Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) CHAOS AD 76 válasza Integrale (#5449) üzenetére


CHAOS AD 76
csendes tag

Detto. Gyorsabban merül, melegszik nekem is. Pedig frissítés után kapásból jött az FR is, korábbi tapasztalatok alapján. De hiába...

(#5452) kekkola válasza CHAOS AD 76 (#5451) üzenetére


kekkola
senior tag

Érdekes, U11-en sztem jobb lett a telefon, érzésre javult az akkuidőm. A FR után 0-ról laktad be a rendszert vagy biztonsági mentést pakoltál vissza?

O+8T

(#5453) Integrale válasza kekkola (#5452) üzenetére


Integrale
veterán

Persze, azonnal csinaltam egy gyari visszaallitast, minden frissites utan csinalok, minden telefonnal, es mindegyiket nullarol lakom be.

Amig ezt megirtam -2%.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#5454) karldergroße válasza Integrale (#5453) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem tudom, nekem már a 7.0-val problémák voltak az akkuidővel. Úgy tűnik, hogy a két évvel idősebb M8-am akkuja jobb most, mint a 10-é. Nem hiszem, hogy a következő telefonom is htc lesz. Egyrészt a 11-es irányvonala total nem tetszik, (anyag, no Jack), másrészt míg az M8 kategóriagyőztes volt, addig a 10 már csak egy volt a sok közül...

[ Szerkesztve ]

(#5455) Tiger. válasza kekkola (#5452) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Megerősítem u11-en nagyon jó, bár a 7.1 is jó volt, 7 óra kijelző időket lehet vele csinálni. 2 napra vetítve.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5456) GeryPc


GeryPc
senior tag

Sokan értetlenkednek a kerek ikonok miatt én rájöttem hogy mi volt vele a cél bár túl sokat így sem értek el vele ,nálam kb 25 ikonnál nyertek vele 1 ikonnyi helyet, tehát ennyivel kisebb mint ami eredetileg volt.
Valaki írta hogy jobb akkuidőt produkál, én ebből semmit nem vettem észre wifivel ha csak be van kapcsolva és nem használom, ugyan úgy merül mint eddig, ha nincs netre engedve a teló akkor viszont még mindig hozza a 1.5 napot. (kb 1 éves a telefon)

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#5457) CHAOS AD 76 válasza kekkola (#5452) üzenetére


CHAOS AD 76
csendes tag

Nulláról. SMS-híváslista ment egyedül backup-ról, minden mást én tettem fel.
De az FR muszáj volt, anélkül folyamatosan dobálta el a wifit, a dokkról eltűntek az ikonok, és nem lehetett visszatenni egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#5458) Integrale válasza karldergroße (#5454) üzenetére


Integrale
veterán

A 8 sosem volt kategoriagyoztes, a 10 a maga idejeben a sajat kategoriajaban sokkal nagyobbat durrantott, es osszessegeben jobb keszulek is. A 8 semmi pluszt nem adott a 7-hez kepest. Nekem az 1 eves 8-asnak is rossz volt az akkuja, a 4 eves 7-nek meg az utolso eveben kezdett igazan gyengulni.

Ezt pedig csak a frissitessel szurtak el, mert elotte jo volt.

"Bad reklám is reklám too"

(#5459) karldergroße válasza Integrale (#5458) üzenetére


karldergroße
senior tag

Hát erre azt tudom mondani, hogy a 3 és fél éves M8-am akkuja jobban bírja, mint a 10-é. Az pedig, hogy a 7-eshez képest a 8 nem volt nagy durranás, nem teljesen igaz. Tény, hogy a 8 kevés pluszt adott a 7-hez képest, de pont ott, ahol kellett, tökéletesítette azt. Az M8 akkoriban sikertelefon volt. A 10 ehhez képest (bár én is szeretem) specifikációjával sokkal inkább beleszürkült a mezőnybe. És át akkuja 16 hónap után egyszerűen GÁZ.

