Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21102) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nincs ugyan napi használatban, de tartaléknak tökéletes még :D

#?*@&!

(#21103) Cunaja válasza zeon.hu (#21102) üzenetére


Cunaja
addikt

Hihi, nekem a fiókban van és olyan mint egy új.
Ha cseréltetnék benne akkut, szinte lenne egy új P7. :K

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21104) coyote55


coyote55
őstag

Srácok, megkergült a telefonom! :(((
Egy Vodafone Smart X9-et használok (leánykori nevén ZTE VFD 820), ami kb. egy hete eláraszt reklámokkal. De olyan szinten, hogy YT videót megszakít :O és hol víruskergetőt, hol Erdélyi utazást, hol játékot ajánlgat. Mit lehet ilyenkor tenni?
Földhözvágás nem játszik! :(

[ Szerkesztve ]

Memento Mori!

(#21105) Cunaja válasza coyote55 (#21104) üzenetére


Cunaja
addikt

Helló Apó!
Blokada [itt van] és nincs reklám.
Szerk.
Majd a VPN kapcsolatot engedélyezd.
Ha valami nem jön be, akkor a hoszt naplóban nézd meg, hogy mi volt utoljára blokkolva és engedélyezd.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21106) coyote55 válasza Cunaja (#21105) üzenetére


coyote55
őstag

Köszönöm!

Memento Mori!

(#21107) Pandaboy


Pandaboy
tag

Sziasztok!

Régóta szeretnék a problémára megoldást találni. Hogyan lehet azt megoldani, hogy a VIDEO felvételt ne zoomolva vegye fel? Ez gyárilag ilyen volt nálatok is?
Remélem, hogy érthető amit leírtam. Tehát homályos lesz minden video felvétel a digitális Zoom miatt, ami alapból rajta van. :F

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21108) zeon.hu válasza Pandaboy (#21107) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem volt ilyen gondunk emlékeim szerint.
Nincs valami elállítva?

#?*@&!

(#21109) Pandaboy válasza zeon.hu (#21108) üzenetére


Pandaboy
tag

Nincs semmi elállítva. A kezdetektől így vettem. Gyári Rom van rajta. Ki és Bekapcsnál a Vodafone logó jön elő. Szerintem csak egy újabb Rom segítene ezen.
(Ugye úgy lehet ezt észrevenni, ha nézem a kamera mit mutat és elindítom a VIDEO felvételt. Akkor rögtön közelebb hozza amit lát a kamera. Így viszont minden videó felvétel pocsék homályos.)

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21110) zeon.hu válasza Pandaboy (#21109) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Összefoglalóban van Vodafone függő készülékek frissítése...

Ezt cseréld le, utána mehet fel egy gyári rom.

#?*@&!

(#21111) Pandaboy válasza zeon.hu (#21110) üzenetére


Pandaboy
tag

Az enyém kártyafüggetlen készülék. Csak volt vodafone függő. Lehet lefogom cserélni a ROM-ot. De ahogy olvastam elég bonyolultnak tűnik. És minden Wifi jelszó is elveszne. Írták, hogy csináljak biztonsági mentést a telefonról és azt küldjem el a Google Mailemre. Megcsináltam, de nem küldött semilyen mentést.

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21112) zeon.hu válasza Pandaboy (#21111) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon beállításokban lehet google felhőbe menteni.
Bekapcsolod, megcsinálja a mentést, később vissza fogja szinkronizálni automatikusan.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21113) Pandaboy válasza zeon.hu (#21110) üzenetére


Pandaboy
tag

A Root-ot el kell tüntetni. Nekem ez magas. "A szükséges fájlok linkjei az összefoglalóban megtalálhatóak." --- Ja és én honnan tudjam melyikek a szükséges fájlok?? Annyi minden le van írva az összefoglalóba, hogy nem biztos, hogy neki állok.

