Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) sutszi válasza kali (#21149) üzenetére


sutszi
veterán

Most úgy tűnik hogy alkalmazás újratelepítéssel megoldódni látszik a probléma....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21152) SUPREME7 válasza sutszi (#21151) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valószínűleg csak addig oldja meg amíg megint nem kezd el "sokat fogyasztani" és az emui lelövi. Beállítások, akkumulátor - indítás. Minden alkalmazás alapbeállítás szerint "automatikus kezelés"-en van, itt egyesével be tudod állítani, hogy automatikusan indulhat-e a rendszerrel és, hogy futhat-e a háttérben.

(#21153) sutszi válasza SUPREME7 (#21152) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi. Megnézzük ezt az opciót. Az a helyzet, hogy távsegítek csak, nem az én készülékem.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21154) magicbox


magicbox
senior tag

Beleolvastam a Mate20 Pro topikba, hát az évszázad üzlete annak aki beleugrott...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#21155) g4mer válasza magicbox (#21154) üzenetére


g4mer
senior tag

Durva az biztos. Érdekes azért ez, hogy lg telefonokkal mindig van valami. Legyen az kijelző, alaplap, volt g szériából több lg-m, sárgulás, alaplaphiba, gps jelproblémák, minden volt. Lehet jobban tette volna a hüvely ha marad a samsungnál..

Sic Parvis Magna

(#21156) ADGCF válasza beyruth82 (#21150) üzenetére


ADGCF
tag

Akkor lehet a téma nem engedi. Köszönöm szépen a segítséget! (:

(#21157) sutszi válasza magicbox (#21154) üzenetére


sutszi
veterán

Mire gondolsz pontosan?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#21158) bandigyerek válasza sutszi (#21157) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Szarkazmus volt gondolom.

(#21159) Dimaj


Dimaj
aktív tag

Bírom ide inkább, mert LG topicja halott. Segítsetek pls. Húgom megörökölte tőlem a G3-mat , amit majdnem 3 évig használtam probléma mentesen . Ma viszont szólt hogy probléma van vele . A jelenség az, hogy bekapcsolásnál előjön a powered by android logó , tölt, tölt, és mikor be kéne hogy dobjon a rendszerbe, automatikusan újra indul, aztán megint logó , tölt, tölt, és utána kikapcsol, és nem lehet bekapcsolni, csak ha kivesszük az akkumulátort . Már vettünk új akkumulátort is, de ugyan azt csinálja. Letoltottem az LG PC suitot, de nem ismeri fel, gondolom az USB nem mtp módba volt.. Valaki azt javasolta hogy kdz vel tegyem újra, de azt se tudom mi az vagy hogy kell.

(#21160) kali válasza Dimaj (#21159) üzenetére


kali
legenda

Ha még nem volt kikapcsolt állapotban hard reset, akkor érdemes kipróbálni: [link]
Amennyiben csak szoftveres probléma miatt nem tölt be és indulgat újra, úgy segíthet a fenti megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#21161) SUPREME7 válasza Dimaj (#21159) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nagy eséllyel alaplap kuka, G3 betegség (vagy inkább LG betegség sok más mellett). G3, G4, V szériába is jelen volt. G4-em nekem is boot loopos lett ....

De ha már offolok, miután szóba került, beleolvastam a Mate20pro topikba, háááááát durva dolgok mennek ott a kijelző miatt. Ha kiderül, hogy tényleg az LG panelekkel van gond, meg se fogok lepődni.

[ Szerkesztve ]

(#21162) Dimaj válasza kali (#21160) üzenetére


Dimaj
aktív tag

hogy kell rajta hard resetet nyomni kikapcsolt allapotaban?

(#21163) kali válasza Dimaj (#21162) üzenetére


kali
legenda

Ott a link az előző hozzászólásomban, de akkor ismét: [link]

[21164]: Akkor szerviz, vagy fiók sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#21164) Dimaj válasza Dimaj (#21162) üzenetére


Dimaj
aktív tag

ja azt mar megcsinaltuk de semmi utana.,meghalt akkor?

