Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Olvasd el a topik összefoglalót!

Google Nexus 5X

A Google 2015 szeptemberében kiadta a 2013 végén megjelent Nexus 5 utódját. Az utód már 5,2"-es fullHD IPS megjelenítőt kapott. Az LG G4-ből már ismert Qualcomm Snapdragon 808-as processzor mellett, 2GB ram és 16 vagy 32GB belső tárhely teljesít szolgálatot. A kraftott egy 2700 mAh-s akkumulátor biztosítja. A készülék, fekete, fehér és jégkék színben kapható.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) fokukac válasza amargo (#13000) üzenetére


fokukac
nagyúr

Konkrétan azzal hajtottak el, hogy külföldi webshopból vásároltam (Expansys), ezért ők ezzel az egy év letelte után nem foglalkoznak.

Az Expansys pedig nem is válaszol a leveleimre, és amúgy is éppen kiszállt ebből a bizniszből. És az a legszebb, hogy azért lett expansys-os a vásárlás, merthogy az egy megbízható webshop, és gyári garancia, ésatöbbi, ésatöbbi.

Mindegy, ezt beszoptam.
Persze, bátor voltam, mert igazából véve 1993 óta nem ment tönkre elektronikai eszközöm magától, csk az én hibámból... Alapvetően mindenre vigyázni szoktam, és jó állapotban adom el vagy adom tovább az eszközöket valamelyik rokonomnak, aki még évekig használja.

Ilyet, hogy egy százezres kütyü 13 hónapig bírja, ilyet még nem láttam.
Bezzeg a 4,5 éves Nexus 4-es még mindig működik apámnál...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13002) Skyhigh válasza bl4ze (#12997) üzenetére


Skyhigh
senior tag

csak tanultak a hibáikból, amúgy ennyiért jó kamerával jó készülék nem sok van, túl szűk a keresztmetszet

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#13003) Kisba


Kisba
csendes tag

Sziasztok! Én ma jártam meg az LG szervízt. Sajnos nem boldogan távoztam. Én is az Expansystól vettem hasonló okok miatt, mint amit fokukac is írt, megbízható bolt stb. Nekem is lejárt az 1 év gyári gari pont ma két hónapja, de gondoltam egy próbát megér. És meg is ért volna, ha nem külföldi webshopos lenne a teló. A második évben érvényesíteni lehet egy ingyenes javítást amennyiben magyarországi vásárlású a teló és van számla. Egyébként tényleg vicc, ha bármelyik itthoni sufnigsmtől vettem volna most nem lenne baj. Most indulhat a harc az Expansyssal, bár ahogy olvasom nem lesz valami egyszerű a dolog, ha még az e-mailekre sem válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#13004) bl4ze válasza Kisba (#13003) üzenetére


bl4ze
veterán

Akkor irány fagyallo, 23K a csere.

.:. bl4ze .:.

(#13005) fokukac válasza fokukac (#13001) üzenetére


fokukac
nagyúr

Na, megint írtam az Expansys-nak, és ezt ezt írták vissza:

"if your phone is rebooting randomly, something is probably wrong with your power button. After a lot of use, it wears down and sometimes gets stuck.
This can be temporarily fixed by flicking your fingernail against the back where the power button is. Try different strategies.
Did you try to clean this button ?"
:C

Nem tudom, mit mondjak erre. Igazából most nagyon dolgoznom kéne, de asszem majd visszaírok majd valami cifrát, hogy ne ilyen szinten kommunikáljunk már...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13006) Szoszo94 válasza fokukac (#13005) üzenetére


Szoszo94
őstag

Aaaaz igen, képben vannak rendesen :D

Küldj nekik pár cikket a G4/5X bootloop-okról, YT videóval megmutatva, mi is az, aztán kérd meg őket szépen, hogy ne nézzenek madárnak :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#13007) katalin888 válasza fokukac (#13001) üzenetére


katalin888
aktív tag

Az a bosszantó, hogy ez nem egy alap, hanem egy felső-középkategóriás telefon ráadásul a Google referenciatelefonja! Szerintem harcolni kell, mert ez nem a felhasználok hibájából bekövetkezett meghibásodás hanem egy konstrukciós probléma amely használhatatlanná teszi a telefont!
Véleményem szerint vissza kellene hívni a telefonokat mint az autóknál. :) Én úgy látom, hogy a telefonok max. 20% fogja "megélni" a 2. évet. Ez legalább akkora, sőt szerintem nagyobb probléma mint a Samsung Galaxy Note 7 ügy csak ez úgymond nem veszélyes, viszont átverve érzi az ember magát! :(
Reménykedjünk, hogy tovább gyűrűzik még idővel a botrány és nemzetközire terjesztik a cserét vagy valamivel kárpótolnak.

