Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:48:38

LOGOUT.hu

Ha szeretnél egy kis plusz teljesítményt kihozni olcsón a régi 775-ös alaplapodból tegyél bele 4 magos 771-es Xeon CPU-t.
Kérlek olvasd el a cikket és a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) xeon forever válasza lolka-bolka (#7999) üzenetére


xeon forever
addikt

Akkor valószinű memória nem indul el gyári időzítésekkel és valamit állít.

Illetve kipróbáltam nálam dual bios van és Ugyanez áramtalanitas utan! Giga p45...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8002) VinoRosso válasza lolka-bolka (#7997) üzenetére


VinoRosso
veterán

Természetes.

Ha nem akarod ne áramtalanítsd.

(#8003) lolka-bolka válasza VinoRosso (#8002) üzenetére


lolka-bolka
tag

Köszönöm a válaszod.Akkor megnyugodtam. :R

(#8004) Speed® válasza Shepard (#8000) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem vágom..kb. 4 gépen van X, ami nálam lett összerakva, annyi a difi, hogy újabb lapokkal..nem lehet, hogy a 965 miatt szívsz..?

(#8005) CJ4567 válasza Speed® (#8004) üzenetére


CJ4567
veterán

Volt két 965-ös lapom (ASRock P5B-DE, ASUS P5B), mindkettővel ment W10.

No Sana No Life

(#8006) Speed® válasza CJ4567 (#8005) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Akkor már csak az a kérdés, nála mi a gond..esetleg a BIOS nincs rendben mikrokód téren mégsem?

(#8007) ivana


ivana
Ármester

Sziasztok!
A home serveremben jelenleg egy ASUS P5WD2 WS Pro lapban egy E2180 üzemel, ezt szeretném lecserélni egy L54xx-es xeonra szerintetek ez mennyire lehetséges?

(#8008) xeon forever válasza ivana (#8007) üzenetére


xeon forever
addikt

X33** keress bele.
https://hardverapro.hu/apro/intel_xeon_processor_x3360_12m_cache_283_ghz_1333_mhz_fsb

Ez tökéletes bele.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8009) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A P45T-DS3R lapomra nem tudom feltenni a win10-et. Nyílván nem a xeon hibája, csak bosszant, mert a telepítő el sem indul. Korábban rajta volt, nem is volt vele gond, meg persze a 7 is jó, csak állok értetlenül a dolog előtt.
Korábbi telepítők nagy nehezen elindultak, olyan 10 perc várakozás után, de a legfrissebb media creation tool-al létrehozott telepítő már nem megy, se pendrive-ról, se lemezről.
Nem az első eset amivel találkoztam, másik régebbi gépen se akar indulni. A win 10 topikba kb. semmi értelmes válasz nem jött, max arra lyukadtunk ki, hogy uefi biost igényel a legfrissebb telepítő, legacyn nem indul.
Sőt a letöltött és frissített win 7 sem indult, aminek 10 szerű indító menüre lett cserélve a telepítője. :W
Csak a hagyományos telepítővel ellátott win 7 vagy 8.1 indul el, mondjuk a 8.1-et alapból utálom valamiért.

Alister from Hell

(#8010) jokeph válasza Alastair' (#8009) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv!

Csináld meg a W10 telepítőjét ezzel.

Akkor nem nyafog, mert legacy BIOS van.

Update: a használni kívánt pendrive-ot bizd a progira, majd szépen leformázza - ha van rajta valami, akkor mentsd le, mert mindenképpen le fogja formázni NTFS-re.

A telepítő ISO tükörfájljára lesz szükséged hozzá, ha a progi végzett, utánna a megmaradt szabad helyet bármivel feltöltheted (célszerűen egy elkülönített mappában). ;)

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8011) Alastair' válasza jokeph (#8010) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Köszi, kipróbálom.
A Dell E6400-emre se akart felmenni a 10, de azzal kibasztam mert egy Z77-es lapon telepített ssd-t raktam bele, amit meg is köszönt, mert rohadt gyors lett, miután rendbe rakta a drivereket :DDD

Alister from Hell

(#8012) jokeph válasza Alastair' (#8011) üzenetére


jokeph
nagyúr

Microsoft-os gyári progi, nekem bevált.

Az aláírásomban lévő konfigra is az ezzel a progival kreált W10x64 enterprise N van.

