Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) leslien válasza PTomi92 (#5050) üzenetére


leslien
nagyúr

te próbáltad?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5052) vodrosjozsi válasza leslien (#5039) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Igen, vannak.

;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#5053) Lacy6 válasza leslien (#5051) üzenetére


Lacy6
senior tag

Hétvégén megnézem, ha úgy még jó.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#5054) Spy89


Spy89
aktív tag

Lehet, teljesen vége a hattyúdalnak.
Mi lesz Veled HTC? Nem is igen tudnék más márkát ami jó lehetne. :(

Jön még boardosra lavina! :D

(#5055) leslien válasza Lacy6 (#5053) üzenetére


leslien
nagyúr

igen köszönöm :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5056) CptAdamica válasza Spy89 (#5054) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem hiszem, hogy eltűnik a HTC márkanév. Év végére már beharangoztak 3 új mobilt. Maximum a Google alá kerül a cég és nagyobb beleszólása lesz a dolgokba.

Megyen!

(#5057) fahrii


fahrii
őstag

Sziasztok,

Mint friss HTC 10 user teszem fel kérdésem.
Akik nem használnak a készülékükhöz se tokot, se fóliát mennyire 'amortizálódik' a telefon az évek során (ezüst)?
Érdemes beszerezni legalább egy szilikon tokot hozzá, vagy nem lényeges?
Előre is köszi a válaszokat!

(#5058) Klaus Duran válasza fahrii (#5057) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Szerintem mindenképp kell tok. Engem a szürke M7 és a fekete 10-nél is zavar az élek sérülése.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5059) ferob válasza fahrii (#5057) üzenetére


ferob
őstag

Mivel nem festett készülékházról van szó abban a színben, ezért különösebben nem látszik, de ha valahova odaütöd, akkor egy idő után az ütődés bekoszolódik és sötétebb árnyalatú lesz, de ha megtisztítod, akkor utána ugyanolyan lesz, mint előtte.

(#5060) kekkola válasza fahrii (#5057) üzenetére


kekkola
senior tag

Szilikon tok javasolt szvsz.
Nillkin nature pl. nekem bevált.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#5061) CptAdamica válasza kekkola (#5060) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is. Nagyon miniőségi kis tok, plusz az imak és most rendeltem egy ilyet, bár még nem jött meg, de egyik kollégám Honorján megtapiztam, nagyon kellemes volt. Igaz leejtésektől nem véd, inkább csak a mindennapi használat karcaitól.

Ami még mocskosul tetszik, az ez a gyári tok de még mindig annyira drága, egy vagyont kell érte kipengetni sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5062) Tiger. válasza CptAdamica (#5061) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem ez lett és nagyon ott van a toppon, a spigen ruged armor hozzá képest tescos gazdaságos cucc:)
Ringke

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5063) i400 válasza CptAdamica (#5061) üzenetére


i400
senior tag

Nilkin frosted tokot használtam már az M7-nél is, kb 2,5 év után repedt meg az egyik sarka.

(#5064) csul1


csul1
tag

Sziasztok!
Milyen fóliát ajánlotok ami takarja lehetőleg az egész kijelzőt?

(#5065) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Valaki tudja, hogy mi a kettő között a különbség?

[link]

[link]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5066) Klaus Duran válasza MrPetya19 (#5065) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Talán Lifestyle. Írj rájuk.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5067) ferob válasza MrPetya19 (#5065) üzenetére


ferob
őstag

Más a beszerzési forrás, így az egyik feltehetően magyar forrásból, míg a másik más európai forrásból származik, de felhasználói vagy garanciális szempontból semmi különbség nincs a kettő között.