(#13008) limre2 válasza katalin888 (#13007) üzenetére


limre2
csendes tag

Sajnos én is beneveztem a bootloop csapatba 13 hónap használat után. Anno még izgultam, hogy ne legyen semmi baja 1 éven belül, hiszen a partnero-tól vettem, és csak adásvételit kaptam. Hát valóban nem volt szükség a gyári garanciára :(
Én kb. 2 hónapja használtam tokban a telefont (eddig soha semmilyen telefonom nem volt tokban), pénteken a 40 fokban egész nap sok hívásom, navigáció, mindenféle volt a telefonon, és délutánra meg is adta magát.
Nem tudtok valami olcsó megoldást a javításra? Korábban volt olyan, hogy kinába el kell küldeni, és 3GB RAM-mal küldik vissza, javítva.

(#13009) gyurkikrisz válasza Kisba (#13003) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért, egyébként javították volna, ha magyar vásárlás lett volna? Egy éven túl is?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#13010) bl4ze válasza limre2 (#13008) üzenetére


bl4ze
veterán

Kicsit vissza olvasol, és látod, hogy fagyallo kolléga 23 ezer forintért cserél alaplapot, a Nyugatihoz közel van a boltja, szervíz tudtommal.

.:. bl4ze .:.

(#13011) slice14 válasza bl4ze (#13010) üzenetére


slice14
veterán

Srácok azért ennyire ne hirdessük. Hivatkozzatok a korrábbi hsz-ekre.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13012) Skyhigh válasza Kisba (#13003) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Srácok Srácok ne már,
Nem csak sufnicégek árulták itthon a telót, Vip-Tel, Nextel csak hogy példát említsek.
Igen akár 5000Ft-al drágábbak voltak mint az Expansys, de többször elhangzott az hogy hiába olcsóbba de nem magyar, később ebből gond lehet. Plusz ezeknek van tényleges boltja ahova az ügyfél bemehet és rájuk boríthatja az asztalt és nem túl valószínű hogy eltűnnek egyik napról a másikra.
Ráadásul amikor 1 éve beindult a Nexus 5x őrület (tudom én is köztük voltam) akkor ezek a cégek napi szinten korrigálták az áraikat hogy ne legyen nagy kilengés a külföldi konkurencia árával szemben. nálam is az volt hogy amikor megrendeltem akkor láttam hogy máshol esett az ára 2K-val kicsit fogtam a fejem de a visszaigazoló emailben kaptam 2K kedvezményt miután jeleztem nekik, hogy lehet megvárnám míg ők is csökkentik és addig visszamondanám a rendelést.

Költői kérdés hogy most akkor megérte pár ezer forintot spórolni és veszteni egy év garanciát?

(#13007) katalin888:
Már nemzetközi szintű és az LG jelezte is hogy javítja a helyi LG szervizekben 1 év után is a hibát, országunkban azzal a feltétellel, hogy ha a készülék EU piacra készült és MO-n lett vásárolva.
Pár honnappal vagy héttel ezelőtt volt több hozzászólás is ahol gond nélkül volt alaplap csere gariban mert itthon vásárolt EU piacos volt a telefon

(#13009) gyurkikrisz:
Igen

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#13013) Drakmusz válasza tálusz (#12994) üzenetére


Drakmusz
őstag

Szia!!Nekem is volt egy hasonló jelenség,igaz én elejtettem a telefont.Szóval ez inkább hardveres hiba lehet nálad.
[link]
[link]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#13014) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg a 32gb-os Nexus 5x-re melyik a leginkább ajánlott rom. Nem a csúcs teljesítmény lenne a lényeg, hanem sima működés és a lehető legjobb akkuidő.

Összefoglalót olvastam, de nem tudom, hogy az aktuális-e még.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#13015) Skyhigh válasza HeavyToys (#13014) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ha a biztonság is számít akkor a gyári N, főleg ha átállítod blokk alapú titkosításról fájl alapúra (átállítást követően minden adatot töröl)
Elvileg a héten jöhet az O meglátjuk az mit tud.

