Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) stickermajom válasza dionaea (#5598) üzenetére


stickermajom
addikt

Nekem az első összeomlást már az M0-n összehozta, ahol még bőven 4G van. Itt előtte teljesen meggajdult, sima haladásnál ledobált a mellékutakra, össze-vissza próbált újra felhozva az M0-ra, miközben végig azon haladtam.. Veszprém környékén is jó a térerő, szóval nem értem.

(#5602) e=mc² válasza stickermajom (#5601) üzenetére


e=mc²
őstag

Az, hogy te egyenesen haladsz egy uton, es kozben dobal mellekutakra/keresztutakra, az inkabb gps jel problema lesz.

Ilyen is szokott nekem is elofordulni, ekkor csak a gps-t kapcsolom ki es ujra be, majd utana jol pozicional es tartani is szokta mar ugralas nelkul.

Ambulimax Provider

(#5603) keke69 válasza canniball (#5600) üzenetére


keke69
őstag

Letértem az általa kijelölt útról ő meg gondolta baszódj meg akkor menj amerre akarsz :DD ! Persze a helyes utat jelölte ha még is meggondolnám magam!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#5604) stickermajom válasza e=mc² (#5602) üzenetére


stickermajom
addikt

Semmilyen más programmal (Here, GMaps) nem fordul elő ilyen dobálás ezen a telefonon, az appcrash után itt is megjavult.

(#5605) Ear001 válasza dionaea (#5598) üzenetére


Ear001
addikt

Lehet, csak az előző verzió ugyan ott atomstabil volt.

(#5606) dedike válasza apaszka (#5572) üzenetére


dedike
addikt

Megnézted a konvojt? :)

Képek?

Jó szerencsét!

(#5607) apaszka válasza dedike (#5606) üzenetére


apaszka
veterán

Nem. Éjjeles vagyok...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5608) marsu. válasza dedike (#5606) üzenetére


marsu.
senior tag

Nem saját de itt van pár egész jó fotó, még tegnapról. :)

[ Szerkesztve ]

(#5609) apaszka


apaszka
veterán

Most jött egy csomó frissítést tartalmazó app a tesztelőknek.

Szerk.
Sok itt említett hibát javítottak benne állítólag. Egyre jobb ez! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5610) marcedli válasza apaszka (#5609) üzenetére


marcedli
tag

Csak kíváncsiságból kérdezem: miért írogatod ezt ide állandóan? Nincs információtartalma, mindenki tisztában van azzal, hogy folyamatosan megy a béta teszt, és mivel azt nem írhatod le, mi történik, ennek a kijelentésnek semmi értelme. Persze nyugodtan megoszthatod mindenkivel 😀

#csakawaze

(#5611) Taybore válasza marcedli (#5610) üzenetére


Taybore
aktív tag

Pontosan ezt én is meg akartam kérdezni :DDD Aki tesztelő, az tudja, aki nem az, azt egyelőre úgysem érinti. :U

(#5612) apaszka válasza marcedli (#5610) üzenetére


apaszka
veterán

Bocs

Csak azért mert páran nagy hibákat említenek és várják a javítást.

Gondoltam szólok, hogy készülőben van, és ne aggódjanak mert jön gyorsan a javítás az áruházba is.

De ezután nem szólok róla .

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5613) fant0mi válasza apaszka (#5612) üzenetére


fant0mi
addikt

En orultem, hogy szoltal. Meg akkor is, ha nem oszthatsz meg konkretumot.
Csak egy kis megnyugtatas, hogy igyekeznek a javitasokkal, neki is alltak.