(#5068) MrPetya19 válasza ferob (#5067) üzenetére


MrPetya19
addikt

Köszönöm.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5069) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Most hogy a Google megvett pár embert a HTC-töl a frissítésekről is lemondhatunk? Eddig sem volt túl acélos az M7-hez képest.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5070) leslien válasza Klaus Duran (#5069) üzenetére


leslien
nagyúr

miért nem inkább az ellenkezőjére gondolsz?! h hamarabb jön majd...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5071) Klaus Duran válasza leslien (#5070) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Mert a Google-nek ott a Pixel.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5072) leslien válasza Klaus Duran (#5071) üzenetére


leslien
nagyúr

nem azért vette meg h darabokra szedje...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5073) CptAdamica válasza Klaus Duran (#5071) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem nem kell túlgondolni a dolgokat, a Pixel csapatot vették meg, a HTC flaghipeket szerintem más csapat készíti. Szóval körül-belül ugyan úgy jövő tavasszal fogjuk megkapni.

Megyen!

(#5074) h4h01


h4h01
senior tag

Ma felraktam ezt a google camera appot, csak kíváncsiságból..Sokan istenítették a fórumon, csak azt nem értem mire fel..Ilyen fos minőségű képeket eddig még nem csináltam ezzel a telefonnal.. :( Nem olyan részletgazdag, zajos képeket sikerült lőni vele..Szemmel láthatóan jóval rosszabb a minősége mint amit gyári appal fotóztam..Talán egyedül a "gyorsasága", HDR fotók mentése gyorsabb, de gondolom közrejátszik az is, hogy a google camerában nem lehet SD-re menteni, szal ez sem releváns ugye, pedig elég bivaly SD kártyám van, de a belső tároló azért gyorsabb..Ha lesz egy kis időm kimegyek, és csinálok még egy pár képet, de nem hiszem hogy fordulna a kocka..Nem értek a fényképezéshez, automata HDR-t bekapcsolva lőttem párat, meg 2-3 makrót csak úgy teszt képpen, de eddig csalódás az app..

Szerk.:4.4.012-es verziót próbáltam, lehet nem ez a legújabb..azt nem tudom..

[ Szerkesztve ]

(#5075) Schanyee válasza h4h01 (#5074) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nem véletlen hogy nem kompatibilis a telefonnal. Teljesen fölösleges úgy eredményt várni tőle hogy a készítők nem írták meg ehhez a kamerához a finomhangolást. Profi kameráknál is nagyon nagy különbség van ha a nyers képet több sw-rel is feldolgozod, még úgy is hogy támogatja mindegyik.

[ Szerkesztve ]

(#5076) h4h01 válasza Schanyee (#5075) üzenetére


h4h01
senior tag

Igen, csak sokan a fórumon -nem feltétlenül ebben a topikban- azt állították, h "a HTC 10-ben lévő szenzor, csak a google camerával ér valamit, gyári appal szr stb.." Ezért próbáltam ki, de felesleges volt..Csak azt nem tudom, honnan szedik ezeket a blődségeket..

[ Szerkesztve ]

(#5077) h4h01


h4h01
senior tag

Megjött az ősz, új ruhát kapott a telefon! Kicsit rohamosztagos lett, de szerintem jól néz ki ;)

(#5078) Tiger. válasza h4h01 (#5077) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Valami 700ft-os ebayes tok?:)))

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5079) ferob válasza Tiger. (#5078) üzenetére


ferob
őstag

Ez nem tok, hanem felragasztott fólia.

(#5080) Tiger. válasza ferob (#5079) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ebből nem mondtam volna meg, talán ha lett volna az elejéről is egy kép.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5081) h4h01 válasza Tiger. (#5078) üzenetére


h4h01
senior tag

Jah igen elfelejtettem odaírni, Dbrand fólia! Itt van ha esetleg érdekel..Mondjuk azt nem tudom, hogyan sikerült toknak nézni :)) Felrakása elég nehézkes volt, a telefon élei miatt, de jól sikerült..

[ Szerkesztve ]

(#5082) doggie válasza h4h01 (#5074) üzenetére


doggie
aktív tag

Nekem kb hozza a gyári sw szintjét, de macro-ban pl sokkal jobb, ezért arra azt használom.

