Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11651) fant0mi válasza havri1 (#11650) üzenetére


fant0mi
addikt

Aha, torolgetik. Tervez arra egy utvonalat ami erinti, s kitorli.

[ Szerkesztve ]

(#11652) Nikaré válasza havri1 (#11650) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt már én is tapasztaltam, de nem gondoltam volna, hogy így törölgetnek.

Más.
Amikor pl. jelölök egy rossz lámpát, vagy balesetet vagy bármit, előfordul rendszeresen, hogy nem dobja fel a kapott pontot.
Ez azt jelenti, hogy ekkor nem is íródik hozzá a többihez?

(#11653) janosibaja válasza MM (#11636) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát ez mekkora baromság... a telefonhívás kitakarja menet közben, kanyarodáskor a navigációt! Reméltem, hogy csak nálam állítódott el így... :W

(#11654) Hauptmann válasza Nikaré (#11652) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én speciel örülnék, ha megszűnne ez a hülye pontozás. Akkor nem lenne több gyökér benzinkút pontvadász, meg kamujelentés. A normális user pont nélkül is teszi a dolgát, a sok köcsög meg lemorzsolódik. :D

(#11655) Nikaré válasza Hauptmann (#11654) üzenetére


Nikaré
őstag

Igen, hasonlóan gondolom.
Eleinte volt egy kis "na mennyi pontom van?" , de most azt sem tudom már mikor néztem meg, lehet azóta más a menü és meg sem találnám. :)
Nekem szinte automatikus az online jelzés, ami történik teszem fel a térképre, pont.

(#11656) Winner_hun válasza Hauptmann (#11654) üzenetére


Winner_hun
félisten

benzinkút pontvadász - ? Ők mit csinálnak?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11657) Hauptmann válasza Winner_hun (#11656) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nyomogatják az árfrissítést az összes kút mellet, ami mellett elmennek, és az esetek többségében nem javítják az árakat a valósra, viszont azért a 8 pontért az anyjukat is megbasznák.

Nem is értem, hogy miért nincs limit a frissítésekre. ega ember 1 nap maximum 5 kutat frissíthetne, és probléma megoldva.

(#11658) zeon.hu válasza Hauptmann (#11657) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mi az IHBF-ért van rá szükségük annyira???
Egyszer megkérdeztem itt, mire jó a pont.
Pont semmire...
Azóta rá se néztem.

#?*@&!

(#11659) nullpoint


nullpoint
senior tag

Milyen módon lehet kinyerni wazeból az előzményeket? Regisztrálni nem szeretnék, facebookra se...

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11660) fant0mi válasza nullpoint (#11659) üzenetére


fant0mi
addikt

Akkor marad a kockas papir.

(#11661) Winner_hun válasza zeon.hu (#11658) üzenetére


Winner_hun
félisten

Felugró figyelmeztetések megerősítésénél / elvetésénél számít hogy milyen szintű wazer vagy, ennyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11662) zeon.hu válasza Winner_hun (#11661) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vagyis pont a megbízhatóság veszik el a pontvadászok miatt...

#?*@&!

(#11663) Winner_hun válasza zeon.hu (#11662) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért? Ha valaki gyűjti a pontokat akkor valós információt valószínűleg már nem is fog nyújtani, csak rombolni jár az utakra?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11664) zeon.hu válasza Winner_hun (#11663) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A pontvadászokról és az e miatti hamis és/vagy értéktelen jelentésekről volt szó.

#?*@&!

(#11665) merqree válasza Winner_hun (#11663) üzenetére


merqree
őstag

Abszolút valós információ (főleg az ősz közeledtével), hogy 200-300 méterenként jelentik a ködöt, például.
Vagy a traffipaxot is boldog-boldogtalan jelöli, ahelyett, hogy megköszönné, például.
Nem tud padlógázzal a Hegyalja úton haladni, benyomja, hogy beállt az út, például.
Teljesen hasznos, hogy a minden, az autópálya felett átívelő valamilyen kütyüt tartalmazó berendezést jelentenek, hogy traffipax.
Az is nagyon hasznos, hogy az autópálya és útdíj ellenőrző autót traffipaxnak jelentik.

