Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) RideerHU válasza philoxenia (#7650) üzenetére


RideerHU
csendes újonc

https://drive.google.com/file/d/1-PRVTMaGgYD_Tr4QvE3-fWt7x7f1la2x/view?usp=drivesdk

(#7652) philoxenia válasza RideerHU (#7651) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt volt rendes nappali fény?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7653) RideerHU válasza philoxenia (#7652) üzenetére


RideerHU
csendes újonc

A villany volt felkapcsolva

(#7654) philoxenia válasza RideerHU (#7653) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Borzasztóan zajos a kép. Próbáld meg holnap kültéren nappali fénynél és letett telefonnal. Ja és elég a .jpg, nem kell a RAW :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7655) jani70


jani70
aktív tag

Mit kell beállítani a fotó galériában,hogy a messengeren lévő kis matrica képeket ne mentse le a galéria?

(#7656) RideerHU válasza philoxenia (#7654) üzenetére


RideerHU
csendes újonc

Az a baj fényes nappal is ilyen rossz mar probáltam nem nagyon akar fókuszálni a képre is 3 percet kell várni mire elkészíti

(#7657) philoxenia válasza RideerHU (#7656) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát így ebben a formában szerviz gyanús...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7658) mindfreak21


mindfreak21
csendes tag

Sziasztok.

Ma csináltam rendszer frissítést a telómon, felraktam a 9es androidot (pie vagy mi a fene)
Arcfelismeréssel old fel a képernyő, de idáig úgy volt beallitva, hogy ha megnyomom a képernyő lezáró gombot akkor ha 30 másodpercen belül megint megnyomom, addig nem zár vissza, vagyis nem kellett az arcomat látnia.
Most ez eltűnt, és a fenéért sem találom, hol tudnám beállíttani.
Valamelyikőtök remélem tud segíteni, lehet én vagyok csak vak :)

(#7659) fairlane001 válasza mhydas99 (#7605) üzenetére


fairlane001
csendes tag

Szia. Én is ACR használok de nekem simán működik.
Picit halkabb mint az előző droidon, de működik.
Frissítés után nekem sem működött, de újra raktam az app-ot, azóta jó. :)

(#7660) RideerHU


RideerHU
csendes újonc

Telekomos a telefon és mar 4 hónapja nem kap semmi frissítést még a pite sincs sehol esetleg valahogy rá lehetne tenni?

(#7661) taboros válasza Risard (#6575) üzenetére


taboros
tag

Akinek Telekomos készüléke van és aktiválta a szolgáltatónál is és a telefonon is a VoLTE-t (4G hang), annak jelzi ezt valahogy ? Mint pl. a Telenornál a hivatkozott 6575. hozzászólásnál?

Mert én nem látom semmi jelét...

(#7662) kali válasza taboros (#7661) üzenetére


kali
legenda

Abból látod csak, hogy 4G-n marad telefonálás közben.

(#7663) V-I-D-A válasza RideerHU (#7660) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Rá lehet tenni OTG-s módszerrel pl.

aureeel leírta a menetét: [link]

(#7664) csolaca68 válasza fairlane001 (#7659) üzenetére


csolaca68
tag

Bluetooth hívásokat nem rögzíti, oreón ment.

(#7665) V-I-D-A válasza Sumptuous (#7492) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Frissült a program, már képernyőmentést, és lezárást is be lehet gesztusra állítani pitén! Új animáció is választható, és még kisebbre lehet állítani a méretét. :C

(#7666) adatfalo válasza Kis Tigris (#7630) üzenetére


adatfalo
senior tag

Jelentem már el is hoztam a P20 Pro-mat a szakszervízből!
Új hátlap és kamerát kapott, teljesen ingyen, 2 nap leforgása alatt! A sok google-ös negatív értékelés ellenére nekem kizárólag pozitív élményem volt a budapesti Huawei Ügyfélszolgálati Központtal!

Most újból szép az élet és tökéletesek a képek, amiket a mobil készít! :C

Így mindenkinek azt ajánlom, aki lila pixel hibákkal szembesül az elkészült fotóin, hogy gariztassa a készülékét, szó nélkül cserélni fogják!

www.adatfalodesign.hu

(#7667) sirály69 válasza adatfalo (#7666) üzenetére


sirály69
őstag

:C

Szerver Hosting Debrecenben

(#7668) janosibaja válasza adatfalo (#7666) üzenetére


janosibaja
őstag

Ez nagyon jó hír! :C

Melyik ez helyileg? Személyesen vitted be? Vita volt?

