Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) ΞΔGLΞ válasza beyruth82 (#21592) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szép gyűjtemény! :) O_o

(#21602) krics


krics
tag

sziasztok, a gyartoi garanciat hol lehet nalunk igenybe venni? hetfon vettem a telot hasznaltan a vetararol, es nem megy a desktop mod. Fiam most vitte be a telot a Huawei Ugyfelszolgalati Kozpontba (Jozsef korut 17) es ott azt mondtak neki, hogy ok csak penzert hajlandok szervizelni, ingyenesen az eredeti vasarlas helyen lehet a garanciat inteztetni,es megneztek, ez szeriaszam alapjan ennel a telonal Ausztria. Kicsit fura ez a hozzaallas. A hicare szerint a telo garanciaja 2020 marciusban jar le.

[ Szerkesztve ]

(#21603) golan7 válasza krics (#21602) üzenetére


golan7
tag

Gyártói garanciát csak a hivatalos forgalmazók által az országban vásárolt készülékre tudod érvényesíteni! Ez vagy külföldön vagy valami sufni GSM boltban vásárolt teló! Vissza kell vinni oda ahol vásárolták és meg kell próbálni a bolti garanciát érvényesíteni!

[ Szerkesztve ]

(#21604) V-I-D-A válasza krics (#21602) üzenetére


V-I-D-A
aktív tag

Vissza a feladónak! :K

(#21605) beyruth82 válasza krics (#21602) üzenetére


beyruth82
veterán

Szürkeimportos teló.
Bolti garancia van rá ami annyit is ér.Lényegeben véve semmit

(#21606) KZP válasza beyruth82 (#21605) üzenetére


KZP
őstag

Lehet, hogy pl. osztrák MediaMarkt-os...

(#21607) beyruth82 válasza KZP (#21606) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem inkább ausztriában előfizura felvett majd 0 perces de használtként behozott és itthon függetlenített telefon amit egy web sufni gsm értékesített.

(#21608) blt.62


blt.62
őstag

A Mate 10 pro jobb választás mint a Mate 20 lite? Szegeden most nincs 10 pro és ráakartak beszélni a 20 lite-ra.

MegtorloXp

(#21609) Motion_Blur válasza blt.62 (#21608) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Gyengébb SOC, GPU, kevesebb RAM, gyengébb akksi, gyengébb kijelző... és még lehetne sorolni. Ne engedj a Mate 10 PRO-ból :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#21610) japy válasza beyruth82 (#21592) üzenetére


japy
őstag

Tudnál erről egy link-et dobni?

[ Szerkesztve ]

(#21611) kali válasza blt.62 (#21608) üzenetére


kali
legenda

A Lite verziók eleve alsóbb kategóriában indulnak, ne hagyd magad rábeszélni.

(#21612) beyruth82 válasza japy (#21610) üzenetére


beyruth82
veterán

(#21613) bokarcsi71 válasza KZP (#21597) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszi szépen.

(#21614) Exelsior24 válasza blt.62 (#21608) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Persze hogy rá akarnak, nincs nekik készleten, és nem akarják, hogy esetleg elmenj máshova és ott megvedd, ha már náluk éppen nincs. Szerintem se hagyd magad, Mate 10 Pro sokkal sokkal jobb.

Tegnap amúgy megérkezett végre a Mate 10 Pro-m úgyhogy végre csatlakozom hozzátok, nagyon király ez a telefon, még tanulgatom a sok sok új funkciót és beállítási lehetőséget, de tekintve hogy Huawei P8-ról váltottam így azért gyorsan megy az ismerkedés és az új funkciók megtanulása. :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#21616) tipuka válasza blt.62 (#21608) üzenetére


tipuka
addikt

hol szerettél volna mate 10 pro -t venni? :)

(#21617) japy válasza beyruth82 (#21612) üzenetére


japy
őstag

Köszi!

(#21618) wwhy válasza krics (#21602) üzenetére


wwhy
veterán

Na ugye, hogy semmi sem változott :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21619) blt.62 válasza tipuka (#21616) üzenetére


blt.62
őstag

T-home

MegtorloXp

(#21620) tipuka válasza blt.62 (#21619) üzenetére


tipuka
addikt

már értem miért akartam akkor rábeszélni a Mate 20 lite-ra. :DDD
még csak véletlen se engedje az M10Pro-ból

(#21621) blt.62 válasza tipuka (#21620) üzenetére


blt.62
őstag

Értem és köszi. Miért írtad hogy nem csodálkozol? A T-home sűrűn csinálja hogy nem azt a mobilt ajánlja amit szeretnél? Lehet hogy van nekik Mate 10 pro-ja csak letagadják, hogy fogyjon a Mate 20 lite is? Gyanús volt mert kérdeztem a 10 pro árát és meg se mondta hanem hogy nincs és vegyek jobb áron 20 lite-t mert ugyan azt tudja.

