Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#994) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok!

Újat telót szeretnék, mert két napja adtam el a Nexus 4-emet, amit két és fél évig használtam. Több más dolgomat is eladtam, ezért került fel most a netre a N4 is.

Flex2, G4 és 5x között vacilálok.

MWC-t gondoltam megvárni, mert van csereteló, egy céges Samu Ace 3, amit már megkapáskor eltettem a fiókba anno annyira gyenge, és szar, és használtam a saját N4-emet. Azt a Samut használom most, de falhoz vágom esküszöm, annyira lassú (ha frissül a Palyben egy app, akkor egyszerűen nem reagál).

Szóval MWC-t terveztem megvárni, de nagyjából felesleges, mert 120-130 maxban gondolkoztam, abba meg gyaníthatóan nem fog beleférni a G5. :) G4 meg nem hiszem, h annyira lejjebb menne a bejelentés után.
Flex2 erősebb, de már több, mint egy éves. A G4 sok területen jobb választás, a Flex2-nél, fél évvel fiatalabb is, egyik legjobb fényképezője van, cserélhető hátlap, de azért csak gyengébb a proci, és ez is több, fél éves már. 5xben meg ami tetszik, h új, évekig támogatott lesz, van ujjlenyomat olvasó, USB-C, fényképezője összehasonlítva legalább olyan jó, sőt, néha jobb a G4-nél (G4 f1.8 és 5x f2.0 ellenére), viszont ugyanaz a "gyengébik" proci, külsőleg is talán picit a G4 jön be jobban, és a kijelző is sokkal szebb a G4-en, G4 bővíthető, cserélhető aksis, cserélhető hátlapos (ebay tele van frankó coverekkel). De az 5x meg Nexus, G4 meg megkap max egy 6ost, azt szerintem annyi.

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.