Ár frissítés: Csepelen a Corvin csomópontnál rendszeresen araszolok, és mindig feldobja, hogy frissítsem az árakat. Nem frissítem, de biztos vannak olyanok, akikről pont az előző hozzászólások szólnak. Mielőtt megkérdeznéd: azért nem frissítem, mert nem azt figyelem, hogy mi van kiírva az oszlopra.

(#11666) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

500 méterről:
Ha jelentek egy telepített trafit, az másnál korábban jelenik meg vagy marad akkor is az 500 méter?
(Tudom, nem ezt kéne jelenteni, de még mindig kevés a távolság :) )

#?*@&!

(#11667) nullpoint válasza fant0mi (#11660) üzenetére


nullpoint
senior tag

Szuper :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11668) kmarci25


kmarci25
veterán

Az M0 déli részén az M6 felől az M5 irányába, a Duna híd közelében nem pontos a sebességhatár. A waze 110-et ír, miközben 60 van mindenhol talán a ráckevei lehajtóig. Szóval a lényeg az, hogy a waze jelez 60-110-60-at, miközben azon a szakaszon végig 60 a határ.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11669) Winner_hun válasza merqree (#11665) üzenetére


Winner_hun
félisten

Köd - gyorsan tud változni a helyzete. Persze a kis ködöt, mikor még bőven van látótávolság (párszáz méter) nem kéne jelenteni.
Traffipax - inkább legyen több mint egy se, a waze úgyse darabonként rikácsol érte. Egyébként van, hogy nem is látszik a térképen a jelentés, majd miután elküldöd, több is hirtelen megjelenik, a múlt héten ezt tapasztaltam is.
Ha több dugós jel van az az útvonal átnézésénél tud segíteni, én van hogy aszerint döntök, merre is menjek. Tény, hogy diszlájkoló gomb jó lenne ehhez is.
Autópálány minden kütyü traffi - ha nem vagy gyorshajtó akkor nem mindegy? Egyébként nem tudom merre szoktál autózni vagy mennyit túlzás van az irományodban de én ezt nem igazán tapasztalom - zavaróan sok ilyen bejelentés biztosan nincs.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11670) merqree válasza Winner_hun (#11669) üzenetére


merqree
őstag

Nincs túlzás az irományomban, a tapasztalataimat írtam le. Tőlünk nyugatra sokkal intelligensebben kezelik, sokkal több a köszönöm,, és kevesebb jelentés van.

Teljesen átlagos a futásteljesítményem, évi 40-50e km.

(#11671) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Sziasztok!

Gödön a Pesti úton, a Csokonai utca és a Gárdonyi Géza utca között járda kialakítás miatt sávelhúzás és 30-as tábla van kint mindkét irányba.

Szerettem volna szerkeszteni a térképen, de nem lehet, mert nem vagyok 3-as szintű szerkesztő. Eddig azért nem szerkesztettem, mert nem láttam eltérést. Végre észrevettem egyet, de nem nyúlhatok hozzá. Akkor mégis mivel lehet előre lépni, ha nem csinálhatok semmit? Ez jól ki lett találva...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#11672) Hauptmann válasza Usgyi (#11671) üzenetére


Hauptmann
addikt

Régen, amikor én szerkeztgettem, nem volt ilyen szintes marhaság.

Úgy látszik, a Waze-t is elérte ugyanaz, ami anno a geocaching-et. A bennfentességet kisajátította magának egy szűkebb kör.