(#7669) adatfalo válasza janosibaja (#7668) üzenetére


adatfalo
senior tag

Róluk van szó: link
Igen személyesen vittem be, nem kellett várnom csak pár percet, semmi vita nem volt, szó nélkül átvették és cserélték a készülék hibás elemét.

www.adatfalodesign.hu

(#7670) a.sebi válasza adatfalo (#7669) üzenetére


a.sebi
őstag

Aksit nem cseréltek ? Ilyenkor ha szétszedik alapnak kellene lennie !

(#7671) laci laci


laci laci
addikt

Üdvözlet mindenkinek. Ideiglenesen egy pár napig használnom kell eme készüléket. Elvileg gyári független, de nem jött még frissítés. Az android biztonsági szint tavaly szeptemberi. Hol lehet a hiba? Előre is köszönöm.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7672) knox83


knox83
senior tag

Szia, egyszerűen beragadt, sokunknál ez van/volt. Vagy vársz a hivatalos frissítésre vagy felteszed otgn keresztül (visszaolvasva megtalálod hogyan)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7673) _CICAFIU_ válasza laci laci (#7671) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

A hiba a huawei frissítési politikájában van hogy imei szám alapján szórják a frissítéseket. Ezért van hogy sokan már a 9-es droidra kapják a frissítést másnál meg még a 8.1 van 3 hónappal ezelőtti biztonsági csomaggal.

Huawei P30

(#7674) laci laci válasza _CICAFIU_ (#7673) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm, akkor csak "fejre megy"..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7675) _CICAFIU_ válasza laci laci (#7674) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Hát kb...

Huawei P30

(#7676) laci laci válasza _CICAFIU_ (#7675) üzenetére


laci laci
addikt

És amúgy sd frissítés van erre?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7677) istnag válasza RideerHU (#7656) üzenetére


istnag
addikt

Milyen módban fotóztok?

(#7678) _CICAFIU_ válasza laci laci (#7676) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Van 2 módszer amivel fel lehet rakni a 9-es androidot. Én ezekhez nem értek de ha itt vagy a p20 fórumon visszaolvasol kicsit akkor megtalálod.

Huawei P30

(#7679) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sziasztok!
Félig OFF téma :)
Olyan problémám van, hogy ha a STRAVA alkalmazást használom akkor egy idő után (fél-1 óra) kikapcsolja a GPS vételt és csak mikor már megálltam akkor a " jelvesztés és a cél között" húz egy egyenes vonalat! Magyarán nem követi le végig a mozgást! Az útjaim pedig az Alföldön vannak nem a hegyekben és a magasban elhúzó vadlibákon kívül semmi sem zavarja a műholdra látást.
Valaki tudna mondani pár tippet, hogy mi lehet az oka? Ez automatizált lekapcsolás vagy manuálisan is ki-be lehet kapcsolni? Ha igen hol?
Köszi előre is a válaszokat.

(#7680) taboros válasza kali (#7662) üzenetére


taboros
tag

Köszi. Kár...

(#7681) Pompi válasza sonkamiki (#7679) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A telefon beállításaiban a akkumulátor - alkalmazás indítás menüpontban tedd kézi kezelésre a Stravát.
Használat közben jelezni fog a rendszer az értesítési területen, hogy nagy fogyasztású az alkalmazás, akkor ott ezt ki tudod majd kapcsolni, vagy előre is megteheted az akkumulátor - akkumulátor használat menüpontban a Stravát megkeresve.

Feel Good Inc.

(#7682) janosibaja válasza adatfalo (#7669) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi

(#7683) adatfalo válasza a.sebi (#7670) üzenetére


adatfalo
senior tag

Nem hinném, hogy szükséges egy fél éves telefon akkumulátor cseréje minden egyes szervizelés után. Egyfelől rettentő környezetszennyező lenne, másfelől ez idő alatt a teljesítményében semmiféle csökkenést nem tapasztaltam. Bár simán el tudom képzelni, hogy szó nélkül cserélték volna, ha arra kérem őket (valamilyen indoklás mellett).

www.adatfalodesign.hu

(#7684) Harcsai


Harcsai
senior tag

Fotózáshoz kis segítség. Érdekes írás.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#7685) Bruce1967


Bruce1967
tag

Sziasztok, mikor jön már a Droid 9? :/ elvileg már rég fenn kellene lennie

"Ave"

(#7686) sirály69 válasza Bruce1967 (#7685) üzenetére


sirály69
őstag

Tessék visszaolvasni!!!!!