A "legöregebb" konfig, az egy Socket P-s GM965-ös chipsetes ASUS IMISR-VM alaplap + Core 2 Duo 8100T proci párosa volt, 2*2 GB DDR2 800 MHZ SO-DIMM-laptop ramos a deszka, erre is csuklóból felment.

S-ATA II.-es 500 GB-os HDD-re telepítettem. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8013) jokeph válasza xeon forever (#8008) üzenetére


jokeph
nagyúr

Vagy egy X3330 - 2,66 GHZ, 6MB L2.

És ezeket a procikat nem kell moddolni, mert natív LGA775-ösök. :K

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8014) xeon forever válasza jokeph (#8013) üzenetére


xeon forever
addikt

Gondolom gigabites hálózathoz kell. Oda előnyösebb a 12mb L2.

Nálam: 6mb L2 proc 600mbps managelt adattovábbítás
12mb L2 proc 960mbps.

Hogy világos legyen egy hálózaton vannak A-B // B-A teszt a két gép között. Tehát egyértelműen a proci a gyenge pont. (ua oprendszer)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8015) kenand válasza Alastair' (#8011) üzenetére


kenand
Topikgazda

Annak idején öreg macbookomra én is úgy toltam fel a 10-et. Telepítést elkezdtem egy asztali gépen, majd újraindítás után kivettem és átraktam a Macbookba. Megoldás lehet régi gépek esetén ez a módszer.
(Win 7 és Win 8 még felment rá, de 8.1 és 10 estén hiszti van)

[ Szerkesztve ]

(#8016) jokeph válasza Alastair' (#8011) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ez is megoldás, általában célravezető is. :)

Sikerült a microsoftos programmal ? :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#8017) envagyok


envagyok
veterán

Ehhez hasonló tuningleírásról tud valaki 775-re?
https://m.logout.hu/cikk/core_i7_tuning_utmutato_az_alapokto/bevezetes.html

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8018) envagyok


envagyok
veterán

Még valami..
Jelenleg van egy core2duo e8400@ 3.6GHz retro gépem, egy Xeon X3363 @3.4GHz, és egy Core I5 6600K @ 4GHz

Gondolkodtam, hogy eladom az i5-ös gépet, és helyette egy 1366-os 6mag-12szál xeont veszek lappal. Ez 6-12GB rammal lenne 50-60e Ft, olcsóbban sehol sem láttam. Az I5-6600K került Asus Z170K lappal, 8GB DDR4-3000 rammal 80e Ft-ba.
Lefuttattam most mindegyik gépen a linx tesztet, kíváncsi voltam a GFlops teljesítményre.
A core2 duo kapott 20GFlopot, a Xeon X3363 44GFlopot , az I5 6600K 188 GFlopot!!!
Nézegettem neten, a 1366-os I7-ek, és a Xeonok 4GHz-re húzva is olyan 50-70 GFlopot tudnak. Igaz ez?
Mert ha igen, akkor nincs sok értelme visszaállnom Xeonra.
Játék és munka szempontból érezhető lenne a 3-ad, 4-ed számolási teljesítmény?
BF1 multihoz is épp elég az I5-6600K 4GHz-re húzva, a sima 6600 kevés volt, azt el is adtam.
A 6mag12szál 4GHz-en ennyit tud csak?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8019) Smiley válasza envagyok (#8018) üzenetére


Smiley
őstag

Azert az 1366 kb 6 eves platform, attol hogy xeon a neve, meg nem lesz jobb mint a 4-5 evvel fiatalabb i5.

[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#8020) Speed® válasza envagyok (#8018) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Csalóka, az AVX2 nyomja meg a friss motyót. Illetve HTval kevesebbet tol mind, az is bekavar. Nem rossz az 1366/6C12T, de visszafelé nem lépnék IPCben..

