Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) VinoRosso válasza Speed® (#5643) üzenetére


VinoRosso
veterán

talán kizárható, hogy érdemben emelkedett a lap étvágya

már hogy lenne kizárható ? Nem kell hozzá labor mérés. Indíts el egy stessz tesztet alapon, fog meg az NB bordát meg tegyél bordát a FET-ekre aztán fogd meg azt teszt közben. Aztán tolj 1Ghz-et a procin és fogd meg úgy, de óvatosan nehogy megsüsse a kezed.

Ne komponensekben gondolkozz hanem rendszerben. Az egész olyan mint egy cső rendszer amin vannak elágazások ahol kifolyik a bejövő áram egy része. Jön a +70W a forrásnál aztán 10-20% leágazik belőle az elején rögtön a táp miatt, mert ennyit elfűt a levegőbe. Marad kb 60W. Aztán ez pongyolán fogalmazva kétfele ágazik, egy az NB egy pedig a VRM irányába, hiszen az FSB-n is emelni kell és valószínű az NB feszen is, valamint a FET-eknek is mivel rajtuk keresztül is nagyobb áram folyik. Legyen az NB része 15% a FET-eké meg 20% és akkor nem is mondtam sokat. Ezeket összeadva ripsz ropsz összejön az 50-60% ami nem a proci többletfogyasztása. Tehát a +70W többletből amit a rendszer felvesz a tuning miatt stressz tesz alatt kb 40-50% a procié, azaz 28-35W.

(#5652) Speed® válasza VinoRosso (#5651) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Írtam, fix NB fesz volt végig, csak vCore lett emelve. Ofkosz a VRM melegebb a nagyobb felvétel miatt, veszteséget passzolom, nő-e/mennyivel. NBt hiába tapogatnám, HR05IFX miatt ~30°C fixen :) VRM FETeket alapon sem inkább, azok tuti sütnek :)

(#5653) hjaneka87


hjaneka87
csendes tag

Hello!
Kellene egy kis help. A gépem szépen működik a xeon procival, de mostanában ujraindulgat úgy random. Ahogy nézem, mikor az északi híd 46 fok fölé megy akkor csinálja. Lehet ez lenne a baj?
Asus P5N-E SLI
Xeon E5440

(#5654) Speed® válasza hjaneka87 (#5653) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jó az a szenzor..? Mert a pH tesztben jóval többet mértek anno, azóta meg eltelt pár év, mióta gyártották..érdemes lenne újrakenni, ill. a déli hidat is felszerelni valami bordával, mert az is izzik ám rendesen és kényes a melója közben.

(#5655) hjaneka87 válasza Speed® (#5654) üzenetére


hjaneka87
csendes tag

Na, újra lett pasztázva meg raktam rá egy kis 4 cm ventit. Meglátom igy milyen lesz. A szenzor szerintem jó, indulásnál ilyen 25-26 fokot mutat. Aztán szépen lassan felmegy 45 környékére. Lehet ezt a szenzort am tesztelni valahogy?

(#5656) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Érdekes ez a lap ami nekem van. Vannak olyan fsb-k, amin el se indul. Most 425-ön van, ezen stabil, ha felrakom 433-ra, el se indul, csak kapcsolgat ki-be, aztán alapon betölt. Több ilyet is találtam, ahol nem akar menni, de szerintem a ram miatt van, mert korábban a 2x2 giga 1333-as rammal nem csinálta, de a 2x4 giga 1600-ossal minden baja van, nem tetszik neki.

Alister from Hell

(#5657) hjaneka87


hjaneka87
csendes tag

Kérdés, hogy tudom kideríteni mi az alja a procimnak feszben? Sry ha hülye a kérdés, első xeonos gépem.

(#5658) Speed® válasza hjaneka87 (#5657) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csökkent->teszt->csökkent->teszt..amíg stabil. Multiplatform eljárás ;]

_Alister_
Szerintem maga az MCH nem bírja, ahogy DDR2nél a 2GBos modulok, úgy DDR3nál a 4GBosok is nehéz falatok..a legtöbb lap esetében ugye maga a gyártó is leírja, milyen szervezéssel fog menni 1600on, milyennel nem..nem ok nélkül.

