Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) merlin201 válasza ffodi (#8541) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Hiába állítok be mindent regisztrálom a firmware-t a DNS setting alatt ahol jó IP címet ad vissza mégsem találja a megfelelő ROM-ot. Valami ötlet esetleg. Köszi a segítséget.

(#8552) simonjoe válasza ffodi (#8541) üzenetére


simonjoe
senior tag

Jó reggelt! :)
"A telefonon szedd le a FirmwareFindert és keresd meg a FW-t amit fel akarsz tenni (ez esetben .195) és nézd meg jóvá lett -e hagyva. "
talán ez jó?

Van vagy 5 195-ös, honnan tudom, h melyik kell nekem, és hogy nézem meg a jóváhagyást? Miért kell telefonon is megkeresni, nem elég PC-n??

THX!

Joe

(#8553) Roland861010 válasza Roland861010 (#8536) üzenetére


Roland861010
addikt

Erre valaki?

(#8554) _Moriarty_ válasza balazs0102 (#8547) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Asszem csak én morogtam itt az alkalmazásváltó miatt, fr megvolt, de továbbra is gondom van vele.
Úgy vettem észre, hogy először belépve nem tölt be semmit, majd másodjára használva rendben van egy darabig. Ha sokáig nem használom, akkor újból ezt kell eljátszanom.
Oreon semmi gondom soha nem volt, Nova-t is bétatesztelőként Pie-ra optimalizálva használom, fr-t is megcsináltam, de a probléma még mindig ugyanaz. Elszomorító, remélem, hogy ezt is javítják hamarosan vmi frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#8555) gegekutas válasza _Moriarty_ (#8554) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Szia! Szerintem nem kell fr, enyém is ezt csinálja én csináltam fr--t, de nem old meg semmit!Sőt a hívás naplóban, csak oda tesz kis telefon ikont, ha én hívok, a nem fogadott, és a fogadotthoz nem. De ebben nem vagyok biztos, hogy hiba :U

(#8556) V-I-D-A válasza ffodi (#8539) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Na fasza, akkor ezért nem működött először. Aztán átírtam a routerben a DNS-t, és úgy jó volt. Ezekszerint ha nem raktam volna elé #-t, a DNS átirás nélkül is frissített volna. Egyébként nekem is kétszer frissített, először maradt a 163, majd utána jött a 195.

(#8557) _Moriarty_ válasza gegekutas (#8555) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Á, már megcsináltam. Ha tudtam volna, hogy nem lesz jobb, biztosan nem álltam volna neki.
A hívásnaplóban a nem fogadotthoz és az általam hívotthoz tesz ikont, ez nem probléma, mert kizárásos alapon rájövök, hogy a többi aki engem hívott és fogadtam is.
Akkor többünknél is probléma az alkalmazásváltás, ez abból a szempontból megnyugtató, hogy biztosan javítják majd, mert nem egyedi eset. Bár tényleg elég bosszantó.

(#8558) gegekutas válasza _Moriarty_ (#8557) üzenetére


gegekutas
aktív tag

erről beszéltem a nem fogadott hívás piros, de nincs ikon, a fogadott fehér ott sincs ikon. Kétszer csináltam fr-t, az alkalmazás váltó miatt, a probléma maradt.

(#8559) Janaboy válasza gegekutas (#8558) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem is összevissza vannak az ikonok, hol van, hol nincs.
Pite 163as.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#8560) west76 válasza gegekutas (#8558) üzenetére


west76
aktív tag

Édes istenem, elvileg ez egy szakmai fórum, mi lenne, ha gondolkodnátok, ha nem jut megoldás az eszetekbe, akkor kérdeznétek és nem a hülyeséggel teleírkáljátok a fórumot. 😂 Az FR a verzió váltás után nem az sw bug/hiányosság megoldásához kell. Azt majd a fejlesztők, ha veszed a fáradságot a hivatalos visszajelzésre akkor kijavítják. 😉

