Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Peaceliker válasza Zozzer888 (#1048) üzenetére


Peaceliker
őstag

Íme a manuálod. Elkezdtem nyitogatni rs4 manuálokat é ráakadtam a mocidra (nitrostart 15fe). Ilyet em láttam még, 1 tűs karbi. :Y Zárt el teljesen és 3 fordulatot nyiss, az a gyári beállítás. Ez valszeg túl gazdag lesz, hőmérőzve és próbálgatva kéne zárni, míg jó nem lesz. Hirtelen ajánlott hőt nem látok, akkor sztem érdemes a közkedvelt 120 fok alatt maradni.

(#1050) perge666

Nincs mit! ;)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1052) Zozzer888 válasza Peaceliker (#1051) üzenetére


Zozzer888
addikt

Köszi :) A link nem nyílik, de ez bőven elég info amit írtál, köszi :) Ja, hát asszem 2003 karácsonyára kaptam, nem mai darab :D

szerk.: Az eredeti linkről lépdesve viszont úgy néz ki bejött:)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1053) tvamos válasza Peaceliker (#1045) üzenetére


tvamos
nagyúr

Lakasban lakom... budosek a nitrok... meg amugy is villanymarnoknek villanyauto...
Mondjuk nekem egy infernom van, de sehogyan sem akar osszeallni, hogy jobb legyen, mint a revo, pedig a lehetoseg benne van. Lehet, hogy at kell gondolnom a koncepciot. Most egy 540 hajtja.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1054) Peaceliker válasza Zozzer888 (#1052) üzenetére


Peaceliker
őstag

De genya, nem lehet linket kozvetlenul megnyitni!?
Amugy nitro rs4 3 rtr ami neked van elvileg.
Az a baj, hogy ha nem volt megfeleloen kezelve a moci es korrodalt, akkor kuka. De majd inditas utan kiderul. Nem akarlak megbantani, de nem akkora ertek az a motor, hogy ne mernek raprobalni az inditasra. :)
Amugy ha megy, figyeld, hogy elol lendkerek korul nem kop e tul sok cuccot. Ha igen, akkor csapagy csere.
De ahogy irtam feljebb karbi pucolast ne hagyd ki (fektisztitoval szetszedes utan faja lesz ).
Ha van uzid, ami sok eves, lehet erdemes lenne frisset venni …

Ha meg ujra elkezdesz vele foglalkozni szerezz be egy homerot, vmi infras nem draga, mondjuk nem is pontos, de megkozelito adatnak jo.

Ha barmi egyeb kerdes van tedd fel, max nem tudunk valaszolni! :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1055) DigitXT válasza Peaceliker (#1054) üzenetére


DigitXT
félisten

Tudom, a Savage-ot is csak ki kell tolni, és...:DDD Ami késik, maga esik bele.
(Mostanában nem értem erre rá, de ha lesz vele valami, beírom ide is.:R)

(#1056) Peaceliker válasza DigitXT (#1055) üzenetére


Peaceliker
őstag

A sava motorjanal 3x is elfondolkodnek, hogy rainditok e. :Y :R :))

Nekem most olyat sikerult szerezni, amiben k5.9 es moci van …ennek nincs baja, de meg igy is fosok vele menni, mert sok rosszat irtak rola es bazi draga. :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#1057) Zozzer888 válasza Peaceliker (#1054) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ja, úgy nem engedte:(
Super Nitro RS4, "pályaautó", találtam is hozzá pdf-et. Indítva már volt, csak befulladt szegénykém, aztán 4 indítás után meghalt az izzító is (lemerült...NiMH-s cucc,az is sokéves), így nem tudtunk játszani a karbival, na meg nem volt hozzá semmi útmutató. (Az évek alatt fene se tudja a sok pakolászás közben hova állítódott micsoda...) Üzemanyagot vettem hozzá (sajnos csak 2,5 literes volt a boltban)

Először is azért állt ilyen sokat, mert nem jutott rá időm, szóval ha nagyobb baja van akkor nem tudom mi lesz vele. Vagy aprod/olx, vagy megint meggyőzöm magam, hogy jó lesz az majd egyszer ha lesz rá időm.