[ Szerkesztve ]

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21114) zeon.hu válasza Pandaboy (#21113) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig nem bonyolult.

Kamera:
Objektum követése be van kapcsolva videónál?

#?*@&!

(#21115) Pandaboy válasza zeon.hu (#21114) üzenetére


Pandaboy
tag

Nincs bekapcsolva az objektum követése. Más opció meg nincs. (Amúgy néztem teszt videót ez a P7 sosem csinál olyan éles videót mint egy Samsung Galaxy S8)

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21116) Pandaboy válasza zeon.hu (#21112) üzenetére


Pandaboy
tag

A telefon beállításokban nincs nálam olyan, hogy felhőbe menti. Csak olyan van, hogy "Fiók biztonsági mentése" = E-mail cím van oda írva. Meg olyan van "Automatikus helyreállítás" = Biztonsági másolatból --> Pipa

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21117) coyote55 válasza Pandaboy (#21116) üzenetére


coyote55
őstag

Ami az e-mail cím, azt a fiókot menti el, és állítja helyre

Memento Mori!

(#21118) Pandaboy válasza coyote55 (#21117) üzenetére


Pandaboy
tag

Az lehet. De akkor nálam nincs olyan, hogy felhőbe mentés

AMD Athlon II X4 (3 Ghz), 6 GB DDR3 Ram, Geforce GTX 750, 500 GB HDD

(#21119) coyote55 válasza Pandaboy (#21118) üzenetére


coyote55
őstag

A mentés alapból a felhőbe történik! Az nem választható opció!

Memento Mori!

(#21120) isma72


isma72
újonc

Sziasztok ,
Elolvastam az összefoglalót és kerestem a hozzászólások között is , de nem találtam meg a választ.
Az lenne a kérdésem ,hogy a verzió amit cserélni szeretnék a B134 (Arsenal Edition) P7-L10V100R001C00B134SP05, milyen sorrendet kell tartani a verziók között.
Lehet -e kezdeni egyből a B852 eu verzióval ,vagy először B609 , vagy még korábbi ?

Előre is köszi a segítséget.

(#21121) Cunaja válasza isma72 (#21120) üzenetére


Cunaja
addikt

8zia!
Elvileg lehet, csak hátrányos következményekkel járhat. Pl. Ami van a 609-ben, nem biztos, hogy van a B852-ben.
Az új telók is így jártak. A hivás rögzítés megy az EMUI 9-en, de ha frissítés után az EMUI 10-en nyomsz egy FR-t, akkor nem lesz rögzítés. Ugyanis az EMUI 10-en tiltott.
Ha nem nyomsz FR-t, működik 10-en is.
Egyszóval itt is előfordulhat, azért nem érdemes kihagyni. Később ha a B852-es verzión nyomsz FR-t és hiamyozni fog valami, már tudod is a megoldást. Viszont a B609 után a B839-et nyomd fel, mert az a full verzió.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21122) isma72


isma72
újonc

Szia ,

Köszi a segétséget.
A B134 után felteszem a B609-et utána a B839-et.

(#21123) WishMage


WishMage
csendes tag

A régi P7esem valamiért meggajdult és a google play szolgáltatás állandóan leállt, lett próbálva gyári visszaállítás de az csak annyit ért hogy a kezdő lépéseknél a google play leállt és nem ment végig a dolog. TWRPből próbáltam hard resetet és most jelenleg boot logonál megakad az egész. A Cunaja V4 lite volt rajta, azzal próbálkoznék, hogy ha azt újratelepíteném az hátha segítene, de nem tudom honnan tudnám letölteni mert amit itt találtam link az már nem működik.
Valakinek esetleg megvan még a teleptő zip, vagy tudna segíteni hogyan tudnám, életre kelteni a telefont?

(#21124) zeon.hu válasza WishMage (#21123) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Felhőben már nekem sincs meg, otthon megnézem.
Ha nincs, írok neki.

#?*@&!