(#8561) _Moriarty_ válasza gegekutas (#8558) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Nekem a nem fogadottat jelzi ikonnal, viszont igazad van, megnéztem, elég hektikus, többnyire jelzi, az általam hívottat is, viszont a fogadott hívásoknál egyáltalán nincs ikon. Hát ez elég kaotikus :Y

West76: én kérdeztem, ez javaslat volt, más nem is jelezte a hibát, most már tudom, hogy másnál is probléma. Biztos nem csináltam volna fr-t egyébként :(

[ Szerkesztve ]

(#8562) simonjoe válasza west76 (#8560) üzenetére


simonjoe
senior tag

Milyen szakma egy telefonhasználat??? Édes Istenem!, egy kicsit gondolkodj már!!!!

Joe

(#8563) gegekutas válasza west76 (#8560) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Menj a templomba az istenedhez :CA fórum azért van, hogy megbeszéljük a problémát, ha van és megoldjuk ha lehet.

[ Szerkesztve ]

(#8564) Harcsai


Harcsai
senior tag

Ez másnál is ilyen? Semmi utalás hogy tölt-e egyáltalán ( valami % vagy bármi).
És az sem látszik, hogy milyen verzió

Azért nem volt %, mert nem kezdte el :W

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8565) V-I-D-A válasza Harcsai (#8564) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Igen! Jó lesz az! A következő lesz a 195-ös! (2x kell frissíteni ezzel a módszerrel, ugyanis először újrarakja a 163-at! :K

[ Szerkesztve ]

(#8566) Harcsai válasza V-I-D-A (#8565) üzenetére


Harcsai
senior tag

Az egyébként mindegy, hogy a ff-ben melyik firmvare van beregisztrálva?
Mármint amiben a 09 az első és a 29 a második vagy amelyikben fordítva...

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8567) merlin201 válasza V-I-D-A (#8565) üzenetére


merlin201
tag

Hát ez az én gépemen nem megy. Soha nem dobja fel a normális firmwaret. Hiába csinálok meg mindent csak a changelog nélkülit adja fel. Azt meg már 4x telepítettem de akkor sem jön utána a teljes firmware. Amit letölt az jó mert a HW-hez megfelelő de nem települ.Szóval marad megint az OTG :(

(#8568) RedCat


RedCat
senior tag

Romániában voltam, akik 1 órával előttünk járnak. Be volt kapcsolva a kettős óra a beállításokban, mégis csak az aktuális román időt mutatta a AOD. Másnál ez jól müködik?

(#8569) gumimokus


gumimokus
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. tegnap vettem egy ilyen csodát ,használtan, külsőleg kifogástalan. átköltöztem az iphonomról , minden okés.
A gondom az hogy tegnap óta vagy tízszer újraindul a teló, teljesen random csinálja!
mi lehet a baja? Előre is köszi.

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#8570) ffodi válasza simonjoe (#8552) üzenetére


ffodi
veterán

A telefon típusra szűrj rá:
- CLT-L29 ha dual sim
- CLT-L09 ha single sim

Emellett ha EU-s a készüléked, akkor a régió kód C432, tehát pl: CLT-L29C432. Így már csak kb. 2 db. FW lesz a találatok között (195-ös).

Azért kell először a telefonon megkeresni a firmware-t, mert ott egyszerűen le tudod ellenőrizni (le is kell!), hogy jóvá lett e hagyva, vagyis kompatibilis e a telefonoddal (megnyitod a kiválasztottat és "Check availability"). Ezek után kell a PC-s szoftverben regisztrálni, mert ha az app-ban regisztrálod, akkor nem működik (legalábbis nálam nem ment úgy).

merlin201:

Valamit pedig nem jól csinálsz. A sorrend is fontos. Pl. addig ne fusson a HiSuite, amíg be nem regisztráltad a FW-t.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8571) balazs0102 válasza gumimokus (#8569) üzenetére


balazs0102
senior tag

Na még ilyet se olvastam itt. Új telefont vettél, vagy használtat?

