen, ha megveszünk egy ilyet, az újratelepítés után is a miénk.

Imént felhívtam az ügyfélszolgálatot, erre az egyébként kedves hölgy nagy-nagy bizonytalansággal a hangjában azt mondja, hogy azt hiszi, ez a gyakorlat, nem tud mit tenni.

Tehát ahányszor telepíted, annyiszor megvásárolod. :W

(#7868) Rotyi válasza janosibaja (#7867) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ennek szerintem nem így kellene működnie...
Lehet írásban kellene nekik jelezni, mert mint írtad az ügyfélszolgálatos nem volt biztos a válaszában. Sok cégnél (Telekom, Eon, stb) nem egyszer eőfordult, hogy az első ember akivel telefonon egyezetettem nem jól tudta a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#7869) wdx válasza janosibaja (#7867) üzenetére


wdx
őstag

Ezek szerint a huawei és HWxxx mappákat is érdemes kimenteni előtte. Köszi az infót!

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7870) janosibaja válasza Rotyi (#7868) üzenetére


janosibaja
őstag

Ezúton kérek elnézést, tévedtem, csak a vásárlói felület lett helytelenül kialakítva.

Ha rákeresel, amit vásároltál, úgy néz ki, hogy ára van, semmi nem jelzi, hogy már kifizetted, olyan, mintha újra meg kéne venni.

De mikor újra rányomtam, nem kellett fizetni, lejött, mintha fizettem volna.

Szóval csak annyi, hogy érdemes megjegyezni, mit vettünk, mert azt nem jelzi. Bocs a pontatlan posztért. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7871) Black_Raven válasza janosibaja (#7870) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! És működnek a témák rendesen? mert nem Pitére irt témákban sok lesz a hiba. Nekem is dobni kellett a témáimat, mert hibásan működnek és idegesített.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7872) Motaba78


Motaba78
őstag


Megérkezett, független készülék, telekomtól vásárolt.

[ Szerkesztve ]

(#7873) farkas-lány válasza Motaba78 (#7872) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Telenorosra is megjött reggel a frissítés.

(#7874) oggy71


oggy71
tag

Telekomnál semmi (Telekomnál vettem, de független dualsim), de közben a Telenor kidta a 9-et, és már jön is le :) ! Telekomos kártyát tiltottam , csak a kéklogós van engedélyezve, és igy meglett a Pie!

(#7875) janosibaja válasza Black_Raven (#7871) üzenetére


janosibaja
őstag

Én csak egy témát használok, élő háttérből vettem többet még régebben - így jött ki a (helytelenül) panaszolt több vásárlásom.

Ezek teljesen rendben vannak.

(#7876) andrys83


andrys83
aktív tag

Aki otgn keresztül frissitett 9re.Annak további frissitések jöttek már? Vagy fognak????

(#7877) laci laci


laci laci
addikt

Valaki rootolta már?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7878) hmatthew19


hmatthew19
tag

Engem is érdekelne

HM

(#7879) shift+ő válasza oggy71 (#7874) üzenetére


shift+ő
senior tag

:R köszönöm :R

B+ Hua vagy T

Függetlenül vettem első nap, az első SIM piros kártya beszéd, másidk SIM magenta, beszéd + NET.

Eddgi nem jött meg a frissítés.

Kikapcsoltam a piros kártyát semmi.
Kikapcsoltam a magenta kártyát és már sűl is a lepényem.

:Y :Y :Y :Y :Y :Y

Áblet idézve: "De miért?"

(#7880) shift+ő válasza shift+ő (#7879) üzenetére


shift+ő
senior tag

HiSuite-on keresztül sem frissült. :N Eddig

(#7881) sirály69


sirály69
őstag

Én is kipróbáltam, hogy tiltottam a telekom kártyát és egyből jelezte, hogy tölthetem le a pitét...!
:Y

Szerver Hosting Debrecenben

(#7882) SoulReaver válasza sirály69 (#7881) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is ki próbáltam, de akkor sem jött frissítés. Független mediamarkt-os.

(#7883) _Moriarty_ válasza SoulReaver (#7882) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem se, szintén MM-ból :(

(#7884) janosibaja válasza _Moriarty_ (#7883) üzenetére


janosibaja
őstag

Állítólag IMEI alapján megy a dolog. Nekem is független, két SIM-es, egyik SIM-et sem tiltottam le, úgy jött meg tegnap.

