Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) piocasember válasza jézusom (#21039) üzenetére


piocasember
tag

Pont ezért vettem nagyobb fémlapot, mert nekem is táncolt a tartón a gyárival, sőt, többször le is esett. Ezzel most meg sem moccan. Mondom, alig bírom leszedni, úgy tartja. Én tökéletesen elégedett vagyok vele. Az egyik oldala öntapadós a fémlapnak, de én nem ragasztanám fel még a tokra sem. Egyszerűen csak betettem a tok és a telefon közé, így sem csúszik el.

(#21052) piocasember


piocasember
tag

Amikor felülről lehúzva az értesítésisávot szeretném elérni, tízből hétszer ez jön be. Nem lehet ezt valahol kikapcsolni?

(#21053) kp78 válasza piocasember (#21052) üzenetére


kp78
addikt

Miért nem állítod be így a navigációs sávot? :U Ezzel nem kell fent a plafonon matatni... :)

(#21054) japy válasza beyruth82 (#21041) üzenetére


japy
őstag

Ez ebben a formában nem igaz! Mert lentről felfelé húzva előjönnek a navigációs ikonok!

(#21055) Spricccer


Spricccer
tag

Üdv.

Felajánlottak egy cserét nekem. A barna mate 10 prómért egy fehér P10 pluszt adnának és kp-t. Megérné szerintetek? Mennyi kpt kérjek?

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#21056) piocasember válasza kp78 (#21053) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen 😀

(#21057) Klaya1986 válasza Spricccer (#21055) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Ha nem zavar, hogy nem lesz amoled kijelződ, ilyen jó üzemidőd, plusz közel azonos méretű házban csak 5.5 colos kijelző 6 helyett, akkor szerintem 50et kérj nyugodtan. Bár nem értem mi ebben az üzlet, hacsak nem a pénz a lényeg most. Mert egyébként még sok mindenben gyengébb a p9 plusz

(#21058) Spricccer válasza Klaya1986 (#21057) üzenetére


Spricccer
tag

p10 plus. a kp nem számít

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#21059) Luser2000 válasza Klaya1986 (#21057) üzenetére


Luser2000
addikt

P10 pluszt írt.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#21060) punky10 válasza piocasember (#21052) üzenetére


punky10
addikt

Nem nyúlsz fel eléggé.Sima lefele simításra ez a kereső és az ajánlott alkalmazások jönnek elő.Egész fentről kell indítani a mozdulatot,akkor az értesítési sáv jön elő.Vagy a fentebb említett navigációs sáv,amiben saját gombja van az értesítési sávnak...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#21061) rasotamas válasza punky10 (#21060) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez a hátlapi ujjlenyomat olvasó simogatás milyen jó lenne facebookot/9gag-et,Chrome-ot, akármit tekergetni... Kihagyott ziccer.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#21062) Schweini válasza rasotamas (#21061) üzenetére


Schweini
tag

Mintha valamelyik gyártó megoldotta volna már ezt, vagy rosszul emlékszem?

(#21063) rasotamas válasza Schweini (#21062) üzenetére


rasotamas
veterán

Sovány vigasz, 2 évig biztos marad a Mate 10 Pro.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#21064) punky10 válasza Schweini (#21062) üzenetére


punky10
addikt

Nem emlékszel rosszul,megoldotta a ....Huawei.... :)
Itt nincs ilyen opció?
NekemP20-am van,ott elöl van a szenzor,így erre nem használható.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#21065) quint válasza rasotamas (#21061) üzenetére


quint
aktív tag

Itt a Mate 20 Pro-ban alkalmazott megoldáshoz hasonló van, csak nem tudja közben leolvasni az ujjlenyomatot, de tök jól lehet vele görgetni/lapozni.

[ Szerkesztve ]

(#21066) kali válasza rasotamas (#21061) üzenetére


kali
legenda

Bizonyos dolgokat itt is tud gyárilag, hozzárendelhetők az ujjlenyomat-olvasóhoz különböző opciók, például értesítési panel le- és felhúzása, fotók lapozgatása fotók/videók készítése, hívás fogadása, riasztás leállítása.

(#21067) Schweini válasza rasotamas (#21063) üzenetére


Schweini
tag

Nekem is még legalább 1-1,5 évig, na nem mintha vágnám a centit. :D (Bár a minap nagyon megtetszett a m20p, de még ráér.)
Csak azért mondtam, hogy talán itt is meg lehetne valósítani valahogy.

(#21068) Klaya1986 válasza Spricccer (#21058) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

P10 Plusra gondoltam bocsi, csak nem azt írtam.:) Egyébként szerintem erős visszalépés mate 10 prohoz képest.

(#21069) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Google chromot fehet lett frissites utan. Hogy lehet vissza allitani?
Vagy ilyen volt?