[ Szerkesztve ]

(#21165) SUPREME7 válasza Dimaj (#21164) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hülyeségnek fog tűnni, de rakja be egy 30 percre a hűtőbe (akksi nélkül), ha utána betölt akár egy pillanatra is a rendszer akkor alaplap hiba. Ugyanis ha jól emlékszem a memóriachip forrasztása enged el, és a hideg hatására javul a kontakt, meg sütögették is az alapokat, hasonlóan mint a videókártyáknál

Freemanore:

Igen, tartósabb megoldást az alaplap sütögetés hoz, akár hosszabb időre is ha jól sikerül, ez a hűtős inkább csak megbizonyosodni róla, hogy az a baj, valószínűleg még annyit se fog menni, hogy az adatokat esetleg menteni leheseen.

[ Szerkesztve ]

(#21166) freemanone válasza SUPREME7 (#21165) üzenetére


freemanone
őstag

Nexus 5X-et hőlégfúvóval direktbe a lapkát melegítve "óvatosan", sikerült ilyenből visszahoznom egy ismerősnek. Mondván ha nem jön be amúgyis papírnehezék, próba szerencs alapon sikerült a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#21167) trskv


trskv
csendes tag

Sziasztok!
Mate 10pro vagy huawei p20 (sima)? Mit valasztanatok? Nekem a kamera az egyik legfontosabb :)
Koszi ha segitesz

(#21168) kali válasza trskv (#21167) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A Mate 10 Pro mellett szól leginkább a több RAM, az IP67 védelem, a jobb és gyorsabb 4G+ modul, a HDR10, az infra és a sztereó előlapi hang.
Kamerában nincs mérvadó különbség a gyakorlatban.
Ha most akarsz venni, és hosszabb távra tervezel, akkor főként a több RAM lehet fontos szempont, mert bár már most is előny, de a jövőre nézve pláne az lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21169) Kiskutya válasza trskv (#21167) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem egy kategória a kettő, egyértelmű mate 10pro.

hmm...

(#21170) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Mate10Pro-nál van valakinek "gondja" a bluetooth-szal? Többnyire kocsiban hallgatok róla zenét, és ugyan ritkán, de egyszerűen mintha lecsatlakozna (pedig nem, legalábbis lehúzva az értesítési sávot mutatja, hogy csatlakozva van a fejegységre) és a telefon hangszóróján szól a zene.

(#21171) Kiskutya válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


Kiskutya
veterán

Pioneer fejegységgel tökéletes.

hmm...

(#21172) SUPREME7 válasza Kiskutya (#21171) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem is az.

(#21173) trskv válasza kali (#21168) üzenetére


trskv
csendes tag

Köszönöm a válaszokat :)

(#21174) Dimaj válasza SUPREME7 (#21165) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Beraktam :D elég neki 30 perc, vagy mennyen több?

(#21175) Dimaj válasza SUPREME7 (#21165) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Beszarok, beraktam fél órára, és utána betöltött 10mp kg, aztán már kapcsolt is ki.

(#21176) wwhy válasza Dimaj (#21175) üzenetére


wwhy
veterán

Próbáld meg a hűtőben tölteni ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21177) Dimaj válasza wwhy (#21176) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Azzal mit erek el? Áhh. Már elfogadtam, hogy meghalt a telefon, eddig bírta , rip.

(#21178) basaja válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


basaja
senior tag

Tökéletes a bluetooth. Egész nap megy, minden kütyümmel simán kapcsolódik, nincs szakadozás.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#21179) shagy válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


shagy
tag

Nálam is előfordul ez h látszólag kapcsolódik, épp csak nem használja kimenetnek az adott eszközt. Legyen az egy xiaomi roidmi, vagy tronsmasrt hangszóró, vagy meizu EP51 füles. Általában egy bluetooth ki-be megoldja. Nagyon ritkán használat közben is kitalálja, hogy mégis inkább a saját hangszóróját használná. Naponta 6-8 alkalommal csatlakoztatnám, ebből egy alkalommal akadékoskodik kicsit.