(#5614) keke69 válasza fant0mi (#5613) üzenetére


keke69
őstag

+1

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#5615) Márton válasza Taybore (#5590) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi

- ezt a cache-elést megőrzi kilépés, újraindítás után is? Mert gyakran összeomlik, így hiába töltöm be itthon, ha útközben elszáll, akkor már mobilnetről húzza be a térképet? :(
- Tatabánya-M0 útvonal kb. 5MB volt, ez soknak tűnik úgy, hogy itthon wifin terveztem meg az útvonalat..
- nekem sajna a 4-es se a telón se a tabon nem stabil. Pedig mindkettőn gyári rom van.
- beállítások / kijelző / térképen mutat itt csak azt tudom engedélyezni, hogy akarok-e wazert látni vagy sem. De hogy ne az összeset, csak a barátokat mutassa, olyat lehet?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5616) Taybore válasza Márton (#5615) üzenetére


Taybore
aktív tag

A cache-t elvileg kilépés után is őrzi.
A térképen lévő wazerek csak "fantomok", nem valós wazerek valós helyei, csak valamikor valaki volt arrafelé. Ez csak a látvány része, de egyáltalán nem valós időben mutatja, hisz ez személyiségi jogi kérdést vetne föl, hogy le lehet követni, ki hol van éppen. Olyan nincs, hogy a térképen lévő kis figurák csak a barátaid legyenek. barátokat úgy láthatod, ha pl ugyanoda tartotok, és az oldalsó sávon látod, mikor érnek oda. Vagy megosztjátok az utazást. Szóval amit te szeretnél, olyan opció nincs. :R

(#5617) Márton válasza Taybore (#5616) üzenetére


Márton
nagyúr

kár, köszi
lehetne olyan, hogy a barátomat felkérem, engedélyezze láthatóságát (ok, 1p késéssel, csak nekem) és ha éppen az ország másik felén vagyunk, összefuthatnánk :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5618) fant0mi válasza Márton (#5617) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem lehet. Csak ha ugyanaz a celpontotok, akkor latod a savon hogy hol tart (nem a terkepen).

(#5619) PpenoO


PpenoO
őstag

Arra lesz vagy van már megoldás, hogy ne lehetetlen kis mellékutakon akarjon időben rövidíteni útvonalat? Akárhányszor használom mindig levisz a főútról mert arra gyorsabb szerinte. Persze nem az, sőt rendszerint több időbe kerül, mert úgy számol, hogy full kátyus, folyamatos jobbkezes kis utcákban csukott szemmel folyamatos sebességkorlát határán végigrobogok. A valóságban ez kivitelezhetetlen. Ilyenkor persze növeli az érkezési időpontot. Magyarul késöbb érek oda jóval mint azt eredetileg számolta a Waze. Ismeretlen utakon még talán elhittem volna, hogy jót akar, kerüli a forgalmat stb., de ismert utakon többször letesztelve, az jött ki nekem, hogy neki a leggyorsabb az egyenlő a legrövidebb úttal.

(#5620) Taybore válasza PpenoO (#5619) üzenetére


Taybore
aktív tag

A routingra nincs befolyásunk, se egyáltalán rálátásunk. A lelki világét és a miérteket csak a fejlesztők ismerik. (Vagy ők se ;) )

[ Szerkesztve ]

(#5621) PpenoO válasza Taybore (#5620) üzenetére


PpenoO
őstag

Egy választható rövid, gyors, egyszerű tervezési módszer nem lenne rossz mint más naviknál. Így sajna el el hangzik egy k ..ád egy egy út során :)

(#5622) fant0mi válasza PpenoO (#5621) üzenetére


fant0mi
addikt

Rövid van, gyors van. A gazdaságos, ami hiányzik szerintem (2 percért kerültet 40 km-t az M0-n például). De az alternatívákat kikérve, vagy a humán intelligenciát a mesterséges elé helyezve teljesen jól használható.
Fent van a telefonomon az iGo SzülinApp és a Sygic (vész esetére kell offline navi), de élesben még nem használtam.

(#5623) radi8tor válasza fant0mi (#5622) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, autópályás útvonal tervezésnél kell nézni az útvonal hosszát is. Nekem is volt már nem egyszer ilyen tapasztalatom Pl. M3 felől Népliget felé.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#5624) LámaZ


LámaZ
addikt

Lobbizzatok ti is, hogy a waze off-line is működjön!

