Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Integrale válasza Janaboy (#5550) üzenetére


Integrale
veterán

Remélem érkezik gyorsan, különben eladom. Töltögesse naponta az, aki elrontotta a frissítés. 2-3 óra közötti képernyőidőim vannak, nevetséges, 4-5 hr-en vagyok túl, legutóbb tegnap csináltam egyet, a kamera legalább rendbe jött, legalábbis még jó, és nem volt egyedi eset az sem, XDA-n többen is panaszkodtak, hogy nem fókuszál az eszköz.

"Bad reklám is reklám too"

(#5552) bl4ze válasza Integrale (#5551) üzenetére


bl4ze
veterán

gyári kamera appot használod, vagy valami 3rd party appot ?

Oreo alatt ennyire leromlott az akku időd, SOT ?

Egy FR-t nem próbáltál ? Illetve recovery-ből egy cache törlés is állítólag segít az Oreo-nak.

.:. bl4ze .:.

(#5553) Integrale válasza bl4ze (#5552) üzenetére


Integrale
veterán

4-5 factory reseten vagyok túl (HR nálam azt jelenti, megszoktam anno Windows Phone-on :D ), hetente wipe cache.
Gyári kamera alkalmazást használom, viszont a mai FR-ig nem fókuszált, csak a kamera első indításakor, aztán utána semmi, Google kamerával működött rendesen, ott viszont a lassított felvétel nem volt jó, és a fénymérés sem az igazi vele, XDA-n is többen panaszkodtak erre a hibára, hogy csak az első indításkor hajlandó fókuszálni és fényt állítani, utána bárhova böksz a képernyőn, semmi sem történik.

Minden napom ugyan olyan, alkalmazások és a szinkronizálás is, ugyan az az útvonal, ugyan az a munkahely, ugyan az a SIM és a szolgáltató is, mint Nougattal, azon átlagosan 4 óra volt a SOT, de volt 5 is, Oreóval egyszer sikerült elérni a 3 órát, azt is úgy, hogy a töltéstől 10 óra telt el..., naponta töltöm, ezzel a napi rutinnal, 7.0-val 2 naponta elég volt.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#5554) bl4ze válasza Integrale (#5553) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez elég siralmasan hangzik. Én most kapok egy HTC 10-et, Nexus 5X van mellé 8.1.0 Oreo-val.
Ott nincsen ilyen gond.

.:. bl4ze .:.

(#5555) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Adott egy HTC 10.
Szeretném root-olni.

Amikor Bootloader mode-ból belépne recovery mode-ba akkor ez a képernyő fogad.

Hogyan tudnám ezt feloldani ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5556) FGyula30


FGyula30
aktív tag

Leadtam a telom mediamarkt-ban akku hibával, garilevéllel, dobozában. Eu-s kifizetett mobil. A telemax nem hajlandó átvenni számla vagy blokk nélkül. (előző tulaj céges mobilja, azt nem tudja nekem odaadni).
Ilyenkor mit tudok tenni?
(telemax oldalán az van írva h garilevél vagy annak hiányában számla)

[ Szerkesztve ]

(#5557) kirkri válasza FGyula30 (#5556) üzenetére


kirkri
addikt

Én egy hónapja adtam le a telefonom az Árkádban, szintén csak garancialevéllel. Ott is mondta az ügyintéző, hogy kellene a számla, de mondtam neki, hogy egyeztetve van, nyugodtan küldje el így szervizbe. Meg is javították minden probléma nélkül.

Írj a HTC Magyarország email címére, segíteni fognak.

htchungaryinfo@gmail.com

21 éve a Prohardveren! ™

(#5558) Janaboy válasza FGyula30 (#5556) üzenetére


Janaboy
veterán

Garancia levellel köteles javítani/atvenni.

Janaboy

(#5559) FGyula30 válasza Janaboy (#5558) üzenetére


FGyula30
aktív tag

A garilevélen mondjuk nincs semmi pecsét...üres.
Másnál is?
Tudtommal imei alapján kellene szervizelniük.