(#21125) zeon.hu válasza WishMage (#21123) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egyébként nem L00 (kínai) verzió a telefon?
Mert ha igen, ahhoz itt a rom.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21126) WishMage válasza zeon.hu (#21125) üzenetére


WishMage
csendes tag

Anno telenornál vettem de.hogy melyik verzió az passz. Nem én használom csak.visszahozták.hozzám hátha életre tudom kelteni.

(#21127) zeon.hu válasza WishMage (#21126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor az elvileg nem kínai verzió.
Írok cunajának, ha nálam nem lesz meg otthon a P7-en.

#?*@&!

(#21128) WishMage


WishMage
csendes tag

Azt közben megtaláltam, hogy L10es verzió. Cúnajának már én is írtam, csak.gondoltam.itt is.megkérdezem.

(#21129) WishMage


WishMage
csendes tag

Ha nem V4 lite akkor stock romok közül van olyan amit fel tdnék rá sikeresen telepíteni?

(#21130) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Már nem szoktam fórumozni, leszoktam róla. Ezért fordul elő, hogy kicsit később válaszolok, nem figyelem napi szinten a fórumokat. A sok mindent tudó user kiverte a biztosítékot és elegem lett.
A V4Lite az nincs. Azért lett törölve, mert furcsa dolgok történtek. Helyette a V5 van, illetve V5-Lite.
Azért van bootloop, mert a Cunaja romokon nem nyomunk FR-t. A rom egyedi és a zip-ben vannak a rendszerösszetevők, ami a reset után nem települ vissza és ezért bootloop.
Annyit tudsz csinálni, hogy a B839 gyári recovery-t és a gyári boot.img-t fel flasheled és utána rányomod a gyári B839 full verzióját 3 gombos módszerrel.
Ekkor már életben lesz a teló. Ne nyomjál rá simán V5-t, mert nem lesz jó.
B839 recovery és boot
L10B839 FULL

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21131) WishMage válasza Cunaja (#21130) üzenetére


WishMage
csendes tag

Megakadtam az elejénél ugyanis a gép nem akarja észlelni a telefont. Próbáltam kikapcsolt állapotban, bekapcsolva ahogy megáll huawei logonál de az adb devices parancsnál nem jelez semmit. TWRPből bootloader módba indítva próbáltam egyből a fastboot flash-es parancsot de waiting for device-nál nem jutottam tovább. Mit tudok ilyenkor tenni?

(#21132) Cunaja válasza WishMage (#21131) üzenetére


Cunaja
addikt

Kapcsold ki.
Hangerő le gombot nyomd és közben dugd be usb-n a PC-be.
Fastboot-ba lép. Ha nem tudja flashelni, akkor bezárta a BL-t és nyitni kell.
Ha nincs meg a kód, akkor a kisbabák játszóeszköze van, azaz cumi. Nem tudod lekérni csak pénzért.
Arra is figyelj, hogy tuti adatkábel legyen, mert a főnököm fél napot szívott töltő kábel miatt, amiben nem volt meg sz összes száll. Amikor mondtam neki, meglepődött. A telefonját nem ismerte fel a gép.
Amíg bootlop van, fastboot is van.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21133) WishMage válasza Cunaja (#21132) üzenetére


WishMage
csendes tag

Hálás köszönet a segítségért. Leírásod alapján sikerült, és mint kiderült én is rossz kábellel próbálkoztam az elején, de szerencsémre találtam itthon rendes adatkábelt.