Legyen minden jó!

(#5625) apaszka válasza LámaZ (#5624) üzenetére


apaszka
veterán

Bocs, de szerintem ez a lényeg, hogy online!

De tudsz spórolni, ha otthon wifi-ről megtervezed az útvonalat, aztán csak az infókat tölti mobil internetről.

Én azért ezt használom, mert online.
Alig eszik valamit.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5626) LámaZ válasza apaszka (#5625) üzenetére


LámaZ
addikt

Ne mondd nekem azt, hogy rossz lenne, ha tudna csak off-line is navigálni, amikor erre szükség van.

Legyen minden jó!

(#5627) apaszka válasza LámaZ (#5626) üzenetére


apaszka
veterán

Nem mondom. Legyen úgy! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5628) junkpod válasza LámaZ (#5626) üzenetére


junkpod
nagyúr

A lényeget olned ki belőle. Meg hát kB lehetetlen, mivel a tervezés a szerveren történik, így minden adat is ott van. Nem fognak egy új programot írni ami telefonon tervez a telefonon tárolt térképről. Meg aztán jönne a nyafog as, hogy miért frissíti állandóan a térképet? Ja, mert közösségi.... A waze online navi. Minden más badarság.

Box's don't touch!

(#5629) apaszka válasza junkpod (#5628) üzenetére


apaszka
veterán

+1

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#5630) zoo8800 válasza LámaZ (#5624) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerintem se lenne sok értelme.

rip and tear, until it is done

(#5631) stickermajom


stickermajom
addikt

Van valami súlyozása az utaknak a tervezés során? Már feltűnt, hogy csak a budai alsó rakpartra hajlandó nekem tervezni dél-észak irányban, hiába van totálisan beállva és hiába üresek a fölötte lévő utcák. Amikor feljebb megyek, akkor persze nem veszi észre, hogy már ott vagyok, ezzel hamis sebességadatokat vetítve a rakpartra.. Régebben legalább váltogatott a pesti és a budai között mindkét irányban, most semmi.

A másik ami feltűnt: Itt a Döbrentei tér felől ami becsatlakozik útról szeretne rögtön leterelni 3 sávon át a Vár tábla felé, ami Streetview-n még le van zárva. Szerintem ez nem igazán lehetséges.

(#5632) TomPack válasza stickermajom (#5631) üzenetére


TomPack
őstag

Màr egy éve megvan nyitva a Vàrkert bazàr, ha arra gondolsz. Hétköznap lehet csak àthajtani rajta.

(#5633) stickermajom válasza TomPack (#5632) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem. Arra gondolok, hogy 3 sávon keresztül gyakorlatilag merőlegesen szeretne behajtani oda.

[ Szerkesztve ]

(#5634) Márton


Márton
nagyúr

Pár napja az M6-on mentem Villányba.
Azonban nem az M60-on akart vezetni, hanem korábban leküldött az 57-esre, én meg mivel időre mentem, kapkodtam, és követtem az utasításokat.
Hogy ennek mi értelme volt? 2 falun és kereszteztődéseken keresztül egy autópálya helyett?
Nyertem vele 200m-t? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5635) sztanozs válasza Márton (#5634) üzenetére


sztanozs
veterán

Gyorsabb, vagy rövidebb új van beállítva prioritásként?
Amúgy ha kb egy idő volt odaérni, akkor nem csak időt (még ha csak 1 percet is), de vsz üzemanyagot is spóroltál (amúgy 3.5 km az a 200 m - persze nem nagy kerülő).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5636) TomPack válasza stickermajom (#5633) üzenetére


TomPack
őstag

Ha a Döbrentei felől jössz, akkor balra kell tartani a bal szélső sàvba, ha jobbra szeretnél menni a Vàrkert bazàr felé. Ott egy làmpa megfogja a két szélső sàvot, és előttük keresztbe lehet àtvàgni jobbra. Elég érdekesen van megoldva az biztos. És mivel hiànyzik a sàvasszisztens, nem biztos hogy egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#5637) Declare


Declare
őstag

Sziasztok!