(#8021) envagyok válasza Smiley (#8019) üzenetére


envagyok
veterán

Persze, de akkor azért ez a hedt szektor volt (lásd most core I9), az I5-6600k azért eléggé középkategória most.
De itt az ár az érdekesség, illetve az árhoz fűződő teljesítmény.
Ahhoz képest, hogy 50-60e alatt nem lehet venni 1366 lap/proci/ram szettet, ahhoz képest nem elég erős, ráadásul már messze nem garis.
Nem tűnik jó vételnek.
A 775/4 magos xeon húzva sem sokkal gyengébb.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8022) tyan


tyan
senior tag

Rendeltem az aliról egy X5450 procit. Ma érkezett meg.
A proci hátoldalán kettő alkatrész sérült. A sérülés miatt a Windows indítását követően netezés közben egyszer csak kapok egy szép BSOD-ot. Most meccselek a kínaival, hogy vagy visszaadja a pénzt vagy a következő rendelésnél 2 procit küld.

A következőket írta, az első levelemre:
Tisztítsam meg a proci érintkezőit, frissítsem a BIOS-t....

Szerintetek igazam van? :)

[ Szerkesztve ]

(#8023) envagyok válasza tyan (#8022) üzenetére


envagyok
veterán

Automatikus válasz :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8024) tyan válasza envagyok (#8023) üzenetére


tyan
senior tag

Már írtam neki, hogy természetesen az általa leírtakat megcsináltam.
Nem baj, ha tovább variál akkor -> Open dispute

(#8025) tyan válasza tyan (#8022) üzenetére


tyan
senior tag

Egyébként a felületszerelt alkatrészeket egy másik, ugyanilyen prociról ki lehetne cserélni? Vagy nem éri meg vesződni vele?
Gondolom, hogy speckó hőlégfúvóval forrasztják?

(#8026) ivana válasza tyan (#8025) üzenetére


ivana
Ármester

Lehetni mindent lehet, de ez olyan kicsi, hogy nagyon macerás.

(#8027) Speed® válasza tyan (#8022) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha nem kell visszaküldeni, próbaképpen lekaphatod őket..a legtöbb esetben gond nélkül mennek hiányosan is. Vagy ha van felszerelés és donor, meg lehet próbálni a pótlást..nekem is van olyan X5450em, ami a lehetőségre vár..igaz, már nincs mibe tenni :)

(#8028) Diosbejgli


Diosbejgli
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e közületek aki használ xeon procival Gigabyte Ga-P35 DS3-as, illetve Asus P5Q-s lapot? Szereztem a régi gépeimbe egy-egy E5450-es procit és szeretném az óra jelüket feljebb tornászni, de bevallom ősszintén, hogy pálya kezdő vagyok ebben a részben. Mit lehet belőlük kihozni és milyen értékek beállításával?

A segítségeteket előre is köszönöm! :R

Retro PC: Asus P5Q * Intel xeon E5450 * Corsair VX450 * Kingston 2x2Gb DDR2, Nanya 2x2Gb DDR2 * Asus Silent Square Pro * Gigabyte GTX 1050 2Gb * ADATA SP920 256Gb

(#8029) ivana válasza Diosbejgli (#8028) üzenetére


ivana
Ármester

Oldschool tuning guide:
1. vissza osztod a ramot, hogy ne amiatt legyen instabil
2. leveszed a szorzót, hogy ne a proci legyen instabil
3. emeled az FSB-t adsz feszt a northbridge, hő legyen normális, fesz ne lépje túl a limitet (érdemes keresni), és természtesen ne legyen instabil
4. ha a 3-as leírod az értékeket
5. emeled a proci szorzót és adsz neki feszt ha kell, szokásosan a hőre, stabilitásra figyelni, a fesznek van egy egészséges maximuma
6. leírod az 5-ös pontban szereplő értékeket
7. vissza emeled a ram frekit névlegesre vagy kicsit fölé (kezdőként ne adj a ramnak feszt) ;)

[ Szerkesztve ]

(#8030) tyan válasza Speed® (#8027) üzenetére


tyan
senior tag

Kipróbálom. Köszi. :)

(#8031) Pécsi gyerek válasza Diosbejgli (#8028) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Nekem gigabyte p35 ds3-am van.Maximális végét nem néztem meg,(nincs nagy tuningra alkalmas hűtőm)de egy xeon e5440-t (E0) fsb emeléssel ramot visszaosztva alapfeszen 3,4 ghz-ig (2,8 ról)lazán felhúztam.3,6 ghz-ig tudtam a hűtőm miatt max húzni,ott minimális feszt kellett adni a procinak.A memóriát max visszaosztottam,(800 mhz-es ramjaim vannak,akörűl ment mind)+ feszt itt még nem kért,de a giga p35 lapom alapból ha jólemlékszem 1,9 voltot ad az amúgy 1,8 voltos ramoknak :) amit simán bír.
Azóta áttértem a sötét oldalra :DDD alulfeszelve (1,0 volt) megy a proci alap 2,8 ghz-en,jó hűvössen,még a venti sincs rajta a kis toronyhűtőmön.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#8032) envagyok válasza Pécsi gyerek (#8031) üzenetére


envagyok
veterán

Vtt-t szokta emelni vki?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8033) Smiley válasza envagyok (#8021) üzenetére


