Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) #79335424 válasza Jorus (#6100) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem egészen így van. Nem véletlenül rakják a kormányra a rádió kezelőgombjait. A saját autómban a fűtést, klímát odanézés nélkül is tudom kezelni. Pont ezért igyekeznek a gyártók egyszerűsíteni ezeket a funkciókat.

[ Szerkesztve ]

(#6102) Kbali válasza #79335424 (#6101) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azért a kedvencem a 7-8-10 collos tablet a személyautó szélvédője közepén, meg az éppen megterítő kamionos, aki összetolja a sávzárásban a sort.

(#6103) #79335424 válasza Kbali (#6102) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, az ember törvényei felülbírálják a természet törvényeit, emiatt az életre alkalmatlanok nem hullanak ki kellő időben.

(#6104) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

A tervezést követően, a kijelző alját megérintve fel jön egy kis ablak amely a célt, és egy csíkot (folyamatjelző????) tartalmaz. A kérdésem, hogy ezen a csíkon nem kellene mutatnia, hol járok az utamon? Mert ha csak ott nem sok értelmét látom... Látom, hogy van rendőri ellenőrzés, de hogy hol azt nem tudom, illetve a fix traffipaxok sem jelennek meg rajta...

Ez így működik mindenkinél?

Más:
A tervezést napi szinten buherálják szerintem a szervereken, ugyanis mig két hete egyik bejáratott utamon a jól megszokott irányba vitt, a héten ez megváltozott és más irányba visz, úgy hogy semmit nem állítottam a programba.

[ Szerkesztve ]

(#6105) bernel válasza huliganboy (#6104) üzenetére


bernel
tag

Az útvonal változatok csak sematikusan mutatják a jelentéseket, hogy segítsenek a döntésben, hogy melyiket válaszd. Amikor választasz egy útvonalat és mész az úton, akkor majd szól előtte, ha közeledsz egy eseményhez.

Az útvonalakat pedig az aktuális forgalomtól függően ajánlja, ezért ha a megszokott éppen nehezebben járható, akkor másikat ajánl helyette.

[ Szerkesztve ]

(#6106) fant0mi válasza SZATA (#5997) üzenetére


fant0mi
addikt

Vagy megsem csak megjelenitesi.
Tegnap szokas szerint M7-en Fehervar elott ujraterveztettem vele, hogy eszak-fehervari celpontom melyik lehajton erem el leggyorsabban.
Szoval megint ujratervezett, es nem volt lila csik. Csak kiirva, hogy 1.4 km mulva hajtsak le. Csodaltam, mert messzebb voltam (kb 3 km-re). Aztan kiirta hogy 3 km mulva, majd mikor mar 1.4-re voltam tenyleg, akkor megjott a lila csik is, onnantol minden normalis volt.
Majd megprobalom reprodukalni valamikor.

Kepernyovideozo appot tudtok ajanlani ehhez a muvelethez?

(#6107) apaszka válasza fant0mi (#6106) üzenetére


apaszka
veterán

Én ezt használom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6108) fant0mi válasza apaszka (#6107) üzenetére


fant0mi
addikt

Jo is lesz, koszi!

(#6109) apaszka válasza fant0mi (#6108) üzenetére


apaszka
veterán

Örülök,hogy segíthettem!
Tutijó cucc és ingyenes!
Vettem meg hasonló appokat,de 5.1 el már nem volt használható sok! 6 al,meg ne is álmodjak...

Én sokat használom,sokszor segítségnek a bemutatásához! Tud hangot is rögzíteni ha kel....
Waze navigációt is szépen rögzíti,és ha hiba van megtudod mutatni!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6110) #79335424 válasza apaszka (#6107) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez az első alkalmazás, ami azt írja, hogy nem kompatibilis a verziómmal (4.4.2).

(#6111) apaszka válasza #79335424 (#6110) üzenetére


apaszka
veterán

Ez?
És ezt is használtam. Fizetőset belőle! De próbáld ki. Sajna nincs olyan teló itthon ami 4.4.2 őt futtatna még!

szerk

De talán a padláson még van ? Megnézem neked! Ha elindul az alcatel kipróbálom,a progikat,ha tényleg érdekel! A töltést veszi mint nézem már!----> :C
Volt mi azon is jól működött a fiamnál!
Bár nem tudom milyen droid van rajta! Mindjárt ránézek!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6112) #79335424 válasza apaszka (#6111) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi, de ne fáradj, nem "létkérdés"! Csak kipróbáltam volna. A második linkedben levő Screencastot használom régóta.