Köszi, majd írok ide, remélem legközelebb már azért, hogy beírjam, hogy sikerült újra éleszteni és működik rendesen:)

1056: Van egy Savage is, az is jóideje áll már...Azt mondod arra bölcsebb nem ráindítani? (Savage 21, premier példány)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#1058) DigitXT válasza Zozzer888 (#1057) üzenetére


DigitXT
félisten

Szép tiszta.:C

(#1059) Peaceliker válasza Zozzer888 (#1057) üzenetére


Peaceliker
őstag

Az a baj, hogy ilyen 2,5os onroad mocik beallitasaval mindig szenvedunk haverral. Meg kipuff itt kifuj, ott kop, en ezekkel soha tobbet nem foglalkozom, az fix. 3.5os mocit konnyebb beloni meg jobb a leomlo megoldasa is sztem.

Azert egy savat motorja komolyabb tetel. En annyit tennek, hogy hatlap le, rezo le, hutovorda (hengerfej ) le es korbenez. Ha nem latszik korrodacio, ilyesmi, akkor had menjen. Ha majd itt ott kopi a nyalat vagy nem lehet ertelmesen bekarburalni, akkor mehet tovabb a mokolas. Kezzel atforgatod miutan lattad, hogy nincs benne para es nem akad, akkor nagy baj tan nem lehet.
Persze karbi pucolas ott is ajanlott. :)

Izzitoban meg cserelj akkut, meg vegyel meg egyet, mi sokat szivtunk amiatt, pedig alap dolog. :DD

Én is panelban lakom, de sztem jó illatú ami gőze marad. :DDD pedig nem vok szipus ;]

Nemtom, nekem bejön, hogy büdös a füstje és hangos, mint az állat. :))
De senki nem kövezi meg a másikat, ha ő a "másik oldalra" esküszik. :)
Gondolkodtam egy darabig villanyos verdán a többi mellé,de próbáltam és nem fogott meg.

Neked most kefés mocival megy? Ha haverodé meg BL, akkor nem csoda, hogy az jobban megy.
Akkut mit használsz, hány cellásat? És mit is takar, hogy nem olyan jó? :) Miben jobb az övé? Gyorsabb vagy stabilabb?

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1060) perge666


perge666
veterán

Egy ilyen megindulni jó lenne : VRX Bullet 1/10 2WD RTR Buggy ?

(#1061) perge666 válasza perge666 (#1060) üzenetére


perge666
veterán

(#1062) Peaceliker válasza perge666 (#1060) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én szemeztem vele, megvenném. De vigyázz, 2wd (nekem pont ez tetszett benne)!! Fenntartása olcsóbb tán, mert 1el kevesebb difi van benne, mondjuk van helyette csúszókuplung... viszont nehezebb irányítani, mint egy 4wd-t. Nem tudom, kezdőnek lehet jobb lehet a 4wd, először örülsz majd ha tudod merre van a jobbra meg a balra (főleg amikor szembe jön), aztán majd ha még több kihívás kell, jöhet a 2wd. De ez csak az én gondolatom, tévedhetek is. ;)
Havernak 4wd volt és pont 2wd ként ment, amikor próbáltam, mert elhagyott 1 kutyacsontot, mit ne mondjam egyenesen nem tudtam vele menni, nem hogy kanyarodni. :DD

(#1061) perge666

Na igen, az egy mt nek mondott truggy, sztem jobb választás elsőre. Könnyebb lesz irányítani, tán picit borulósabb, mint spirit, mert magasabb. Szerintem bármelyiket választod a 3 közül (sporot, bullet, sword) nem fogsz mellé. ;)

De nem lesz fenékig tejfel, azt ne gondold, ez nem a revolt, ahol következmények nélkül lehet falnak menni. ;]
A modellezés csak annak ajánlott aki nem esik kétségbe ha szerelni kell vagy imprózni kicsit. :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1063) perge666 válasza Peaceliker (#1062) üzenetére


perge666
veterán

Igen a harmadig jelentkezőt is nézegettem,de már nem akartam belinkelni.
Én is úgy gondolom hogy a 4kerék meghajtás jobb lenne,legalább is elsőre!

Kicsit kétségbe vagyok esve,hogy a 8 akku,vagy elem ami kell bele meddig tartja életben az autót? :F
Ismerősömnek van egy kezdő repülője,ilyen 10-15 000ft-os,és a beépített akkuja 10-15 percet bír csak.