(#5460) Janaboy válasza Integrale (#5458) üzenetére


Janaboy
veterán

Én nem értek egyet veled, szerintem M7 után az M8 nagy változás volt és sok olyan hibát javítottak azon, ami az M7-ben zavaró volt.

Számomra nehéz a 10-et az M8-al hasonlítani, ha a 10ben jobb lenne a boomsound egy rossz szavam se lenne.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#5461) Tiger. válasza Janaboy (#5460) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Inkább az m8-m9 közt nem volt nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5462) Integrale válasza Janaboy (#5460) üzenetére


Integrale
veterán

Ket 7-m volt egy M8-am es egy Desire Eye (M8 muanyagban). Nekem kisse visszalepesnek tunt, foleg a kepernyore kerulo gombok miatt. Kamera szerintem rosszabb lett, a haz szebb, viszont az emlitett gombok miatt torzultak az aranyai, hardver hozta azt amit akkor kellett es lehetett.
Ami nagy plusz pont, az a bovithetoseg. Mas?

kardlergrosse: ne egy telefon akksijabol indulj ki, az en 8-amnak is szar volt, es az csak egy eves volt akkor.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#5463) karldergroße


karldergroße
senior tag

Egyébként nekem még nem jött meg az Oreo, igaz, a cid-em 016-os... De amit itt olvastam róla, arra késztet, hogy ne bánkódjak emiatt... :)

(#5464) Integrale


Integrale
veterán

Valahol meg lehet panaszolni, hogy szar az üzemidő? A ma 2 óra 6 perc képernyőidő...

"Bad reklám is reklám too"

(#5465) Tiger. válasza Integrale (#5464) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Próbáld meg úgy is, hogy leszeded a boostot.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5466) Tyer


Tyer
őstag

Automatikus elforgatás, és mobilnet widgetet tud valaki linkelni, ami működik is 8.0 alatt? BT, és WiFi jó...
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#5467) nordzsi válasza LNx (#5447) üzenetére


nordzsi
csendes tag

Szia!

Nálam is ez a probléma 30% körül fényképezéskor, illetve bejövő híváskor van, hogy rögtön kikapcsol aztán csak "szenved" folyamatosan próbál újraindulni de csak a HTC Android feliratig jut, aztán újra és újra itt akad el.... Úgy néz ki sajnos meg van a telefon gyenge pontja és ez az akkumulátor lesz.... Nem tudom, hogy az akksira is vonatkozik-e a kétéves garancia, de igazából mindegy is mert nekem nincs időm megvárni, hogy hónapokig várjak a javításra és most ezért nem szeretnék másik telefont venni. Hirtelen felindulásból kutakodva a neten két magyar céget találtam aki foglalkozik HTC telefonokkal és ezen belül többek között akksi cserével, remélhetőleg rövid átfutási idővel, de nyilván meg kell érdeklődni a lehetőségeket...

[link]

[link]

(#5468) ferob válasza nordzsi (#5467) üzenetére


ferob
őstag

Valóban ez az akkumulátor hibája, amire ugyanúgy vonatkozik a két éves gyártói jótállás, ellenben másik szervizre bízni felelőtlenség, mert csak a baj lesz belőle, de tény, hogy a gyártói szerviz időbe telik, viszont akkor érvényben is marad a készülékre a jótállás, míg a másik esetben nem.

[ Szerkesztve ]

(#5469) Zord87


Zord87
tag

Jött már valami javítás oreora? Úgy látom helyesen tettem, hogy nem frissitettem..
Másik kérdésem nem lehet rootolni bootloader nyitás nélkül valahogy? Régen anno még Sonys korszakban valami kínai
alkalmazással simán rootoltam.