(#7885) sirály69 válasza sirály69 (#7881) üzenetére


sirály69
őstag

Visszakapcsoltam a t-s kártyát eltűnt a frissítés.... :Y
Ha letiltom újra feldobja, sajnos most nem tudom feltenni, mert itt ahol most vagyok nincs normális net... :O

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#7886) Janaboy válasza sirály69 (#7885) üzenetére


Janaboy
veterán

Pedig mar mióta erre varsz :D

Janaboy

(#7887) sirály69 válasza Janaboy (#7886) üzenetére


sirály69
őstag

Igen, de itt olyan lassú a net, hogy kb 1 nap alatt tudnám letölteni.... :O

Szerver Hosting Debrecenben

(#7888) Black_Raven válasza Janaboy (#7886) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szegéény.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#7889) Motaba78


Motaba78
őstag

Mindenkinek egyforma verziószámra frissül a pite? Nekem a. 195-öt hozta.

(#7890) andrys83


andrys83
aktív tag

Tegnap feltettem a kérdést hogy aki otan frissitett annak is jöttek további frissitések? Vahy fognak? Most hogy mar mindenki kapja a pitét levannak szarva a válaszok. Pedig hetekig masrol sem lehetett itt olvasni. Gondolom majd ha lefutott az első masodik frissites es nem lesz 24 oras aod majd mindenki haborogva irja mikor jön. Addig a többiek meg háttérben figyelnek.Ha lesz itt olyan rendes ember es nem csak a saját érdekeit nézi, irja már meg mi várhato otgn keresztül. Köszi

(#7891) Ernesst válasza andrys83 (#7890) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Nem frissült még. Én is a türelmetlen "OTG-sek" táborába tartozom, ezért nem vártam meg az OTA-t. Telekom egyéni verzió jött rá, más még nem. Egyelőre szerintem elég nehéz megmondani, mi lesz később. Más Huawei készülékemnél korábban próbáltam már hasonlót, azóta is frissül, hivatalosan, OTA-n (családtag használja nagy megelégedéssel).

[ Szerkesztve ]

(#7892) Risard válasza andrys83 (#7876) üzenetére


Risard
aktív tag

Hát én telenoros vagyok elég hamar felraktam otgn de azóta semmi. 163 on áll még mindig pedig 165 re frissült a telenor minap. Volt hisuite be visszaállítás megcsináltam 157 re váltott de egyből jelezte a 163 as frissítést semmi mást.

(#7893) csolaca68


csolaca68
tag

Feleségem p20a is megkapta a pitét, hisuite engedélyezi a visszaállítást oreóre, de az én p20promat nem. Miért?

(#7894) v.ferenc


v.ferenc
kezdő

Sziasztok!
Nekem sem jött frissítés, ha ellenőriztem, azt írta a legfrissebb verzió van.
Kikapcsoltam a wifit és úgy próbáltam. Talált frissitést . Telepitéshez visszakapcsoltam, de nem akarta telepíteni. Mobiladaton tudtam csak. Elkezdtem Mobiladaton, majd bekapcsoltam a wifit, utána kikapcsoltam a mobiladatot . Fojtatta tovább wifin keresztül.
Így sikerült a családban 2 telefont frissíteni.
Talán tudtam segíteni.

(#7895) SoulReaver válasza v.ferenc (#7894) üzenetére


SoulReaver
veterán

Micsoda hülyeség :D Mármint nem az, ahogy megoldottad, csak, hogy ennyit kell szarakodni egy frissítés miatt.... ciki ez a huawei supportnak..

(#7896) v.ferenc válasza SoulReaver (#7895) üzenetére


v.ferenc
kezdő

Ezen, én is csodálkoztam, 😀 persze azért örültem is, hogy sikerült.

(#7897) farkas-lány válasza Motaba78 (#7889) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Nekem is.

(#7898) wdx válasza andrys83 (#7890) üzenetére


wdx
őstag

Utána is jön frissítés, ha otg-n frissíted.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7899) Harcsai


Harcsai
senior tag

Az mitől van, hogy ff-e-recovery frissítésnél, a 195 elérhető, végéjátszom, dns, regisztrálom, stb, de újra a 163at tölti le és teszi fel. Approved a frissítés.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7900) V-I-D-A válasza Harcsai (#7899) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Pitén még nem működik megfelelően a FF. Le is van írva a FF playstore leírásában. Később elérhető lesz, azt írják. A vicc az, ha oreo-n lennél, fel tudnád tenni FF-el a 195-öt. Csak pitén nem akarja (még) az igazságot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.