(#1064) DigitXT válasza perge666 (#1063) üzenetére


DigitXT
félisten

8 elem a távirányítóba kell. Az autót az 1800mAh-s akkupakk tartja életben.
Nekem is ez volt a bajom (úgy 20 éve) az Angliából szerzett játékautómmal.
Tudniillik az akkupakk drágább volt, mint az autó és kb. 10-15 percet bírt.:K

(#1065) perge666 válasza DigitXT (#1064) üzenetére


perge666
veterán

Valahogy gondoltam hogy a kocsiban lévő akku lesz a ludas.
Mert ismerősnek is a távirányítóról még legalább 2x fel lehet tölteni a repcsiben lévő akkut.
Kár hogy csak ennyit bírnak. :(

(#1066) Peaceliker válasza perge666 (#1063) üzenetére


Peaceliker
őstag

A gyári akku valóban halvány olyan 20 percet bír (ha jól emlékszem), de lehet többet. Itthon 10k egy 5000mah s lipo, azzal 1óra 15 perc vt, amit havernak ment. Ugyan ez az akku kintről rendelve 5k körül van. Persze kell hozzá majd egy lipo töltő is...
Nem kis pénz a modellezés az biztos. :(
De ha olyasmi akkut veszel, mint gyári azok olcsóbbak 5k ból asszem kijön 2db és ahhoz gyári töltő is jó, 3 akkuval már el lehet lenni, kis pihi motrra is ráfér.

Repcsik mások. Nagyobb helik meg 4 percet repülnek 3d ben 10-15e ft os akkukkal... de kisebbek sem sokkal többet.

Autóknak jóval jobb az üzemidejük. Nitrós ennyiből verhetetlen, hogy amíg van nálad nyál csak tankolod. :)

(#1065) perge666

Na az a repcsi, ami távról tölthető meg egy megint más kategória, az vmi játék. :D

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1067) tvamos válasza Peaceliker (#1059) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, az enyem kefes. De indulaskor az is kiporog, eleg gyors, vegsebessegre is, meg kanyarokban is. De valahogy az ovevel kanyarokban sokkal jobban lehet jatszani, csuszkalni, ilyesmi.
5Ah 50C 2S van nekem, annyit bir az ESC/motor.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1068) Peaceliker válasza tvamos (#1067) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na igen, kefésből is van pár jó, de el kell ismeni, hogy eljárt felettük az idő. Amit az új BL mocik tudnak, az kegyetlen! :Y
Kanyar tulajdonságokon lehet javítani rugó és olajok cseréjével. De tied buggy, azzal csúszkálni annyira nem lehet, az inkább bekanyarodik. :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1069) Petya25


Petya25
addikt

Totalcar-on csapatnak :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#1070) jozsi252


jozsi252
veterán

A WLtoys V911 meg a HobbyKing FP100 mondhatni 1:1-be ugyanaz?

iPhone 13 Pro Max

(#1071) Peaceliker válasza jozsi252 (#1070) üzenetére


Peaceliker
őstag

Mondhatni. ;)
És a HK fbl100 meg a 922 ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#1072) jozsi252 válasza Peaceliker (#1071) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Ez a HobbyKing elég jó árakon dolgozik. FBL100 is néztem, 21 500-ra jön ki, viszont a 922 meg itthon olyan 35-40k környékén van. FP100 7000 ft HK-n, viszont itthon meg olyan 12k körül lehet megkapni a 911-et.

Hogyha ugyanaz a FP100 akkor inkább egy olyat rendelek, minthogy itthonról dupla áron vegyem meg a 911-et ( postával együtt ).

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1073) Peaceliker válasza jozsi252 (#1072) üzenetére


Peaceliker
őstag

Itthon minden dragabb sajna …
Nezd meg banggood.com ot is, ott is marha jo arak vannak es sokszor jobb, mint HK, mert posta vagy olcsobb vagy nincs …

"Oh my Goa'uld!"

(#1074) zolisx4 válasza Petya25 (#1069) üzenetére


zolisx4
őstag

Van nekem is ilyen hajóm ,vagyis több is ,de itt van az említett hajó [link] így megy ,igaz nem 380 motor van benne hiába azt mondják egy 370 motor van benne gyárilag.

(#1075) Peaceliker válasza zolisx4 (#1074) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha kell tarcsiba moci, nekem van 2db 370 es! ;]
Meg egy 60A es szabi is, tán még vízálló is. ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#1076) zolisx4 válasza Peaceliker (#1075) üzenetére


zolisx4
őstag

Motor nem kell van vagy 10 db még a 912 heliből maradt mert abban is 370 est használtam a 380 helyett .
Viszont a szabi az lehet érdekel, mert most kezdek építeni egy hajót ,tervek megvannak már ,de ismeretlen terep számomra eddig csak heliztem .

[ Szerkesztve ]

(#1077) Peaceliker válasza zolisx4 (#1076) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ja vágom, rcmodellen látom ténykedésed ;)
Ok, ha érdekel írj, lrp Ai micro reverse a szabi.