(#11673) Usgyi válasza Hauptmann (#11672) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Évek óta használom a waze-t. Régóta szerettem volna hibát javítani a térképen, hogy segítsek másoknak, de ezek után hagyom, mert ez a rang rendszer egy baromság. Semmi szerkesztésre nem ad jogot, amire meg igen, azzal már be előzött más. Gratulálok annak a néhány embernek, aki tud a térképen csinálni valamit, ezzel a 'nincs megfelelő rangod' ökörséggel, el veszik a kedvem tőle, halandó ember nem jut messzire. Gratulálok annak az idiótának aki kitalálta...

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#11674) marsu. válasza Usgyi (#11673) üzenetére


marsu.
senior tag

Azért abba gondolj bele, ha mindenki szerkeszthetne mindent, gyorsan kaotikus állapotok lennének a sok melóval szerkesztett térképen. Viszont jelenlegi formájában szerintem se a legjobb. Még a 2. szintet se könnyű elérni.

(#11675) fant0mi válasza Usgyi (#11673) üzenetére


fant0mi
addikt

Fuhh, ne tudd meg mit csinal egy-ket user... Szvsz szukseg van vedelemre. Igen, tudom, nehez osszeszedni a szintlepeshez megfelelo pontokat most mar, hogy a terkep 99.x%-os. Mondom mindezt ugy, hogy alacsony szintu szerkeszto rangom van, s kb esely nincs az en tempommal, hogy 10 even belul elerjem a 3-mas szintet. :)

(#11676) LámaZ


LámaZ
addikt

Azt honnan lehet tudni, hogy hányadrangú vagyok?
Mos beléptem, ha már felcsigáztatok, és csak annyit látok, hogy 49.804 pontom van.

Hoppá, megvan: 2. SZINT

Ez mire elég?

Legyen minden jó!

(#11677) Winner_hun válasza Usgyi (#11671) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyen ideiglenes sebességhatárt nem is viszünk fel a térképre.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11678) Hauptmann válasza Usgyi (#11673) üzenetére


Hauptmann
addikt

Engem mondjuk nem izgat már a szerkesztés. Az már sokkal inkább, hogy akik tehetnének valamit a benzinkút pontvadászok ellen, nem csinálnak semmit, pedig nem lenne től nagy energia megtalálni őket. Pont az egyik leghasznosabb funkcióját teszik tönkre a programnak.

(#11679) kmarci25 válasza Winner_hun (#11677) üzenetére


kmarci25
veterán

És amit korábban írtam? Tartok tőle, hogy az években mérhető ideiglenességű. ;)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11680) Winner_hun válasza kmarci25 (#11679) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kellene egy pontos tól-ig. A talán az nem mérvadó.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11681) kmarci25 válasza Winner_hun (#11680) üzenetére


kmarci25
veterán

Oké, legközelebb megnézem pontosan. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11682) havri1 válasza Usgyi (#11671) üzenetére


havri1
félisten

Ugyanez. Ha hibát látok, csinálnám, de nincs hozzá jogosultság.

[ Szerkesztve ]

havri

(#11683) tyielow


tyielow
aktív tag


Sziasztok. Most jöttem. Utca végén teljes zár, keresztül akart vinni rajta, mellette lévő utcában lehet kerülni

YouTube: toty1ka

(#11684) fant0mi válasza tyielow (#11683) üzenetére


fant0mi
addikt

Pedig meg latszik is a zaras az utszakaszon...

(#11685) tyielow válasza fant0mi (#11684) üzenetére


tyielow
aktív tag

Igen a Visegrádi felől régóta behajtani tilos. Most mind2 irányba zárt.

YouTube: toty1ka

(#11686) fant0mi válasza tyielow (#11685) üzenetére


fant0mi
addikt

Ahha!