[ Szerkesztve ]

(#5560) FGyula30 válasza kirkri (#5557) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Irtam nekik. Vàlaszoltak is.
Kell számla.

(#5561) kirkri válasza FGyula30 (#5560) üzenetére


kirkri
addikt

"A készülék leadásakor kérjük, készítse elő a számlát és a garanciapapírt."

Az egy automata levél amit kaptál, várd meg amíg visszaírnak.

Mondjuk, ha csak egy üres garijegyed van, az nem túl szerencsés, de így is ki lehet velük egyezni, ha az IMEI alapján még két éven belül vagy és EU-s a készülék.

Hogy tudtad a mai világban elfogadni indoknak, hogy céges a számla és így nem tudja odaadni az előző tulaj? (Fénymásoló, szkenner?) A céges vásárlásokra egyébként más garanciális feltételek vonatkoznak (sokkal rosszabb, mint a magánszemélyre vonatkozóak), szóval nem kizárt, hogy azért kezdték el kérni a számlát is a javításhoz.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#5562) bl4ze válasza kirkri (#5561) üzenetére


bl4ze
veterán

HTC support legutóbb azt mondta , hogy IMEI alapján javítják, nézik.
És tényleg HTC IMEI checker azt mutatja, hogy 2019.05.08-ig garanciális a telefon, Litván beszerzés, sem számla, sem garancialevél.

A HTC support szerint a telefont IMEI alapján ellenőrzik mindenhol, hazánkban is.

.:. bl4ze .:.

(#5563) kirkri válasza bl4ze (#5562) üzenetére


kirkri
addikt

Az a baj, hogy itthon nincs normális HTC képviselet. Email cím is csak egy gmail-es, ez azért sokat elárul. (miből tartana a HTC-nek csinálni egy hungary@htc.com email címet, ha komolyan gondolnák a hazai képviseletet?) Ergo probléma esetén nem tudod kivel szemben érvényesíttetni a fogyasztói jogaidat. Pontosabban a bolttal szemben tudod, ahol a készüléket vásároltad, de az esetek nagy részében ez egy sufni GSM, szürkeimportos készülékekkel.

Lássuk a szervizelési folyamatot. A szerviz soha nem pecsétel a garanciapapírba, nem tudni, hogy a készülék garanciája kitolódott-e és mennyivel a szervizben töltött idő miatt. (3-4 szervizelés esetén már hónapokról beszélhetünk) Egy esetleges fődarab cserénél nem tudni, hogy miként változott a készülék garanciaideje.

Az, hogy IMEI alapján megjavítják, csak nagyvonalúság a részükről, hiszen a garancia érvényesítéséhez mindenképp igazolni kellene a tulajdonjogát a készüléknek. (garanciajegy, vagy számla)

Az IMEI checker egyébként nem tudom honnan veszi az adatokat, de az előző M9-es telómat Desire-nek ismerte fel. A jelenlegi HTC 10-es készülékem típusát ugyan eltalálja, de a Telekomtól vásárolt 4 hónapos készülék (sorozatszám alapján 2017 júniusi gyártmány) garanciaidejének kezdetét 2017 januárjára teszi. Ráadásul erre is azt írja, hogy litván készülék. :) Szóval nem tűnik igazán megbízhatónak az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#5564) bl4ze válasza kirkri (#5563) üzenetére


bl4ze
veterán

a HTC support teljesen azt az adatot mondta IMEI alapján amit egy IMEI checker oldal adott meg, ahol külön van HTC "rész".
Akkor mondta a support, hogy nem baj ha nem találom a számlát+gari papírt, mert IMEI alapján megy a szervízelés.
Hiszem ha látom, illetve sose kelljen :)

.:. bl4ze .:.

