Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7501) a.sebi


a.sebi
őstag

Szaisztok ! Találkozott már valaki letiltott dualsimes p20 proval ? Ismerős beszopta . Vett egy ilyen csodát papír nélkül .egyszercsak nem működött az egyik sim kártya , felhívták a telekomot . És kiderült hogy tiltott , de a kettes simfoglalat működik ! Ez hogy lehet ?

(#7502) omgfx válasza a.sebi (#7501) üzenetére


omgfx
tag

Gondolom imei-t tiltanak.

(#7503) _Moriarty_ válasza a.sebi (#7501) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Én úgy tudom, hogy közös adatbázis van imei tiltásnál, szóval sanszos, hogy hamarosan a másik szám sem fog működni.

(#7504) Caranita válasza a.sebi (#7501) üzenetére


Caranita
aktív tag

Telekomnál az imei 1 az elsődleges azonosító, így azt tiltják először.

Az inventoryban eltarolódik az imei 2 is, ami tiltásra kerül a hó végi ellenőrző riporttal.

(#7505) Arch444


Arch444
újonc

Helóka
Gondolom vótmá' de használ valaki smart view gyári tokot?
Mik a vélemények?

(#7506) Janaboy válasza Arch444 (#7505) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem az van, en szeretem.
Nagyon jó a forgása.
Ami hátrány hogy a pici ablak sáv műanyaga elég sérülékeny, nekem már sikerült két nagyobb karcot csinálni rá pár hét alatt.

Janaboy

(#7507) philoxenia válasza Arch444 (#7505) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kettőt vettem, de még az első se kopott. P9-nél használtam először, ott is eszméletlenül bírja a használatot...
Nekem kényelmes, kihasználom az előnyeit. egyedüli hátránya nálam, hogy a ledet becsukva nem látom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7508) a.sebi válasza Caranita (#7504) üzenetére


a.sebi
őstag

Köszönöm , az infót , szomorúan hallom , de igazából nyilvánvaló .

(#7509) firemanus82 válasza Arch444 (#7505) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálunk mindkettőn az van. Az zavar csak h ha becsukott a tok, akkor ha rossz pozícióban fogom, rezonal mert érintésnek érzékeli. De ezenkívül én elégedett vagyok vele

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#7510) Arch444


Arch444
újonc

Jah hát a ledet is átvihették volna a tokra. Mondjuk nekem annyira nem fontos, mennyire kényelmes fogni ha hátrahajtod a tokot?
Merén nem akarom ám, h oldalt lógjon, apám úgy használja az s9-en, nézni is rossz :D

(#7511) bagyulus


bagyulus
tag

Ez másnál ilyen?

(#7512) knox83


knox83
senior tag

Sokat teszteltem teljesítmény módban és nélküle a piet. Nélküle is gyors a rendszer, de vannak mikro lagok itt ott, viszont kevesebb mint oreo alatt. Bekapcsolva eltűnnek a mikor lagok, érezhetően smoothabb minden viszont az akku komolyan merül. Számokban 1.5-2 óra sot, vagy fél nap üzemidőben... Aureeel is hasonlóról számolt be.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#7513) janosibaja


janosibaja
őstag

Biztos sokszor megírtátok már, de nem jövök rá, mi az a szolgáltatói frissítés... :F

Az egyik SIM-em Telekom, a másik SIM Voda, a teló független.

Most jött egy szolgáltatói frissítés, de melyikre?

[ Szerkesztve ]

(#7514) Arch444 válasza bagyulus (#7511) üzenetére


Arch444
újonc

Ezek a megnyitott appok kell legyenek? Nálam az függőlegesen van elrendezve és nem ilyen, hanem mutatja..

(#7515) bagyulus válasza Arch444 (#7514) üzenetére


bagyulus
tag

Nálam is függőleges csak nálam hol fekete hol fehér

(#7516) Caranita válasza janosibaja (#7513) üzenetére


Caranita
aktív tag

Arra, amelyik a sim 1 foglalatban van.

De meg is tudod nézni a szoftveradatoknál, a nevéből kiderül, hogy melyik szolgáltatói szoftververzió van rajta.