(#8572) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Azt be lehet állítani valahol hogy a hosszan nyomós műveletek (Chrome-ban a másolás beilleszteni kijelölés) elohozasat rezgés is kísérje?

(#8573) wdx válasza gumimokus (#8569) üzenetére


wdx
őstag

Elég sokminden lehet. Sok dolgot meg lehet nézni. Lehet a sim kártya, valamelyik program, az oprendszer régi vagy hibás, vagy épp frissült, a költözés módja is lehet ludas, lehet maga a készülék hibája is... Ezt látni kellene, vagy próbálkozni, hogy mi a gondja.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8574) feri1014 válasza ffodi (#8570) üzenetére


feri1014
senior tag

Nálam is folyamatosan changelog nélküli ablak ugrik fel pontosan követve a leírást.

(#8575) ffodi válasza feri1014 (#8574) üzenetére


ffodi
veterán

Érdekes, először nekem is olyan ablakokat dobott fel (amíg a telefonon regisztráltam a frissítést), aztán amint újratelepítettem a HiSuitot és beregisztráltam a PC-n, egyből jó lett.

Esetleg próbáljátok kikapcsolni a mobilnetet és a wifit a telefonon (nekem ki volt mindkettő kapcsolva), valamint a két lehetséges (és kompatibilis!) frissítés közül a másikat választani.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#8576) simonjoe válasza ffodi (#8570) üzenetére


simonjoe
senior tag

köszönöm szépen! :R
Először elindult a frissítés, majd amikor a telefonon kezdte volna, az kiírta, h nem kompatibilis, így nem frissült. Akartam egy levélnehezéket csinálni, de az sem könnyű ezzel a telóval. :DD

Joe

(#8577) akyyy


akyyy
senior tag

észrevettem egy érdekességet a telefonnal kapcsolatban (az előző telefonomhoz képest)

Az előzőnél ha 15% alá merült, kb x percenként folyamatosan merülő hangott adott, felébredt a kijelző ,és tájékoztatott hogy merül.
itt 15%nál egysze bejelez, meg oké hogy villog a picike piros led, de aztán semmi, nem ébred fel a kijelző, nem ad hangosan hangjelzést, én elfelejtem aztán egyszer csak kikapcsol :D

nincs rá mód hogy ez is jelezzen ilyenkor gyakran, hogy töltsem fel?

(#8578) st3v3np3t3r válasza akyyy (#8577) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

20,10,5%nál jelez elvileg....

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8579) wdx válasza akyyy (#8577) üzenetére


wdx
őstag

Jelez bizony. A kijelző akkor éled fel értesítés esetén, ha ez az opció aktiválva van a beállítások, értesítések, további... alatt.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#8580) vidaila válasza V-I-D-A (#8556) üzenetére


vidaila
aktív tag

Aztán nehogy megszívjuk, hogy ezzel még rosszabb lesz a frissítési procedúra mint előtte :D

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#8581) Roland861010


Roland861010
addikt

Srácok
Van még olyan aki nem frissítette a készülékét?

Csak mert az utolsó 100 hsz csak erről szól.
:)) :Y

(#8582) Janaboy válasza Roland861010 (#8581) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak 100? :DD

Janaboy

(#8583) Rotyi válasza Roland861010 (#8581) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nyugi nemsokára jönnek a miért nem 24 órás formátumú az AOD kérdések. :))

Ami majdnem az, az nem az!

(#8584) Roland861010 válasza Rotyi (#8583) üzenetére


Roland861010
addikt

Amúgy az AOD-nak semmi haszna ennél a telefonál, azt használhatóra eddig csak a Samsung tudta meg csinálni.

(#8585) _Moriarty_ válasza Roland861010 (#8584) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Meg az LG :K

(#8586) akyyy válasza wdx (#8579) üzenetére


akyyy
senior tag

igen, ez ki volt kapcsolva :O köszi

(#8587) kory24 válasza Roland861010 (#8584) üzenetére


kory24
őstag

Meg a lumia telefonokon, csak ott glance néven

(#8588) janosibaja válasza Roland861010 (#8584) üzenetére


janosibaja
őstag

Legalább az időt, telefont, SMS-t mutatja, én bekapcsolva tartom.

