Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) lacy86 válasza apaszka (#6596) üzenetére


lacy86
addikt

Lehet kerdeztem mar de a munkad miatt vagy ennyit uton vagy csak ennyire szeretsz vezetni 😁

(#6602) apaszka válasza lacy86 (#6601) üzenetére


apaszka
veterán

Nem a munka.
-Sajnos családi okok miatt kell sokat mennem.
Pl
Most pl Bugyiról hoztam sírkövet haza, amit viszek az ország másik felébe, amint kész a vésés bele. Jaaa nem sírköves vagyok, de másodban nyomtam régebben kicsit ott...
Sportolás miatt...így 1/3 árból kihozom.

-A fiúk kirepültek,az egyik a fővárosban dolgozik,s másik a megye túloldalán....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6603) lacy86 válasza apaszka (#6602) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor van mar par 100ezer km a "labodban" ( + waze :D )

[ Szerkesztve ]

(#6604) apaszka válasza lacy86 (#6603) üzenetére


apaszka
veterán

1984 től vezetek ...
Waze lovag vagyok, és kevés jelentéssel..

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6605) Tyer válasza merqree (#6600) üzenetére


Tyer
őstag

És miylen adatforgalommal?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6606) merqree válasza Tyer (#6605) üzenetére


merqree
őstag

A telefonom saját mérése szerint a Waze ma 19,5 MB-ot fogyasztott.

(#6607) merqree válasza merqree (#6606) üzenetére


merqree
őstag

BP-Debrecen-BP (helyi mozgásokkal): 21,7 MB

(#6608) radi8tor válasza merqree (#6607) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eszi rendesen. :U

Bekapcsolták volna a kémprogramot benne? Nem értem miért lett 10x annyi adatátvitel most.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#6609) lacy86 válasza radi8tor (#6608) üzenetére


lacy86
addikt

En szerintem nem sok.
21MB kb. 500km tavon

(#6610) apaszka válasza radi8tor (#6608) üzenetére


apaszka
veterán

Szombaton teszteltem 300 km en.

Újra frissült nálunk

Nem tudom, hogy a waze, vagy az új ROM om , de a Bt kihangosítóval nagyon nagyot javult a kihangosítás!
Már navi beszéd alatt nem lekapcsolja, csak halkítja a zenét tökéletes mennyiségben.
Eddig is jó volt, hogy kikapcsolja addig a zenét, de így 200% os lett.
Szerintem a navi fejlesztése csinálta meg, és ez tuti jó lett 👍

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6611) merqree válasza radi8tor (#6608) üzenetére


merqree
őstag

Indulás előtt mindig megnézem az alternatív útvonalakat térképes nézetben, nem tudom, hogy ez mennyit számít.
Mivel autópályáztam 95%ban, két eltűntet kaptam csak.

(#6612) apaszka válasza merqree (#6611) üzenetére


apaszka
veterán

"Mivel autópályáztam 95%ban, két eltűntet kaptam csak."

Ez tetszik, főleg, hogy csak kettőt kaptál!
Van persze mikor nem dobálja be őket, de mostan úgy látom sokan vannak!

Ráadásul migr@ns kinézetű mind.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6613) stickermajom válasza apaszka (#6610) üzenetére


stickermajom
addikt

Spotify-nál eddig nálam is halkította, PowerAMP-ot állítja meg. Ha azon is változtattak az remek. :C

(#6614) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Wazézok heti egyszer legalább és ezt írja, ez normális? (Belépett: egy éve)

(#6615) Tyer válasza -secret- (#6614) üzenetére


Tyer
őstag

Igen, a Waze rendszerébe már egy éve beléptél, igy kell értelmezni :)
Nekem már 3-mat ir :D

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6616) -secret- válasza Tyer (#6615) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaaaa, azt hittem valami bejelentkezési bug. Köszi! :R

Olyant nem lehet beállítani, hogy mondjuk traffi előtt püttyögjön nekem, mert amúgy offon van a hang de a traffinál azért jól jönne. Asszem megvan, ha a figyelmeztetéseket kellett bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#6617) Tyer válasza -secret- (#6616) üzenetére


Tyer
őstag

Ugyugy... :)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6618) radi8tor válasza -secret- (#6616) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra figyelj, hogy traffi jelzés fix távolságnál van. Tehát autópályán 140-el haladva pont akkor jelez amikor már lézerrel is be tudnak mérni.
Fix traffikat meg csak akkor jelzi, ha túllépted a sebességhatárt. :(

⭐ Stella

(#6619) Szili17 válasza radi8tor (#6618) üzenetére


Szili17
aktív tag

*Fix traffikat mindig jelzi, de csak akkor figyelmeztet hanggal, ha túlléped a sebességhatárt (nem amit beállítasz a beállításokban, hanem a ténylegest). :R

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#6620) -secret- válasza radi8tor (#6618) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi! :R

(#6621) fant0mi


fant0mi
addikt

Abban a menuben, ahol a baratok listaja es az uzenetek vannak, nekem felbukkant egy harmadik ikon is, egy mosolygos auto. Nem nyomtam ra, masodjara meg mar nem jott elo. Ez mi lehetett?