(#5565) FGyula30 válasza kirkri (#5561) üzenetére


FGyula30
aktív tag

Hiba volt tőlem belátom.
De! Mivel volt már garis ügyem régebben, ami simán ment imei alapján, ezért vállaltam be.
Igazából nem tudom mit tud bárki is tenni, ha a telemax visszadobja a mediamarkt-nak(átvevőhely).
(próbálok szerezni másolatot a számláról, az előző tulaj rendes arc amúgy, azt írta h segít)

[ Szerkesztve ]

(#5566) bl4ze


bl4ze
veterán

Sziasztok,

Tegnap óta használok egy HTC 10-et, Nexus 5x-ről jövök, így elég sok dolog, új/más.

Oreo-n van a telefon 3.16 2017 decemberi patch.

Amit kérdeznék, segítséget kérve :

1. párosítottam az autóban a fedélzeti rendszerrel, bluetooth-on. azonban automatikusan nem kapcsolódik hozzá,
a párosításkor sem kérdezett rá, hogy engedélyezem-e az automatikus kapcsolódást. most ma reggel a smart lock-ban a
megbízható eszközök közé felvettem a hangrendszert. (KIA MOTORS) Mi a módja, hogy automatikusan kapcsolódjon
amikor beülök az autóba? :)

2. az óra (ébresztő) más hangon ébresztett, mint amit este beállítottam. hány helyen kell beállítani a jó hangot? :)

3. este 100%-ra töltöttem a telefont, utána rögtön ment repülő módba. Reggelre 93% volt. Máskor, más telefonokon
repülő módban 1 max 2%-ot merül. Ez mitől lehet? A telefonon volt FR, úgy laktam be. Normális ez, beáll majd?

4. a lezárt képernyőn a nagy ÓRA+IDŐJÁRÁS kijelzést hol, hogyan tudom letiltani ?

5. Wifi-re reggel nem tudott csatlakozni, amire tegnap este simán "IP lekérésnél" elakadt.
Újra kellett indítani a routert. Többi eszköz, másik telefon gond nélkül csatlakozva volt... :(

Egyelőre ennyi, bármi tipp, okosság jól jönne, mint új HTC 10-es user :)
:R

.:. bl4ze .:.

(#5567) kirkri válasza bl4ze (#5566) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem is KIA van, párosítás után bekapcsolt BT esetén automatikusan kapcsolódik az autóhoz, semmi külön beállítást nem igényel. (Prio listán beállítottad az autóban, hogy ez legyen az elsődleges eszköz?)

Az enyém repülőgép módban 3%-ot merül éjszaka.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5568) bl4ze válasza kirkri (#5567) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, utána beállítottam - és este már jó volt, kapcsolódott :)

Ja, ez a 7% merülés elég érdekes volt. FR után van a telefon, 1 éves - remélem össze fogja magát szedni, Oreo van 3.16-os verzió rajta.

Vannak ajánlott tweak-ek, bekapcsolandó-kikapcsolandó dolgok itt a HTC 10-en? Szűz, stock 8.1 Oreo után elég furcsa a felület még. (5x-ről jövök)

Mennyi SOT szokott Nektek kijönni , így 1 év után mi a reális? Wifi,BT,4G be van kapcsolva, éjjel repcsi mód

.:. bl4ze .:.

(#5569) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, két kérdés.

1 nap 10 óra telt el a 100%-ra töltés óta, abból volt 2 x 7-8 óra repüló módban (alvás)
1ó58p SOT után 15% az akku. Ennél többet reméltem. Ez szerintetek normális?
Egy 3000mah akkutól elég gyenge. :W
Mennyi átlag SOT szokott kijönni? Ebben folyamatos BT,WIFI,4G van és volt a közel 2 óra SOT-ban
10-10 perc Waze, Igo navigálás is.