Szerver Hosting Debrecenben

(#7687) ZoleeWolf válasza Bruce1967 (#7685) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Valaki említette már, hogy szerdán, igaz én meg péntekről tudok... ;)

(#7688) Brain75


Brain75
senior tag

Sziasztok !

Nekem megjött a Pie, nem is veszett el semmi, de frissítés után lagol a telefon.
Kellene csinálnom egy Factory Reset-et.
Elég ha a telefonból csinálok egy Telefon visszaállítása, vagy recovery-ből csináljak egy teljes törlést ?

Köszi

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#7689) kali válasza Brain75 (#7688) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Wipe Cache volt?
Lehet, hogy az is elég és nem kell teljes visszaállítás.
Menüből a visszaállítás is töröl mindent, illetve ha van bejelölhető opció a belső tár kapcsán és az nincs kijelölve, akkor a felhasználói tartalmat (fényképek, videók...stb.) nem, de ha kipipálásra kerül, akkor azonos a recovery teljes törlésével.

[ Szerkesztve ]

(#7690) Brain75 válasza kali (#7689) üzenetére


Brain75
senior tag

Wipe cache Recovery-ből ?

Hisuite teljes mentés, visszaállít utána mindent ?
Rég csináltam ilyet mert nem kellett és azt is csak ROOT-olt telefonon csináltam.
Olyankor a backup lement mindent és utána visszaállít.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#7691) kali válasza Brain75 (#7690) üzenetére


kali
legenda

Igen, Recovery és ott Wipe Cache, hátha azzal is megoldódik a probléma.
Az semmi olyat nem töröl, ami számodra fontos, csak a gyorsítótárat építi majd újra az új állapotnak megfelelően, sokszor segít különböző problémákon.
A HiSuite majdnem mindent visszaállít, de vannak dolgok, amit nem képes.

[ Szerkesztve ]

(#7692) Brain75 válasza kali (#7691) üzenetére


Brain75
senior tag

Amint néztem ha USB hibakeresés bekapcsolásával indítok HISUITE mentést akkor sokkal több mindent lement mint anélkül.
Mit nem tud visszaállítani ? A telefonon levő Google accountokat visszaállítja ?
A Huawei accountot visszaállítja ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#7693) laci laci válasza Brain75 (#7692) üzenetére


laci laci
addikt

Volt mentésed oreoról és azt állítottad vissza, mert ha igen akkor az első gond..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7694) Brain75 válasza laci laci (#7693) üzenetére


Brain75
senior tag

Már Pie-on csináltam a mentést.
Még nem csináltam meg az FR-t, csak vannak akadások a telefononés azt javasolta mindenki ahogy visszaolvastam, hogy nem árt mivel főverzió váltás volt.

Csak nem szeretnék 1 napig kínlódni azzal hogy visszaállítok mindent.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#7695) laci laci válasza Brain75 (#7694) üzenetére


laci laci
addikt

Elsőnek wipe cashe particion, ha nem utána fr..Ami inkább lényeges mivel csináltál mentést?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7696) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

Nem tudom hogy láttátok-e, de mostmár benne vagyunk a háztól házig garanciába. Vagy eddig is benne voltunk, csak nekem nem tűnt fel? 😀

(#7697) vidaila válasza sirokipatrik (#7696) üzenetére


vidaila
aktív tag

Így van, nem tűnt fel.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#7698) Bozso89


Bozso89
csendes tag

Sziasztok! Telenoros clt-09 432 és buildra jött már valakinek a Pie?

(#7699) TTom65


TTom65
tag

Sziasztok. Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. A családban lenne vásárolva egy ilyen telo dual simes, hogy ne kelljen két telot vinni. Egy U11-t és egy 100 éves Nokiát váltana az elkövetkező 2-3 évre. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire időt álló, milyen a dual sim használat mire kell figyelni a telefonnal kapcsolatban? Előre is köszönöm a válaszokat.

(#7700) vidaila válasza TTom65 (#7699) üzenetére


vidaila
aktív tag

Először is ne ejtsd le mint a 100 éves nokiát, mert ez üvegből van :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.