(#5470) Integrale válasza Zord87 (#5469) üzenetére


Integrale
veterán

Nem erkezett frissites azota, pedig nagyon remenykedem benne, csinaltam azota meg egy HR-t, de a 3 ora kepernyoidot nem eri el 100%-ra vetitve ugy, hogy amit csak lehet mar letiltottam, toroltem, tenyleg csak a szuksegeseket hagytam meg, es igy sem jobb.

"Bad reklám is reklám too"

(#5471) davenport válasza davenport (#5393) üzenetére


davenport
aktív tag

CID_001 WWE készülékre megjött a frissítés. A feleségem le is töltötte, neki eddig a legnagyobb sikerélménye, hogy nem kell a MoreLocale + számítógépre madzagolás a magyar nyelvhez, hanem közvetlenül a készüléken tudja végre állítani. A többit még teszteli.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#5472) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tudom hogy nem ide való. De máshova nem tudom írni. Szóval ma másoltam az u11 re filmet és kb USB 2.0 sebessegel másolta, de USB 3.0 volt. A port jo, mert a pidrivet teszteltem és 50/170-net tudott, viszont a telefon csak 25Mbyte sztem ez kevés.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5473) Klaus Duran válasza Tiger. (#5472) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

U11 Milyen Type-C vel szerelt?
Annak is több verziója van. = Type-C Gen1

Google
Elvileg az USB 3.0 a bemenet. Akkor a kábelhossz és a belső tároló lehet még a ludas.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5474) Tiger.


Tiger.
nagyúr

A belső tarolot teszteltem, 640Mbyte olvasás és 170volt az írás. Ott elvileg minden jó. Type-c 3,1 megnéztem usb 2.0 ott is annyit vitt.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5476) Janaboy


Janaboy
veterán

Ferob: te tudsz barmi uj oreo verzióról vagy legalábbis ami keszulne?

Janaboy

(#5477) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Hali,

Azt lehet tudni, hogy hogyan lehet alkalmazásonként eltérő értesítési hangot beállítani?
Én úgy próbáltam, hogy az alkalmazások menüponton belül az érintett alkalmazásra kattintottam, majd ott megkerestem az értesítési beállításokat. Itt van értesítési hangra vonatkozó menüpont, ahol lehet tallózni az értesítési hangok között. Csakhogy bármit választok ki, továbbra is azt írja az alkalmazásra, hogy alapértelmezett értesítési hangon fog értesíteni, és ezt a beállítást érvényesíti minden alkalmazásra. Ez így értelmetlenné teszi ezt a funkciót. Valamit rosszul csinálok? :U

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5478) ferob válasza Janaboy (#5476) üzenetére


ferob
őstag

Majd lesznek javítások, de azért nem érdemes lélegzetvisszafojtva várni.

Más: Az U11-es modellhez tartozó bármilyen kérdés kerüljön a megfelelő topikba, mivel itt különösebb létjogosultsága nincs, elvégre egy teljesen másik modell mind hardveresen, mind pedig szoftveresen, az pedig a legkevésbé számít, hogy adott esetben azonos verziójú androidot futtat, mivel a kernel sosem lesz azonos.

[ Szerkesztve ]

(#5479) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Használ valaki powerampot? Android 8 óta a widget hajlamos egy idő után nem működni, semmire nem reagál.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5480) ferob válasza Tiger. (#5479) üzenetére


ferob
őstag

Keresd fel az android alkalmazások topikot, ez nem a telefon típusától függ, valamint gondolom nem 10-en tapasztalod.

(#5481) Tiger. válasza ferob (#5480) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Közben rajottem, nem szabad optimalizálni, szóval ez a 10 esre is vonatkozik.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5482) Spy89


Spy89
aktív tag

Sziasztok!
Tudom, hülye kérdés:
Miként tudnám a frissítés figyelmeztető t kikapcsolni?
Olvasva a hozzászólásokat, és az M8-assal, a frissítés terén szerzett tapasztalataim alapján inkább kihagynám az oreót.

