Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) kekkola válasza pg1966 (#5099) üzenetére


kekkola
senior tag

:) igen, ez "normális". Előfordulhat, hogy a csatlakozó ment tönkre, melynek tünete lehet, hogy a fülhallgató süket. A készülék vásárlás nincs intelligenciahányadoshoz kötve, valakinek csak annyi jön le, hogy nem szól a füles, akkor a füles a rossz... (és nem keresi a hiba okát, az a szerviz feladata). Ezzel a protokollal magukat kímélik és a fejlettebb problémamegoldó képességgel rendelkező fajtársaik életét bonyolítják :)

O+8T

(#5102) pg1966 válasza kekkola (#5101) üzenetére


pg1966
aktív tag

Írtam, hogy elviszem a telefont is, ellenőrizhetik a hibát vele, de nekik az nem elég, "Gyártói utasítások értelmében kell eljárnunk". Ezért hetekre nélkülözni a készüléket, elég nagy szívás.

(#5103) kekkola válasza pg1966 (#5102) üzenetére


kekkola
senior tag

Mert a leadás helye nem a szerviz. Így ők a gyártó által megadott protokollt követik, ami ezek szerint nem tartalmazza, hogy lehetőséget ad az átvevő személynek ellenőrizni bizonyos funkciók, hardver egységek működését.

Nekem eddig egyszer kellett htc-t szervízbe adnom. Akkor 2 hét volt, de az még Csehországba ment.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#5104) -HTC-


-HTC-
tag

Üdv, mindenkinek!
Ma visszatértem a jól bevált HTC-hez!

:)

(#5105) kekkola válasza -HTC- (#5104) üzenetére


kekkola
senior tag

Welcome back! :)

O+8T

(#5106) -HTC- válasza Balion (#5096) üzenetére


-HTC-
tag

Én hétfőn rendeltem, és csütörtökön vehettem át! :)

(#5107) Keil Walker válasza -HTC- (#5106) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Szintén Telekom? Múlt hét csütörtök óta nincs semmi infó a szállításról. Pedig van rendelésszám meg minden. Már minden számot felhívtam, de senki nem tudja megmondani, hogy mikor kapom meg :(

(#5108) -HTC- válasza Keil Walker (#5107) üzenetére


-HTC-
tag

Igen Telekom!

Az enyém is szerintem külföldről jött valamelyik raktárukból!
A csomagolásból úgy tűnt!
GLS vitte ki az ALLE-ba ahová a szállítást kértem!
Neked is biztosan megjön csak légy türelmes! :)

[ Szerkesztve ]

(#5109) Chris82


Chris82
senior tag

Sziasztok!

A gyári fejhallgatót elhagytam, szeretnék rendelni hozzá újat.
Honnan érdemes eredetit? Ebay-en láttam, esetleg hazai forrásból?
A gyárinál jobbat lehet hozzá venni ami hangminőségben jobbat produkál?

(#5110) Integrale válasza -HTC- (#5108) üzenetére


Integrale
veterán

Független a külföldről érkezett is?

"Bad reklám is reklám too"

(#5111) Hav3l válasza Keil Walker (#5107) üzenetére


Hav3l
tag

Végül megkaptad a telefont? Az én rendelésem törölték.

(#5112) -HTC- válasza Integrale (#5110) üzenetére


-HTC-
tag

Igen független, és nincs semmi Telekomos alkalmazás rajta! :)
Volt már sok HTC-m, de ez is nagyon szuper kis telefon!
Eddig hibátlan! :)

(#5113) Integrale válasza -HTC- (#5112) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem ez lesz a 11. HTC, csak még nem sikerült kézbe vennem a 10-et, majd csak két hét múlva sajnos. :((

"Bad reklám is reklám too"

(#5114) -HTC- válasza Integrale (#5113) üzenetére


-HTC-
tag

Nem fogsz csalódni benne!
Ma vettem rá Nillkin szilikon tokot és üvegfóliát, egész normális áron!

[ Szerkesztve ]

(#5115) Keil Walker válasza Hav3l (#5111) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nem. Csütörtökön vagy pénteken mehetek érte elvileg. Azt mondták telefonba, hogy ma csomagolják, aztán jön.
Mondtak valamit, hogy miért törölték? Volt rendelésszámod? Kaptál róla visszaigazoló email-t? Mikor rendelted?

[ Szerkesztve ]

(#5116) Integrale válasza -HTC- (#5114) üzenetére


Integrale
veterán

Már megrendeltem mindent ebayről. Csalódni biztos nem fogok, eddig csak a One X-ben sikerült.
Ami aggaszt, hogy olvastam valahol korábban, hogy volt olyan Telekomos, akinek függő volt, ráadásul a frissítésekkel is gondja volt, na, remélem az enyémmel nem lesz ilyen gond.

"Bad reklám is reklám too"

(#5117) Integrale válasza Integrale (#5116) üzenetére


Integrale
veterán

EAN: 4718487688197
P/N: 99HAJH017-00

Ebből kiderül valami?

