Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Bubaaa válasza Rogiii (#20348) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Ilyen rossz az akksi ebben a telefonban. :) :C

Mondjuk itt nem nagyon nyomkodtam,wifi és két kártya merítette.
Ha aktívan nyomkodom akkor 8-9 óra SOT jön ki,viszont "csak" másfél napot bír. :))

(#20352) Bubaaa


Bubaaa
aktív tag

Lehet hogy már volt,de én tegnap szembesültem vele. Beléptem a fájl alkalmazásba,és jött valami frissítés. Teljesen új lett a felület. Lehet már régóta van,és csak nekem újdonság :DD

(#20353) Rogiii válasza Bubaaa (#20351) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Nem mondta,, hogy rossz az akksi, csak kérdeztem mi merítheti, mert gyanúsan sok fogyott az éjjel.
Az egyik ok ami miatt maradtam a Mate vonalon, az az üzemidő :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#20354) kali válasza Rogiii (#20348) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Használd egészséggel az új készüléket!
Első körben nem muszáj a gyári visszaállítás, de egy wipe cache mehet, hátha elég az is.

(#20355) Rogiii válasza kali (#20354) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Oks!
Eddig nagyon tetszik a teló, főleg a kamera nagy előrelépés, sokkal jobb képeket sikerült csinálnom, mint gondoltam.
Ami nekem kicsit megszokást igényel az a kijelző, hiába ugyanakkora a képátló mint a Mate 8-nál volt, szélesebb képarány miatt, sokkal kisebbenek tűnik, viszont sokkal szebbek a színei meg a kontrasztja az Oled miatt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#20356) troland26


troland26
őstag

Srácok
Hogy működik a teló pulzus mérés funkciója? Nem jövök rá, s7 nél csak benyomtam egy gombot rátettem az újjam az érzékelőre.

(#20357) TomPack válasza troland26 (#20356) üzenetére


TomPack
őstag

Sehogy nem működik, mert nincs benne!

(#20358) #04441088 válasza troland26 (#20356) üzenetére


#04441088
törölt tag

Veszel egy MiBand 2-t, MiFit-ben párosítod és méred. :P

(#20359) Bubaaa válasza Rogiii (#20353) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Nézd végig az alkalmazásokat,és ami nem kell hogy automatikusan elinduljon,illetve háttérben fusson lődd ki. Beállítások>Akkumulátor>Indítás.
Egyesével végig tudod nézni,és beállítani.
Nekem például 5 alkalmazás indul automatikusan,a többi kézi kezelésen van.
A google play filmeket és zenét mindenképp állítsd át kézire,azok szeretnek indokolatlanul sokat zabálni.

(#20360) g4mer válasza Bubaaa (#20352) üzenetére


g4mer
senior tag

Látom te is kihasználod az elérhető 110-en valahány gb-ot. Akkor már nem vagyok egyedül :DDD

Sic Parvis Magna

(#20361) Bubaaa válasza g4mer (#20360) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Igen :DD A régi telómnak 32GB-os tárhelye volt,azt 1 év alatt raktam tele. Ez még csak másfél hónapos,se fénykép se zene még nincs rajta,de majd biztos gyűlik. Amúgy nekem elég lett volna 64GB,de ebben a típusban nincs olyan :))

(#20362) troland26 válasza TomPack (#20357) üzenetére


troland26
őstag

Fasza, akkor azért nem találtam. 😐

(#20363) Sly189 válasza Bubaaa (#20361) üzenetére


Sly189
senior tag

Backup legyen felhőben!:)

(#20364) g4mer válasza Bubaaa (#20361) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekem is annyi volt, de kb 2 gb volt használatban az elérhető szabad helyből :DDD

Amúgy elképzelni nem tudom, hogy mit tárolhatnak egyesek egy telefonon, akik 128gb feletti telefonokat vesznek.

Nekem letöltött offline térképek, 1-2 albumnyi zene, pár fénykép és ennyi.

Sic Parvis Magna

(#20365) Bubaaa válasza g4mer (#20364) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

20 album zene,meg kb 1000 fénykép volt a régin. Erre még lusta voltam a zenéket felpakolgatni,jelenleg 1 album van. Online rádiót hallgatok mostanság.
Van aki sokat fotózik,és nem teszi fel őket felhőbe,nekik biztos kevés a 128Gb :)

(#20366) g4mer válasza Bubaaa (#20365) üzenetére


g4mer
senior tag

Lehet, mondjuk én basic user vagyok. Navigáció, chat, youtube, net, fényképezés azt annyi :)

Sic Parvis Magna

(#20367) kali válasza g4mer (#20364) üzenetére


kali
legenda

Én is csodálkozom néha, amikor olvasom a hozzászólásokat, hogy sok ezer fényképet, több száz videót...stb tárolnak a telefonon, de elképzelhető persze olyan eset is, amikor úgy veszik hasznát, ezért nem bírálok ilyenek miatt senkit csak azért, mert én másként teszek, mindenki maga dönti el, mire és hogyan használja a telefonját.