MÁS, a wifi gondom nem látszik javulni, és egy NAGYON AGGASZT :
lefekvéskor megy a telefon repülő módba. reggel felkelek, repülő mód KI. Kapcsolódik a lakásban a wifi-re,
majd kimegyek a telefonnal a nappaliba, ott van tőle 1.5 méterre a ZTE Digi router, és nincsen WIFI.
Átvált 4G-re, mobilnetre. A wifinél azt látom, hogy az "IP konfig hiba" vagy "IP keresés" pörög , nem kapcsolódik. WPA2-PSK titkosítás, minden más eszköz gond nélkül fent van a wifin, a HTC 10 leszakad, és az IP részén pörög, nem csatlakozik. Megint csak az segített, hogy a ZTE eszközt ki-be kapcsoltam, utána rögtön felment a wifi-re, nem állt meg az "IP" résznél a scanner, csatlakozás. :W
Ez viszont nem életszerű, hogy ki-be kapcsoljam az ONT-ot. (ZTE Digi eszköz/router)

Szerintetek mi lehet a gondja? Valamit a repülő mód kavar be? Amikor haza értem tegnap munkából, rendesen csatlakozott a wifire. Viszont reggel a repcsi módból való visszakapcsolás után hamar "eldobja" a wifit, nonszensz.... :W

HEEEEELP :R :Y :R

.:. bl4ze .:.

(#5570) Bounty válasza bl4ze (#5569) üzenetére


Bounty
tag

Pár embernél, nálam is ez van. A Wi-Fi nem tökéletes. Nekem kb. 2 hetente újra kell indítani a routert mert nem csatlakozik, vagy ledobálja. Sajnos a merülés is helytálló megfigyelés. Többünknél sokkal rosszabb készenléti időt hozott az oreo. Előtte semmi gond nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#5571) Integrale válasza bl4ze (#5569) üzenetére


Integrale
veterán

Az uzemidovel nekem is ez a bajom Oreo ota, most egy hete atvaltottam HSDPA-ra a 4G-t, es ujra 4 ora SOT. Wifit nem hasznalom, igy arrol nem tudok nyilatkozni.

"Bad reklám is reklám too"

(#5572) bl4ze válasza Integrale (#5571) üzenetére


bl4ze
veterán

HSDPA azaz 3G-n vagy inkább 4G helyett ?
Ezt állítottad át? És érezhetően jobb a SOT?

Bounty : ez kriminális azért, 2018-ban egy ilyen wifi blama. 5x-en nem volt ilyen gond, ott Oreo 8.1.0 van - elején voltak gondok, de jött 1-2 patch OTA-n és most stabil. De a 2GB ram karcsú, ezért is jöttem át HTC 10-re, meg a selfie kamera is jobb, a hátsó kamera meg 1:1 mint az 5x-ben, ez is fő érv volt, mert nagyon jó kamera.

Nálam naponta (!) kellene újraindítani a DIGI ZTE routert, ez nonszensz :( :W
Akkor erre semmi megoldás? ? ?

MÁS : erre az ébresztő hang problémára van tippetek? Bemásoltam a "Notifications" mappába a "Rise.ogg" hangot. El is éri, látszólag használja, több helyen is azt mutatja, hogy Ébresztő hang : Rise, viszont nem az szólal meg ébresztéskor.... :W

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#5573) Integrale válasza bl4ze (#5572) üzenetére


Integrale
veterán

Igazsag szerint magatol allt at, mert ez egy kulfoldi kartya ami benne van, roaming soran pedig nincs 4G.

"Bad reklám is reklám too"

(#5574) bl4ze válasza Integrale (#5573) üzenetére


bl4ze
veterán

Értelek, oké.

Ébresztő hangra ötleted ?

.:. bl4ze .:.

(#5575) Integrale válasza bl4ze (#5574) üzenetére


Integrale
veterán

Nem babralom az ebresztot, masik telefonra kelek. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#5576) bl4ze válasza Integrale (#5575) üzenetére


bl4ze
veterán

Oké. Nagyon para ez a battery drain, tényleg. Feltöltve 100%-ra, kapott egy újraindítást a telefont.
5 perc múlva 98%-on a telefon. (wifi-n)

Na, kíváncsi leszek milyen SOT-ok fognak kijönni ezzel a 3.16 verzió Oreo 8.0-val.
A 3000mah akkut combosabbnak gondoltam, de lehet a rendszer pörgeti.
Google Play kapott egy cache törlést most, meglátjuk. (állítólag valamilyen hatása a wifi connection gondokra is van - külföldi fórumok szerint)

.:. bl4ze .:.