[ Szerkesztve ]

(#6113) apaszka válasza #79335424 (#6112) üzenetére


apaszka
veterán

Nem fáradság! Sajna régebbi a cucc! Elindult,de sok mindenre nem jó már mint nézem! Ezt ráerőszakolom ,ha sikerül! Köszi,hogy emlékeztettél erre a telóra!
Bár nem hiszem,hogy menni fog,de eljátszom vele! :C :K :R

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6114) TomBond


TomBond
aktív tag

Hogyan lehet törölni az eddigi otthoni címet, illetve a jelenlegi pozíciót beállítani otthonnak?

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#6115) apaszka válasza TomBond (#6114) üzenetére


apaszka
veterán

Ujjad tartod rajta, és jobbra húzod. ...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6116) merqree


merqree
őstag

Playből frissíthető 4.2.0.1-re a program.

(#6117) apaszka válasza merqree (#6116) üzenetére


apaszka
veterán

Ez jóóó hír, mert tényleg jó már ez a verzió!

Nálam semmi gond vele. Egy ideje ezt használom.
Örülök, hogy kiadják végre!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6118) Dolphine válasza apaszka (#6117) üzenetére


Dolphine
addikt

Mit frissítettek?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6119) zeon.hu válasza Dolphine (#6118) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Megnyitni, elolvasni esetleg? :)

* Újdonság! Érkezz meg időben a 'Tervezett utazások' segítségével. Megtervezheted előre az utadat és értesítést is kaphatsz, amikor ideje elindulni, az aktuális forgalmi viszonyokat figyelembe véve.
*Hiba- és stabilitási javítások

#?*@&!

(#6120) Dolphine válasza zeon.hu (#6119) üzenetére


Dolphine
addikt

Megtettem, de eddig is ez volt odaírva, vagy nem? :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#6121) zeon.hu válasza Dolphine (#6120) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most láttam, hogy megjelent a frissítés.
Előtte mit írtak, passzolom.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#6122) TomBond válasza apaszka (#6115) üzenetére


TomBond
aktív tag

Köszönöm!

Nálam van egy olyan hiba, az új verzióban, hogy az útvonal tervezésnél a térképnézetben a térkép helyén egy szürke négyzet van.

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#6123) merqree válasza apaszka (#6117) üzenetére


merqree
őstag

Távooságfüggő nagyítás működik már?

(#6124) apaszka válasza merqree (#6123) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam simán működik, már a 4.2 nél is jó volt.
Ha egyről beszélünk.[link]

Mit nézzek meg?

Ma is raktam bele 150kmet, hiba nélkül ment...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6125) merqree válasza apaszka (#6124) üzenetére


merqree
őstag

Nem, nem ez az.
A távolságfüggő nagyítás navigáció közben hasznos: autopályán, vagy nagyobb távolság esetén nagyobb látható területet ad, azaz jobban előre lehet látni.

(#6126) <Adamsky> válasza apaszka (#6124) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha jól sejtem, akkor egy ujjas nagyítás még mindig nincs (ld. Maps, vagy sok más alkalmazás). Ez a zoom gomb is ugyanolyan nyomi méretű, és a videódból az jön át, hogy kis lépésekben történő kicsinyítésre / nagyításra ugyanúgy alkalmatlan. Marad a 3.x-es verzió. Úgy látom egy ideig még biztosan... :(((

(#6128) merqree válasza #50751744 (#6127) üzenetére


merqree
őstag

Hivatalosan Automatikus közelítés a neve, vélhetőleg nem működik, mert nem kaptam választ Marcedlitől sem erre a kérdésre.
Amúgy a felhasználó adja meg, hogy sebesség vagy távolságfüggő legyen ;)

(#6129) Kbali válasza TomBond (#6122) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tudom, mitől függ, nálam is előfordul néha.

(#6130) emre33 válasza merqree (#6123) üzenetére


emre33
addikt

NEM! Nem csinál semmit.

Vagyis pontosan a sebességfüggő nagyítás néven futó opció a távolságfüggő nagyítás!
Ezer egy verzió kijött, de a fejlesztők nem veszik észre.

(Androidos verzió...)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6131) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

A tervezett utazásokat hogy lehet rávenni, hogy időben jelezzen?
Illetve hogy egyáltalán jelezzen...
Beállítások rendben.

#?*@&!

(#6132) Kbali válasza zeon.hu (#6131) üzenetére


Kbali
nagyúr

Waze számára engedélyezve van a háttérben futás és a folyamatos gps?

(#6133) zeon.hu válasza Kbali (#6132) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen.

#?*@&!

(#6134) fant0mi válasza zeon.hu (#6133) üzenetére


fant0mi
addikt

És a push üzenetek?

(#6135) apaszka válasza Kbali (#6132) üzenetére


apaszka
veterán

Igen!
Most jöttem meg, és teszteltem. Háttérben, és lekapcsolt kijelzővel is navigál!