(#20368) p2pp válasza kali (#20367) üzenetére


p2pp
őstag

1/4 a felhasznált tárhelyem.
3 helyre van minden felszinkronizálva.
Huawei. Google, Onedrive, ennyi.
Sokan idegenkednek ettől.
De ha gond van megy a sírás.
Ha bármi történik nincs probléma, ha szinkronizálunk.
Az időben nem tudunk visszamenni,
újrafényképezni azt amit már nem lehet.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#20369) kali válasza p2pp (#20368) üzenetére


kali
legenda

Én is mindent a felhőben tartok, illetve a fontosabb, pótolhatatlan adatokról van mentés külső adathordozón is.
A telefonon az elkészített fényképek és videók nagyon rövid ideig vannak csak, mihamarabb mennek fel a felhőbe.
Amikor elvétve vonatozunk hosszabb távon, akkor dobok fel több órányi zenét, de 320-as mp3-ban az nem foglal vészesen sok helyet.
Akkor mondjuk jó a bőséges szabad hely a telefonon, ha például 4K-ban sok videót rögzít valaki és nem tudja/akarja azonnal lementeni a készülékről.

(#20370) gobey


gobey
tag

Üdv
Az mitől lehet ha a főképernyő van a telefon a GPS jelet folyamatosan mutatja a jobb felső sarokban, de ha be lépek akármelyik app-ba akkor eltűnik a jel, ha vissza lépek a főképernyőre akkor újra ugyan úgy jelzi, de folyamatosan.
Várom az ötleteket

iPhone 12 Pro

(#20371) kali válasza gobey (#20370) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Valamelyik alkalmazás vagy folyamat használja folyamatosan, ha mindig megjelenik a főképernyőn a jele, itt nézz rá, hogy mik vehetik igénybe, az alapján lehet szűkíteni a kört:
Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> Jogosultságok -> Tartózkodási hely

(#20372) Crogan


Crogan
tag

Hali!
Nektek megy youtubeon belül a 4k-s videók lejátszása?
Mert nekem max. 1080-ba engedi.Függetlenül az internet sebességétől.

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#20373) D4ni válasza Crogan (#20372) üzenetére


D4ni
őstag

Mivel a telefon kijelzője FullHD felbontású, így max azt fogja kezelni.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#20374) kali válasza Crogan (#20372) üzenetére


kali
legenda

Szia,

A kijelző felbontása miatt lehet, mert a Mate 10 Pro-é csak FHD+.
Abból is gondolom, hogy ha a Note9 kijelzőjét FHD+ felbontásra korlátozom, akkor 1080p a maximum megengedett a YouTube-on, de ha maximumra állítom, akkor már megy a 4K is.
Amíg ellenőriztem a telefonon a hozzászólás írása közben, addig le is írta D4ni.

[ Szerkesztve ]

(#20375) Crogan válasza D4ni (#20373) üzenetére


Crogan
tag

Aham.Köszi. :R

Iphone 13,XboxSeriesX,Xiaomi AX3200,AW Ultra 2

(#20376) basaja válasza kali (#20367) üzenetére


basaja
senior tag

Amióta a fényképezőgépben összecsinálta magát a memóriakártya és ment szinte minden a lecsóba, azóta inkább több helyre mentek, tuti ami biztos alapon...kèpek, videók: Flickr,Drive, sőt ami fontos az még Box-ra is... Dokumentumok: Box,Mega Mindennek tetejében van 3 db 3 terrás vinyóm, azokon is van mentésem... Tudom, nem vagyok teljesen normális, de hülyének áll a világ... ;]

Más
Gcamot használja valaki? Kipróbáltam, de elsőre nem látok érdemi változást a gyárihoz képest...

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#20377) 7Heads Drago válasza basaja (#20283) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A szememnek az lenne a legjobb, ha a weboldalak fekete alapon fehérek lennének. A samunak a gyári böngészője tudja ezt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20378) basaja válasza 7Heads Drago (#20377) üzenetére


basaja
senior tag

Naked Browser tudja, nagyon gyors, faèk egyszerűségű, de pl a facèn a Messenger kell az üzenetekhez...

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#20379) bodeesz


bodeesz
tag

Valaki aki még 150-es FW-n van, és l09 vodás, azt megkérhetem hogy lőjön egy screenshot-ot az aktuális vodás egyéni verzióról? Privátban is jöhet ha a folyamban sallang lenne. Köszönöm.

(#20380) duckymusic04 válasza bodeesz (#20379) üzenetére


duckymusic04
csendes tag

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=110Screenshot_20181027_15.jpg

[ Szerkesztve ]

(#20381) bodeesz válasza duckymusic04 (#20380) üzenetére


bodeesz
tag

Majdnem jó, de ez nem az amit kerestem/kértem. :) Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#20382) pilu85


pilu85
őstag

Vki megtudja mondani, hogy a mate 10 pro hátulján, az üveg alatt milyen anyagú a hátlap? Köszönöm

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#20383) kemdom válasza pilu85 (#20382) üzenetére


kemdom
tag

Üveg. Vagy attól függ, milyen komponensre gondolsz, mi nemrég cseréltünk szervizünkben egyben aksit. Az üveg "A" hátlap. Alatta már a belseje van.

