Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) Klaus Duran válasza fahrii (#5398) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

+1

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5402) Janaboy


Janaboy
veterán

Most kicsit bánom a frissítést, semmi bajom nem volt a 7el.

Janaboy

(#5403) -HTC-


-HTC-
tag

Nekem semmi bajom az új rendszerrel!
Az ikonokat kicsit szokni kell, de semmi különös! :)

(#5404) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Bekapcsolom az éjszakai módot, erre megszólal az üzenetjelző hangom. Ez másnál is így van? (Oreo)

[ Szerkesztve ]

(#5405) Tiger. válasza FGyula30 (#5404) üzenetére


Tiger.
nagyúr

igy bizony:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5406) Janaboy


Janaboy
veterán

Chromeban a mobil facebook is furán nez ki, mintha mas lenne a felbontas.

Na jo befejezem a panaszkodast :(

Janaboy

(#5407) FGyula30 válasza Tiger. (#5405) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Eddig nem volt. Este a gyerekem felébred rá, fantasztikus fejlesztés. Semmi értelme... este szemkímélésre figyelmeztető hangjelzés???
(nem szoktam lehalkítani a telóm sosem, még éjjel sem)

[ Szerkesztve ]

(#5408) Tiger. válasza FGyula30 (#5407) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Van megoldás, mikor bekapcsolt, és az értesítési sávon megjelenik akkor nyomva tartod rajta a kezed, minden kategória, éjszakai mód, hang, ott ki tudod kapcsolni, vagy adhatsz neki másmilyen hangot is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5409) ferob válasza Janaboy (#5400) üzenetére


ferob
őstag

Meg lehet változtatni, Substratum kell hozzá, utána gond nélkül módosítható több dolog is, így pl. az is, amit te szeretnél.

(#5410) Janaboy válasza ferob (#5409) üzenetére


Janaboy
veterán

Jol látom, h ez vmi fizetős progi?

Janaboy

(#5411) ferob válasza Janaboy (#5410) üzenetére


ferob
őstag

Bizonyos része igen, de ennél egyszerűbb módja nem lesz a dolognak.

(#5412) PTomi92


PTomi92
aktív tag

Sziasztok!
Mostanában néha azt csinálja a telefon, hogy ha rárakom a töltőre, azt írja ki, hogy csatlakoztassak egy eredeti töltőt, vagy egyáltalán nem is kezdi el tölteni. Most pl ráraktam a töltőre, és egy piros x jelent meg az akku ikon belsejében. Haldoklik a töltőm? Mennyi garancia van rá? Májusban vettem a telefont.

(#5413) ferob válasza PTomi92 (#5412) üzenetére


ferob
őstag

Megpróbálhatod másik töltővel, elvégre a kábel adott, de valószínűleg inkább az akkumulátorral lesz gond.
Minden másra pedig választ nyújt a téma összefoglalója és a kereső használata.

[ Szerkesztve ]

(#5414) PTomi92 válasza ferob (#5413) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Nem találtam választ rá sem az összefoglalóban sem a keresőben. Mondjuk nyilván nem néztem át az összes létező hozzászólást, de azt hiszem nem ezért van a fórum...
ahogy neten megtaláltam (sajnos nem vagyok otthon, hogy a garanciafüzetet megnézzem) 1 év vonatkozik a tartozékokra, ebben gondolom a töltő+kábel+akku is benne van, jól gondolom?
Lehetséges, hogy akku hiba volna? Én azért zártam azt ki, mert egyébként más anomáliát nem tapasztaltam, nem kapcsolgat ki, nem esik le a töltöttség hirtelen, másfél napot kibír 3-4 óra SOT-val.
Másnak esetleg volt ilyen? Ezt az akku, benne egy piros x ikont még sosem láttam.

(#5415) Hadeska22 válasza PTomi92 (#5414) üzenetére


Hadeska22
aktív tag

Szia,

Nekem anno HTC-ék azt mondták (magyar & lengyel vonal egyaránt), hogy 2 év garancia jár az akkumulátorra, míg a tartozékokra csak 1 év. Előbbi evidens hisz unibody telefon(ok)ról beszélünk, utóbbi pedig általában ennyi mindenhol.

tárcsázóba: *#*#3424#*#* , ott van lehetőség charger-t tesztelni (bár ezt még soha nem próbáltam) illetve, a "more" opciót kiválasztva elérhetővé válik az akku teszt. Töltsd fel 100%-ra, majd repülő üzemmód és indulhat a móka :).

Más: Ha ez jelent bármit, Lumia 930-m ugyanezt csinálta egy darabig, majd úgy döntött, hogy még is az eredeti tartozékokat használom :D.