- shagy

(#21180) Aryon87 válasza Dimaj (#21159) üzenetére


Aryon87
félisten

Azzal esélyed nem lesz. Bootloop hiba, ugyanaz mint a G4 baja volt. Ami rajta volt, annak vehettek könnyes búcsút.
A miénk az kékhalállal távozott 2.2 évesen, szervíz után 2 hónappal és az előfizetés lejártát követő 2. napon..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21181) Dimaj válasza Aryon87 (#21180) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Semmi baj , már így is értéktelen , régi telefon volt , kap helyette egy Xperia XA1 et.

(#21182) r0by válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


r0by
addikt

Nálam is tökéletes a bluetooth. Roidmi 2s naponta többször is, zenehallgatással, kihangosítással. Gear S3 a nap 24 órájában. 2 bluetooth fejhallgató is, az is naponta többször is. Semmi bajom nincs szerencsére.

Viszont korábban Mate 9-nél volt olyan gondom, hogy az óra nem csatlakozott vissza, ha kimentem a hatótávból. Ott az segített, hogy töröltem a bluetooth alkalmazás adatait, cache-t. Utána recoveryben dobtam egy wipe cache-t. Onnantól minden jó volt. Lehet, hogy egy próbát megérne nálad is.. (csak ezután minden újra kell párosítani).

(#21183) jézusom válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


jézusom
addikt

Nekem van. A kiskutyám szétrágta az Awei fülesemet :(

(#21184) olajbogyo válasza jézusom (#21183) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Nosza...., te meg rágd szét a kiskutya füleit :DD

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#21185) Pongi1975 válasza magicbox (#21154) üzenetére


Pongi1975
tag

Szia!
Én is megvettem előrendeléssel, semmi bajom a készülékkel sőt nekem nagyon bejön mind az óra, mind a telefon. Ami a másik topikban folyik az már agyrém...már bele sem olvasok. Semmi olyan hozzászólás nincs ami segíthetné az átlag usert, csak a fikázás meg siránkozás. (sajnos)

[ Szerkesztve ]

(#21186) bigrock válasza jézusom (#21183) üzenetére


bigrock
addikt

Meg is érdemled! Nem kellett volna vele kis grófót hallgattatni... :DDD

(#21187) ΞΔGLΞ válasza Pongi1975 (#21185) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Az a zöldüléses hiba, ami nyugodtan kijelenthető már, hogy 10-ből 8 készüléket biztosan érint, vagy fog érinteni, nos az persze, hogy kiverte a biztosítékot, de...
Mindentől függetlenül, tényleg érdekel, hogy egy átlag user-nek milyen segítség kell egy milliomodik gugli rendszerű okostelefon kiadásakor, hacsak nem mókólni akar rajta az eredeti szofverrel? Vagy, ha első droid készüléked még megértem, de azokra is millió megoldást kidob a gugli, youtube, egyéb fórumok etc...
Ami ott van most, az pedig pontosan a huawei hibája, aki valóban ennyi idő után lapít rendesen.

(#21188) Denonavr válasza SUPREME7 (#21170) üzenetére


Denonavr
csendes tag

Ez nekem is van, de érdekes módon csak a XIAOMI ROIDMI 3S-el a kocsiban, a Meizu EP51 bluetooth fülessel soha nincs gondja. A fejlesztői beállításokban próbálgasd a Bluetooth audio kodeket, rájöttem, nálam amiatt akad meg bizonyos időközönként a hang, csak nem emlékszem már melyikkel megy tökéletesen, nem használtam mostanában.

Denon SC-G101 (Dragonweed tuning), QUAD 77, Hivox Lupus C MKIII, HTPC

(#21189) bandigyerek válasza ΞΔGLΞ (#21187) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Azért hidd el, hogy van mit kérdezni, és jó hogy van egy Kali akitől lehet is. Én honor 6-ról jöttem mate 10 pro-ra és bár EMUI-EMUI, azért nem kevés a különbség. Ha félévente telefont válogatsz, lehet, hogy nem tudnak meglepni, de 3 év után tuti.