(#11687) Winner_hun válasza tyielow (#11683) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valaki jelentette, de csak rövid ideig tartó lezárásként. Mindkét irányból hosszútávú lezárás van szerinted? A másik irányból hosszú távú lezárás van a szegmensen. A narancs bubira kattintva van útlezárás funkció, ott lezárhatod ilyen esetben az utat hogy másoknak azonnal segíts, majd ha hosszabb távú akkor küldj egy bejelentést (pl. általános térképhiba) vagy írd meg itt.
A kép készültekor csak a másik irányból volt lezárás - a szegmens végén lévő behajtani tilos tábla mutatja hogy melyik irányból nem lehet behajtani;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11688) tyielow válasza Winner_hun (#11687) üzenetére


tyielow
aktív tag

Aha. Köszi! Valszeg ez csak ideiglenes, az építkezés miatt. Valami lehetett, keresztberaktak pár kordont meg m2irányból behajtani tilos táblát. Legközelebb akkor azzal jelzem :)

YouTube: toty1ka

(#11689) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Trafi térképes ikonja nem lehetne nagyobb?
Sajnos nem mindig jelez időben (konkrétan M1-en csak akkor jelzi hangosan, ha már elmentünk alatta, napokban többször is és csak ott), a képen látszik ugyan, de csak alig.
(6"-on nézem pedig)

#?*@&!

(#11690) nullpoint válasza zeon.hu (#11689) üzenetére


nullpoint
senior tag

Én sem értem miért olyan apró az az ikon....

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11691) trialboj


trialboj
őstag

Debrecen Zalaegerszeg úton, az M0 haladva M7 irányába, a waze egyszer csak leterelt az autópályáról ezen a szakaszon, előttem láthatólag nem volt dugó, a forgalom is moderált volt, péntek koradélutánról beszélek.
A körforgalomhoz érve, azt mondta magyar nyelven, hogy a 3.nál menjek, viszont a vonal a 4. kijáratot mutatta, ami vissza visz a m0-ra, utóbbit követtem, visszakerültem és mentem tovább.

Az érdekelne hogy ez valami hiba, vagy csak ellenőrizni akarta hogy ébren vagyok-e? Nem járok sokat errefelé, egy ismeretlen szakaszon meg tudott volna szívatni.

Hazafele M7 ről M0 keresztül hozott M3 fele.
Az M7 végén viszont leterelt az M6 fele, a 7en keresztül, ami rettenet lassú volt, eleve bevitt egy településre, ott stopok voltak, illetve rendőri ellenőrzés, és az m6ról a m0 ra csatlakozva kb a "dugó" felét kerültük el. Ezzel az a gondom hogy csak torlódás volt, és nem állt a kocsisor, szerintem sokkal több időt elpocsékoltam 70-el a 7es úton, illetve a stop tábláknál, mint amennyit veszítettem volna ha az M0 gurulok 50-60as tempóban -4km-ert.

Az lenne a kérdésem, hogy nem lehet beállítani hogy először is szóljon, ha megváltoztatja az útvonalat, mert mikor elindulok átnézem, de utána már nem tudom ellenőrizni és végignézni hogy merre visz, annyira nem ismerem az utakat, hogy egy pillantás alatt összeálljon, hogy miért is jobb az új útvonal.

Másik kérdésem, meg hogy olyan nincs h megtiltom neki hogy módosítsa az útvonalat, v legalább engedélyt kérjen?

3. egyszerű kérdés, hol lehet beállítani hogy csak 400m-el előre szóljon a letérőknél? jelenleg 800 van és tudom h valahol volt rá beállítás.

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#11692) fant0mi válasza trialboj (#11691) üzenetére


fant0mi
addikt

Az M0 deli szektor mostanaban agyhalal. Lehet hogy nem 50-es azon a tempo, hanem inkabb 5-os. :(
Ujratervezeskor ad egy trillazo hangsort s kiirja egy buborekban hogy hogyan valtozott az erkezes varhato ideje. Letiltani nem tudod. De nem is surun tervez magatol ujra, ha igen, annak tenyleg van eszreveheto hozadeka.
A figyelmeztetesek tavolsaga sajnos nem beallithato.