(#7517) janosibaja válasza Caranita (#7516) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#7518) tibi.234


tibi.234
tag

valaki tudna segíteni hogy telepitek fel emui 9 et es android 9et ?
p20 pro clt-l29c432
mindenképp rootolni kell ?
van fent egy oldalon a firmware finderrel dehát beallitom a proxyt meg wifit mindent hát nem csináln semmit ugyn ugy azt irja hogy nincs frissités

(#7519) Ernesst válasza tibi.234 (#7518) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, itt kezdődik az érdekes rész, érdemes a hozzá kapcsolódó többi hsz.-t is nézni, sok a hasznos infó.

(#7520) wdx


wdx
őstag

Sziasztok! Nemsokára csatlakozom a táborhoz, és sok embernek igyekszem majd segíteni...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7521) tibi.234 válasza Ernesst (#7519) üzenetére


tibi.234
tag

igen csak honnan szedjek most otg kabelt:D

(#7522) wdx


wdx
őstag

Érdeklődnék egyébként, hogy ki mennyire szokta meg a méretét? Nadrágzsebben hordva leültök, be tudjátok kötni a cipőfűzőt? :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7523) Ernesst válasza wdx (#7520) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Üdv a klubban! :)

(#7524) Ernesst válasza tibi.234 (#7521) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Van másik megoldás is. Ezt nem próbáltam.

(#7525) Rotyi válasza wdx (#7522) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Az nekem telefon nélkül sem megy... :DDD

Ami majdnem az, az nem az!

(#7526) Ernesst válasza wdx (#7522) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Többnyire kabátzsebben tartom, otthon/munkában pedig az asztalon. Azt nem tudom, mi lesz nyáron.:)
A P10 után eltartott egy ideig, amíg megszoktam a méretét. Az sok tekintetben perfekt darab volt. De nem váltanék vissza.:)

(#7527) philoxenia válasza Ernesst (#7526) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

...én is nézem mindig a feleségemnél a P9-et, hogy milyen kicsi... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7528) alexander12 válasza Arch444 (#7510) üzenetére


alexander12
aktív tag

Nem kell hátrahajtani, sőt kinyitni sem kell. Az átlátszó sávon látod ki hív, fogadni is tudod. A hangszórő rácsnál lukas, a mikrofon meg alul van😊
Sőt én pl felemelés mozdulattal veszem fel, úgyhogy tapicskolni sem kell😊

[ Szerkesztve ]

kíváncsi, OP8T

(#7529) etrop01 válasza alexander12 (#7528) üzenetére


etrop01
tag

Honnan rendeltétek a tokot ha szabad kérdezni?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#7530) sirokipatrik válasza wdx (#7522) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Üdv itt 🙂

A használattal nincs gond, nekem nagy a tenyerem így könnyen kezelem, viszont ha a zsebemben van nem tudom bekötni a cipőmet, nem érzem biztonságosnak úgy plusz veszíti rendesen 😁 Úgyhogy szerintem érdemes kivenni addig. Én is kabát zsebbe hordom, úgy meg nem zavaró.

Ha megszokod a méretét, mindent mást kicsinek fogsz találni.

Más: Firmware Finder-en jött új szoftver, elég nagy a számbéli ugrás, sokmindent javíthatattak.

(#7531) simonjoe válasza etrop01 (#7529) üzenetére


simonjoe
senior tag

....valamiért nem tudom a Bay-es linket felrakni, én onnan vettem a gyári tokot kassza 1800HUF-ért.
Ha rákeresel megtalálod. Itthon a 5-7eHUF között van.
[link]

[ Szerkesztve ]

Joe

(#7532) alexander12 válasza etrop01 (#7529) üzenetére


alexander12
aktív tag

[link]

kíváncsi, OP8T

(#7533) tibi.234


tibi.234
tag

az uj androiddal jobban birja az aksi ?
mikor megvettem első androiddal jobb volt mint az utána 2-3 aal lévő frissitessel :l

(#7534) etrop01 válasza simonjoe (#7531) üzenetére


etrop01
tag

kösziköszi mindenkinek :R

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#7535) robekraptor válasza a.sebi (#7501) üzenetére


robekraptor
tag

Próbálja meg felvenni a kapcsolatot aztal akitől vette, ha nem megy akkor rendőrség, mert így, hogy már tudja is, hogy valami nem stimmel a telefonnal, ráfázhat ő is, ha a rendőrök az ajtóban állnak nála mert lopott a készülék.