Smiley
őstag

Azert ebben a formaban nem igaz... Van ahol meg megeri meg a 1366, mondjuk az nem feltetlenul az otthoni reszleg.
Ez egy Dual E5640, 72GB ECC Registered, 8xSAS-146GB@15000 + iLO, ebbol 2 db osszesen csak 700 euro volt szallitassal egyutt. Tuzfalnak vettuk szo szerint kilora, ha beszarik ott van alatta a rack-ben a parja, csak at kell lokni azt a 8db SAS disk-et. ;] Hol kapsz 700 euro-ert ennel jobb tuzfalat... raadasul eleg redundans :D


[ Szerkesztve ]

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#8034) sfefe válasza Diosbejgli (#8028) üzenetére


sfefe
őstag

Ds3r lapom van, 400-as fsb siman megy alapfeszen.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8035) ivana válasza envagyok (#8018) üzenetére


ivana
Ármester

Gflops kb. semmit sem mond, egy 4Ghz-re húzott gulftown kb. pariban lehet a 6600k-val vagy a gulftown gyorsabb olyan 10%-al.
1366-ból most a szerver meg a WS megéri mert gombokért van (kb. egy hónapja vettem egy dell t3500-at aprón 500GB hdd, 120GB ssd, 8gb ram, quadro 4000 40-ért, meg 7-ért bele egy 6 magos xeont), cserébe ott nincs tuning. A sima lapok drágák, mert döglenek mint a legyek, régen volt több is mindegyiknek melegedett az északi hídja (mindent bevetettem már tele volt a ház ventikkel, meg gyorskötegelővel volt 1 a bordán is), ezzel ellentétben ebben a dellben 0 melegedés tapasztalható, a fele akkora borda egyáltalán nem meleg.

(#8036) Diosbejgli


Diosbejgli
tag

Pécsi gyerek és sfefe

Köszönöm a segítséget, még olvasgatok a téma után aztán próbálkozom :DDD

Retro PC: Asus P5Q * Intel xeon E5450 * Corsair VX450 * Kingston 2x2Gb DDR2, Nanya 2x2Gb DDR2 * Asus Silent Square Pro * Gigabyte GTX 1050 2Gb * ADATA SP920 256Gb

(#8037) kenand válasza ivana (#8035) üzenetére


kenand
Topikgazda

Nem azért drága mert döglik, hanem mert sok kihozható belőle és elve nem gyártottak sokat. Nálam van 4-5 használtan vett, MSI-nek el van cseszve az északi híd hűtése az melegszik, többi nem. Mind bírja jól.
Munkaállomás lapok jók tényleg jól össze voltak rakva, hűtésük is rendben van. És már olcsók, cserébe 0 tuning van.

(#8038) g@norbert válasza kenand (#8037) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Valóban ìgy van,nagyon komoly teljesìtmèny kihozható egy 6/12 szálas prociból,viszont rohadt drágák a normál lapok,ès ha nagyon bele akar az ember hùzni a tuningba,akkor egy komoly vìzhűtès szinte már kötelező,ès termèszetesen az èszaki hidat is vizezni kell a meglepetések elkerülèse vègett...èn belefogtam most kíváncsiságból egy kontron integrált i7 procis alaplapba,tökèletes választás volt játèkra is,egy zotac gtx 1070 amp extreme kàrtyával amit tökèletesen ki is hajt,16gb ram társaságában,nagyon ott van a szeren,viszont a tuning sajnos itt is kilőve....