[ Szerkesztve ]

(#11693) Szili17 válasza trialboj (#11691) üzenetére


Szili17
aktív tag

A kimaradt dologra reagálnék még:
Nem mutathatta a 4. kijáratot, hiszen (amennyiben a képen felső körforgalomról beszélünk) összesen 3 kijárata van. Az M0 felől érkezve az "első" az csak lehajtó az M51-ről, szóval ez miért is hiba? A Waze azokat a kijáratokat számolja, ahol effektíve ki tudsz és szabályos is kihajtani, nem azokat, ahol van aszfalt összeköttetés a körforgalom és bármilyen más útfelület között.

Ilyet egyébként nem szabadna csinálnia, hogy lehoz az autópályáról azért hogy visszavihessen. Olyat láttam már hogy elkóricált a telefon helyzete és átdobott másik útra. Nem azt mondom, hogy veled ez történt és elhiszem hogy megtörténhet, de így utólag ha nem tudjuk reprodukálni, nincs róla semmi kép, videó akkor mindenki azt fogja rá mondani hogy "nem tudjuk mi lehetett a gond, nálunk jó". És tényleg, ha csak nálad (csak egyszer?) jön elő, akkor nehéz kinyomozni mi okozza. :(

Azt, hogy merre volt a gyorsabb, meg mivel jártál volna jobban nem lehet tudni. Ha ketten együtt mentek 2 autóval és szándékosan az egyik erre, a másik arra megy, akkor tudod tesztelni. Egyébiránt úgy kell felfogni hogy ajánlott egy útvonalat egy érkezési idővel. Ha azt elfogadod és addigra odaérsz akkor rendben van, az hogy a másik felé 2 perccel gyorsabb. Routing. Adott időpillanatban és helyen ezt számolta ki az algoritmus, időközben persze újratervezget és ha van jobb akkor változtat. Látod ez is ilyen, neked nem tetszik hogy időközben változtat, másnak meg az a baja hogy "nem követtem és 2 perccel korábbi érkezést írt". Persze, csak nem tudhatod hogy azért nem javasolta, mert induláskor gyorsabb volt az eredeti vagy a másiknak nagyobb a bizonytalansága, vagy időközben az meggyorsult, de 2 percért még nem vált útvonalat. (Utóbbi logikus is, hiszen ha így lenne, akkor "nonstop" váltogatná hogy merre menj. Idegesítő is lenne meg hülyeség, van egy korlát benne ami felett vált, alatta nem. Nem vita tárgya igazából ez.)

Azt hogy mit milyen távolságról jelez pedig ahogy előttem írták: Nem tudod testre szabni.

Még a tegnapi lezárásos témához:
A képen is látszik, hogy csak a Visegrádi utca felől volt lezárva akkor az utca (a lezárt szakasznak azon a végén van csak behajtani tilos tábla), a másik felől ilyenkor azt jelenti hogy járható. Ezt jobb ha megszokja mindenki, mert már elég régóta így működik és elkerülhetők vele a félreértések (tudom, nem túl userfriendly) amikor jelentgetik emberek, hogy "nincs lezárva" és a Waze is keresztül viszi őket rajta helyesen. Vagy épp a valóságban le kellene zárni, de ahogy itt is volt nincs, akkor a kliensből gyorsan lehet orvosolni.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#11694) trialboj válasza Szili17 (#11693) üzenetére


trialboj
őstag

Értem, én már nem emlékszem hány kijárat volt, nagyon megzavart hogy lehozott az autópályáról, és azt próbáltam kideríteni mi a helyzet. Akkor szerencsére helyesen mondta és mutatta az utat ez megnyugtató. Megtörténhet, hogy a gps volt pontatlan és úgy jelezte hosszabb ideig hogy a képen pirossal jelölt részen vagyok, ezért a waze ujratervezett?! Úgy emlékszem mondta h tarts jobbra, még azelőtt hogy odaértem volna a letérőhöz.

Ha bekapcsolom hogy kerülje a nehéz kereszteződéseket, akkor pl nem történt volna meg a 2. eset mikor M7ről 7 útra majd M6 ra terelt le? Mivel nem értettem mit csinál ezért nagyon idegesített hogy jól megyek-e, és nem lesz belőle gond. Lehet spóroltam 3 percet, de közben nagyon ideges voltam, hogy ha most hülyeséget csinál, kóvályoghatok az ismeretlenben.