Jart mar valaki ugy, hogy nem müködik a waze sebesseglimit kijelzöje? Iphone 5s (ios9.3.1), semmi mókolás...

waze 4.4.0.0.

Elvileg minden a legfrisebb....minden engedely megadva a waze nek, müködik szepen a navi, beszel, elkerülö utat szamol...minden franko...kiveve, hogy nincs sebesseg limitem sehol...es az opcio sincs bent a menüben :F

Letörölem, ujratelepitettem, telot kikapcsoltam/bekapcsoltam......semmi.

Barkinek barmi ötlet? :F

(#5638) stickermajom válasza TomPack (#5636) üzenetére


stickermajom
addikt

Köszi a magyarázatot! Egyáltalán nem volt egyértelmű nekem, fura ez a megoldás.

(#5639) Márton válasza sztanozs (#5635) üzenetére


Márton
nagyúr

gyorsabb

Valóban, 1.5km-t nyertem. De hogy az autópálya lett volna gyorsabb, azt biztosra veszem.
130 helyett most 90, ami nem is 90 a kátyús út és kereszteződések miatt.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#5640) edk- válasza stickermajom (#5638) üzenetére


edk-
őstag

Ki is van táblázva.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#5641) Kbali válasza Declare (#5637) üzenetére


Kbali
nagyúr

Maga a sebesség kijelzése be van kapcsolva a menüben? Ha nincs, akkor a korlátozás sem jelenik meg.

(#5642) Declare válasza Kbali (#5641) üzenetére


Declare
őstag

:K igen. Azt latom, hogy mennyivel megyek....

azt esetleg tudja valaki, hogy hogyan tudok iphonerol ugy törölni egy programot, hogy az az appstorebol is eltünjön? Ezt meg megprobalnam....ha most ugye törlöm a wazet akkor az app storban ha letöltöm ujra, akkor a felhöböl tölti le....onnan hogyan tudom kitörölni, mintha soha nem is lett volna feltelepitve?

(#5643) sztanozs válasza Declare (#5642) üzenetére


sztanozs
veterán

itunes-ban tudod törölni a megvettek közül

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5644) Declare válasza sztanozs (#5643) üzenetére


Declare
őstag

Ezt megnezem, köszi! Ezen kivül tanacstalan vagyok.... :(

(#5645) radi8tor válasza Declare (#5642) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sehogy, miért olyan fontos ez? Első alkalommal is a felhőből tölti. Részlet kérdés, hogy akkor nem olyan ikon van ott...

⭐ Stella

(#5646) Jorus válasza radi8tor (#5645) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vannak appok, amiknél jobb ha nem látszik, hogy valaha is le voltak töltve. :DDD Tinder, Badoo, Russian Brides, MyVibe, SexMaster, stb. Ezeket én is csak úgy olvastam valahol persze. :K

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5647) radi8tor válasza Jorus (#5646) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vannak barátnők, akiknek eszébe nem jutna turkálni párjuk telefonjában... ;)

⭐ Stella

(#5648) #79335424 válasza radi8tor (#5647) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagy hiba, ha egy férfi abban a hitben ringatja magát, hogy ismeri a nők gondolkodását. :)

(#5649) radi8tor válasza #79335424 (#5648) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bizalom nélkül semmit nem ér a kapcsolat. De tudom ez nem minden kapcsolatban van így.

⭐ Stella

(#5650) #79335424 válasza radi8tor (#5649) üzenetére


#79335424
törölt tag

A nő olyan, mint a Waze. Szeretjük, mert aranyos, kedves, szórakoztató társ, de nem szabad teljesen megbízni benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.