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#20384) beyruth82 válasza kemdom (#20383) üzenetére


beyruth82
veterán

És akkor ezt az üveg hátlapot kívülről vagy belülről festik barnára?
Más.Tudom hogy volt már kérdés de lehetetlenség lenne a választ visszakeresni így újra megkérdezem hogy a felugró ablakot az RCS Chat szolgáltatást hogy kehet kikapcsolni?Elkezdett megint folyamatosan felugrálni és nem hagy élni hogy erősítsem meg a telefonszámot amit viszont hiába írok be nem fogad el és újra felugrik az ablak.

(#20385) PQ válasza bodeesz (#20379) üzenetére


PQ
csendes újonc

Nincs benne semmi verziószám...

(#20386) Aryon87 válasza Rogiii (#20348) üzenetére


Aryon87
félisten

Keszenleti fogyasztasa eros + szerintem az aod is kozrejatszik, hiaba amoled .

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20387) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Ma hajnalban megvolt a mate első nagy zuhanása😀 Zsebre szerettem volna tenni, helyette megreptettem 1 méter magasról és pont pofára érkezett. Olyan hangja volt, biztos voltam benne, hogy pókhálósra tört. De semmi... 10 percig nézegettem, nem tudtam elhinni, hogy semmi baja. Lehet, hogy szerencsém volt, de le a kalappal a Huawei előtt. Ekkorát, ilyen szögben, teli képernyővel csempére még egy telom sem esett. Csak a gyári fólia vedte...

(#20388) Aryon87 válasza Klaya1986 (#20387) üzenetére


Aryon87
félisten

A telefont nagyon strapara raktak ossze.. tulel par esest:)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20389) bigsee válasza Klaya1986 (#20387) üzenetére


bigsee
addikt

Ai nem sérült? :DDD

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20390) bandigyerek válasza bigsee (#20389) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Az hogy? Nem szervizbe kell vinni, hanem pszichológushoz? :F

(#20391) Oldman2


Oldman2
veterán

Sziasztok!

Érdeklődök e készülék iránt... egy Redmi Note 4-ről váltanék erre.

Ami egyelőre nem tiszta számomra:

- Van-e értesítő LED, ha van, többszínű-e?
- Kettő, esetleg három mikrofon van-e benne?
- Az előlapi kamerának mekkora a rekesze?
- Az NFC használható-e itthon gond nélkül vásárlásra?

Köszi!

(#20392) kali válasza Oldman2 (#20391) üzenetére


kali
legenda

Szia,

- van, több színt is tud
- három
- f/2.0
- igen, én 10 hónapig használtam a K&H mobilbank alkalmazással nagyon sok helyen NFC-s fizetésre

[ Szerkesztve ]

(#20393) Oldman2 válasza kali (#20392) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

A hivatalos gari mennyi erre a készülékre?
Van-e esetleg valamilyen jelenleg is ismert "hibája" vagy olyan tudnivaló, amivel még vásárlás előtt jó ha az az ember tisztában van?

(#20394) bigsee válasza bandigyerek (#20390) üzenetére


bigsee
addikt

Most ez komoly...? :U :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#20395) 7Heads Drago válasza Oldman2 (#20393) üzenetére


7Heads Drago
veterán

2 év. De figyelni kell rá, hogy hivatalos forgalmazótól legyen.
Hiba nincs, ha nem csinálsz. :)
Videó készítés nem az erősége, persze a redmi után már ez is hawai lesz neked.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#20396) bandigyerek válasza bigsee (#20394) üzenetére


bandigyerek
senior tag

;]

(#20397) Oldman2 válasza 7Heads Drago (#20395) üzenetére


Oldman2
veterán

A T-től tervezem a beszerzést.

(#20398) kali válasza Oldman2 (#20397) üzenetére


kali
legenda

Akkor adott lesz a 2 év teljes körű gyártói jótállás és a háztól - házig szolgáltatás is.

(#20399) kp78


kp78
addikt

Tud vki megoldást arra, hogy a Facebook felismerje/elfogadja panorámaképnek a Mate10Pro-val készült panorámaképeket, és ne kelljen EXIF adatok buherásával szórakozni? :U
Korábban volt egy oldal, ahová feltöltve a panorámaképet átkonvertálta, és úgy már megette a FB, de ez az oldal nem él már. :((

(#20400) LeadR


LeadR
csendes tag

Hali!
Valaki vásárolt már laptopszalonnál? Milyen garit adnak ott? (Milyen régió)
Elég jó áron van most ott a mate 10 pro. Ha hivatalos garis akkor gondolom megéri ott lecsapni rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.