(#5577) Tiger. válasza bl4ze (#5569) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sajnos ez a része rossz a 10-nek u11-ben is 3000-es az aksi, de 2-szer jobban bírja, gondolom köze lehet a 835-os procinak is.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5578) Integrale válasza Tiger. (#5577) üzenetére


Integrale
veterán

Ez a resze rossz a frissitesnek. Nem gondolnam, hogy 8 ora sot-ot tud az U11, mert frissites elott tudott 4-et a 10.

"Bad reklám is reklám too"

(#5579) bl4ze válasza Integrale (#5578) üzenetére


bl4ze
veterán

Igen, inkább lehet, hogy Oreo optimalizálási gond, hogy ennyire merül az akku.

3000mah akkunak azért 4-5 óra SOT-ot ki kéne hoznia.... :W

.:. bl4ze .:.

(#5580) Tiger. válasza Integrale (#5578) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5581) Integrale válasza Tiger. (#5580) üzenetére


Integrale
veterán

Mindig 100-ra toltod?

"Bad reklám is reklám too"

(#5582) Tiger. válasza Integrale (#5581) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5583) Integrale válasza Tiger. (#5582) üzenetére


Integrale
veterán

Koszi! Akkor veszek egy U11-et. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#5584) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Wi-fi használatnál az energiatakarékos mód nekem sokat segített. De tényleg ez az Akhilleusz sarka a telefonnak. Az U12-re kíváncsi leszek.
Ha a Telekom nem forgalmazza akkor S9+ lesz a következő.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5585) bl4ze válasza Klaus Duran (#5584) üzenetére


bl4ze
veterán

Wi-fi használatnál az energiatakarékos mód nekem sokat segített.

Miben jó ez az energiatakarékos mód ? Van hátránya ? Érdemes bekapcsolni? Értesítésekről nem maradok le, gondolom. (gmail, Viber, Whatsapp, Messenger)

.:. bl4ze .:.

(#5586) kekkola válasza Integrale (#5583) üzenetére


kekkola
senior tag

Jó ötlet!! :DDD

O+8T

(#5587) Tiger. válasza Integrale (#5583) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Megbanni nem fogod.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5588) bl4ze


bl4ze
veterán

Megjött az akciós Ringke tok, Ebay-ről, atom jó, a Ringke-ben nem lehet csalódni :)

.:. bl4ze .:.

(#5589) datya


datya
csendes tag

Üdv mindenkinek! Az lenne a kérdésem , hogy volna lehetőségem az s7 edgemet egy htc 10 re lecserélni, és az lenne a kérdésem, hogy nem e csalódnék az s7 edge után a htc-be? Értem itt a kamerát,hangzást,sebességet stb...?

(#5590) bl4ze válasza datya (#5589) üzenetére


bl4ze
veterán

Kamera, sebesség nagyon jó - hangzásról nem tudok nyilatkozni.

.:. bl4ze .:.

(#5591) datya


datya
csendes tag

Értem, kijelzőjéről tapasztalatok?

(#5592) Tiger. válasza bl4ze (#5588) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Én mondtam, ehhez képest a spigen egy tescos cucc. csak kár hogy u11-re nem csináltak ilyen tokot:(

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5593) Tiger. válasza datya (#5589) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Annyit tudok mondani, hogy páromnak egy a5 2017 ese van, és az elég jó, olyan üzem ideje van hogy csak pislogok. Sebességben is jó, és meglepő de a hangja is szép, na már most attól jobb az s7 sztem max az hangzásban rosszabb, a 10-től a többiben jobb.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#5594) Integrale válasza datya (#5589) üzenetére


Integrale
veterán

Biztos nem valtanek plane nem Edge-rol!