Frissítés: Megérkezett az augusztusi biztonsági frissítés, lehet akkor nekünk később jön az O. Azt hittem mi ezt már nem kapjuk meg hanem a következő frissítés már az O lesz

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#13016) natë válasza HeavyToys (#13014) üzenetére


natë
nagyúr

Lineage. Minden romot kipróbáltam, de mindig visszatérek. Atomstabil.

(#13017) HeavyToys válasza natë (#13016) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

Lineage esetén a kamera van olyan mint a gyári oprendszeren? Régebben cyanogenmod alatt gyengébb volt lényegesen más teloknal.

(#13018) natë válasza HeavyToys (#13017) üzenetére


natë
nagyúr

Felrakod a gyári kamerát és kész. Tök mindegy milyen a LOS kamera.

[ Szerkesztve ]

(#13019) muxum2 válasza gyurkikrisz (#13009) üzenetére


muxum2
csendes tag

Nem, pont azt akartam hangsúlyozni, hogy épp lejárt volna a garancia akkor is, ha üzletben veszem.

(#13020) Sonex79 válasza Skyhigh (#13012) üzenetére


Sonex79
aktív tag

Azért vicc, mert amikor én vettem a telót az volt a mondás hogy az expansys mennyire jó, elfogadják a garanciális javításnál és a magyarok nem jók.. ezért vettem onnan, egyébként meg magyar lett volna. Az árfolyam, meg a szállítási költség amúgy elviszi a külföldiek árelőnyét.

(#13021) HeavyToys válasza natë (#13016) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Telepítésnél TWRP már fent van. Leszedem a Lineage OS-t a legújabb nightly-t (csak az van?), valamint a tetszőleges GAPPS-et és felmásolom a gyökérbe majd onnan telepítem?

Mit kell törölni vagy wipe-olni előtte?

(#13022) vacs válasza HeavyToys (#13021) üzenetére


vacs
veterán

Wipe > Advanced wipe > az Internal storage-on kívül mindent törölsz!
Install > először a rom, utána a gapps > én ekkor mindig nyomok egy wipe cache/dalvik-ot > restart.

Az Internal storage-on vannak most a képeid/zenéid stb és ide van már felmásolva rom + gapps, ezért írtam, hogy ezt ne töröld!
Viszont az se baj, ha törlöd az Internal storage-t is (mert amúgy is teleszemetelik a telepített programok és a rendszer), mert amikor bent vagy a TWRP-ben, akkor a pc látja a telefont, tehát simán fel tudod rá másolni (újra) a romot és a google csomagot!

Youtube tele van hasznos videókkal, csak okosan kell keresni, pl: How to install Lineage OS on Nexus 5x

:K

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#13023) HeavyToys válasza vacs (#13022) üzenetére


HeavyToys
senior tag

Elviekben feltelepítettem a cuccot, de nem működik. Wipe-oltam mindent. Szépen installra mentem és felraktam a romot és a Gappsot. Reboot.

A Google feliratnál megáll (5-6 perc is). Mit lehet tenni? A hivatalos LineageOS lett letöltve. Gapps-ból pedig a 7.1-hez tartozó mini 64-bites

[ Szerkesztve ]

(#13024) amargo válasza fokukac (#13001) üzenetére


amargo
addikt

Értem, azért fura, hogy a külföldi vásárlás a garancia megvonását jelenti, főként egy olyan dologgal kapcsolatban amiről köztudott, hogy az LG cseszte el. Fogyasztóvédelmnél próbálkoztál vagy annyit nem ér az egész?

Most láttam az emailes választ, hát valahogy kulturáltan közölni kellene, hogy nem tollas a hátad.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#13025) gyurkikrisz válasza amargo (#13024) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Éppen ez az: mivel külföldi vásárlás, ezért mehet az angol (asszem Expanys oda valósi) fogyasztóvédelemhez, tulajdonképpen a sóhivatalba. Senkitől nem vontak meg semmit, csak a második éves szavatosság csak a magyarországon eladott termékekre él, mivel a magyar jogban van benne

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#13026) amargo válasza gyurkikrisz (#13025) üzenetére


amargo
addikt

Szerintem pedig, ha egy bizonyítottan hibás konstrukciót adnak el, azt igen is garancia lejárta után is cseréljék. Tök mind1 honnan is vette a jóember.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#13027) dombila válasza HeavyToys (#13023) üzenetére


dombila
senior tag

A ROM és a Gapps installálása között próbáld meg újraindítani a recovery-t.