Jön még boardosra lavina! :D

(#5483) PTomi92 válasza Spy89 (#5482) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Bár nem a kérdésedre válaszolok, de egyébként nekem nincs nagy bajom az Oreoval. Semmi bugot nem tapasztaltam, 4 óra SOT ugyanúgy megvan, tehát nálam az akkuidő sem változott.
Ami nem tetszik, hogy fehér lett a felső navigációs menü, és az akku shortcut is eltűnt onnan, de úgy tudom erre nincs megoldás.
Az új ikonok se a legszebbek, de azt részben orvosolja a HTC Classical ikoncsomag.
Ehhez kapcsolódóan egy kérdés: Van már megoldás arra, hogy hogyan lehet a google alkalmazások ikonjait is visszaalakítani a régi stílusra?

(#5484) Integrale válasza PTomi92 (#5483) üzenetére


Integrale
veterán

Ha hosszan nyomod a Battery saver kapcsolojat a "redonyon", az elegge shortcut. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#5485) ferob válasza PTomi92 (#5483) üzenetére


ferob
őstag

A fehér felületeket, de sok egyéb mást is meg lehet változtatni, ahogyan az már a topikban említésre került többször, így csak a Substratum kell hozzá, valamint annak a kiegészítője.

[ Szerkesztve ]

(#5486) PTomi92 válasza Integrale (#5484) üzenetére


PTomi92
aktív tag

Köszi, ezt nem próbáltam..:)

ferob: Igen ezt olvastam, fizetni nem szeretnék érte (bár nem drága, 690FT), de annyira nem zavaró.

(#5487) Dave46


Dave46
tag

Pár napja frissítettem Oreo-ra, eddig kellemesek a tapasztalataim, szakít, mint az állat. Nem mernék megesküdni rá, de mintha egy picit gyorsult is volna a rendszer. Melegedést vagy kompromittált akkumulátor időt eddig nem tapasztaltam.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#5488) dastier


dastier
tag

Sziasztok,

Tudom hülye kérdés, de érdemes most még HTC 10-est venni? :)

Mivel hosszútávra kéne, két dolog aggaszt amit itt olvastam tőletek:
- akksi problémák (20-30 % nál terhelésre eldobja magát). Ez mennyire jellemző?
- frissítési probléma, úgy látom nem érdemes 6-ról felmenni mert több a baj vele mint a hozadék.(bár az utolsó komment pont azt irja hogy megjött a 8 és jó)

1-2 éves flagship-et akarok venni jó kamerával.
Vicces de pont azért jutottam el ide mert minden nevesebb márka küzd hasonló dolgokkal.
Samsung akksi hulladék 1 év után, pereg le a festék a gombról, LG folyamatos bootloop gondok,...stb.

[ Szerkesztve ]

(#5489) ferob válasza dastier (#5488) üzenetére


ferob
őstag

Azok a készülékek, amik sűrűbben lettek töltve, ott jelentkezhet probléma, sajnos egyik gyártó akkumulátora sem a tartósságáról híres.
Ezek a gyártási folyamatok már semmilyen készüléknél vagy alkatrésznél nem az időtállóságról vagy legalább a hosszú távú használhatóságról szólnak.

(#5490) Schanyee válasza dastier (#5488) üzenetére


Schanyee
senior tag

Teljesen jó volt mind a 7es, és jó most a 8as android. Nem csináltam frissítés előtt vagy után semmilyen törlést.

(#5491) Integrale


Integrale
veterán

Van meg egy problemam, a kamera nem mukodik rendesen. A touch focus csak akkor mukodik, ha bezarom teljesen az alkalmazast, de akkor is csak egyszer, az elso erintes helyere helyezi a focust, utana hiaba taperolom semmi sem toetenik, a fenyero allitas sem megy. Ha bezarom, akkor utana megint jo az elso erintesig...
Mar csinaltam mindent, ugysem jo. Masnal?