[ Szerkesztve ]

(#21070) Daffni2 válasza Sterilzona (#21069) üzenetére


Daffni2
addikt

Magyarul is meg tudnád kérdezni?

"Aki ad,az nyer"

(#21071) mouzrr


mouzrr
őstag

A 157es update óta nekem is jobb az üzemidőm, bár hozzá kell tennem hogy minden alkalmazásnál beállítottam hogy automatán kezelje a rendszer, illetve letöröltem az Instagramot. Ez a 3 dolog együttes meglépése elég pozitívan hatott, 20 órája töltöttem fel teljesen a telefont, 4 és fél óra bekapcsolt kijelzővel automata fényerő mellett 50%-on van, végig 4G t használva. Remélem így is marad az üzemidő innentől kezdve. :DD

(#21072) bigsee válasza Daffni2 (#21070) üzenetére


bigsee
addikt

Én értem. :) Hát hogy fehér lett a Chrome frissítés után, és hogy előtte nem az volt. Vagy mégis...!?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#21073) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló.
Esetleg a rendszer optimalizáló app külön nincs meg valakinek?
Vagy hogy honnan lehet letölteni?
A telefon kezelőre gondolok.

Köszi

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#21074) coyotex válasza stnorcy (#21073) üzenetére


coyotex
tag

Nekem ugyanez a 302 van.

(#21075) zolka1977 válasza stnorcy (#21073) üzenetére


zolka1977
tag

Szia hogy lehet ilyen fekete módot választani?

(#21076) kp78 válasza zolka1977 (#21075) üzenetére


kp78
addikt

Beállítások > akkumulátor > kezelőfelület színek sötétítése

[ Szerkesztve ]

(#21077) zolka1977 válasza kp78 (#21076) üzenetére


zolka1977
tag

Szuper! Köszönöm szépen ;)

(#21078) stnorcy válasza coyotex (#21074) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Szia.
Oké de nekem maga az apk telepítője kellene.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#21079) golan7 válasza stnorcy (#21078) üzenetére


golan7
tag

Az Sd maid alkalmazással ki tudod menteni az apk-t!

(#21080) stnorcy válasza golan7 (#21079) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Szia.
Felraktam de nem találok olyat benne.
???

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#21081) kali válasza stnorcy (#21073) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Az alkalmazás angol nevére keress rá az APKMirror és hasonló oldalakon, hátha dob valamelyik találatot.

(#21082) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

A mate 20 pro pályafutásom 1 hétig tartott...

(#21083) Klaya1986 válasza ΞΔGLΞ (#21082) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Sokat akart most a Huawei, ez lett belőle...

(#21084) ΞΔGLΞ válasza Klaya1986 (#21083) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt itt most nagyon elqrták. Bárhol a neten ezt olvasni, ettől visszhangos minden fórum. 10-ből 7-8, ha nem több embernél jelentkezik néhány nap, vagy azonnal a hiba. Bár nem robban(t), de ez nagyon kezd egy NOTE7-re emlékeztető botrányszagra emlékeztetni/kialakulni.
Sajnos ez a márkának és vele együtt az összes huawei készüléknek is be fog karmolni negatív irányban. :/
Mindennél fontosabb a brutális bevétel, mint egy készüléket kitesztelni, de ez a trehányság most rendesen visszanyal....sajnos.

(#21085) kali válasza Klaya1986 (#21083) üzenetére


kali
legenda

Nem azzal van gond, leginkább a kijelzőt gyártó beszállító sara lenne ez, de a levét persze a Huawei issza meg - joggal, hiszen senkit sem kell érdekeljen, miért a hiba, Huawei készülékről van szó és ennyi -, ha mondhatni vakon megbízott olyan gyártóban, ahol a kijelzőkkel korábban is probléma volt, de remélem, végleg tanul ebből minden gyártó.
Azért látszik, hogy a Mate 10 Pro kijelzőjét még a Samsung adta.
Mondjuk nem igazán értem, miért van mostanság olyan sok probléma a kijelzőkkel, az iPhone X esetén is csak most, bő egy évvel a megjelenés után ismerte el hivatalosan a gyártó az eddig sokak által panaszolt - az érintés érzékelésével kapcsolatos - problémát és lépett végre mérvadóan az ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#21086) golan7 válasza stnorcy (#21080) üzenetére


golan7
tag

Beállítások - pipa a rendszeralkalmazáshoz!

[ Szerkesztve ]

(#21087) stnorcy válasza golan7 (#21086) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Szia.
Nekem nincs olyan ahová pipát lehetne rakni.
Csinálnál k~pernyő videót hogy miket és hol nyomkodsz a progiba?
Köszi

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#21088) golan7 válasza stnorcy (#21087) üzenetére


golan7
tag

Beállítások, programkezelés!