(#21134) Cunaja válasza WishMage (#21133) üzenetére


Cunaja
addikt

;) :C
Amúgy amióta rengeteg a powerbank, sokan szívnak a kábelok miatt.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21135) Fuel


Fuel
tag

Sziasztok!
Mai napig még mindig P7-et használok, pár hónapja frissítettem is a rendszert, mert már sok alkalmazást nem támogatott amik kellettek volna nekem. Meg tudná valaki mondani hogy milyen verziót tettem fel pontosan? :F

5.1.1 és P7-L10C900B839

(Ez lenne az, nem is tudom már honnan töltöttem le egy fájlt amit sd-kártyára tettem fel, ha jól emlékszek olyan 1-2 Gb volt, nem akartam rootolni, számomra az bonyolult lett volna, sőt lehet még tönkre is teszem, annyira emlékszek, hogy Európai verzió ha minden igaz, de volt ott több fajta is, remélem hogy jót választottam.)

Köszönöm szépen előre is! :R

Szerk.:
ui.: Bocsánat, el kerülte a figyelmemet, a téma leírásban ott van, csak annyit szeretnék kérdezni hogy akkor ez Európai? :B

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#21136) Cunaja válasza Fuel (#21135) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Ez a legutolsó stabil verzió.
Van B852 is, de fordulnak elő hibák.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21137) Fuel válasza Cunaja (#21136) üzenetére


Fuel
tag

Szia!
Szerkesztettem az előzőt, bocsánat még egyszer, el kerülte a figyelmemet. Fel fogom tenni a B852-őt is, ha arra kerül a sor, hogy egy-két alkalmazás már nem lesz elérhető rá és be fogok számolni, hogy hogy fut az enyémen, mert nekem a B839-el is volt gond, itt-ott akadozott, lassan töltött be, de egy hard-reset megoldotta, azóta is szépen megy rajta minden. :)

Vigyázz magadra, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

Üdv.

(#21138) Fuel


Fuel
tag

Feltettem a B852-őt, tényleg voltak vele problémák, igaz nem hivatalos oldalról származott, később jöttek az üzenetek egyéb alkalmazásokban, pedig volt hard reset utána, böngésztem tovább a neten, ráleltem a B853-ra, ami (Asia Pacific), itt viszont pár dolog változott, frissült, pl. nem a régi billentyűzet van, amit meg kell szoknom, kisebbek lettek a betűk, nem a megszokott felület van, hanem "számomra" újabb és a feloldás is más lett, meg kell szokni, de ezzel nincsen nagyobb problémám, minden megy úgy ahogy szeretném. Szívesebben tettem volna fel olyat amihez root kellett volna és az valakinek a munkássága, de én nem értek hozzá, letéglázni pedig nem szerettem volna. Gondoltam beszámolok erről, ha nem gond. :B

Vigyázzatok magatokra, erőt, egészséget! :R

Üdv.

(#21139) zeon.hu válasza Fuel (#21138) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Összefoglalóban vannak egyedi romok, érdemes használni!
Leírás van, nem nehéz annyira.

#?*@&!

(#21140) Fuel válasza zeon.hu (#21139) üzenetére


Fuel
tag

Mindenesetre marad most ez, ha majd tényleg nem lesz annyira támogatott, akkor beviszem egy telefonszakihoz és megkérem rá, hogy tegye fel amit ő a legjobban ajánlana rá, de addigra szerintem már cserélni fogom, üzemidő számít már csak nekem és a támogatottság, amilyen alkalmazásokat használok. Egyszer letégláztam egy régebbi telefonomat, tanultam belőle, úgy hogy én nem nyúlok hozzá veszélyesebben. :DDD

Nagyon szépen köszönöm, hogy útba igazítasz! :R

Üdv.

(#21141) Playerka


Playerka
csendes tag

Sziasztok!

Ezzel a telefonnal fel lehet valahogy venni az éppen folytatott telefon beszélgetést? Ha igen, hogyan?

(#21142) zeon.hu válasza Playerka (#21141) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha jól emlékszem, akkor ehhez root kell vagy pre-rooted rom.
Több ilyen is van az összefoglalóban, amiben eleve benne van.

#?*@&!

(#21143) Playerka válasza zeon.hu (#21142) üzenetére


Playerka
csendes tag

Köszönöm a válaszodat.