(#7536) Rotyi válasza robekraptor (#7535) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nem attól lett orgazda, hogy kiderült a telefon nem tiszta. Attól már fenn áll az orgazdaság gyanúja, hogy megvette a bizonytalan eredetű telefont. Tisztázni csak adásvételi szerződéssel tudja magát. Ha a készüléket nem körözik, akkor szerintem nem fog a rendőrség kopogtatni.
Az is lehet, higy részletre vette az előző tulaj, csak nem akarja a törlesztőt fizetni.

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#7537) vlesi69 válasza etrop01 (#7529) üzenetére


vlesi69
senior tag

Én a tokot az Ecellnél vettem vastagabb bőrhatású. A ultra vékony átlátszó szilikon tokot szeretem de az optika kilóg a tokból és könnyebben karcolódhat ha asztalra teszed.

(#7538) laci1892 válasza sirokipatrik (#7530) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként érdekes ez a 18:9-es képarány... BarátnőmIPhone 8 plust használ. Elvileg a két kijelző papíron ugyanakkora. Gyakorlatilag ez tűnik kicsinek :D

(#7539) vlesi69 válasza robekraptor (#7535) üzenetére


vlesi69
senior tag

Adásvételit kellett volna írni, két példányba, és úgy hogy az eladó személyijét megnézni, a benne lévő adatok stimmelnek. Ha nem ment volna bele az eladó akkor el kell állni az adásvételtől. A rendőrség akkor keresi a telefont ha feljelentés érkezik ez irányba, és a T comnak úgy tudom hogy van ha van még bemérő kocsija és ha valaki használja a telefont és ha nincs letiltva akkor be mérik és a rendőrségnek kell hogy szóljanak.

(#7540) Rotyi válasza laci1892 (#7538) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Az Iphone 8plus jóval nagyobb készülék, kisebb képernyővel.
[link]

Ami majdnem az, az nem az!

(#7541) laci1892 válasza Rotyi (#7540) üzenetére


laci1892
senior tag

Kétség sem fűzhető hozzá. Csak érzetre a kijelző nagyobbnak tűnik a 16:9-es képarány miatt.
Bár előnyösebb számomra sok helyzetben a 18:9
Csupán érdekesség. Nagyon off.

(#7542) philoxenia válasza laci1892 (#7541) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] Területre hasonló lehet a két kijelző.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7543) laci1892 válasza philoxenia (#7542) üzenetére


laci1892
senior tag

Igen, de fogás szempontjából kényelmesebb a Huawei, azon túl hogy az oled azért csak oled :DD

(#7544) jani70 válasza sirokipatrik (#7530) üzenetére


jani70
aktív tag

Hogy működik ez a firmware finder?
Hivatalos az a szoftver amit tartalmaz az app?

(#7545) wdx


wdx
őstag

Köszi mindenkinek az infót (telefon méretéből adódó használat)... Tehát kell mellé egy, a nők által használt, "ridikül" :) Még jó, hogy véletlenül minden nadrágomon lévő zsebem extra nagy. Nézegettem a konkurenciát, illetve egyéb más huawei típust, de akárhogy néztem, mind közül ez a legjobb választás. Kijelző beégés mennyire tapasztalható (oled lévén)?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#7546) philoxenia válasza wdx (#7545) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egyelőre nálam semmi jele.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7547) tibi.234


tibi.234
tag

samsungtol kapott otgt használok egy type.c atalakitoval de nem mukodik szerintem mert azt irja ki hogy sd not found

(#7548) shift+ő válasza jani70 (#7544) üzenetére


shift+ő
senior tag

Firmwaer Finder - Logout

Szerintem várd meg a hivatalos OTA frissítést, engem is bosszant egy kicsit, mert a megjelenés napján vettem át a függtlen telefont, és még semmi.

[ Szerkesztve ]

(#7549) jani70 válasza shift+ő (#7548) üzenetére


jani70
aktív tag

Rendben, köszi!

(#7550) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok.

Minap néztem asszonypajtás IPhone 8 plusszát. Nem. Vagyok nagy Apple fan de van valami ami baromira tetszik. Mégpedig hogy, a macbookról képes a telefonon lévő üzeneteket olvasni, írni, vagy hivast fogadni és indítani. Ezt Windows - android platformon meglehet valahogy csinálni? Nagyon kényelmes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.