"Bad reklám is reklám too"

(#5118) lamazonia


lamazonia
tag

no, vissza tértem én is htcre, ~3 év kóborgás után.
haver mondta hogy suttyoskodjak be a telekomba, és erőszakosan kérjek htc 10-t.
bementem a westendbe úgy közép tájon, de onnan elzavartak hogy nincs, és nem is lesz, meg hogy sose volt, így elmentem a westend végébe, a media markt mellet lévő telekomba, ott mondtam hogy márpedig kérem, erre kaptam. 110 ezres lista áron vettem, a srác alig hitt a fülének hogy így akarom, aztán ketten próbáltak rávenni hogy váltsak csomagot, és írjak alá két évet, mert úgy olcsóbb.
ezek után vettem rá egy nillkin tokot, meg speedshopos üveget. az üveg kár volt, nem párhuzamos, és nem éri át a kijelzőt.

maga a hardver csodálatos, a fényképező része sony után jónak mondható. a software-t szoknom kell. ami zavar a nagysága.
nekem már talán túl nagy, de barátkozunk. illetve az alsó gombok kiosztását nem tudom hogy mennyi idő alatt fogom megszokni.

nekem ez best buy volt, ha nem töröm véletlen össze, és meg szokom a tepsi méretét, és alsó gombok működését.

nem próbáltam, nincs is mivel kipróbálnom hogy független e gyárilag, de frissítést kaptam rá egy rakattal.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#5119) Acheron válasza Integrale (#5117) üzenetére


Acheron
őstag

Ferob korábbi posztja szerint független EU modellnek kell lennie.
(#5118) lamazonia: töltsd le a CID getter -t, a CID szám alapján kiderül. Vagy ha a fentebb linkelt kódokat találod a dobozon, dettó.
(#5120) Integrale: :K A fekete előlap miatt választottam. Féltem a grafitszürke hátlap esetleges kopásától, de a tok teljesen megvédi. Időnként azért kiveszem belőle, hogy megcsodáljam. :B

[ Szerkesztve ]

(#5120) Integrale válasza Acheron (#5119) üzenetére


Integrale
veterán

Köszönöm, ezt a posztot kerestem, de csak a tiedet találtam meg, nem tudtam, hogy az Carbon gray. :R

"Bad reklám is reklám too"

(#5121) Hav3l válasza Keil Walker (#5115) üzenetére


Hav3l
tag

Múlt hét szerdán rendeltem, jóváhagyásra várt még tegnap is amikor írtam nekik és jóváhagyták plusz már szállításra várt. ezután ma arról kaptam e-mailt, hogy érvénytelenítették a rendelést, ügyfélszolgálaton pedig azt mondták azért mert elfogyott, de arra nem tudtak válaszolni, hogy akkor előző nap hogyan hagyták jóvá :D

(#5122) Keil Walker válasza Hav3l (#5121) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Az kemény. Durva mi megy a Telekomnál. Remélem én nem járok így.
Egy panaszt azért írnék a helyedben. Fogyasztóvédelem stb. Hátha kitalálnak neked valamit.

(#5123) -HTC-


-HTC-
tag

Kipróbáltam a gyári fülest, és iszonyúan jól szól! :)

(#5124) -HTC- válasza Hav3l (#5121) üzenetére


-HTC-
tag

Tipp:

Itt az aprón van egy bontatlan!!!
Annyiért amennyi a Telekomnál!
Keresd berbatov2 fórumtársat!

[ Szerkesztve ]

(#5125) Hav3l válasza -HTC- (#5124) üzenetére


Hav3l
tag

Köszönöm, hogy szólsz :) (Közben megegyeztem egy másik eladóval)

(#5126) fahrii válasza -HTC- (#5123) üzenetére


fahrii
őstag

Inkább fogalmazzunk úgy hogy iszonyat jól szól más gyári füleshez képest :D

(#5127) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Holnap végre mehetek érte. Több, mint 2 hét telt el a rendelés óta, de legalább jó áron volt. Közben olvasgatom a fórumot az elejétől. Aztán ha valami mégsem lesz világos, akkor majd kerdezek.

(#5128) Keil Walker válasza Keil Walker (#5127) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Már nálam a telefon. 6.0.1 van még rajta. Ota-n letölthető a Nougat. Ha tiszta telepítést akarok, akkor recovery-ben factory reset, aztán recovery-ben telepítem a Nougat-ot?
TWRP-s wipe-ban jobban bízom. Fel lehet tenni büntetlenül?

[ Szerkesztve ]

(#5129) Derrewyn válasza Keil Walker (#5128) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Felesleges bármilyen reset telepítés előtt. Utána sem kell feltétlenül, ha nem tapasztalsz semmi problémát.

(#5130) exlepra


exlepra
tag

Ma rászántam magam és végre kicseréltem a kijelzőt, és még működik is :)
Csináltam egy öszvért :) az ezüst telefonházba nem fehér, hanem fekete kijelzőt vettem ali-ról, persze így még kellett vennem egy fekete gombot is.

Ezt a videót használtam segédnek.

Az én kijelzőmön nem volt ragasztó,ezért 3M kétoldalasból vágtam csíkokat.