Szerintem tényleg egyre jobb!

A fekvő mód is jó már.......
Köszönöm a fejlesztőknek!

Még az lenne a jó ha lenne lehetőség sebesség korlátot jelenteni gyorsan.
Pl Győr előtt a 81 es felől bemenet 60 as korlátok vannak. De nincs jelölve a naviban. Térkép hibát nem jelentek, de akkor mit?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6136) merqree válasza apaszka (#6135) üzenetére


merqree
őstag

Szerintem meg éppenhogy térképhiba a rossz sebességhatár.
Ha látok ilyet, vagy jelentem, vagy szerkesztem, ha van rá jogosultságom.

(#6137) fant0mi válasza apaszka (#6135) üzenetére


fant0mi
addikt

Általános térképhibát jelents, a megjegyzésébe meg írd be, hogy 60.

(#6138) apaszka válasza merqree (#6136) üzenetére


apaszka
veterán

Nincs jogom hozzá!
Szeretnék....

(#6137) fant0mi :R

Megjegyzésbe 60? [link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6139) fant0mi válasza apaszka (#6138) üzenetére


fant0mi
addikt

Aha, amit linkeltél képen Térképhiba gomb, majd Általános térképhiba gomb, majd az Új hozzászólás gomb, beleírod, és Küldés. Én úgy szoktam.

(#6140) apaszka válasza fant0mi (#6139) üzenetére


apaszka
veterán

Már látom!

Vezetés közben kicsit macerás leszz! :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6141) fant0mi válasza apaszka (#6140) üzenetére


fant0mi
addikt

Van ott később gomb is, ha megállnál. Vagy ha csak simán általános térképhibát jelentesz, akkor a térképszerkesztő kollégák úgyis rákérdeznek, hogy mi pontosan a hiba. A Waze app pedig értesíteni fog, hogy új hozzászólás érkezett a jelentett hibádhoz. Tudsz válaszolni a Waze appban is, akkor, mikor ráérsz. (Mondjuk ha nem válaszolsz, akkor lezárják a hibát egy hét múlva.) Egy jelentés alatt egészen jól el lehet chatelni így a hibáról. :)

[ Szerkesztve ]

(#6142) merqree válasza fant0mi (#6141) üzenetére


merqree
őstag

"Egy jelentés alatt egészen jól el lehet chatelni így a hibáról."

Ezt határozottan igazolom :)

(#6143) merqree válasza apaszka (#6138) üzenetére


merqree
őstag

A www.waze.com oldalon a waze azonosítóddal és jelszavaddal belépve tudsz szerkeszteni. Ha nincs jogosultságod, akkor lehet kérni az adott szakaszra feloldást, majd jelezni, és visszarakják rá a védelmet.

(#6144) zeon.hu válasza fant0mi (#6134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Minden engedélyt megkapott.

#?*@&!

(#6145) LámaZ válasza zharkanyi (#6089) üzenetére


LámaZ
addikt

Én egyszer az M0-áson este (sötétben) kamionról leesett rövid deszkákon rongyoltam át. Szörnyű volt.
Akkor épp nem volt bekapcsolva a waze.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#6146) radi8tor válasza LámaZ (#6145) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább tudtál gyorsan reagálni, és nem a telefonhoz nyúltál rögtön. Sajnos megvannak Waze-nek ezek a veszélyei is.

⭐ Stella

(#6147) bernel


bernel
tag

A Waze is beszáll az utaztatós bizniszbe, de szerencsére külön app-pal, különben még ezt is betiltanák:

https://www.waze.com/carpool

[ Szerkesztve ]

(#6148) Kbali válasza bernel (#6147) üzenetére


Kbali
nagyúr

Rohadtul nem ugyanaz, mint az Uber (mert itt a sofőr adja meg az uticélt, ahogyan egy klasszik car share működik - ezért nem ez az Uber, csak ezt sokan elfelejtik).

(#6149) bernel válasza Kbali (#6148) üzenetére


bernel
tag

Nem mondtam, hogy ugyanaz, csak hogy "beszáll az utaztatós bizniszbe", de átfedés van a kettő között. Pl. az Ubernél és megteheti a sofőr, hogy csak akkor fogadja el a kérést, ha ő is arrafelé megy egyébként is, és ebbe a szegmensbe nyomul be a waze is.

[ Szerkesztve ]

(#6150) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Ez komoly. Feltettem az új telómra a Waze-t, és most a magyar nyelv keveredik valami göröggel, vagy cirillel, vagy mit tudom én milyen nyelvvel. Némelyik menüpont, opció ezen a nyelven van. Látom a Playen is jó páran megjegyezték már ezt. Remélem hamar javítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.