(#21144) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kellemes Mikulást Mindenkinek!

#?*@&!

(#21145) Cunaja válasza zeon.hu (#21144) üzenetére


Cunaja
addikt

Kellemest Mindenkinek!
Tesó ha már itt vagy.
Kivettem a kicsikét a fiókból, gondoltam ránézek. Nullára volt merülve és tölteni kellett. Azután simán bekapcsolt és amíg nem frissített le minden alkalmazást, addig folyamatosan laggolt. Most már pörög, de a bekapcs és a hangerő gombok nem jók bekapcsolt állapotban. Szóval a mai napom ha felébredek, a mókolás lesz a P7-en. :DD KIs nosztalgia nem árt. ;)

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21146) zeon.hu válasza Cunaja (#21145) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az enyém működik (bár szintén mélymerülésben volt), a gyerek kapott egy VR szemüveget (egy sör volt az ára :D ) és csak a P7 fér bele.

#?*@&!

(#21147) Cunaja válasza zeon.hu (#21146) üzenetére


Cunaja
addikt

A system/usr/keylayout mappát nem tudnád valahova feldobni? Mivel abban van a gombok hozzárendelése és ott történt valami. Akkor nem kellene az egész romot szétkapnom.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21148) zeon.hu válasza Cunaja (#21147) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha tudsz várni kicsit, kb 15 perc múlva leszek otthon.

#?*@&!

(#21149) Cunaja válasza zeon.hu (#21148) üzenetére


Cunaja
addikt

Persze, hogy tudok. :R
Azt nem értem, miért nem látom a szerkesztés lehetőséget?
Bolond ez az Edge.
Most a Huawei Mediapad M5-Lite tablet mókolás át csinálom.
HM, ezt se tudom rendesen off-ba rakni. Ezek szerint az Android Edge nem teljesen kompatibilis. Most meg sikerült.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21150) zeon.hu válasza Cunaja (#21149) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Küldtem privátban.

#?*@&!

(#21151) Cunaja válasza zeon.hu (#21150) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Nem tudsz véletlenül egy Windows emulatort, ami működik a tetű Huawei Kirin cpu-val?
A tököm kezd tele lenni a Huawei-el.
A tabletre kellene, mert van egy halom olyan progi, amit a Windows-ban lehet csak használni és a tabletre kellene. Persze az egészet root nélkül.
Hiába a Pay Pal, a tabletet vissza kellene léptetni 2 főverzióval, hogy nyitni tudjam, persze köztes romot a visszalépéshez nem találok. :W iIgy nincs root.
Emulátor meg jó lenne. A Wine nem hajlandó dolgozni rajta, a Limbo nem is indul, a BOCHS meg elindul, de megáll telepítés közben. Persze a 8" régi Lenovo tabletten meg megy, de az gyenge.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21152) zeon.hu válasza Cunaja (#21151) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Android szakmai topik esetleg?
Crok talán tud megoldást (bár MIUI-t használ, de nagy guru).

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21153) Cunaja válasza zeon.hu (#21152) üzenetére


Cunaja
addikt

Most nézem, nem is jó helyre írtam. :)
Na nem baj.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21154) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kellemes Ünnepet Mindenkinek!

#?*@&!

(#21155) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

BÚÉK!

#?*@&!

(#21156) Cunaja válasza zeon.hu (#21155) üzenetére


Cunaja
addikt

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21157) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Pár napja befogtam a P7-et munkára, mert a céges szervizben van.
Jelentem működik :D

#?*@&!

(#21158) Cunaja válasza zeon.hu (#21157) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Tesó l!
Miért ne működne?
Nekem még az eredeti akku van benne és bírja. :Y
Írtam, hogy a Huawei nagyon eltalálta a maga idejében. :C
A P9 is ilyen, illetve sorolhatnám némelyik Huawei telót.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21159) KKrisz751 válasza zeon.hu (#21157) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Miután nekem mate20pro lett helyette, a fiamnak adtam. Azóta is műkodik, sőt sokkal jobban van nyúzva.
Igaz nem bír már 3 napot az aksi csak 1.5-2 napot, ha nyúzza akkor 1 nap.
De működik, csak lassú, akad... de nem csoda. Azóta minden alkalmazás az újabb rendszerekre van optimalizálva.

