Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1071) mhydas99 válasza retroid (#1066) üzenetére


mhydas99
tag

Habár S9+ még nem volt a kezemben láttam róla sok reviewt, sima s9et már fogtam, főnökömnek az van. A kijelzője szebb, mint a Huaweinek ez tény. Habar ott meg a 3d lekerekites miatt bele lehet szaladni nem vart erintesekbe. A betutipusa is a kijelzon szebben jon at, olyasmi amit az Apple Truetype betuivel hasznal. Igaz csak kb. 5 percig fogtam uh ennyi maradt meg bennem. No meg az elolapi kamera szebb kepeket csinal. Fogasra is kenyelmesebb az, de mondom az a kisebb s9es. Amugy barmelyiket is valasztanad nem jarsz rosszul. Samsung funkciok teren tobbet tud. Hardveresen mindenkepp. Azt neked kell tudni hogy ezekbol mit szoktal hasznalni es mennyire kell. Ha a penz nem szamit, es a lebeto legtobbet tudo okostelefont szeretned( ha nem fontos az ejszakai kepek minosege es a zoomolas) akkor a Samsungban nem fogsz csalodni. Az mar mas kerdes h en meg imadom a Huaweieket, meg nem csalodtam bennuk, p6,p8,p9 es most ez. Rendszerfrissitesekkel hadilabon alltak, elvileg ez most valtozni fog, meglatjuk. Ha erzelmeidre hallgatnal akkor Huawei, ha az eszedre akkor Samsung. En szentimentalis vagyok :) de amugy mindketto az egyik legjobb ma kaphato telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.