(#5659) Pécsi gyerek válasza Speed® (#5658) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Multiplatform eljárás :C 😂😂😂

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#5660) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Mai nagy sztorija a napnak... :) Eladás előtt két Xeon Processzor döntött úgy hogy soha többet be nem kapcsol. :)
E5440, E5462. Mindkettő ment az előző tulajnál, és most beraktuk egy Asrock G31M-S lapba, meg egy Gigabyte EP35-DS3-ba azután egy P5Q3-ba is, és semmi. :) Nem, a fordítókkal sem történt semmi, nem égtek le, nem lett rosszul berakva, nem a táp a hibás, másik procikkal mindhárom lap elindult.
Nem is érdekel, szerencsére kár engem nem ért. Csak leírom hogy soha többet ilyen szarakodást nem fogok venni. Csak olyat amihez nem kell semmi fúrás faragás. :) És nem user error mielőtt valamelyik troll még megpróbálja ellőni ezt a viccet, mert ez nagy divat manapság. :D eff jú! :)

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#5661) Speed® válasza --HARDCORE-- (#5660) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én is jártam már így..slett27nél 771 lapban tesztelt X5450 nálam meg se mozdult. Adapter jó volt, nútolás nem történt..a tünet felpörgő gép, majd leállás volt. Küldött egy cseredarabot, az meg hibátlanul üzemel azóta is családon belül..szóval benne van.

(#5662) --HARDCORE-- válasza Speed® (#5661) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Igen, pontosan így viselkednek. :( Az a vicc, hogy láttam bekapcsolni pár hete és azóta csak az eladás alkalmával próbálgattuk volna ki, erre tessék. Na mindegy, a 775/771nek amúgy is már rég vége van.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#5663) Speed® válasza --HARDCORE-- (#5662) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Murphy köztünk jár..ezt nem szabad elfelejteni ilyen korú hardware esetén..ahogy írod, annyi kitétellel, hogy olcsó funplatform, de nem több..ahol lehet, én sem erre építek már, csak ha nagyon szűkös a büdzsé és adott a környezet egy olcsó upgradere.

(#5664) inf3rno válasza --HARDCORE-- (#5660) üzenetére


inf3rno
nagyúr

ESD esetleg szóba jöhet.

Buliban hasznos! =]

(#5665) Speed® válasza inf3rno (#5664) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

LSD esetleg :DDD

(#5666) xeon forever


xeon forever
addikt

Modding cucc. HM. 5000-7000 hufert 4 magban benne van, hogy nem lesz gyari.
Egyebkent is ez egy ilyen hobbi.
Ha minosegi cumot keres az ember brand workstatoint vagy szervert vesz Jo penzert.
🙆

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5667) Speed® válasza xeon forever (#5666) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mivel a legtöbb esetben ellenőrzött körülmények között (szerver/rack) üzemeltek, nem jellemző a döglött..persze üzemóra biztos van bennük rendesen.

Mivel a legutóbbi E5450 fiaskó okán továbbra is procivadászaton vagyok, írtam pár arcnak, az egyiktől kaptam egy ajánlatot. HP DL360 G5 1U rack, 2db X5460, 8x1GB FBDIMM, P400i HW RAID, 6x74GB SAS/10k vinyó, 2x700W redundáns táppal..és ez lenne postával 20k. Igazából a két procin kívül engem semmi sem érdekelne belőle, de a többi motyó ~ingyen elég jól hangzik, jól mutatna a szekrény tetején :DDD

Amúgy ja, vannak használható frissebb brand gépek, ez a platform kimúlt :S

(#5668) Pécsi gyerek válasza --HARDCORE-- (#5662) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Hogy lejárt az ideje avval azért nemértek egyet. :N Én nekem több mint egy éve a xeon és 775 alaplap hozta el a kánaánt :)
Igen szószerint.Mindenre alkalmas az e5440- el.Minden engem érdeklő mai játékot visz (Gta 5,Tomb riderek,Dirt rallyk,stb)normálissan,és "csak" egy "szutyok" R7 250X van mellette.Persze kompromisszum van,felbontás,részletesség,stb.De magyar embernek,meg átlag felhasználónak egy ilyen gép is simán elég teljesítménnyel bír.3 ismerősömnek is raktam össze/fejlesztettem manapság 775-ös gépet.A xeon-t nem igényelték ismerősök,de c2d e8400- el is maximálissan megvoltak elégedve.Régebbi,pár éves játékra,internet,mozizás,még így is hibátlanok.Egyik ismerősömnek szinte új giga g31-es lapot vettem postával 5 ezerért,azóta is örűl mint..... :DDD hogy nézheti a youtube-ot fhd-ban.A régi p4 es virtuális 2 magossal ez már nem ment :DDD neki.Az ismerőseim 90%- a azt sem tudja mi az az alaplap proci,meg hogy mé nem megy a youtube fhd-ban a régi vason.Egy szónak is száz a vége.A mai napig az emberek döntő többségének simán jó még a 775/771.Én is csak azért csapok az 1151- es lecsóba mert rámszakadt az otp,és mindent boltból újjonnan megtudok most venni,sok sok garanciával.A xeon ha bírja még vagy 5-10 évig velem marad azért :K