"Bad reklám is reklám too"

(#5492) Bounty válasza Integrale (#5491) üzenetére


Bounty
tag

Nálam működik rendesen a fókuszálás (ahová tapizok oda fókuszál) és a fényerőállítás is.

(#5493) h4h01 válasza Spy89 (#5482) üzenetére


h4h01
senior tag

Lehúzod az értesítési sávot, majd a frissítést jelző értesítést picit jobbra v balra húzod..Rányomsz a fogaskerékre, majd további beállítások, utána bekapcsolod az összes blokkolását..Írja alatta is, hogy ez mit jelent ~ "soha ne jelenjenek meg ennek az alkalmazásnak az értesítései"..Persze, ha később manuálisan rákeresel a frissítésre, ugyanúgy tudod majd frissíteni, ha úgy döntenél..Ezért szeretem én ezt a telefont, samsungnál ilyet pl nem lehet..Tolja az arcodba, ha akarod ha nem..

(#5494) Acheron válasza Integrale (#5491) üzenetére


Acheron
őstag

Local problem lehet, én sem tapasztalok ilyesmit, akárhova tapizok, láthatóan áthúzza a fókuszt. (Oreo, FR nélkül)

(#5495) Spy89 válasza h4h01 (#5493) üzenetére


Spy89
aktív tag

Köszönöm a választ!
Közben csak frissítettem, és inkább pozitív tapasztalataim vannak nekem is.
Nem tudom, hogy esetleg gyorsabb lett-e, ez elég szubjektív, viszont az akkuidő érezhetően nőtt. Persze kérdés, hogy mekkora szerepe lehet a frissítést követő FR-nek!

Jön még boardosra lavina! :D

(#5496) davenport válasza dastier (#5488) üzenetére


davenport
aktív tag

Szerintem ez nagyban múlik a matekon és az állapoton. A feleségemnek januárban vettem egyet, nekem is tetszik, agyalok rajta, hogy én is váltok egyre, mert ahonnan ez jött ott most 190 EUR körül jön ki postával igaz ezek ex demo készülékek, azaz használtak, de ami jött azzal semmi gond. Samsung nálam is kiesik, viszont ami még versenyben van- és elnézést a nagyon offért - az a P9 Dominosan 80.000,- Ft újonnan.

No money, no honey.

(#5497) Litván Zongora


Litván Zongora
aktív tag

Nekem ez az oreós frissítés csak bosszúságot okozott eddig. :(((

A telefon nem lett gyorsabb, sőt: szerintem a feloldási folyamat lassabb. Az ikonok hányinger kör alakú keretbe kerültek, amit nem lehet sehogy megváltoztatni, hiába kampányolt ezzel a lehetőséggel az Android 8.0. Értesítési hangból pedig mindössze egyet kezel a telefon. Ha egy alkalmazás értesítési hangját átállítom, akkor az összes értesítés hangja erre változik - ez szerintem egyértelműen hibás működés. :(( És néha egyszerűen nincs hangja semminek, újraindítással lehet csak életre kelteni.

Az egyetlen szerencsém, hogy az akku nem merül gyorsabban, mint eddig, legalább ezt megúsztam.

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5498) Janaboy válasza Litván Zongora (#5497) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezt a részét nem vágtam én se, hogy ott elvileg külön lehetne értesítési hangot lőni?

Ha igen akkor ez giga bug a HTC-nél :)

Janaboy

(#5499) bakosszabolc


bakosszabolc
tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne, hogy a telefon a töltőben teljesen feltöltve úgy lefagyott hogy semmit nem tudok csinálni vele bármit nyomok semmi...csak a zöld led ég..kihúztam vissza semmi..meghalt teljesen..
Valami opció? :W
Köszönöm

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#5500) istnag válasza bakosszabolc (#5499) üzenetére


istnag
addikt

Nyomd 15 másodpercig a bekapcs gombot.
Ha így sem megy akkor a bekapcs gomb és hangerő le amíg nem rezzen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.