MegtorloXp

(#21622) cl.aci válasza blt.62 (#21621) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Webshopban még elérhető, rendeld onnan.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#21623) blt.62 válasza cl.aci (#21622) üzenetére


blt.62
őstag

Azt lehet rendelni akkor is ha Magenta 1-el szeretném? Mert akkor sokkal nagyobb kedvezményeket kapok.

MegtorloXp

(#21624) kali válasza blt.62 (#21621) üzenetére


kali
legenda

Nem szolgáltató függvénye ez, mindenhol így csinálják, pláne akkor, ha az értékesítőnek külön anyagi érdekeltsége is van, hogy szerződést kössön.
Letagadni biztos nem fogják, ha van náluk készleten, de ha nincs, akkor is szeretne valamit eladni neked, mert számára az a lényeg, hogy aláírt szerződéssel távozz onnan és némelyik emiatt akár félre is vezet (mint adott esetben, hiszen a Lite verzió sosem lesz pariban a Pro-val.)
A webshop szerint csak Szolnokon van üzletben és a központi raktárban sincs már.
Telefonos ügyfélszolgálaton megpróbálhatod, a szerződés miatt hátha megoldják onnan az átszállítást.

(#21625) cl.aci válasza blt.62 (#21623) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Nem láttam a magentás akcios készülékek közt Mate 10 prot, passzolom kérdezd meg a 1414-et hátha többet tud mondani.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#21626) sonye válasza beyruth82 (#21592) üzenetére


sonye
senior tag

:Y :Y
Mist have! Nekem ilyen kell!
Eladó példány van?

(#21627) blt.62 válasza kali (#21624) üzenetére


blt.62
őstag

Ok. Köszi

MegtorloXp

(#21628) Sógi


Sógi
addikt

Üdv!

Ha két simmel használom, akkor gondolom több az akku fogyasztás is, ugye?

Amúgy ez a telefon best buy!
Kiba*zott gyors és szép! Nagyon eltalálták, nem bánom, hogy nem a p20 pro-t választottam, mivel az volt az első választásom/elképzelésem...Aztán utolsó pillanatban rájöttem, hogy nem ér meg +60 ezret...
Szinte bele sem lehet kötni, inkább kiráz a hideg, ha a kezembe veszem és használat közben egy álom :D

(#21629) kali válasza Sógi (#21628) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Igen, valamennyivel többet fogyaszt a két SIM kártyával, de ha jó mind a kettőnél a térerő (4G, mert van dual 4G), akkor nem vészes a különbség.

(#21630) golyós válasza Sógi (#21628) üzenetére


golyós
őstag

2 simmel használtam februártól november 1ig, azóta csak 1 simmel, semmi különbség akkufogyasztás terén.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#21631) Sógi válasza kali (#21629) üzenetére


Sógi
addikt

Köszi! + (#21630) golyós: Köszi :)
Mi az a dual 4G?

[ Szerkesztve ]

(#21632) kali válasza Sógi (#21631) üzenetére


kali
legenda

Mind a két SIM kártya képes egyszerre feljelentkezni a 4G hálózatra.
Ha van megfelelő két Telekomos SIM kártya, akkor a dual VoLTE is megy.

(#21633) gidano


gidano
tag

Sziasztok!

A Telekom alkalmazásban kedvesem Mate 10 Pro készülékén képtelen vagyok bekapcsolni a 7 napos ajándék 3Gb-os mobilnet csomagot. A művelet mindig sikertelenül végződik. A Telekom ügyfélszolgálat, sőt a technikai support sem tudott segíteni. Ugyanez a Samsung S8-am esetében tényleg pár gombnyomás volt.

Ami a Mate 10 Pro-n megtörtént:

- Telekom app adat és cache törlés majd reboot - 3Gb aktiválása sikertelen

- App eltávolítás, újratelepítés, reboot - 3Gb aktiválása sikertelen

- A készülék gyári alaphelyzetbe állítása, mentésből visszaállítás nélkül, teljesen szűzen. Telekom app fel, az eredmény ugyanaz, sikertelen a 3Gb aktiválása

Szívesen venném ha valaki érdemben tudna segíteni, köszönöm!

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#21634) KZP válasza gidano (#21633) üzenetére


KZP
őstag

Weboldalon nem lehet?

(#21635) bandigyerek válasza gidano (#21633) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Aktiváld a te telefonodon. De ha a Telekom ügyf.szolg. sem tudta aktiválni, akkor biztos, hogy a telefon a ludas?

