Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) Banyaasszony válasza waassy (#21380) üzenetére


Banyaasszony
csendes újonc

A telenornál dual sim, de függő. Ha hűséggel veszed, mert úgy akciós, csak a hűségidő lejárta után függetlenítik. Tegnap jártam utàna.

A 14 napos elállás is vicces a telenornál, csak a Hiper...valami tarifákra vonatkozik. A többi mezei jámbor 14 napig cserét kérhet. Pénzt vissza nem.

[ Szerkesztve ]

(#21402) JDMKid


JDMKid
tag

Gyári huawei szilikon tokra (ami a dobozban jár a telefon mellé) esetleg van valakinek beszerzési forrása?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#21403) Tsebacsi válasza JDMKid (#21402) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Nilkin féle nem jó?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#21404) Bazsi84 válasza JDMKid (#21402) üzenetére


Bazsi84
tag

Az enyemet szivesen odaadnam,de legkozelebb talan aprilisben leszek az orszagban 😀

(#21405) kali válasza Banyaasszony (#21401) üzenetére


kali
legenda

Téged is olyan ügyintéző tájékoztathatott, aki nincs képben, vagy hivatalból azt kell mondaniuk, hogy függő, holott a valóságban nem, a Mate 10 Pro egyik szolgáltatónál sem függő, ahogy sok más Huawei telefon sem.

(#21406) petfoto


petfoto
tag

Sziasztok!
Csatlakozom Hozzátok egy titanium dual simes M10P-vel.
Honor 8-at váltott, jelenleg még belakom, szokni kell a fogását.
2 kérdés az elején:
Az AOD-t hol kapcsolom be?
Használ valaki Rocketdial tárcsázó appot?

Más, lehet vótmá:
A Speedshopban ma vettem 500 Ft-ért !!!!444!4négy :Y !! 9H tempered glass előlapi üvegfóliát. 0,33mm/2,5D.
Még nem raktam fel, de ennyiért tartaléknak biztosan jó. A srác azt mondta, van vagy 600 db... :DD
cikkszám: 22183 (nemottdolgozom :K )

:R

(#21407) kali válasza petfoto (#21406) üzenetére


kali
legenda

Szia,

AOD: Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Képernyőzár és jelszavak -> Információ megjelenítése mindig
Használd egészséggel a készüléket!

(#21408) petfoto válasza kali (#21407) üzenetére


petfoto
tag

Köszi, megy is... :R

(#21409) JDMKid válasza Tsebacsi (#21403) üzenetére


JDMKid
tag

Ma jött meg a Nillkin tokom, és épp emiatt tűnt fel, hogy a gyári tok milyen jó. Gondoltam kellene belőle egy backup. A Huawei tok pereme kicsit a kijelző szintje fölé lóg, emiatt nem a kijelzőn fekszik fel a telefon az asztalon, ha úgy teszem le, illetve elég passzosan körbefogja a telefont, a széleknél kevésbé megy alá a piszok.
A Nillkin kicsit lazábban van a telefonon, meg a plusz perem sincs rajt. Ellenben van az oldalain egy textúrált csík, ami biztosabb fogást ad. Amúgy jó tok az is.

(#21404) Bazsi84
Akkor áprilisban kereslek majd :DD

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#21410) denorbi válasza waassy (#21380) üzenetére


denorbi
tag

Én is rendeltem a telenortól abban a hitben hogy dual simes lesz! De sajnos nem az. Ezért holnap megyek panaszt tenni! Ugy7 gondoltam hogy mivel mostanában nem volt készleten ezért gondoltam hogy most dualt szereztek be! Kíváncsi leszek el tudok e állni a vásárlástól!?

(#21411) Dimaj válasza kali (#21405) üzenetére


Dimaj
aktív tag

És így le tudja tiltani maga a telefont hogy független , pl a telekom, ha nem lett fizetve a számla , és szerződést bontanak stb? A SIM kártyát nyilván kikapcsolják , tiltják , de a telefont tudják ? (Csak kérdés )

[ Szerkesztve ]

(#21412) kali válasza Dimaj (#21411) üzenetére


kali
legenda

Igen, mert annak nincs köze a hálózati zárhoz, IMEI alapján történik a tiltás.