(#6622) Pepeninho válasza fant0mi (#6621) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nyertel volna egy SLK Mercit, de ezt elb....ad. :)

Ps4, p30 pro

(#6623) fant0mi válasza Pepeninho (#6622) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD

(#6624) apaszka


apaszka
veterán

324 km en 20mega internetet evett meg a waze tegnap!

Érdekes mert a múlt héten ugye 7 megát evet több mint 200 km-en.

Ez valószínű azért van mert egyben mentem a múltkor, tegnap viszont vagy 6 tervezésből állt a nap.

Persze nem igen foglalkozom vele, mert korlátlan a net.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6625) fant0mi válasza fant0mi (#6621) üzenetére


fant0mi
addikt

[kép]
Megvan!

(#6626) merqree válasza fant0mi (#6625) üzenetére


merqree
őstag

Szerintem ez a kocsimegosztos project lehet, amit a waze fejleszt.

[ Szerkesztve ]

(#6627) radi8tor válasza merqree (#6626) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, havazás idején március 15-én ideális lehet.

⭐ Stella

(#6628) Szili17 válasza merqree (#6626) üzenetére


Szili17
aktív tag

Ez konkrétan az. Ha pl repcsi módba lököd a telefont, akkor megjelenik. :)
Nyilván a feature ott van a Waze-ben és akkor aktív csak hogy aktivált területen vagy. Gondolom ha leugranánk Izraelbe akkor használni is lehetne és nem lenne tök üres.

Adathasználatra meg: Ugyebár ha utat tervezel akkor a mentén lehúzza szépen ha van frissebb térképcsempe (mert ugye amúgy cachel), szóval ha otthon megtervezed majd go, utána haza, akkor ennek egy részét elintézi wifiről pl, de ha mászkálsz az országban és körbejárod, főleg ha arra amerre ritkábban akkor nyilván letölt dolgokat és többet mint a napi ingázós útvonalon. :K

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#6629) lac14548


lac14548
aktív tag

Hogyan tudom beállítani az útvonaltervezést anélkül, hogy tudnám fejből, hogy meddig tartanak a Pest megye "matrica" határok?

Csak Pest megyém van, viszont most jóval tovább kellene menni (további megyék vagy autópálya matrica vásárlása nélkül).

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#6630) apaszka válasza lac14548 (#6629) üzenetére


apaszka
veterán

Nem lehet sajnos. Nekem két megyére van.
Én a megye határnál kikapcsolom a fizetős út engedélyt, aztán újra tervezetem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6631) Tyer


Tyer
őstag

Fiatalok!!!
Az a szitu, hogy a telokám elkezdett merülni , de mint állat...
valamiért rémlett, hogy valaki valahol irta, hogy neki a Waze okozta, hogy pörögakkoris, hanem fut...ce nem találom a hozzászolást.
Szoval letiltottam... Azota nem merül :D <-Ö volt... meg lehet ezt oldani valahogy???
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6632) focvis válasza Tyer (#6631) üzenetére


focvis
veterán

Greenify?

Non-root módot és manuális hibernálást használok: ha végeztem a Waze navigálással, rányomok a Greenify ikonra, elküldi aludni és no problemo.

[ Szerkesztve ]

(#6633) apaszka válasza focvis (#6632) üzenetére


apaszka
veterán

Nálam nincs ilyen gond. Most felraktam a gsambatteryt. Csak, hogy ránézzek.
Aláírásomban a teló típusa.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6634) focvis válasza apaszka (#6633) üzenetére


focvis
veterán

Nem samsungom van és mégis fut a háttérben, ill. csak futna ha engedném. Megjegyzem rengeteg app szeretne megbújni a háttérben (index, amazon, HERE, Dolphin Browser, stb.), ezeket mind hibernálom. Persze nem kizárt, hogy hüjeség fagyasztani őket. :)

(#6635) Tyer válasza apaszka (#6633) üzenetére


Tyer
őstag

Szerencsés vagy... Nekem sajnos ugy tűnik ez a gond...persze lehet, hogy más,de most ugy tűnik, hogy a Waze...

Fura volt, Greenify-jal le akartam hibernálni, éselötte kényszeritetten le kellett állitanom...lehet már ez megoldotta volna...Köszia tippet amugy...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6636) F-ECT$


F-ECT$
titán

Pár hete elkezdte feldonálni álláskor az "Eltűnt XY" üzneteket. Ezt le lehet valahogy tiltani?

Dive ever, work never.