(#21637) kali válasza gidano (#21633) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Nem valószínű, hogy a telefon a hiba forrása.
Próbáld ki másik készüléken, de azonos SIM kártyával és így előfizetéssel.
Adott előfizetéssel bejelentkezhetsz más készüléken, vagy hozzárendelheted tetszőleges fiókhoz és úgy is aktiválhatod, már ha más módon/eszközön is nem kapsz hibaüzenetet.

----------

Az üzletelgetést, eladást és vételt privát üzenetben intézzétek, ne pedig hozzászólásban, mert utóbbi tilos az alapelvek alapján. ([link] III. 10. 16.)
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#21638) mirci18 válasza krics (#21602) üzenetére


mirci18
addikt

A desktop módot mivel próbáltad?
Közhelyesen hangzik de sokszor apró problémán múlik a dolog.
Nekem a desktop mód elsőre ment pár napja majd másnak nem akarta a telefon felismerni csak a telefont tölteni.
Mint kiderült Hiába van bedugva a tv-be ahdmi kábel jól és az átalakítóba is jól valamiért nem úgy fordult a hdmi kábel és nem érzékelte.
Picit megmozgattam és működött egyből.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#21639) gidano válasza kali (#21637) üzenetére


gidano
tag

Köszi a tippet. Sajnos ez a megoldás sem segített. Sőt kicseréltettem a SIM kártyát, de ez sem oldotta meg a problémát. A Telekom dolgozik a problémán, meglátjuk mire jutunk. Minden esetre a novemberi 3 GB-ot elbuktuk.

Üdv: Gidano

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#21640) KZP válasza gidano (#21639) üzenetére


KZP
őstag

Írd meg nekik a weboldalon az egész esetet, kárpótolni fognak valahogyan. :K

(#21641) kali válasza gidano (#21639) üzenetére


kali
legenda

Akkor adott előfizetés szintjén lehet gond, ami miatt nem fut le az aktiválás.
A kiírás szerint december 31-ig tart a díjmentes promóció, így hiába aktiválható 30 naponta, valóban csak egy alkalom fog már beleférni.
A telefon nem igazán tudna ilyen problémát okozni, azon ha fut az alkalmazás, akkor egyéb hiba nem jellemző azon belül.

(#21642) nmoric


nmoric
csendes tag

Tudna valaki küldeni nekem egy Ali/eBay linket desktop mode-ra alkalmas usb c type hub-hoz, amin van hdmi csatlakozó, plusz tölti is a telefont? Köszönöm előre is.

(#21643) magicbox


magicbox
senior tag

Megéri várni a M30Pro-ra. Megszűnik ez a notch szutyok divat.

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#21644) kali válasza magicbox (#21643) üzenetére


kali
legenda

Várni nem feltétlenül éri meg, legalábbis nem mindenkinek, mert sokan nem bírnak ki még egy évet másik telefonra cserélés nélkül (magamból is kiindulva :D ), meg az is probléma, hogy ezek nem biztos infók a jővé évi Mate-re levetítve , csak sejthető, várható...stb., szóval feltételes a mód, részben találgatás, de kiderül majd idővel.
Igaz, engem a notch sem zavar(na).

[ Szerkesztve ]

(#21645) gaben0211


gaben0211
tag

hali. az összefoglalóban van 1 link [link] ami elvileg eltunteti az állandó értesítést hogy fut egy progi a háttérben . nekem ugyanugy ott vam az összes. van valami használható program erre ami működik is? vagy van itt olyan akinek működik?

(#21646) Exelsior24 válasza gaben0211 (#21645) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha e-mailem érkezik Gmail-en akkor ugyan értesítési hangot ad a telefon, de az értesítési LED nem kezd el villogni, ezt valahol külön be kellene kapcsolnom?
A régi Huawei telefonomon minden appnál ami értesítést küldött nekiállt villogni a LED így könnyen észrevehető volt, ha az ember nem tartózkodott éppen a telefon közelében, nem értem itt most miért nem jelez egyáltalán. :F

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#21647) kali válasza Exelsior24 (#21646) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Itt a második képen szerepel, hogy hol lehet bekapcsolni: [link]

(#21648) Exelsior24 válasza kali (#21647) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Aha látom is ott a pötyis beállítás alatt, köszönöm. :) Többi appnál is belövöm mert van egy pár aminél szintén nem villog egyáltalán.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#21649) Blero2


Blero2
tag

Használ valaki ilyen autós tartót?
https://www.mobilego.hu/baseus-small-ears-series-universal-magnetic-car-mount-holder-for-car-dashboard-black-dBAS53063.htm
Elbírja a telót? Nem kavar be a mágnes?

(#21650) nFlex válasza Blero2 (#21649) üzenetére


nFlex
tag

Ilyen van nekem is. Alirol rendeltem kb 1 éve. Azóta használom rendszeresen. Nagyon stabil. Több korongot kaptam hozzá, a bőr hatású van a telon el sem fordul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.