Lehet egy űjra telepítés nem ártene neki, annyi szemét van már rajta. Párom P7ese kiocsivel gyorsabb.
Azt a másik gyerek kapja meg, páromét p30pro ra cseréltük.

Off:
De ha már írok, akkor a telefon gurukat kérdezem, mert ebben nincs tapasztalatom.
Melyik a jobb
Huawei P30lite vagy Samsung A51
(Függetlenül ha kérhetem.. tuidom huawei topic, én maradok is a huawei-nél, akár ha OS csere is lesz. De a gyereknek ne kelljen megkerülő megoldásokkal tökölnie)
A nagyobbik gyereknek kellene egy ma is használható, belépő telefon amit még pár évig használhat.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#21160) Cunaja válasza KKrisz751 (#21159) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia!
Nekem Xiaomi Mi 10T pro van.
Huawei P40pro-t akartam venni, de mivel nincs Google és a mókolt megoldással sem ment az alkalmazás amit a használók naponta, így a szívem szakadt meg érte, de lemondtam róla.
A P30 pro azért nem lett, mert jön a Harmony OS és azon szintén nem lesz Google. Ha meg nem teszem rá a Harnony-t, akkor nem lesz frissítés rá. Mivel Samut akkor se vennék, ha hozzám vágnák, (egyik kérdésre tudod a választ) Így maradt a Cicamobil. Harapott almáért , mert valaki beleharapott, nem fizetek +100K-t.
Ezt ugye off-ba kellene rakni, de csúnyán mutatna, így marad. Végül is a kérdésre a válasz.
Több kollégáimnak is P30Lite van, nem panaszkodnak. Egy belépő szintű telefonnak jó a mai világban. Persze nem lehet 4K-ban játszani és a 8K videókban is szaggatott.
Ha nem használ kimondottan olyan alkalmazást ami a Google keretrendszert igényli, csak Google dolgokat, ami ugye pótolható, akkor a P40Lite is szóba jöhet. Mindenre van alternatíva és erősebb a masina. Ha viszont egy darab olyan kedvenc alkalmazás van, ami a keretrendszert keresi, nem fog menni. Ebben az esetben marad a P30Lite.
Nekem a fiókban van a P7 Cunaja rommal és eredeti akkuval. Nem száguld, de használható. A P9 szintén Cunaja rommal naponta muzsikál, Anyókának a kedvence, de már amúgy Nova 5T-t használ, csak a P9-et nyomogatja.
Összefoglalva: Ha menne a kedvenc alkalmazásom, akkor Huawei úton maradtam volna.
Ha egy kicsit több pénzt áldoznál rá, akkor Nova 5T, valami brutál teló. Érdemes megvenni.
Fényképekben sem gyenge, és a Harmony nem biztos, hogy jön rá, de az EMUI 11 igen.
Nehéz kapni, mert viszik mint a cukrot. Mondom , abszolút győztes az ár kategóriájában, sőt, még a drágább telókat is lenyomja.
Jogos a kérdés, miért váltottam, mert a P9 hálózati elérését az új frekvenciák külföldön nem fogják tudni garantálni. Csak olyan telefon kell, ami tuti biztos.
Viszont nézd meg a képen a hálózati jelet. Ez ugye a Cicamobil és egy foss a Huawei mind fullon volt. Budapest belváros, ami brutál nevetséges. Állandóan ugrál.
A második képen, meg szétszakítja a kijelzőt, úgy tele van. A Huawei fixen fullon volt.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21161) repvez


repvez
addikt

Remélem valaki még benéz ide aki tud segiteni.
A napokban ek9vettem a P7est , feltöltöttem , vagy 3 éve nem volt.
bekapcsolt de kéri a PIN kodot, de sajnos nem tudom mi az már, hogy tudom, ugy kivenni belöle ezt , hogy elinduljon és ne legyen tégla?