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#5669) VinoRosso válasza Speed® (#5663) üzenetére


VinoRosso
veterán

Érdekes, mert én még halott processzorral nem találkoztam, de lehet csak szerencse. Pedig hajtottam őket, meg rengeteg volt nálam, most is van vagy 10 darab csak lusta vagyok felrakni őket.

(#5670) xeon forever válasza Pécsi gyerek (#5668) üzenetére


xeon forever
addikt

Egyetertek. En pl eizo monitor vettem (10khuf)1600*1200 felbontassal. 1000 ora uzemido volt benne, 2004 es modell.Akkor el dontottem, hogy soha tobbet mas brand monitor nem veszek, ehhez egy 650ti 6gb ram xeonnal meg lehet talalni a 45-60fps beallitasokat mindenre. Ha valamelyik cimnek eleg a 30fps akkor Ott lehet high per ultra VGA settings.
Mi kell meg a boldogsaghoz?
🎆 🎆 🎆 🎆

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5671) Speed® válasza VinoRosso (#5669) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem már volt "szerencsém" ~15 év alatt, de statisztikailag valóban ritka.
Nagyjából minden általam is használt platformon belefutottam az S462 óta.
Ne légy lusta, ha valami finomabbat lelsz, mert én mostanában keresek ;p

(#5672) VinoRosso válasza Speed® (#5671) üzenetére


VinoRosso
veterán

Finom nem nagyon van 2magos C2D-k, meg egy 4 magos AMD APU

(#5673) SP4C3 válasza VinoRosso (#5672) üzenetére


SP4C3
veterán

"4" magvasnak nevezték el, az egyébként 2 darab fpu-val szerelt csodát.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#5674) VinoRosso válasza SP4C3 (#5673) üzenetére


VinoRosso
veterán

ez 3670k, az még valódi 4 magvas.

(#5675) Speed® válasza VinoRosso (#5672) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Jahogy nem QCk..2 mag nem érdekes, max BIOSfrissítésre használom őket :)

3670K/Llano..volt nálam 3850 anno, egész korrekt kis APUnak ítéltem :K ~i3 procierő, ~HDhoz elég IGPvel..kár a kérészéletű platformért :(

(#5676) VinoRosso válasza Speed® (#5675) üzenetére


VinoRosso
veterán

van egy Quad is C0 de még nem teszteltem, nincs hozzá lap, mert eladtam őket, csak egy olyan van amelyiket még javítanom kell mert valahol zárlatos, meg egy foglalathibás amiben csak 2magosak mennek.
Bios frissítésre jó a celeron is, a korók azért ennél jobbak, muter gépébe is azt raktam netezésre filmnézésre tökéletes. Sőt nem sokára érkezik egy rikta szorzózár mentes C2D Pentium (E6500K)

[ Szerkesztve ]

(#5677) Speed® válasza VinoRosso (#5676) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem már nincs türelmem a 2 maghoz ezen a szinten..persze el lehet lenni vele, de amikor fillérekért mennek az 5408ak, kb. minek szenvedni.

6500Któl ne várj sokat..de érdekességnek jó.

(#5678) VinoRosso válasza Speed® (#5677) üzenetére


VinoRosso
veterán

Mert az még fillérebbért megy :D E6500K 900 Ft volt postával. G31-es lapba megy 667-es ramok mellé netezős gépbe némi tuninggal, az egész nem lesz 10k se. Ha legalább olyan jó mint az E5x pentium széria (3.8-4 Ghz kevés fesszel hűvösen), akkor szerintem baromira megérte.