Ja, és a Lineage szerintem nem 64 bites, szóval ne az ARM64, hanem a sima ARM verziójú Gapps kell (az OpenGapps link ezen az oldalon az ARM-et akarja letölteni.)

[ Szerkesztve ]

(#13028) katalin888 válasza amargo (#13026) üzenetére


katalin888
aktív tag

+1
Szerintem is, nem is kérdés. Sőt vissza kellene hívni!

(#13029) Skyhigh válasza gyurkikrisz (#13025) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Ez így van, amúgy ha jól olvastam akkor a szavatosságot érvényesíthetitek akik az expansystől vettétek, de az angol LG szerviz hálózaton keresztül... ennek a menetét az angol LG szervizzel kell leleveleznetek.

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#13030) vmack


vmack
tag

fokukac, küldtem privit nézz rá :)

(#13031) Vesti95 válasza vmack (#13030) üzenetére


Vesti95
tag

(Nem figyeltem a topikot, sem más oldalakat)
Ki lett már terjesztve a gari 2 évre?
Vagy ha nem, akkor már bevett szokássá vált hogy mégis javítják szavatossági idő miatt?

(#13032) vorosp


vorosp
csendes tag

Sziasztok,

érdekelne a vélemények, hogy mennyire érdemes akkut cseréltetni, ha a GSAM szerint az átlagos akku idő 23ó 25p és az átlagos SoT 1ó 58p. Menniyt dobhatna ezen az új (gyári) akksi? A telefon most 1,5 éves és teljesen gyári. Próbáltam alternatív ROM-kat és kernelt is, de szignifikáns javulást nem tapasztaltam az üzemidőben (ha meg mégis volt javulás, akkor az meg a teljesítmény rovására ment)
A számoktól eltekintve érzetre kb 12 órát bír a telefon az én normál használatom mellett, amibe kb. 1ó 30p SoT van...

Köszi!

(#13033) toma01 válasza Vesti95 (#13031) üzenetére


toma01
csendes tag

Ma vittem be LG szervizbe. 1 év gari már lejárt, de szavatosság (+1 év) keretein belül ingyen kijavítják. Magyarországi boltból vásároltam.

(#13034) Protezis válasza toma01 (#13033) üzenetére


Protezis
őstag

Kicsit utána olvastam most ennek. Ez azt jelenti, hogy az LG elismeri, hogy ez gyártási hiba? Ez egy kicsit megnyugtató.

(#13035) bl4ze válasza vorosp (#13032) üzenetére


bl4ze
veterán

Nekem 1 éves a telefon, 2 napot bír egy töltéssel, SOT olyan 1:30, 1:40 körül van a 2 nap alatt.
Folyamatos 4G, BLUETOOTH bekapcsolva, WIFI, stb....

.:. bl4ze .:.

(#13036) d.mate08


d.mate08
tag

Hogyan lehet ezeket az értesítéseket eltűntetni az állapotsorból véglegesen? Nagyon zavaró 😤

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#13037) d.mate08 válasza d.mate08 (#13036) üzenetére


d.mate08
tag

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#13038) ilgatto


ilgatto
tag

Sziasztok!

Az én Nexusom (2016. május végén vettem) ma éjjel kb. fél órán át bootloop-olt, majd érdekes módon sikeresen bebootolt és most működik. Nem reménykedek nagyon, amit lehet lementek, stb.

Egyébként már épp írtam ide a hozzászólást, hogy az enyém is beadta a kulcsot, de végül nem kellett elküldenem.
Járt más is hasonló cipőben? Várható, hogy hamarosan végleg megadja magát?

Szerkesztve:
6 perccel a hozzászólás elküldése után ismét bootloop... :(

[ Szerkesztve ]

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#13039) gulac12 válasza ilgatto (#13038) üzenetére


gulac12
tag

Hasonló jelenségek voltak nekem is a Nexusommal, alaplap csere lett a vége, tegnap lett kész, még az 1 év garanciaidőn belül voltam, az LG Központi Márkaszerviz 1 nap alatt elvégezte :C (Budapest, Váci út 33, 1134, Telefonszám: (1) 796 0492, Nyitva tartás: Hétfőtől - péntekig 8:00-18:00 óráig).

Ez a kánikula nem tesz jót ezeknek a készülékeknek, akár töltés közben is túlmeleghetnek, főként, ha használva is vannak töltés közben és még valamilyen tokba is be vannak helyezve.

[ Szerkesztve ]

(#13040) vacs válasza d.mate08 (#13037) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Az értesítést egy picit elhúzod balra vagy jobbra és ott a fogaskerék ikonnál minden értesítés letiltása!