illetve ha már sikerülne belépnem, akkor melyika legutolso jó rom hozzá? vagy amelyik a legkevesebb macerával felmegy?
csak futáshoz és zenehallgatáshoz használnám esetleg pár kisérletet a kamerával.

(#21162) zeon.hu válasza repvez (#21161) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vedd ki a sim kártyát... :D

Nálam a V5 rom van fent.
De ha semmi extra nem kell, akkor a B839 is jó neked.

#?*@&!

(#21163) repvez válasza zeon.hu (#21162) üzenetére


repvez
addikt

ja , ez volt a gond, 3 év távlatából, ugy emlékeztem, hogy a simet áttettem az ujba és igy abban már nem kellene hogy legyen, de volt.

egész jo még mindig ahhoz, képest, hogy 3 évig folt abszolút zérő töltésen .igaz azért érezni rajta a döcögést a mostanihoz képest , de még simán használható

(#21164) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha esetleg jár még erre valaki:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21165) Playerka


Playerka
csendes tag

Köszi, és viszont kívánom!

(#21166) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

🍾🍾🍾BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! 🍾🍾🍾

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21167) Cunaja


Cunaja
addikt

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21168) segxpir


segxpir
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek esetleg a fiókja mélyén megvan a Cunaja V5 rom-ja? Szívesen venném ha megosztaná velem. Sajnos az összefoglalóban található linkek már nem működnek. Köszönöm.

(#21169) Cunaja válasza segxpir (#21168) üzenetére


Cunaja
addikt

Hm, a B830-at megtaláltam, de a V5-öt egyenlőre nem találom. :W
Komolyan mondom, mindent lófittyet megtaláltam B609-es rom pl. , de V5 nincs. Még nem adom fel, de nem ígérem, hogy megtalálom. Zeonnak talán megvan.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21170) zeon.hu válasza Cunaja (#21169) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Talán, de max a telefonon rajta, amit csak szombaton tudok megnézni legjobb esetben is.

#?*@&!

(#21171) repvez


repvez
addikt

Esetleg ha valaki érez magában kedvet akkor elmondhatná, hogy a p7hez melyik lenne a legalkalmasabb és legujjabb ROM ami még menne rajta a mostani alkalmazásokkal is és , hogy kellene feltenni rá.

A lényeg, hogy nem telefonálásra hanem mind Sport eszkoz zenehallgatásra és GPS trackerként
Vagy GPS navigácioként fixxen betéve a kocsiba android autoval használva.

(#21172) zeon.hu válasza repvez (#21171) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Összefoglalóban megtalálsz minden romot, értelemszerűen sorban, tehát lejjebb vannak újabbak.
Ami ott nincs benne, frissebb nincs rá.

AA szerintem kérdéses.
Talán 8-as droid s minimum követelmény és 10-től van gyárilag minden romban benne.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#21173) Cunaja


Cunaja
addikt

Sziasztok!
Eljött a búcsú ideje.
Július 1-vel, minden link megszűnik. Ha esetleg valakinek kellene valami még, akkor az adott dátumig töltse le, mert később nem lesz rá lehetőség. Nekem se lesz meg!!!
Köszönöm a közreműködést!
A maga idejében, nagyon jó kis telefon volt a P7, ami a mai napig a fiókomban van. Ha bekapcsolom, működik is, de csodát nem várok el tőle.
Mindenkinek, sok sikert az új telefonjához!
Üdvözlettel:
Cunaja ( Ex topikgazda )

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#21174) zeon.hu válasza Cunaja (#21173) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:O

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.