(#21413) Dimaj válasza kali (#21412) üzenetére


Dimaj
aktív tag

Ja értem , és ilyen esetben tiltják a telefon imei számát is, hogy ne lehessen használni más SIM kártyával , vagy sok esetben csak a kártyát tiltják le?

(#21414) kali válasza Dimaj (#21413) üzenetére


kali
legenda

Több tényező függvénye, szerződése...stb. válogatja, de sok esetben tiltják a készüléket is, először csak adott szoláltatónál, aztán országon belül a többinél is, illetve legtöbb esetben nemzetközi tiltólistára is felkerül.

(#21415) jézusom


jézusom
addikt

Használ valaki flip tokot? A kijelző védelme miatt gondoltam rá, autós tartóba hogy rakjátok bele, ha navigációt akartok nézni?

(#21416) gobey


gobey
tag

Üdv

Az lenne a kérdésem, hogy van az a lehetőség bizonyos appoknál amikor az ikon-t hosszan érintve elő ugrik egy gyors menü lehetőség. (pl kamera - selfie... Stb)
Na ez a lehetőség nálam ma reggelre egyik appnál sem jön elő.
Mi lehet az oka?
Köszönöm előre a válaszokat.

iPhone 12 Pro

(#21417) D4ni válasza gobey (#21416) üzenetére


D4ni
őstag

Újraindítás?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21418) gobey válasza D4ni (#21417) üzenetére


gobey
tag

Nem segít már próbáltam.
Kb egy hónappal ezelőtt is volt már ez a dolog de akkor csak egy hard reset segített. Amit most nagyon nem szeretnék.

iPhone 12 Pro

(#21419) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!

Előző telefonom is Huawei volt, most még egy P8-at használok, de az aksija sajna már nagyon gyenge, így tervezem egy új telefon beszerzését. A mostani Huawei telefonok közül e-között a Mate 10 Pro és a sima P20 között vacillálok, mert árban is kb ennyit szánnék rá. Külsőre nekem a Mate 10 Pro amúgy jobban bejön, így e-felé hajlok jobban.
Mindenképpen hivatalos forgalmazótól szeretnék vásárolni a gariztatás végett.
Kérdésem az lenne, hogy lehet-e tudni bármiféle akcióról most pénteken bármelyik hivatalos forgalmazónál, vagy szerintetek esélyes-e, hogy valahol le lesz akciózva, és ha igen kb milyen árra lehet számítani?

Ti mit gondoltok amúgy, a Mate 10 Pro-t választanátok ti is, a sima P20 helyett, vagy esetleg inkább azt?
Vannak amúgy a Mate 10 Pro-nak még gyermekbetegségei, vagy azokat már sikerült a frissítésekkel kigyomlálnia a Huawei-nek?

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#21420) D4ni válasza gobey (#21418) üzenetére


D4ni
őstag

Gyári témán vagy?

Exelsior24:

Én mindenképp a Mate 10 pro-t választanám. Hibákról nem tudok, max időszakos szoftveres bakikról. De az is egyénfüggő, nekem speciel nincs jelenleg vele bajom.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21421) gobey válasza D4ni (#21420) üzenetére


gobey
tag

Igen gyári téma az eleje óta.
tegnap még tökéletesen működött

iPhone 12 Pro

(#21422) D4ni válasza gobey (#21421) üzenetére


D4ni
őstag

Menéztem, nem sok alkalmazás támogatja, próbáltam a kamerát, de az nem ajánlotta fel . Viszont a spotify, a tárcsázó, az üzenetek és az óra igen. Neked ezek hogy működnek?

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21423) gobey válasza D4ni (#21422) üzenetére


gobey
tag

Nekem egyik appnál sem megy.
a play áruház - nál sem megy neked? Mert annál is kell ilyennek lenni

iPhone 12 Pro

(#21424) #04441088 válasza gobey (#21423) üzenetére


#04441088
törölt tag

Play Áruháznál - Alkalmazásaim
Üzeneteknél - Új üzenet
Beállításoknál - Hotspot, Mobiladat, Bluetooth, WiFi
Tárcsázó - Gyakori , Új névjegy
Névjegyzék - Én, Beolvasás, Gyakori, Új névjegy
Chrome - Új inkognitólap, Új lap
Telefonkezelő - Optimizálás, Tisztítás
Témák - Témák, Háttérképek
Óra - Új riasztás, Stopper indítása, Időzítő indítása
Galéria, Kamera, HiCare. Email, AppGallery, Zene, Videó, Egészség, Naptár, Fájlok - Semmi

Nálam ezeket ajánlja fel.