"Bad reklám is reklám too"

(#5595) Vikthor válasza datya (#5589) üzenetére


Vikthor
nagyúr

htc10ben dedikált DAC/fejhallgató erősítő van, nem socba integrált. Emiatt remek hangzása van ami 320 kbps cbr mp3 vagy flacokat illeti, poweramp remekül kihozza ebből a készülékből a maximumot. Hála a rendes 3,5mm minijack dugónak értelmet is ad mindezeknek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5596) bl4ze válasza Tiger. (#5592) üzenetére


bl4ze
veterán

Jaja, elég bitang darab. 5x-en is van egy Ringke-m, de ez még durvább :)

WIFI gondom lehet megjavult, a routert át kellett állítani "auto" channel-ről fix-re, és "N only" Mode-ra.
Jelenleg jónak tűnik, nem dobálja el és nem fagy be "ip" résznél.... meglátjuk kopp kopp

Akku merülés viszont csúnya : este feltettem töltőre, 100%nál levettem, majd 10 perc múlva már 98%, és 10p SOT-tal lent volt 91%-on :(
Ma reggel már 76% 25p SOT-tal, éjjel repülő módban volt. Ez nagyon gáz... :W

.:. bl4ze .:.

(#5597) Litván Zongora válasza bl4ze (#5596) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Próbáld kikapcsolva tartani a wifit, amennyire csak lehet. Nálam ez érzékelhető különbség üzemidőben, de 2-3 napot simán elmegy a cucc Oreón is, úgyhogy lehet, hogy ott valami alkalmazás okozza a gondot... :U .

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#5598) Integrale válasza Litván Zongora (#5597) üzenetére


Integrale
veterán

Ennyi embernel alkalmazas okoz gondot? :U csunyan elrontottak valamit a frissitesnel.

"Bad reklám is reklám too"

(#5599) karldergroße válasza bl4ze (#5596) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az üzemidő valóban nagyon gáz. Egyszerűen képtelen vagyok rájönni, mi okozza, de akkor is merül, ha nem nyúlok a készülékhez. Az M8-am akkuja {2 évvel idősebb készülék} sokkal jobban bírja még ma is. Összességében is jobban meg voltam elégedve azzal a telefonnal: leszámítva az M8 alapgyengeségeit (pl. kamera), amelyeket megvételkor is tudtam, az a telefon működés folyamán sokkal kevesebb csalódás okozott, mint a 10. Ez az utolsó HTC telefonom, a 3,5-ös Jack "levétele" és a 10-es hibái elvették a kedvem a márkától. (amióta ezt a hozzászólást írom, 5%-ot esett a töltöttség...)

Hozzáteszem még: még a 7.0-án vagyok, ugyanis nekem még nem jött meg a frissítés. (CID016)...

[ Szerkesztve ]

(#5600) h4h01


h4h01
senior tag

Érdekes hsz-ek! Nekem a 4,5 óra SOT az kb mindig megvan! Nyáron lesz 2 éves, eddig semmi baja sem volt, persze azért vigyázok rá..Én így lassan két év után is nagyon elégedett vagyok a telefonnal, egyedül talán a kijelző max. fényerejét keveslem..Nem frissítettem 8.0-ra, ignoráltam a frissítést és azóta csendben van, hagy élni! + mostanában amúgy is a pixel launchert használom, ami az új oreós funkciókat már tudja egy ideje, így felesleges az update..

(#5599) karldergroße: Töltöttségen kívül mik a hibái nálad? Bár ez fura, mert én se frissítettem, és 4 óra SOT alá sosem megy..Néha hagyományos töltővel, néha a sajátjával etetem, de minden éjjelre töltőre rakom..Ha tavaly váltottam volna telefont 1000%, hogy U11+-t vettem volna..Annak a kijelzője is top, a plusz fícsörökről nem is beszélve. A jack elhagyása miatt én is sokat keseregtem, de mióta bluetooth fülest használok (ami szerintem bőven szépen szól), azóta nem is dugtam bele jacket :D
Idén sem fogok váltani, mert egyszerűen felesleges, de kiváncsi vagyok majd mit hoz az U12, vagy majd az U12+..Remélem még ütősebb széria lesz..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.