[ Szerkesztve ]

(#5131) Balion válasza Keil Walker (#5128) üzenetére


Balion
senior tag

Én úgy szoktam, hogy ha jön egy update, akkor factory reset, utána OTA update fel, utána is reset, és így tovább, amennyi update van.

(#5132) csul1 válasza -HTC- (#5114) üzenetére


csul1
tag

Szia, az üveg fóliát hol vetted?

(#5133) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Újra van a Telekomnál 110ezer-ért HTC 10. Coop kuponnal 105, én is így vettem.

[ Szerkesztve ]

(#5134) Roland861010


Roland861010
addikt

Lehetséges, hogy arany verzió fekete előlappal legyen vagy az valami kokány ?

(#5135) CptAdamica válasza Roland861010 (#5134) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem kókány az arany színű fehér előlappal került ki. Először azt hittem, hogy az üvegfólia miatt fekete, vannak ilyenek, de utána láttam a képeken, hogy az üvegfólia is milyen csodás. :D

Megyen!

(#5136) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Kiíváncsiságból meg akartam nézni, hogy Tianma vagy Sharp kijelzőm van-e, de a korábban ajánlott devcheck app már nem mutatja. Mivel lehetne még megnézni?

(#5137) Roland861010 válasza CptAdamica (#5135) üzenetére


Roland861010
addikt

Akkor ne akarjam meg venni ?

(#5138) CptAdamica válasza Roland861010 (#5137) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem inkább hanyagold.

Megyen!

(#5139) Balion válasza Keil Walker (#5136) üzenetére


Balion
senior tag

Polarizált napszemüveggel :)

(#5140) Integrale válasza Keil Walker (#5136) üzenetére


Integrale
veterán

Ez miért kérdés? Mármint valamelyik rosszabb esetleg?

"Bad reklám is reklám too"

(#5141) Keil Walker válasza Integrale (#5140) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Olvasgatom a topik előzményeit és látom, hogy korábban téma volt, hogy melyik jobb vagy rosszabb. 80%-ban Tianma került a HTC 10-ekbe. Én azt szűrtem le, hogy a sharp talán jobb, de nem egyértelmű.

Kipróbáltam polarizált napszemüvegben. Függőlegesen és vízszintesen is olvasható. Ha oldalról nézem, kicsit elforgatva akkor szivárványos. Akkor ez most milyen?

Bármelyik is nekem tetszik a kijelző minősége

[ Szerkesztve ]

(#5142) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Bő fél éve az amerikai hivatalos HTC webshopról rendeltem egy minijackes headsetet, pont olyat amit mellékeltek a telefonhoz. Erre fel USB-C csatisat küldtek, mondom ok végül is mindegy nekem. Bedugom és kiírja a HTC 10 telefon a HTC 10-es hivatalos headsetre, hogy nem kompatibilis eszköz... erre én, na akkor takarodjatok a kurv@ anyátokba. :)) rajtatok is csak egy full reset segít.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5143) Balion válasza Keil Walker (#5141) üzenetére


Balion
senior tag

Úgy rémlik, hogy a sharp portré módban polarizált szemüveggel nem jól látható. Meg olyat is olvastam, hogy a Tianma tán kevesebbet fogyaszt. De abban nagy az egyetértés, hogy egyik sem rosszabb/csúnyább, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

(#5144) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Az óra widget sokszor lemarad nálam. Nem azt az időt mutatja, mint ami az értesítési sávon van, hanem megáll pár perccel korábban. Aztán egyszer csak frissít. Mitől lehet ez?

(#5145) doggie válasza Keil Walker (#5144) üzenetére


doggie
aktív tag

Én a chronus widgettel jártam így, a megoldás az volt, hogy kikapcsoltam az energiatakarékos módot.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#5146) Keil Walker válasza doggie (#5145) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Nincs semmi ilyesmi bekapcsolva. Először arra gondoltam, hogy a netről veszi az időt, mert akkor vettem észre, mikor egy kis faluban voltam gyenge mobilnettel. De otthon jó wifi mellett is csinálta

(#5147) Keil Walker válasza Keil Walker (#5146) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Azt hiszem megtaláltam mi a bibi. Nem szereti a nova launcher-t a widget, ugyanis azzal használtam. Ha visszatérek sense-re akkor tökéletesen működik.
Így marad a Chronus, a régi telefonon is ezt használtam. Jó a Sense, de az a helyzet, hogy a Nova prime gesztusvezérlése sokkal többet tud.

(#5148) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Használ valaki nova-t? Ki szeretném tenni a témák alatti HTC időjárás óra widgetet, de mindig azt írja hogy hiba a modul betöltése közben. Erre van megoldás? :)

Megyen!

(#5149) Keil Walker válasza CptAdamica (#5148) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Én az átfordulós óra widget-et tettem ki Nova alatt, de ahogy az előző pár hozzászólásban látható, nem igazán szereti egymást a Nova launcher és a Sense widgetek. Nekem pl. az nincs is a widget-ek közt nova-nál, amit te ki akarsz tenni.

[ Szerkesztve ]

(#5150) CptAdamica válasza Keil Walker (#5149) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhhá, feltettem azt az óra widgetet, amit írtál nemrég és így full király. :)

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.