[ Szerkesztve ]

(#21425) gobey válasza #04441088 (#21424) üzenetére


gobey
tag

Na ezek mentek nálam még tegnap.
Ma reggel már semmi.

iPhone 12 Pro

(#21426) robee19 válasza gobey (#21425) üzenetére


robee19
tag

De jó... ezekről nem is tudtam.

(#21427) bardo válasza petfoto (#21406) üzenetére


bardo
tag

SZia,

Ez mennyire ér ki a széléig? Hajlított a fólia?
4db van egy 500 Ft-s csomagban?

Köszi,
Bárdó

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#21428) D4ni válasza bardo (#21427) üzenetére


D4ni
őstag

Vettem már tőlük ilyet, de nem ér ki teljesen, ráadásul masszívan levegős volt a széle.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21429) zozzzzzzzzzz válasza JDMKid (#21409) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Hát a Nilkin nekem nagy csalódás volt, egy hét után lötyögött a telefonon ....
Azóta visszakerült rá a gyári tok, az nagyon patent

[ Szerkesztve ]

(#21430) Pandimakaay


Pandimakaay
tag

Sziasztok, abban tudtok e nekem segíteni, hogy vettem egy fm transmittert, beállítom a frekvenciát minden, rá is csatlakozik, de van alatta egy alap sípoló hang. El lehet ezt valahogy tüntetni? Tegnap mikor először beüzemeltem nem is hallottam, most mikor reggel újra használtam akárhogy állítottam, akármelyik frekvenciára, ez a sípoló hang fogad. Valami megoldást tudtok esetleg? Bluetooth al csatlakozom hozzá.

Előre is köszönöm.

(#21431) ΞΔGLΞ válasza zozzzzzzzzzz (#21429) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem is a gyári az egyik legjobb, sok tokot rendeltem, valamelyiknek mindig volt valami nyűgje.

(#21432) JDMKid válasza zozzzzzzzzzz (#21429) üzenetére


JDMKid
tag

meglátjuk tartósan hogy fog muzsikálni a Nillkin.

Az biztos, hogy olyan patentül illeszkedő szilikon tokot, mint a gyári, még nem láttam. Csak van egy olyan tapasztalatom, hogy ezek pár hónap alatt hajlamosak besárgulni. Ezért lenne jó egy tarcsiba.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#21433) D4ni válasza gobey (#21423) üzenetére


D4ni
őstag

Playnél nem csinál semmit

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21434) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A telefon kiegészítőket nem lehetne berakni az összefoglalóba?
Milyen méretpontos üveget ajánlotok rá?
Illetve füles is érdekelne, hogy mi az ami nem drága de szépen szól.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#21435) coyotex válasza 7Heads Drago (#21434) üzenetére


coyotex
tag

Olvass vissza. Linkek is vannak.

(#21436) nmoric válasza jézusom (#21415) üzenetére


nmoric
csendes tag

@jézusom:
Én visszahajtottam a flip tokot a hátlapig, így simán belement a telefonos tartóba.

[ Szerkesztve ]

(#21437) r0by válasza 7Heads Drago (#21434) üzenetére


r0by
addikt

Nekem ma jött meg, amit többek is dícsértek: [link]
November 4-én rendeltem, elég gyorsan ideért.

