Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19007) Mátésum válasza Cunaja (#18952) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi a válszt. Látom, hogy nagyon sokat dolgoztok ezzel a telefonnal, én is kaptam itt korábban segítséget. Viszont én nem ezt várom el egy készüléktől. Ahogy cserélem egyre fejlettebb készülékekre a telefonokat, egyre közelebb vagyok ahhoz, hogy ne legyen semmi gondom velük, de a P7 még kicsit lemaradt. Viszont ha kifizetke valamiért x forintot, ráadaásul megpróbálok tudásban a közép-felső/felső kategóriában válogatni, akkor ne nekem kelljen bütykölni, hogy valamit ki lehessen hozni belőle. Ezt már a Motorola Defy idején meguntam. Szóval, én tisztelek mindenkit, aki ennek nekiáll, de nyilván mások vagyunk, mást várunk el egy telefontól. Én azt, hogy bekapcsolom, működik, nem lassul le, nem fagy le, esetleg még 2 évesen is ellátja a napi feladatot, ami igazából nem sok - telefon, sms, email, némi internet, navigáció, és ha nincs nálam a fényképező, meg tudjak örökíteni bizonyos pillanatokat, emellett lehetőleg a 2 napos üzemidő legyen meg. Tudom, hogy sok olcsóbb kínai is hozza ezt, de nekem a szolgáltatói elérhetőség sem utolsó, mert olyan csomagban vagyok, ahol igen jutányos áron lehet hozzájutni a készülékekhez. Kicsit hosszú lett, meg lehet, hogy felesleges, de gondoltam nem árt senkinek, ha leírom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.