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#5083) CptAdamica válasza doggie (#5082) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tudnátok adni egy linket, ahol letölthető biztonsággal? :) Nem tudom, hogy a mai mobilarénás link biztonságos e.

Megyen!

(#5084) pg1966


pg1966
aktív tag

Sziasztok!
A garancia a htc 10-hez adott fülhallgatóra ugyanannyi idő, mint a készülékre?

(#5085) kekkola válasza pg1966 (#5084) üzenetére


kekkola
senior tag

Tartozékra 1 év.

O+8T

(#5086) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Aki most akar venni az siessen. 153E az Extrem Digital-nál.
Vagy ez már sok érte?

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5087) ferob válasza Klaus Duran (#5086) üzenetére


ferob
őstag

Tekintve, hogy máshol eddig is sokkal olcsóbb volt, ugyanúgy két év gyártói jótállással, így elég sok érte.

(#5088) fahrii válasza Klaus Duran (#5086) üzenetére


fahrii
őstag

Telekomnal hetek óta 105k dominosan függetlenül...

(#5089) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

:W

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5090) CptAdamica válasza Klaus Duran (#5086) üzenetére


CptAdamica
veterán

Edigital alapból tularaz, hogy aztán lehessen akciozni. :)

Megyen!

(#5091) kekkola válasza fahrii (#5088) üzenetére


kekkola
senior tag

Lett is egy pár darab eladó belőle az aprón :)

O+8T

(#5092) Balion


Balion
senior tag

Vettem egy HTC 10-et, T-től, szerintem az utolsó darabot, el is fogyott :D Tetszik, de van egy kis bibi. Kikapcsolt állapotban ha töltőre dugom, tölt, nem tölt, tölt, nem tölt. Ugyanannyi időközönként kapcsol le, és vissza a töltés, szóval valami szoftveres dolog lehet. Kicsit megbolondul. Más is tapasztalt már ilyet? Bekapcsolva normálisan viselkedik.

[ Szerkesztve ]

(#5093) Tiger. válasza Balion (#5092) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én kikapcsolva még nem próbáltam.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5094) MrPetya19 válasza Balion (#5092) üzenetére


MrPetya19
addikt

Próbáltad másik kábellel vagy töltőfejjel?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#5095) Keil Walker válasza Balion (#5092) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Mikor rendelted? Én múlt hét csütörtökön, de még mindig nem jött meg. Elég nagy a káosz a Telekomnál..

(#5096) Balion válasza Keil Walker (#5095) üzenetére


Balion
senior tag

Szia, múlt hét szombaton. Keddre írták, hogy jön, de írták, hogy csúsznak egy napot, úgyhogy szerdán jött meg.

Nem próbáltam másik töltővel, nincs itthon normális teljesítményű. :(

(#5097) Schanyee válasza Balion (#5092) üzenetére


Schanyee
senior tag

Ez töltő függő lehet, az egyik régi töltőmmel nekem is csinálja bekapcsolt állapotban, de semelyik másikkal nem.

(#5098) kekkola válasza Balion (#5092) üzenetére


kekkola
senior tag

Ez a gyári töltőfej?

O+8T

(#5099) pg1966 válasza kekkola (#5085) üzenetére


pg1966
aktív tag

Rákérdeztem a szervízben, azt mondták, hogy a hibás fülhallgatóval együtt a készüléket is le kell adni.
Ez normális, hogy a bármilyen jack-csatlakozós eszközzel ellenőrizhetően hibás fülhallgatóval együtt hetekre a telefonról is le kell mondani? A töltő hibájánál is csatolni kell a készüléket is?

(#5100) Hav3l válasza pg1966 (#5099) üzenetére


Hav3l
tag

Nem tudom mennyire lehet jogos, de pl amikor az egyik telefonomon nem volt jó a jack csatlakozó, akkor kérték hozzá a gyári fülhallgatóját is. Amivel soha nem is volt használva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.