Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) focvis válasza focvis (#14000) üzenetére


focvis
veterán

Ma reggel az ébresztő sem csengett, csak rezgett. Szundit és újraindítást követően rendben működött.

[ Szerkesztve ]

(#14002) alexandrosz válasza focvis (#14001) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Nekem ma ébresztett :)
Face laggolás megszűnt, kihangosítási problémák majd kiderülnek.
SOT is "jó", 30%-os akksinál 3:47 volt ma reggel.
Szeretem ezt a telefont.

(#14003) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Na skacok, lassan búcsúzom. Most volt időm meghirdetni a telefont, szerettem nagyon, pláne a kamerát...az hiányozni is fog, de nem fogok 100+k-t kiadni most egy hasonló kamera tudású telefonra :(((
Nem csalódtam a készülékben, azt kaptam amit szerettem volna, nektek pedig további problémamentes használatot kívánok :R

Néha néha majd még felnézek ide, de már csak tisztán read only módban :)

Sziasztok!

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14004) d.mate08


d.mate08
tag

Hello, nektek nem zavaró 8.1-ben, hogy lezárt képernyő sárgás illetve ha megnézem az értesítéseket ott is? A pici navigációs gombok meg elég ocsmányak szerintem. 😄

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14005) fokukac válasza d.mate08 (#14004) üzenetére


fokukac
nagyúr

Van egy tippem, hogy a navigációs gombok a Pixel 2 (és az egyéb úgy amoledes telefonok) beégése miatt lettek olyanok, amilyenek...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14006) zkosaras válasza d.mate08 (#14004) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Nem sárga a háttered véletlenül? Mert nekem inkább kékes, mint a háttér, lehet hogy ahhoz alkalmazkodik...

(#14007) d.mate08 válasza zkosaras (#14006) üzenetére


d.mate08
tag

Valóban, a háttérhez igazodik. Engem mondjuk zavar, hiába apróság.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14008) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Oreo alatt az értesítési sávot lehúzva fehér a háttere, ezt meglehet valahogy változtatni?

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#14009) zkosaras válasza Skyhigh (#14008) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Igen: 8.1 alatt, pixel launcher-el ha sötét hátteret állítasz be az értesítő sáv is sötét témára vált.

(#14010) Skyhigh válasza zkosaras (#14009) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Sajnos nem segített, csak maradt a fehér, most novára váltottam, de ott is, a háttérképem sötétszürke

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#14011) bl4ze


bl4ze
veterán

Új szintet lépett a teló: 75 óra használat, 1 óra SOT, és 18%-on áll. FR előtt 2 nap, 20-30p SOT volt meg.
Bravó.

.:. bl4ze .:.

(#14012) pzooootya


pzooootya
csendes tag

Sziasztok!

Kiléptem a bétából és visszakerült a 8.0, ami ugye ilyenkor gyalu. Bejelentkezéskor véletlenül új készüléknek állítottam be a telót és mindent kézzel kellett visszapakolnom. Eddig nem is lenne baj. Az az érdekes,hogy a drive-on viszont látom, hogy ott a régi biztonsági mentésem , de azt írja, hogy nincs összekapcsolva a gmail fiókommal. Nem lehet azt onnan valahogy lementeni vagy ilyesmi és úgy visszaállítani?

(#14013) Szoszo94 válasza pzooootya (#14012) üzenetére


Szoszo94
őstag

Gyári visszaállítás, aztán újra meg fogja kérdezni, hogy új telefon-e. Akkor pedig kitallózod a biztonsági mentést.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14014) pzooootya válasza Szoszo94 (#14013) üzenetére


pzooootya
csendes tag

Azt mondja, hogy nincs biztonsági másolat. Pedig asztali gépen látom a driveban, hogy ott van.

(#14015) Szoszo94 válasza pzooootya (#14014) üzenetére


Szoszo94
őstag

Valami akkor nem kerek. :F Nem tudom, én nem jártam még így, ugyanis direkt tiszta lappal szoktam kezdeni FR után.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14016) Ochocinco46 válasza bl4ze (#14011) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Szép! De 75 óra alatt 1 óra SOT az nem "használat", hanem asztalon porosodás :D

[ Szerkesztve ]

(#14017) bl4ze válasza Ochocinco46 (#14016) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha valaki nem HC user, nem nyomkodja minden sz+%/ a telefont, de használja (telefonál sokat, stb.) az miért baj?
Több mint 3 nap volt a készenlét, folyamatos 4G,Bluetooth,Wifi,Viber,Whatsapp,Okos karóra stb. mellett nem rossz az a 64p SOT.

Van amikor több, most 3 nap alatt ennyit volt bekapcsolva a képernyő.
Nem gondolnám asztalon porosodásnak ha valaki nem nyomkodja minden percben a telefont :)

.:. bl4ze .:.