Szerk. Ha tévedtem a garancia időt tekintve, akkor elnézést. Ellenben ez esetben egy (naprakész) pontosítás is elférne :)

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

(#5416) ferob válasza PTomi92 (#5414) üzenetére


ferob
őstag

Mi pedig nem tudunk megfelelő választ adni, ha nem osztod meg se azt, hogy hol vetted, se pedig azt, hogy milyen régiós a készülék, de nem is kéne minden hozzászólást elolvasni, erre való a kereső, de épp elég pl. a készülékhez tartozó számla átnézése is.

Az akkumulátor nem tartozék, mivel nem cserélhető, beépített alkatrész, ezért azt a készülék teljes jótállási ideje alatt cserélik.
Az, hogy melyikkel van pontosan a probléma, megintcsak nem lehet eldönteni így távlatban, ezért kell kipróbálni, hogy kiderüljön.

(#5415) Hadeska22: Annyi pontosítást igényel a dolog, hogy hibás akkumulátor szűrésére az a teszt nem alkalmas, inkább az elhasználódás mértékét lehet vele megállapítani.
A töltő tesztelése pedig csak annyiból áll, hogy amennyiben világít a LED, akkor működik, szóval ezzel sem kerül előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#5417) PTomi92 válasza Hadeska22 (#5415) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Köszi a tippet!

(#5418) FGyula30 válasza Tiger. (#5408) üzenetére


FGyula30
aktív tag

:R
Köszi!

(#5419) rr100


rr100
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy a mostani frissítés után Bluetooth és WiFi kapcsán változott-e valami?
Elsősorban Bluetooth érdekelne (headset, óra, stb miatt) ...

(#5420) Shokkolo válasza rr100 (#5419) üzenetére


Shokkolo
addikt

semmi, nekem minden működik ugyan úgy.
Miband2, sport headset, és az autó kihangosító is

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#5421) Derrewyn válasza PTomi92 (#5417) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Próbáld ki egy másik kábellel, sokkal valószínűbb, hogy a vezeték tört meg valahol, a töltő ritkábban megy tönkre.
Nekem anno az M7 csinált ilyet, alig akart tölteni, egy új kábellel meg szinte megtáltosodott.

(#5422) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nyomtam én is egy HR-t, meglepően gyorsan megcsinálta, pár perc volt az egész. Most meg mintha jobbnak tűnne a wifi itt a munkahelyemen.

Megyen!

(#5423) Integrale válasza CptAdamica (#5422) üzenetére


Integrale
veterán

HR utan nekem sikerult munkara birnom a pip modot, youtube nem megy, gondolom elofizetes kell hozza.

"Bad reklám is reklám too"

(#5424) CptAdamica válasza Integrale (#5423) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, youtube-hoz kell a RED, ami nincs itthon. Leírod, hogy lehet előhozni? :)

Megyen!

(#5425) Integrale válasza CptAdamica (#5424) üzenetére


Integrale
veterán

Mapsnal pl csak annyi az egesz, hogy beirod a cimet, elinditod a navigalast, majd home gomb. :)

"Bad reklám is reklám too"

(#5426) CptAdamica válasza Integrale (#5425) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, ez tényleg megy. :)

Megyen!

(#5427) varos


varos
tag

Sziasztok, hogy tudnék oreóról vissza váltani nugátra, mi a menete , a készülék S-OFF állapotú? Tudna e nekem ebben segíteni valaki?

[ Szerkesztve ]

(#5428) ferob válasza varos (#5427) üzenetére


ferob
őstag

Ilyesmire már nincs lehetőség, mivel az Oreo frissítés változtatott a partíciós táblán, ezért egy esetleges visszaállításkor a teljes baseband elveszik, így IMEI hiányában a SIM kártyát nem fogja felismerni a készülék, tehát se telefonálni, se mobilinternetezni nem lehet utána.

[ Szerkesztve ]

(#5429) varos válasza ferob (#5428) üzenetére


varos
tag

Köszönöm a választ, az inkább a problémám hogy Oreo alatt a három betűs navigációs program futtatásakor a kijelzőn nagyon apró formátumban jelenik meg, nugát alatt ilyen probléma nem volt. Lehet e valamit tenni?

(#5430) ferob válasza varos (#5429) üzenetére


ferob
őstag

Nyugodtan leírhatod, az alkalmazás már hivatalosan letölthető android rendszerre, ellenben bármilyen gond esetén érdemes megpróbálni felrakni módosítás nélkül, így ha jelentkezik a probléma, akkor tudod jelenteni.

Viszont ennek sok köze nincs a készülékhez, mivel csak az android verziót érinti, így valamelyik navigációs topikban érdemes maximum rákérdezni, ha nem jutsz előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#5431) varos válasza ferob (#5430) üzenetére


varos
tag

Köszönöm a választ.

(#5432) Janaboy válasza varos (#5429) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez valszeg azert lehet, mert valami furcsán változott a felbontasban vagy nem tudom.
Nekem is van pár hasonló gondom, ezt szerintem a progi készítőjének kell majd javítania.