(#21190) ΞΔGLΞ válasza bandigyerek (#21189) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak épp ott szerintem senki nincs, Kali szinten. És amíg ez az egész xarság, amit főzött magának a huawei le nem cseng másról nem is fog szólni. Ha a te telefonod lenne hibás pár naposan, nem hinném, hogy más érdekelne, mint maga a hiba megszűnése, megszüntetése az ezzel járó felesleges nyűg és idópocsékolás és a többi, amit a huawei a felhasználók nyakába borított.

[ Szerkesztve ]

(#21191) ovics válasza bandigyerek (#21189) üzenetére


ovics
aktív tag

nem beszélve egy samsung-huawei váltásról. oké hogy android (bár azért eléggé különbözik az emui meg a samsung launcher), de vannak olyanok amik egyrészt a régebbi telón ugye nem voltak, másrészt meg el is van dugva, legalábbis némelyik beállítást úgy keresgéltem az első nagy áttekintés után hogy hol is láttam

(#21192) bandigyerek válasza ΞΔGLΞ (#21190) üzenetére


bandigyerek
senior tag

"Csak épp ott szerintem senki nincs, Kali szinten..." Az a Mate 20 pro topik baja! ;]

Egyébként csak úgy fél évvel a megjelenés után szoktam megvenni a telefonokat, pont ezért. :DD

(#21194) V-I-D-A válasza ivatti10 (#21193) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Simán OTA-n jött a frissítés? :Y

(#21195) spanyoll válasza V-I-D-A (#21194) üzenetére


spanyoll
addikt

Miért, hogy máshogy jönne?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#21196) Pongi1975 válasza ΞΔGLΞ (#21187) üzenetére


Pongi1975
tag

Mint tudjuk a Huawei elég erőszakos az alkalmazások háttérben futtatásának megakadályozásában, persze ez betudható az üzemidő meghosszabbításának. Kíváncsi lennék, hányan tudnak ott arról, hogy hogy lehet egy alkalmazást kizárni az akkumulátor optimalizációból? De ha fel is merül ott egy ilyen vagy hasonló kérdés, nincs senki aki érdemben válaszoljon. Kivétel ez alól Kali, akinek hihetetlen nagy türelme van :), és végig olvassa az egész topikot. Na erre én már nem vagyok képes. Igen bosszantó a zöldüléses hiba, de ha jól megszámolom kb 8-10 ember írta, hogy nála előjött, de gyanítom nagyság rendekkel több telefont adtak el. Eszemben sincs vitát nyitni, csak a véleményemet fejtettem ki.

U.i: 5.-e óta használom , és még nem jött elő a zöldülés pedig LG panelos az enyém is :)

(#21197) KZP válasza ivatti10 (#21193) üzenetére


KZP
őstag

Még jó, hogy azt írták valahol, hogy Európában kezdik meg a terjesztést. :DDD

(#21198) bandigyerek válasza KZP (#21197) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A kínai telefonoknál úgy láttam, általában otthon kezdik. Szerintem karácsony lesz mire itt is kiadják.

(#21199) ΞΔGLΞ válasza Pongi1975 (#21196) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ok, csak úgy is ez lesz a téma ott jó sokáig, de ha már lenne valami hivatalos infó, az is jelentene valamit, de ez eddig nagyon úgy néz ki, hogy nincs nekik előre megírt protokoll, hogy egy ilyen helyzetben mit is kellene mondani, nyilván 100% biztosak voltak benne (tartós tesztelés nélkül), hogy most is baromi jó telefont tudnak kidobni a piacra. Hát ez most nem jött be...
Ez viszont egyet vetít előre, hogy mate 30 pro-ra biztosan érdemes lesz váltani, mert azt úgy összerakják, mint a samsmung note 8-cat a note 7 blama után, hogy készakarva sem lehet majd tönkre vágni.
Legalábbis ez a minimum kell legyen a cég részéről.

--------

ivatti10 (#21193)

Ez mi volt, hogy törölve lett?

[ Szerkesztve ]

(#21200) Pongi1975 válasza ΞΔGLΞ (#21199) üzenetére


Pongi1975
tag

+1 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.