Illetve mikor visszaértem az M0 ra valamiért le akart vinni az M5 re (Nagyvárad fele mentem), ezt nem is értettem, kértem további lehetőségeket és visszaraktam a legelsőt (ami gondolom a leggyorsabb volt) ami a normális M3 - M35 útvonalon vitt.

Arra sincs lehetőség hogy bekapcsoljam az utca neveket esetleg út számozásának felolvasását? Ez inkább csak unalomból érdekel, ha olyan helyen megyek amit ismerek fura nyelveket állítok, be.

köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#11695) Szili17 válasza trialboj (#11694) üzenetére


Szili17
aktív tag

Ha már eleve volt térj le vagy ilyesmi akkor direkt csinálta, de ha ez nem rendszeresen szar, akkor:
a, a forgalom miatt volt
b, valami megkotlott benne tervezéskor, de ha nem rendszeres, akkor esélytelen kideríteni mi volt
A csippanást kell figyelni amikor újratervez. Ha nem letérés miatt van, akkor ahogy korábban említették kapsz egy ilyen popupot alulra, hogy x perccel gyorsabb meg lassabb.

Nem, az nem erre való. Meg lehet jelölni helyeket amiket kerül. Például többsávos útra balra kanyarodás. De itt nincs semmi számolás meg historikus adat, csak be kell szerkeszteni. Ott van ennek haszna, ahol mondjuk anyukám nem tud/mer kifordulni, mert nagy a forgalom, nagy a tempó, rosszul belátható. De te arra jársz gyakran, tudod hogy oldd meg, de Józsibácsi inkább jobb ha elkerüli, mert mögötte megőszülsz mire kijutsz.

Magyar utcanévfelolvasás nincsen (TTS) sajnos (még). Nézz szét a hangok között, aminél ott van, hogy utcanévfelolvasás, az bemondja az utcaneveket is. Én használom az angolt (UK English Kate), de barátkozz meg a kiejtésével, ha szeretnéd használni.

"Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

(#11696) puritan válasza janosibaja (#11653) üzenetére


puritan
csendes tag

Igen, ezt én is tapasztaltam mostanában többször.
Jön egy telefonhívás, waze el, és nézhetem a hívó nevét a képernyőn. A beszélgetés végén nem is jön vissza a térkép, hanem sötét a képernyő, és nyomkodni kell mire ismét előkerül. Ezt tetézi még, hogy ilyenkor elveszíti a GPS jelet a telefon, és kell 1-2 perc, mire ismét megtalája. Addig meg kimegyek a világból rossz irányba. Pedig amikor bekapcsolom a waze-t, sokkal rövidebb idő alatt, (kb. 10 másodperc) már tudja hol vagyok.

Erre tudtok valami megoldást??

(#11697) nullpoint válasza puritan (#11696) üzenetére


nullpoint
senior tag

Erre én is kiváncsian várom a javaslatokat. Nagyon zavaró.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#11698) kmarci25 válasza puritan (#11696) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezt én is tapasztalom. Ha lezár valami miatt a képernyő, hiába oldom fel, nem talál gps jelet. Újra kell indítani az app-ot (a memóriából is ki kell lőni), és csak utána talál újra jelet. Több verzió óta (kb mióta használom, ami több év) így működik sajnos.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#11699) junkpod válasza trialboj (#11691) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az az M7-7-M6 kerülő fél óra nyereség, amit láttál, hogy 60-al megy az M0 dugó, arra a végére érvényes, előtte az első fele kb 0-10kmh sebességű.

Box's don't touch!

(#11700) junkpod válasza puritan (#11696) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezt milyen Android verziónál tapasztalod?
Nekem 6-os van és nincs ilyen gondom, de sokan panaszkodnak mostanában.

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.