(#6637) radi8tor válasza F-ECT$ (#6636) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még mindig nem.
Az a megoldás, hogy nem állsz meg soha! ;]

⭐ Stella

(#6638) apaszka válasza Tyer (#6635) üzenetére


apaszka
veterán

Én letöltöttem a Greenify-t
Régen használtam,és sok időt szántam a tesztelésre,de rájöttem,semmit sem hoz!
De most 2 év után megint letöltöttem!
Miattad kipróbáltam,! Más appoknál sem hozza mit elvárnák tőle!
Ő is eszik ezért ,szóval....

Nálam amúgy semmi gond a navimmal,sőt! Egyre jobb,csak a szervert szidom néha!

Ha lenne fizetős verzió belőle,meg is venném holottt igazából csak néha kell! Ahova járok,23 éve teszem meg az utat,így oda találnék!
Megjegyzem a hétvégén lehet kapok csekket,mert én jelentettem először a jardot,és bele csúsztam nem sokkal!

Szóval ez nekem inkább szórakozás ,mint valós segítség! Bár néha nagyon jól jön,mert tényleg kihúz a dugóból,és a lezárt utakból!

Szóval hajrá Waze!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6639) Tyer válasza apaszka (#6638) üzenetére


Tyer
őstag

Köszi a hosszu választ... én még mindig azt mondom, hogy... most van Greenify, és nem merül, mikor nem volt, mertült...
Persze meg lehet probálni ujra, hátha csak valami összeakadás volt... és egyszeri alkalom... De most épp Greeny fagyasztja Waze-t, és minden remekül megyen :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#6640) apaszka válasza Tyer (#6639) üzenetére


apaszka
veterán

A lényeg, hogy így jó nálad is!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6641) PGR


PGR
újonc

Sziasztok!

Nemrég használom a waze-t, de azt vettem észre, hogy az M3-on a Nagyfügednél lévő fix sebességmérő kapunál nem figyelmeztet hanggal, csak valami olyasmit ír a kijelzőn, hogy sebességmérés várható(?). Valaki találkozott már ezzel vagy hasonlóval?

(#6642) fant0mi válasza PGR (#6641) üzenetére


fant0mi
addikt

Akkor szol hanggal fix kameranal, ha a megengedettnel gyorsabban hajtasz.

[ Szerkesztve ]

(#6643) merqree válasza PGR (#6641) üzenetére


merqree
őstag

Meg van különböztetve az útdíj/térfigyelő kamera a valódi trafipaxtól.

(#6644) PGR


PGR
újonc

fant0mi: Igen tudom és gyorsabban is mentem. Mindnél szólt (M3) is ezért is volt furcsa, mert már láttam a kaput és előtte a táblát is és a waze meg sem mukkant sem odafele, sem visszafele ennél az egynél. Visszafelé már tudatosan figyeltük, hogy "most" szól-e, de semmi.

merqree: Ahogy az előbb írtam, ott volt előtte a sebességmérésre figyelmeztető tábla, tehát tuti VÉDA volt.

(#6645) merqree válasza PGR (#6644) üzenetére


merqree
őstag

Nagyfügedi pihenő után (Miskolc irányába) fent van mind a kettő trafipax.

(#6646) Siriusb


Siriusb
veterán

Az tűnt fel nekem, most már a sebességkorlátozó tábla előtt sikítozik, hogy gyorsan megyek, ez valami újítás?

(#6647) fant0mi válasza Siriusb (#6646) üzenetére


fant0mi
addikt

Lehet a terkepre korabbra van felteve a sebessegkorlatozas.

(#6648) kayman válasza PGR (#6644) üzenetére


kayman
senior tag

Nekem is van pár ilyen kapum, körülbelül 20-30 jelölést tettem rá, de azóta se tette be senki a térképbe.
Hol lehet a térképszerkesztőben trafipaxot berakni??

HyperTransport az úr!

(#6649) fant0mi válasza kayman (#6648) üzenetére


fant0mi
addikt

A VEDA fix traffik mind fel vannak veve.
Amiket jelentesz azok minden valoszinuseg szerint HU-GO kapuk, melyek ugy neznek ki mint a traffik (valojaban forditva, mert a VEDA volt kesobb), csak az uthasznalati jogosultsagot figyelik.

(#6650) kayman válasza fant0mi (#6649) üzenetére


kayman
senior tag

Azon kamerák, ami alatt ott van ez a felköríves cucc - azok redart is tartalmaznak.
A kamerák pozíciója is árulkodó, hidd el hogy látom a különbséget a matricafigyelők és a traffik között.

Van olyan kamera (kapu) az M2-n Dunakeszi és Göd között, ami teljes útszélességet fog és csak az egyik irányból jelez.
De ami egyáltalán nem, azokat jelölöm. Ezért van a funkció. De ki bírálja el látatlanul, azt gondolva hogy csak "szórakozásból" jelölök?

HyperTransport az úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.