(^)(>.<)(^)

(#13041) ilgatto válasza gulac12 (#13039) üzenetére


ilgatto
tag

Köszi a gyors választ. :)
Bár az én garanciám már lejárt, megpróbálom ugyanezt a bécsi LG szervizben. :)

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#13042) Skyhigh válasza ilgatto (#13041) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Abban az országban próbáld meg ahol vetted a készüléket, ha már nincs rajta garancia. Itthon is elhajtanak ha nem magyar helyen vetted. Ezzel már csak egy gond van, hogy ha a rendszerben is rögzítik kint Bécsben hogy lejárt a garancia és elutasították a kérésedet illetve hogy megvizsgálták a készüléket, hiába jössz haza és viszed be itt a magyar országon történt vásárlást igazoló dokumentumokkal, nem fogják elvállalni, mert egy másik szerviz már hozzányúlt akik nem ők.
Igaz ez nem mai történet kb 3 éve volt az LG szervizben az orrom előtt küldték el az emberkét, hogy nincs szavatosság, mert egy MO-n nem akkreditált (igaz LG) szerviz szétszedte a készüléket Angliában bocsi Németországban.

[ Szerkesztve ]

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#13043) toma01 válasza ilgatto (#13041) üzenetére


toma01
csendes tag

Nekem garancián túl is javították ingyen a budapesti LG szervízben. 1 nap alatt kész lett, tegnap vettem át.
Fontos, hogy magyarországi boltból volt vásárolva a telefon!

(#13044) bl4ze válasza toma01 (#13043) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez jó hír.

MÁS: hamarosan lejár az 1 évem, mivel mentsem le az adataimat, mit használtok ? ami fontos lenne :
*kontaktok
*sms-ek
*telepített appok adatai (gondolom ez megvan valahol google-nak)
*nova launcher beállítások
*fotók

Van valami jó tool amivel lehet backupot csinálni a telóról és nem fél nap amire lehúzza PC-re ? :)

Köszi :D :R

.:. bl4ze .:.

(#13045) fokukac válasza bl4ze (#13044) üzenetére


fokukac
nagyúr

*kontaktok - Google címtár, automatikusan szinkronizál
*sms-ek - SMS Backup & Restore, menti az sms-eket, és a híváslistákat is
*fotók - Google fotók - menti a felhőbe

Sokan a Titanium backup-ra esküdtek a régi szép időkben, én bevallom, sose tudtam használni / nem akartam annyira beleásni magam, és nem jöttem rá magamtól 2 perc alatt, aztán inkább hagytam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13046) bl4ze válasza fokukac (#13045) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszi. *sms-ek - SMS Backup & Restore - ez fent van nekem , korábban is használtam.

Fotóknál nekem ki van kapcsolva a felhőzés, mobilnettel az azért sokszor elég durván sok forgalom lenne :)
Majd a drive-ba fel fogom pakolni wifi-vel szerintem. Kezdek én is parázni ettől a bootloop-tól.
Nem vagyok hardcore phone user, de akkor is már para van :D

Titanium backup-ról én is hallottam, de sosem használtam. Örülnék, ha nem kéne telefont cserélnem, vagy javíttatni :) (cserénél nem is tudom mi jönne szóba csak valami Moto telefon a tiszta droid miatt, de ott a kamera meg visszalépés lenne)

.:. bl4ze .:.

(#13047) Bukk900 válasza bl4ze (#13046) üzenetére


Bukk900
őstag

Fotóknál be lehet állítani, hogy csak wifin mentse felhőbe.

(#13048) fokukac válasza bl4ze (#13046) üzenetére


fokukac
nagyúr

A Google fotókban be lehet állítani, hogy csak wifi alatt szinkronizáljon. És a Google fotók korlátlan tárhelyet biztosít. A Drive-on limit van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#13049) Freeman007 válasza bl4ze (#13046) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Nekem a Mega-ba szinkronizálja a fényképeket, de csak akkor ha wifin és töltőn van a telo.

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#13050) ilgatto válasza Skyhigh (#13042) üzenetére


ilgatto
tag

Itt vettem Bécsben, épp most értem vissza ugyanabból az üzletből. Gond nélkül elfogadták a telefont, azt mondták 2-3 hét múlva küldik vissza Németországból.
Azt is mondták, hogy az elmúlt rövid időszakban én vagyok a harmadik ugyanezzel a problémával... :))

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.