(#21438) kali válasza 7Heads Drago (#21434) üzenetére


kali
legenda

Lehetne, ha írtok olyat, ami jó, de eddig ha valaki linkelt valamilyet, általában jött rá reakció, hogy ezért vagy azért nem jó.
Ettől függetlenül, bármit szívesen beteszek az összefoglalóba, csak jelezzétek a típust.

gobey: Szia, Wipe Cache esetleg, talán az is elég.
Jellemzően akkor szokott ilyen probléma adódni, ha nem gyári a felület, másik téma kerül beállításra, vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#21439) D4ni válasza r0by (#21437) üzenetére


D4ni
őstag

Majd írd le milyen

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#21440) 7Heads Drago válasza kali (#21438) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Oksa.
Nekem van most 6 tokom rá. Majd írok róla.
Sajnos a gyári füles nekem nem jön be formára.
De pl megbízható kábel, vagy töltő adapter is érdekelhet.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#21441) gaben0211


gaben0211
tag

hali. kérdésem lenne hogy nektek mennyi szabad ramotok van . nekem átlagosa 2 és 3 között van. nincs lassulás meg semmi csak nemértem hogy minél több ram van egy telóban minek eszi meg legalább a felét. ha a régi 2gb ramos telóknál maradt durván 1gb akkor itt miért nem úgy van hogy itt is max 1gigát max 2őt egyen a rendszer?

[ Szerkesztve ]

(#21442) beyruth82 válasza gaben0211 (#21441) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is mindig 2-3 között van. Minél több van annál többet használ el a rendszer. Egyébként a ram pont azért van hogy használva legyen. A fel nem használt ram csak parlagon hever

(#21443) Bazsi84 válasza gaben0211 (#21441) üzenetére


Bazsi84
tag

Minel tobbet hasznal,annal tobb program van neked elore betoltve.Ez nem rom,h ha tobb szabad,az a jobb..Sőt,igazabol az Emui-t ezert is szidjak sokan,mert mindent bezarogat agresszivan,tul sok a kihasznalatlan ram..

[ Szerkesztve ]

(#21444) Bubaaa válasza r0by (#21437) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Ugyan ezt rendeltem,és nekem is ma jött meg :)) Igaz én okt 13.-án rendeltem. Majd hétvégén teszem fel,ha jó rendelek még vagy hármat,legyen tarcsiba :)

(#21445) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Mennyire karcolódik a telefon amúgy ? Már ha van aki tok/fólia nélkül használja. Most még mindkettő van rajta, de egy idő után mindig előjön a "szép telefont vettem direkt, nem csúfítom el" gondolkodásom.

(#21446) Bubaaa válasza thedivision2 (#21445) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Két hónapja van meg,én nem használok tokot,és még a gyári fólia van rajta. Eddig nem karcolódott. Hétvégén rámegy a kijelzővédő üveg,de tokot nem tervezek,pont azért mert nem csúfítom el ezt a szép telefont :)

(#21447) Banyaasszony válasza kali (#21405) üzenetére


Banyaasszony
csendes újonc

Lehet igazad van, de ugyanezt mondta a helyi telenor, és két különböző telefonos ügyfeles. A huawei magasabb kategóriájú telók nagy része függő, vagy ők teszik függővé a hűségidő lejártáig. Más, pl. Huawei y sorozat független. Mind1, a nagymamák kártyásak, arra megveszem, nincs hűségidő, így megkapom a kódot. Előtte a vicc kedvéért kipróbálom... :)

(#21448) kali válasza Banyaasszony (#21447) üzenetére


kali
legenda

A Huawei nem tesz hálózati zárat ezen készülékeire (sem), még a Telenor kedvéért sem (igaz ez a Vodafone-ra is, mert ez a két szolgáltató amúgy hálózati zárral ad mindent jelenleg is, amit csak tud).
Ha a Telenoros ügyintézőknek mást oktatnak, vagy azt mondják nekik, hogy úgy tájékoztassák az ügyfeleket, miszerint függő a készülék - hiába nem az a gyakorlatban -, az már legyen az ő gondjuk...
Nyugodtan kipróbálhatod majd, nem lesz függő a készülék abban a pillanatban sem, amikor és ahogy átveszed.

[ Szerkesztve ]

(#21449) mouzrr válasza thedivision2 (#21445) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem pár hónap alatt karcos lett a fólia, sose tette táskába a telefont vagy más tárggyal zsebbe. Ezután másfél hónapja levettem róla, és tegnap vettem rajta észre 2 nagyon apró karcot, de tényleg alig látni és nehezen vehető észre fény alatt.

(#21450) beyruth82 válasza Banyaasszony (#21447) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is függetlenül kaptam vodafone-nál pedig az minden telefont hálózati zárral ad,kivéve ezt az egyet.Én is úgy tudom minden szolgáltatónál független.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.