(#5679) Speed® válasza VinoRosso (#5678) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Értem..az már ingyen kategória :) Anno 1 volt a kezeim közt, 4GHzet 1.4V mellett vitte csak, csalódástkeltő volt, hwboton azért akadt pár derék darab..de komoly binnelt mennyiségből lel csak az ember sajnos értelmeset többnyire..kivéve ha office masinát túr..azokban vannak mindig a golden darabok x)

(#5680) Nerazim


Nerazim
őstag

Üdv!
Van valakinek arra vonatkozóan tapasztalata, hogy egy L5408 a LibreElec/Kodi -val mennyire kompatibilis? Úgy értem, hogy elindul-e vele nincsenek -e fagyások vagy bármilyen kompatibilitási gondok?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5681) Speed® válasza Nerazim (#5680) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Miért lennének..? Attól, hogy Xeon? :) Tapasztalatom az említettekkel nincs ugyan, de minden más téren problémamentes volt a használata nálam, orrvérzésig tesztelgettem, illetve játszottam vele, az általános tartalomfogyasztás mellett.

(#5682) Nerazim válasza Speed® (#5681) üzenetére


Nerazim
őstag

Nem jelentkeztél..mi történt? Én meg találtam egyet piszok jó áron és gondoltam belevágok csak előtte megkérdezem nehogy később derüljön ki vmi turpisság.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5683) Speed® válasza Nerazim (#5682) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te nem jelentkeztél ;p Szerencsére nem nútoltam így feleslegesen, eladtam végül nemrég megkeresés híjján :S A kis SSD még megvan, ha jelentkeznél egyszer érte x)

Nem tudom mennyi az annyi, de nagyon melléfogni nem lehet az 5408al..HTPC jellegre hibátlan.

(#5684) Nerazim válasza Speed® (#5683) üzenetére


Nerazim
őstag

Bocsi akkor félreértettelek :R

Ui: 2900 ért van egy az aprón.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5685) Speed® válasza Nerazim (#5684) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

No problem, csapj le rá, annyiért ajándék.

(#5686) Nerazim válasza Speed® (#5685) üzenetére


Nerazim
őstag

Akkor jó és köszi a megerősítést.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#5687) customer114


customer114
senior tag

Pár hete volt szó róla, hogy valaki vált skylakere, csináltam ma egy kis privát bech.-et cpu-zvel neki: :D

[kép]

(#5688) xeon forever válasza customer114 (#5687) üzenetére


xeon forever
addikt

Ezek szerint csak 4 magosra van ertelme fejleszteni CPU teljesitmeny szempontjabol. Memory controller AZ mas kerdes...

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5689) Speed® válasza xeon forever (#5688) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

i3-2120/E5440 viszonylatban az 5440 a nyerő nálam, azonos 3.4G frekin, stabilabb minFPSt tud GTA5ben pl. i5-2500 viszont már szépen lenyomja, szóval aki váltana, valóban ne i3ban gondolkodjon..legalábbis ne Sandy/Ivy vonalon. Hasi/Sky/Kabi már más tészta. Viszont platform szinten ott elszáll az ár is sajnos :S Remélhetőleg a Ryzen javít a szitun nemsokára.

(#5690) xeon forever válasza Speed® (#5689) üzenetére


xeon forever
addikt

Hat igen. Amig egy E54** szeria 5000-8000 huf plusz p35-p45 lap 5000-15000huf addig a modderek jobban allnak. En pl Giga ep45+e5430 15k ban alltam meg {9+6}.
Giga650ti vel megaldva + 6gb ram(azonos tipus, azonos idozites) En igy csak vgat fogok cserelni egy ideig...szemezgetek egy gtx 770 nel. Szerintem ort van a hatar. Meg hozza teszem, hogy nem lattam meg olyan cimet Ami igazabol 4 Giga ramnal
tobbet zabalna meg medium/high beallitason, Ami a 60 fpsemnek kell. Ultra AZ MAs kerdes...oda lehet mar 16gigaban gondolkozni.

Kompletten erre valtanek max.
http://hardverapro.hu/apro/fujitsu_celsius_r670-2_munkaallomasok_xeon_5650_6_mag_12_szal

🙏👌🎆

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5691) CJ4567 válasza xeon forever (#5690) üzenetére


CJ4567
veterán

Viszont ramból(egy határig) sose baj ha több van. :)

No Sana No Life

(#5692) MasterDeeJay

Legújabb kukaszökevény gép:

Q6600 + gyári magas hűtő
GIGABYTE GA-P35-DS4
2x2gb DDR2 800 Kingston
2x250gb hdd de egyik rossz
Chieftek 450w
Sapphire 2600XT szar ventivel ami néha megáll