[ Szerkesztve ]

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#8039) DJGABI válasza g@norbert (#8038) üzenetére


DJGABI
addikt

az az integrált cpu-s gép baromi jó vétel, ha elkelt volna a 2600k-m tuti váltok rá. fűtés, fogyasztás, méret, megbízhatóság, mindenben jobb. egyedül a teljesítmény maradt volna kb ugyanaz

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#8040) envagyok válasza DJGABI (#8039) üzenetére


envagyok
veterán

Az tényleg annyira megéri ram nélkül az 55k-t?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8041) g@norbert válasza DJGABI (#8039) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Annyibòl a legjobb,hogy a proci turbòja 3-3,2ghz-en tolja játèk közben,fejlett ipc,4/8szál...nemtudom hogy az 1080ti-t mennyire,de egy 1080-at szerintem bizony kihajt ez a proci.
Szívesen megnèznèk egy kontron-1080ti fps tesztet,igazi combos gèpigènyű játèkokkal.

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#8042) g@norbert válasza envagyok (#8040) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Szerintem keress rá a hirdetèsère,ès olvasd el a hozzászólásokat,nagyon sok minden kiderül belőle.
Èn nem bántam meg,sőt kellemesen csalòdtam benne,az èletben ilyen rèszletes biossal nem találkoztam mèg.

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#8043) Speed® válasza envagyok (#8040) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Persze. Hasonló Haswell proci magában alig olcsóbb és akkor ott van alatta egy ITX lap korrekt felszereltséggel. Egyedüli hátránya a DDR3/2 slot, persze 16GB RAM elég. Ha nem is 1070-80/TIt, de egy kis 1060/6Gt simán rá lehet bízni..és akkor <<200W egy korrekt kis gámer masina van kis helyen.

(#8044) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Az biosban az fsb-s allito oldalon a C:I:A 2 ertek az mire vonatkozik?
Performance memoria beallitast mire szoktatok allitani van kulonbseg a standard es pl a turbo kozott?

koszi
sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8045) g@norbert válasza Speed® (#8043) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Csak azt nem èrtem,hogy egy fullhd 60hz ips led monitor + 16gb ram mellett mièrt nem bìznál rá a kontron lapra egy gtx 1070-et sem?
Termèszetesen az ùj játèkcìmekre gondolok kompromisszummentes beállìtásokkal.
Előre is köszönöm a válaszod.

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#8046) xymano


xymano
csendes tag

Sziasztok
az lenne a kérdésem, hogy az alábbi konfig egy gtx 1050 ti vel mennyire lenne alkalmas játékokra?
Pl: division

Alaplap
X8STE Supermicro alaplap

DDR3 ECC ramok (1333MHZ)
3x4GB Kingston Kingmax RC hutobordas

Processzor
Intel® Xeon® Processor E5620(4mag, 8szal)
4x 2.4-2.66 GHz

(#8047) Speed® válasza g@norbert (#8045) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azért, mert FullHDban procilimites, szvsz. Milyen kihasználtsággal megy átlag a kari? Oké, hogy i7, de relatíve alacsony az órajel. Persze képjavítókkal/DSRel ellensúlyozható, ezt aláírom, ha erre van igény.

xymano
Felbontástól is függ, de nagy baj nem lenne..nomeg viszonylag olcsón szerezhetsz gyorsabb procit bele, ha úgy látod később.

[ Szerkesztve ]

(#8048) g@norbert válasza Speed® (#8047) üzenetére


g@norbert
aktív tag

Játèk alatt gpuz-vel monitoroztam,98-100%-on megy a zotac gtx 1070 amp extreme kártya,ès a proci 2,8-3,2ghz között ugrál játèk alatt.Tehát nem alacsony az òrajel játèk alatt.
Ezèrt bátorkodtam megkèrdezni hogy mi alapján állìtasz ismèt ilyen ,,tènyeket'', miközben èn rendelkezem évvel a konfiggal,ès tisztában vagyok a teljesìtmènyèvel,ami mèg engem is meglepett.

Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

(#8049) xeon forever válasza g@norbert (#8048) üzenetére


xeon forever
addikt

Patent. Ha lesz egy kis időd csinálsz pár tesztet?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8050) Speed® válasza g@norbert (#8048) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

i7-2600+980TI páros alapján írtam, hasonló tempót tudnak ugye. Jellemzően csak AA használatával pörgött 100on a kari, 2560x1080ban nézve, GTA5 alatt. Azt nem tudom, te mi alatt tapasztalod, ill. nyilván nem vétózom meg a szavad, ha az igényeidhez kell, akkor jó páros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.