Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5668) Pécsi gyerek válasza --HARDCORE-- (#5662) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Hogy lejárt az ideje avval azért nemértek egyet. :N Én nekem több mint egy éve a xeon és 775 alaplap hozta el a kánaánt :)
Igen szószerint.Mindenre alkalmas az e5440- el.Minden engem érdeklő mai játékot visz (Gta 5,Tomb riderek,Dirt rallyk,stb)normálissan,és "csak" egy "szutyok" R7 250X van mellette.Persze kompromisszum van,felbontás,részletesség,stb.De magyar embernek,meg átlag felhasználónak egy ilyen gép is simán elég teljesítménnyel bír.3 ismerősömnek is raktam össze/fejlesztettem manapság 775-ös gépet.A xeon-t nem igényelték ismerősök,de c2d e8400- el is maximálissan megvoltak elégedve.Régebbi,pár éves játékra,internet,mozizás,még így is hibátlanok.Egyik ismerősömnek szinte új giga g31-es lapot vettem postával 5 ezerért,azóta is örűl mint..... :DDD hogy nézheti a youtube-ot fhd-ban.A régi p4 es virtuális 2 magossal ez már nem ment :DDD neki.Az ismerőseim 90%- a azt sem tudja mi az az alaplap proci,meg hogy mé nem megy a youtube fhd-ban a régi vason.Egy szónak is száz a vége.A mai napig az emberek döntő többségének simán jó még a 775/771.Én is csak azért csapok az 1151- es lecsóba mert rámszakadt az otp,és mindent boltból újjonnan megtudok most venni,sok sok garanciával.A xeon ha bírja még vagy 5-10 évig velem marad azért :K

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.