Janaboy

(#5433) varos válasza Janaboy (#5432) üzenetére


varos
tag

A dpi felbontást kell megváltoztatni a sys.txt rawdisplaynél.

(#5434) Integrale


Integrale
veterán

Arra tud valaki magyarazatot, hogy kikapcsolt animaciokkal miert nem mukodik a tap to translate? Idegennyelvu szoveg, kijelol, masolas, jobb sarokban a Google translate ikonja, raboksz es leforditja. Pontosabban forditana, helyette az alkalmazas leall.
Tudom, hogy az animacio kikapcsolasa az oka, de nougattal es elotte mukodott minden telefonnal. Mi valtozott az Oreoban, hogy itt meg mar nem?

"Bad reklám is reklám too"

(#5435) Janaboy


Janaboy
veterán

Hogy lehetett igy elbaszni az oreoban mint az értesítések??

Minden egyes nyamvadt felül megjelenő vacakra hangot ad es képtelenség kikapcsolni.
Undorító.

Janaboy

(#5436) Integrale válasza Janaboy (#5435) üzenetére


Integrale
veterán

Kikapcsolhatoak, (mar amelyik, a night mode hangja pl nem, szanalmas) ertesites kicsut elhuzod az egyik iranyba, fgaskerek, es ott allithatoak, de az okat nem ertem. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#5437) Janaboy válasza Integrale (#5436) üzenetére


Janaboy
veterán

Kikapcsoltam, erre megszolal egy masik hangon..

Janaboy

(#5438) kekkola válasza Integrale (#5436) üzenetére


kekkola
senior tag

A nightmode hangja is kikapcsolható az általad említett módszerrel. Nekem sikerült. (Mondjuk U11-en...)

O+8T

(#5439) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Van olyan HTC telefon amin van 3.5-es jack és jobb mint a HTC 10? Lassan érik a váltás nálam, csak félő, hogy egy másik HTC 10 lesz a vége... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5440) h4h01 válasza Vikthor (#5439) üzenetére


h4h01
senior tag

10 után szerintem egy felső kategóriás HTC sem kapott jack csatit..Max az első pixel, vagy pixel XL lehet alternatíva!

[ Szerkesztve ]

(#5441) Integrale válasza h4h01 (#5440) üzenetére


Integrale
veterán

Az elso Pixelek pedig nem mondhatoak nagy elorrelepesnek a 10-hez kepest.

"Bad reklám is reklám too"

(#5442) Janaboy


Janaboy
veterán

Az tudja vki h a 7.0ban mi volt az alapértelmezett betűtípus?

Janaboy

(#5443) PTomi92 válasza Derrewyn (#5421) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Sikerült kipróbálnom másik kábellel. Ezzel is egy idő után kiírta, hogy nem kompatibilis töltőt használok. Megmozgatva a kábelt, a telefon USB csatija kontaktos. Ami furcsa, hogy nem mindig, van, hogy hiába "ráncigálom", rendesen tölt.
Vicces, hogy pont azért váltottam erre a telóra, hogy remélhetőleg az USB-C strapabíróbb, mint a micro USB. Most jöhet a kb 1 hónapos javítási procedúra a 8 hónapos a telón..:\

(#5444) CptAdamica válasza Janaboy (#5442) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez jó kérdés, én a roboto-t állítottam, ez a stock Android betutipusa.

Megyen!

(#5445) Janaboy válasza CptAdamica (#5444) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez volt. Köszi, visszaallt egy csomo minden ahogy korábban volt :)

Janaboy

(#5446) Integrale


Integrale
veterán

Nálatok milyen az üzemidő a frissítés óta? Nekem merül mint a Titanic, 2,5-3 óra képernyőidő egy napra vetítve. Korábban ez közelebb volt a 4 órához, 2 napra 3,5 óra átlagosan, felhasználói szokásaim nem változtak, appok és a körülmények sem.

Másnál?

"Bad reklám is reklám too"

(#5447) LNx


LNx
tag

sziasztok,

cserelt(etett) mar akksit valaki a 10-eseben? mostanra ertem el oda, hogy sehogy nem bir ki egy munkanapot a telefon, sot van hogy 15+ szazaleknal kikapcsol...

ha igen, hova erdemes vinni? szeretnek gyari csereakksit rakatni bele.

elore is koszi a valaszokat :R

(#5448) Janaboy válasza Integrale (#5446) üzenetére


Janaboy
veterán

En is ugy erzem, h gyorsabban melol, jobban melegszik.

Janaboy

(#5449) Integrale válasza Janaboy (#5448) üzenetére


Integrale
veterán

Akartam irni a melegedest is, de amikorra eszembe jutott, mar nem lehetett szerkeszteni. Egy szimpla nyomkodastol is melegedik, bongeszesrol nem is beszelve...

"Bad reklám is reklám too"

(#5450) kekkola válasza Integrale (#5449) üzenetére


kekkola
senior tag

FR volt?

O+8T

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.