(#21089) koxx válasza ΞΔGLΞ (#21084) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ugyanez megy a vga-knál is, lásd NV20xx széria "space invaders" hibajelenség [link] gyorsan pörög a piac, nincs elég idő tesztelni :F

(#21090) Gabis


Gabis
őstag

Sziasztok!
Kamerafrissítést kapott a teló, vagy ezen a téren olyasmi még mint megjelenéskor? :R

(#21091) stnorcy válasza golan7 (#21088) üzenetére


stnorcy
aktív tag

Szia.
Meg van.
Köszönöm

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#21092) ΞΔGLΞ válasza koxx (#21089) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mostanában annyira elvagyok havazva, hogy PC-ileg teljesen ki vagyok esve az infókból, és megmondom őszintén nem is akartam bármit is fejleszteni, ami van az még az eléggé erős kategória és bőven jó nekem még egy jó darabig.
De köszi az infót, elég elszomorító, hogy ez megy manapság. :/

(#21093) kali válasza Gabis (#21090) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Többször is kapott, jobb lett.

(#21094) Klaya1986 válasza kali (#21085) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

És akkor még az ujjlenyomat olvasót nem is említettem. Ilyen kB béta jellegű dolgot belerakni egy 300 ezres telefonba. Ennyi pénzért én elvarnam, hogy tökéletesen és ugyanolyan pontossággal és sebességgel működjön, mint a sima. Az meg, hogy ráraksz egy fóliát és viszlát, hát... Most vagy használja az ember védelem nélkül a méregdrága telefont és valószínűleg idővel tiszta karc lesz, vagy tesz rá valamit, de ezzel elveszít a telefon egy elég fontos funkciót. Ez a mate 20 pro számomra nagy mellé lövés, ami eddig nem volt jellemző a Huaweire.

(#21095) kali válasza Klaya1986 (#21094) üzenetére


kali
legenda

Kipróbáltam, szerintem elég jól működik a Mate 20 Pro ujjlenyomat-olvasója, jónak tartom, hogy meglépték, legalább tesztnek be új dolgokat az újabb szériákba és nem a semmire emelnek árakat.
A fólia engem nem izgat, sosem teszek külön a telefonjaimra, amelyik telefonon van gyárilag és elég jó, azon rajta hagyom - így tettem a Mate 9 és a Mate 10 Pro esetén is, meg régebben az Xperia Z-nél, viszont ezek kívül vagy 30 telefonom messziről sem látott külön védelmet -, amúgy mellőzöm - ahogy a fix tokokat is - és nem szokott problémát okozni, mert amúgy vigyázok a cuccaimra és sikerül akár hosszabb távon is karc és sérülés nélkül megőrizni az állapotukat.
Ha nem szeretném a változatosságot és nem Note9-re váltottam volna a Mate 10 Pro-ról, akkor mindentől függetlenül a Mate 20 Pro lett volna a közvetlen utód, akár még a kijelzős probléma mellett is, szükség esetén persze addig cserélgetve, amíg egy jó BOE kijelzős került volna a kezembe.

(#21096) Sterilzona válasza Daffni2 (#21070) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Aztamindenit.
Siettem, nem olvastam vissza :D
Szoval. Frissult a chrome. De. Ugy emlekszek, felso sav, ahol akku szazalek van ora stb, az nem feher volt. Most az. Nem tetszik.
Ezt mikent lehetne at allitani masra?

(#21097) Sterilzona válasza bigsee (#21072) üzenetére


Sterilzona
senior tag

ez az ;)

(#21098) Klaya1986 válasza kali (#21095) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Mindenkinek más az igénye. Nekem 330ert nem férnének bele ezek. A notch miatt mondjuk alapból kiesne, ha ilyen összegben gondolkodnék telefon vásárlásán.

(#21099) bandigyerek válasza Klaya1986 (#21094) üzenetére


bandigyerek
senior tag

A sima hátlapi ujjlenyomat olvasó is ilyen béta szarnak indult, most meg sokan még aludni sem tudnak nélküle. Ez lesz a kijelző alattival is. Pár év, és azon megy a sírás, hogy még mindig az a régi szar van. Ez meg úgy működik, hogy ha valamiből ezret kell gyártani, az drága. Ha 10 milliót, akkor olcsóbb.

(#21100) Klaya1986 válasza bandigyerek (#21099) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

Értem, hogy kell az új. De 330ert ne félkész dolgot rakjanak bele. Vajon a note9 vagy az új IPhoneok miért nem kaptak kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasót? Tudták, hogy még nem hibátlan és egy csúcs készülékbe nem fér bele....ennyi. És igazuk van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.