(#14018) Ochocinco46 válasza bl4ze (#14017) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Utóbbi időben inkább passzív topic olvasó vagyok csak, de én is úgy vagyok vele, ahogyan jópáran már leírták a fórum egyik fő, folyamatosan visszatérő szálának, miszerint gyenge az akku időd majd a vívódásod az FR-el.
Természetesen nem baj, ha valaki nem nyomogatja folyton a telót, sőt, de három nap alatt 64 perc sot-ot nem mondanék folyamatos whatsapp és viber használatnak. ( Amennyiben kizárólag hanghívást jelent a folyamatos alkalmazás használat, úgy valóban kiemelkedő teljesítmény)
A hsz-em csak azért írtam, mert az összes eddigi panaszkodás létjogosultságát veszti nálam ilyen használat mellett. (értsd: 2 és fél vagy 3 naponta kell felrakni tölteni másfél órára nekem hótmindegy lenne, de nem vagyunk ugyanolyanok ezt elfogadom)
Tudom, hogy ez már nagyon off, be is fejeztem és semmi rossz szándék nem volt a kommentemben:)

(#14019) bl4ze válasza Ochocinco46 (#14018) üzenetére


bl4ze
veterán

1+ óra SOT nem HC belátom, de nem is kevés. Visszafogott használatnak mondanám.
Panaszkodásom régen arra szólt, hogy 8.0 alatt durván merült FR előtt a telefon. 20p SOT után ne álljon a telefon 40%-on.
Elég sok a hanghívás, Viber-WhatsApp 60+ per SOT sem kiugróan kevés, azt gondolom.
De tényleg fejezzük be szerintem is, úgy érzem itt csak az az igazi felhasználó aki ha-kell-ha-nem alapon non-stop nyomkodja a telefont, a kezéhez van nőve 2-3 órá per nap SOT-tal ? :)

.:. bl4ze .:.

(#14020) Szoszo94 válasza bl4ze (#14019) üzenetére


Szoszo94
őstag

Inkább 4-5 ;]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14021) tarti8 válasza Szoszo94 (#14020) üzenetére


tarti8
tag

4-5 órát napi két töltéssel. :) Nekem legalábbis csak úgy jönne össze. :(

(#14022) Szoszo94 válasza tarti8 (#14021) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem 3,5-4h jön össze egyetemen, ha folyamatosan böngészek akkor ér 5h közelébe. Természetesen ironikus válasz volt, amit írtam ezelőtt :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#14023) tarti8


tarti8
tag

Aki az 1 éves garancia lejárta után de 2 év előtt bootloopot kapott (vidékiként), és sikeresen tudta javíttatni a készülékét, kérem ossza meg tapasztalatait privátban. Köszönöm.

(#14024) Kispósi


Kispósi
aktív tag

Sziasztok!

A telefon oldali USB aljzatom (vagy a ház a csattlakozó körül ki van kopva, szinte kiesik belőle az összes usb kábel. Amikor rádugok egy kábelt már akkor érződik mintha nem lehetne teljesen rádugni. Volt vkinek hasonló gondja? Gari már sajna nincs rajta :/

(#14025) adesz444 válasza Kispósi (#14024) üzenetére


adesz444
csendes tag

Nem lehet, hogy csak áll benne a piszok? Nekem most olyan tok van rajta, amin van dugasz a csatlakozókhoz, így nem lesz piszkos, de a korábbi telefonomnál pont ilyen tünetek jelentkeztek egy idő után. Kifújtam belőle a piszkot, utána már jó volt.

(#14026) bl4ze


bl4ze
veterán

Elérhető 8.0-hoz a 2017-11 havi frissítés, patch. (OTA 45MB)

.:. bl4ze .:.

(#14027) Sonex79 válasza Kispósi (#14024) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Be kell annak pattannia. Valami akadályozhatja. Ha nincs bepattanva, akkor szokott ilyen lenni. Tok nélkül próbáltad? Kitisztítani próbáltad? Másik kábel?

(#14028) Kispósi válasza Sonex79 (#14027) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Na hát mégis csak a piszok volt. Nem hittem el mennyit szöszt kipiszkáltam belőle (egy vékony gyorskötöző volt a célszerszám :) ) Pedig korábban is próbáltam már, de most kitartóbb voltam és kb 4 részletben sikerült kiszedni az összeset. Köszönöm a javaslatokat! ;)

(#14029) d.mate08


d.mate08
tag

Nektek volt már olyan, hogy úgy tűnt, bootloopos lett a telefon, de 25p után bekapcsolt és ment? Nekem ma ez volt, aztán fél óra oké, msgint kikapcsolt. Most csináltam egy teljes visszaállítást, kopogjam le, eddig rendben van.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14030) Sonex79 válasza d.mate08 (#14029) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Van szoftveres bootloop is. Ezért írják hogy minden egyebet ki kell zárni. Erre egy flashelés tökéletes. Ha hardveres bootloop lenne, akkor ha el is indulna újratelepítés után, a használat során hamar megint bootloop lenne (pár perc, vagy annyi se). Nálam volt hogy még le is frissült az áruház, de ahogy feloldottam a képernyőt egyből bootloop.