Ezt az AOD-ügyet is széttárgyaltuk ám már... Mivel a Mate-é is ilyen maradt, szerintem soha a büdös életben nem fogja a Huawei normálisra megcsinálni.

Azért csak észrevesszük, ha lesz egy külső gyártótól normális... Eddig mindegyik szörnyen fogyasztott, amit kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#8589) Rotyi válasza Roland861010 (#8584) üzenetére


Rotyi
aktív tag

:K
Facebook csoportban miden második kérdés az AOD-vel kapcsolatos. Ha valaki jelzi, hogy vissza kellene olvasni akkor meg megy a sértődés.

Ami majdnem az, az nem az!

(#8590) simonjoe válasza Roland861010 (#8581) üzenetére


simonjoe
senior tag

Ha zavar, vagy probléma ez neked, akkor ne gyere ide! Nézd a Viktor TV-t! :P

Joe

(#8591) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Hátha majd egyszer jön valami jó kis custom ROM, ami orvosol minden hibát.
Én 2 napja váltottam Mi Mix 2S-ről, és az az igazság, hogy a Xiaomi féle EU developer ROM nagyon hiányzik, szoftveresen nincs párja. Meg a hátlapi ujjlenyomat olvasó is kényelmesebb véleményem szerint, de ez megszokás kérdése, biztosan hozzászokok majd. Ami mindenképp kárpótol, a kamera. Nem próbálgattam még túlzottan, de amit lakásban csináltam, az alapján ég és föld! Szerintem nekem nem volt teljesen 100-as a 2S, volt vele 1-2 hardveres problémám (főleg kamera+közelségérzékelő szenzor), de egyelőre nem bántam meg a cserét.

(#8592) DonDragonka válasza Roland861010 (#8581) üzenetére


DonDragonka
őstag

Csak egyet még...

Köszi mindenkinek aki hozzászólt Sokat segített... :R :R :R :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#8593) Brain75 válasza janosibaja (#8420) üzenetére


Brain75
senior tag

Nem áll fenn ???? Ez ahiba nincs javítva a 195-ben még.
Magyarra állítva a telefont igen is fenn áll a hiba hogy 12 órásban jelez az AOD.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#8594) Rotyi válasza Brain75 (#8593) üzenetére


Rotyi
aktív tag

"Telekomos szolgáltatói frissítés után nincs lezárt képernyőnél óra."
Erre volt a válasz, nem az AOD hibára

Ami majdnem az, az nem az!

(#8595) Harcsai


Harcsai
senior tag

Valaki kipróbálhatná, aki ff-el frissített 163-195, hogy ha hisuiteban rányom a frissítésre, mit kap?
Nálam ilyen.
Pedig telefonon 195 van. Persze miért is látszódna egyáltalán milyen verziót talált....

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8596) simonjoe válasza Harcsai (#8595) üzenetére


simonjoe
senior tag

nálam teljesen rendben van,
ezt látom:

Joe

(#8597) Harcsai válasza simonjoe (#8596) üzenetére


Harcsai
senior tag

Amatőőőőr :)
Nem töröltem ki a host fájlból a módosítást. Nálam is jó. Köszönöm! :C
8.1.0.161-re való visszaállás lehetősége is aktív.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#8598) simonjoe válasza Harcsai (#8597) üzenetére


simonjoe
senior tag

:C
....na, de köszönjük meg tisztelettel mindenkinek a segítséget, másoknak a türelmet, mert lassan tényleg megköveznek! :DD

Joe

(#8599) Rotyi válasza simonjoe (#8598) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Amíg kérdések vannak addig válaszokra is szükség van.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#8600) cintula187


cintula187
addikt

Nem volt még ilyen sd kártya nélküli mobilom. Ha gyári visszaállítást csinálok, akkor minden elveszik? Képek stb. Gáz lenne 100gb nyi adatot folyton lementeni.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.