Hibája amit havonta egyszer egyszer csinál: elindul leáll elindul leáll elindul leáll amíg le nem kapcsolom a tápot. Ha pihentetem egy napot akkor meg jó akár milyen tesztet lefuttathatok.
A procit félrerakom hátha valami netezős gépe jólesz, így is van belőle mégegy.. Aztán valami fincsi xeont kap.
Mit ajánlanátok mi megy most jó áron? Kijátszom vele magam aztán eladom.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5693) motorhead válasza VinoRosso (#5519) üzenetére


motorhead
aktív tag

Mivel így korrekt, gondoltam leírom. Tévedtem a prime95-el kapcsolatosan, neked volt igazad!
A BIOS-ban próba képen emeltem a CPU VTT feszültségen. Még egy tizedet sem kellett (1.20V helyett 1.27V) , és lám már a prime95 is hiba nélkül futkosik "amíg meg nem unom". Érdekes, hogy semmilyen más program,teszt, játék nem kívánta meg, a prime95 nagyon érzékeny erre. Nem tudom mi a magyarázata, de így bebizonyosodott, hogy valóban a legérzékenyebb tesztprogram akárhonnan nézem.
Egyébként az AIDA a VTT- 1.176V-nak mutatja... A CPU core feszkó 1.3975V BIOS beállítást követően az AIDA 1.344-nek mutatja. Így van meg nálam jelenleg a 3.7GhZ.
A ramokkal szerencsés vagyok, 986MhZ-en mennek. Eddig ez a legjobb beállításom.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#5694) VinoRosso válasza motorhead (#5693) üzenetére


VinoRosso
veterán

Tisztelet :R

(#5695) xeon forever válasza motorhead (#5693) üzenetére


xeon forever
addikt

"2 centis peloval nem lehet szuzhartyat lyukaasztani" effektus 😈 ha nem eri el a kivant erteket nem megy...😂

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5696) zedcon válasza Alastair' (#5617) üzenetére


zedcon
tag

Megnéztem autón mennyi feszt adogat 425x8-on, és akkor vettem észre, hogy a pll-t felemelte 1.65-re

Milyen Windows kompatibilis programmal tudtad megnézni a PLL-t ha Auto a BIOS-ban?

(Nekem valszeg RAM bajom van 3 hónapja Asus P5Q Deluxe-ban, mert már procit és tápot is cseréltem, de kíváncsi lennék erre is, mert az Aida Stabiilty Tester kizárólag akkor nem dob hibát a memókra ha full auton van minden, pedig a prime blend van amikor 1,5 óráig is futott hiba nélkül húzáskor, de az Aida mindig hibát talál tuningnál pár másodperc után amikor csakis a Stress System Memory-t használom)

[ Szerkesztve ]

Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

(#5697) xeon forever válasza zedcon (#5696) üzenetére


xeon forever
addikt

Gigabyte easy tune 6.
Egy probat meger. Mutat mindent biosbol amit auton hagysz.

//tuner/advanced/voltage menu alatt.
(( power on=default / target=current )) igy meg tudod nezni MIT allititt el mire.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5698) VinoRosso válasza zedcon (#5696) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hali,

Asus PC probe

Ez való a lapodhoz, Giga termék nem hiszem, hogy működni fog.

Én inkább memória kezelési beállításra gondolok az Aida-val kapcsolatban, bár érdemes más rammal is kipróbálni. De ha egy ram megy 333/800 Mhzen akkor mennie kéne 400/800 Mhzen is. BIOS-od a legfrissebb verzió ?

(#5699) xeon forever válasza VinoRosso (#5698) üzenetére


xeon forever
addikt

Mukodik mas vendorral is. Kiolvasasra biztos.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#5700) zedcon válasza xeon forever (#5699) üzenetére


zedcon
tag

Asus Probe-ot próbáltam több változatban is feltenni és nem ment Win 10 alatt.
A Gigabyte Easy Tune 6 is hasonlóan viselkedik install és reboot után: This Driver can't release to failure!
Ráguglizok. Win 7 alatt valszeg még mennének. De annyira nem létfontosságú, úgyis mem bajom van, de lehet a PLL emelés is segítene, csak nem merem túl nagy szintre nyomni, most Auton van. Azt azért tapasztaltam, hogy a játékok sokkal ritkábban fagynak, amikor 6-6-6-24-et állítok be 5-5-5-18 helyett és most így "döcög" 3740-en a 2,83 Ghzes Xeon.

Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.