(#14031) d.mate08 válasza Sonex79 (#14030) üzenetére


d.mate08
tag

Tehát mondhatni ez a jobbik eset, köszi a választ! Másik dolog, hogyan kell flashelni?😀

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14032) Skyhigh válasza Kispósi (#14024) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Piszok van benne, én a hétvégén elégeltem meg, hogy kiesik az autós töltő kábel és egy fogpiszkálót vékonyítottam el késsel annyira hogy simán elférjen és a csatlakozóhoz ne érjen hozzá.
Döbbenetes mennyiségű kosz jött ki belőle. Úgy csináltam hogy a másik telóval megvilágítottam és láttam benne hogy vagy 2-3 mm vastagon van benne a szösz.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#14033) fokukac válasza d.mate08 (#14031) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi!
a lenyitható összefoglalóban (fent) megtalálod.
Mobilos nézetben nem látszik, csak asztaliban.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14034) d.mate08 válasza fokukac (#14033) üzenetére


d.mate08
tag

Köszi a választ! Mondjuk nem kapcsol már be, úgy néz ki teljesen feladta a szolgálatot. :/ Nagyon sajnálom, mert ennél jobb ár/értékű telefonom kb. sosem lesz, kamerája mesés volt, egyszerűen imádtam.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14035) focvis válasza d.mate08 (#14034) üzenetére


focvis
veterán

Szarul hangzik :/
Új alaplappal jobb lesz, mint új korában.

(#14036) bl4ze válasza d.mate08 (#14034) üzenetére


bl4ze
veterán

Ha van róla számla IMEI-vel, irány az LG és kap új alaplapot.

.:. bl4ze .:.

(#14037) csakany2001 válasza bl4ze (#14036) üzenetére


csakany2001
senior tag

Kérdés hogyha nincs IMEI számla akkor mi történik?
Megfordult ez is a fejembe, ha valaki itthon vette valami sufniból és nem kapott annak akkor kuka, vagy van valami remény hogy Pesten megcsinálják?

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#14038) d.mate08 válasza bl4ze (#14036) üzenetére


d.mate08
tag

Szlovákiában rendeltem, nincs imeis számla, csak annyi, hogy kihozták, át lett véve és meg lett fizetve. Egy emailt mindenképpen fogok írni az LG-nek.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14039) focvis válasza d.mate08 (#14038) üzenetére


focvis
veterán

Még ne írj! Először kérj egy imei-s számlát.

(#14040) Sonex79 válasza d.mate08 (#14034) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Azt nem írtam, de nagyon ritka a szoftveres bootloop az 5X-nél, az esetek nagy része hardveres.. :( Sajnos ez nálad is beigazolódott.

[ Szerkesztve ]

(#14041) d.mate08 válasza Sonex79 (#14040) üzenetére


d.mate08
tag

Bootolásnál lefagy, de a fastboot menü (power gomb és a volume down) előjön.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14042) fokukac válasza d.mate08 (#14041) üzenetére


fokukac
nagyúr

igen, ezek bejönnek. És amikor elkezd bootolni, a Google logón nem jut tovább.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14043) Teagol


Teagol
aktív tag

Valaki próbálta már ezt az autós töltőt?
Bt miatt érdekelne. Merjek ilyesmit használni?
A mostanin sincs gyors töltésem.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#14044) d.mate08 válasza fokukac (#14042) üzenetére


d.mate08
tag

Komolyan ez egy vicc, most megint bekapcsolt😂😂 elkezdtem letölteni a 8.0-át 8.1 helyett, de amint melegedni kezdett, kikapcsolt.

[ Szerkesztve ]

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#14045) tarti8 válasza fokukac (#14042) üzenetére


tarti8
tag

Nálam is ugyanezt produkálta hétfőn este. Tegnap adtam le a békéscsabai átvevő ponton.

(#14046) bl4ze válasza Teagol (#14043) üzenetére


bl4ze
veterán

Ezt [link] vedd, ez bevált, többen nagy megelégedéssel használjuk.
Gyorstöltő, minőségi - nagyon jó cucc ! :R

.:. bl4ze .:.

(#14047) amargo válasza Teagol (#14043) üzenetére


amargo
addikt

Nézd meg, hogy kompatibilis lista alapján jó-e az autódhoz, nekem ezért van feleslegesen egy korábbi változata meg :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14048) csibi33


csibi33
újonc

Tegnap este elért másfél év után a bootloop😕, úgyhogy ma irány a központi márkaszervíz Budapesten. Hozzá kell tenni, hogy Szlovákiában vásároltam a telot. Azt mondta a srác nem számít, csak legyen garancia. Bevittem a szlovák nyelvű garancát, átvette a telot, és most várom hogy kész legyen. Remélem minden ok lesz.

(#14049) Sonex79 válasza d.mate08 (#14041) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Pontosan ezek a tünetek. Irány a szerviz! Amúgy 4 magos boot imagedzsel jól használható amíg nem jutsz el. Oem feloldás kell, usb hibakeresés be, aztán hajrá.

Majd szerviz előtt flash a gyári cuccal újra és megy a bootloop..

(#14050) Teagol válasza bl4ze (#14046) üzenetére


Teagol
aktív tag

Igen, ez volt az ajánlott töltő hozzá, de kipróbáltam volna egy BT verziót is.

Autómárkától is függhet?

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.