"Oh my Goa'uld!"

(#1078) MaTpr0F válasza Peaceliker (#1077) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Tiszteletem!

Szeretnék a hozzáértőktől kis segítséget kérni Quadrocopter összeállításban.
Munkához kellene, de egyelőre még szűz vagyok RC területén.
Ha valakinek lenne hozzá türelme privátban segíteni összerakni az elképzeléseimnek megfelelő rendszert, nem maradna jutalom nélkül :)

Előre is köszönöm! :R

(#1079) Peaceliker válasza MaTpr0F (#1078) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én mindenképpen javaslom, hogy először vegyél egy olcsó "pár ezer" forintos quadot, hogy megtanuld az irányítást! Mert nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik... és ha az megy és nem ment el tőle a kedved, akkor jöhet a komolyabb, addig olvasgatsz és meg is tanulod mi is kell neked. ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#1080) jozsi252 válasza MaTpr0F (#1078) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerintem ha leírod ide hogy mit szeretnél, akkor nagyobb esély van rá hogy fognak tudni segítséget adni. Elég sok kérdés van.. FPV gép kell, vagy csak szimplán rögzíteni szeretnéd a repülést, nem akarod továbbítani a videójelet közvetlenül akkor mivel akarod megoldani a rögzítést? Saját gép vagy beépített legyen.. stb..

Szóval ha leírsz mindent hogy mire gondoltál akkor talán fognak is tudni segíteni. Amúgy érdemesebb egy komplett gépet venni, és utána azt pedig tuningolni ha szeretnéd. Pl egy DJI Phantom FC 40. Nyilván árba elég húzós, de ha quadrokopterről és filmezésről van szó, akkor DJI. Csak egy példát mondtam arra az esetre, ha kicsit magasabb a kereted. Számos lehetőség van még.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1081) MaTpr0F válasza jozsi252 (#1080) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Nos, alpin munkákat csinálok és azért kellene egy ilyen gép. Ugye mondjuk amikor egy 10 emeletes tetején vagy oldalán van a hiba amit meg kéne nézni akkor jó lenne ha nem kéne felmásznom a tetejére és visszaereszkedni 2-3 emeletet hanem ezzel felrepülök és megnézem. Nem kell rá videórögzítési apparátus, (talán majd később bírjon el egy gopro-t esetleg).

Lényeg, hogy FPV rendszer legyen rajta (Fat shark renszer nekem tetszik), annyi erő legyen benne, hogy egy közepes szelet még kibírjon, és legalább 1 km-es hatótávolsággal rendelkezzen. Nem fontos, hogy burkolatos váza legyen. Irányítást majd megtanulom ezzel, óvatosan otthon, azért most még egy külön gépet nem veszek.
Teljesen a 0-ról indulok szóval távirányító is kell majd. Lipo aksikkal képben vagyok, azokról nem kell felhomályosítani. :)

Szóval ez az elképzelés. Hobbyking-ről rendelnék, szóval onnan ajánljatok cuccokat.

[ Szerkesztve ]

(#1082) tvamos válasza MaTpr0F (#1081) üzenetére


tvamos
nagyúr

Egy olcso geppel, meg egy goproval nem mesz semmire. Annyira vibralni fog, hogy nem latsz semmit, csak maszatokat.
Megis, mondj mar egy keretosszeget...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1083) MaTpr0F válasza tvamos (#1082) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Úgy látom neked igazán sikerült kivenned a lényeget abból amit leírtam :C
Esetleg majd később bírjon el egy gopro-t mind mondottam.
Lényeg, hogy FPV rendszer legyen rajta! És nem mondtam, hogy olcsó gép kell, csak azt hogy nem fontos, hogy burkolatos csilli-villi váza legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1084) tvamos válasza MaTpr0F (#1083) üzenetére


tvamos
nagyúr

A burkolat azert jo, mert ha a szel odacsapja, akkor nem zuhan le!
Ha nem szamit a penz, megveszed a Phantomot. Nem a burkolat viszi a penzt. Jobbat ugysem tudsz "osszehozni".
Most latom, csak 500 USD, az nem penz erte.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1085) MaTpr0F válasza tvamos (#1084) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Megnézem akkor azt is. Azért attól függetlenül még jöhetnek az ötletek.
Akkor mondjuk legyen 500USD a plafon. De alatta lévő megoldások is érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#1086) tvamos válasza MaTpr0F (#1085) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tenyleg mondon, en a helyedben vennek mondjuk egy Hubsan X4 kaliberu gepet, az tok olcso, odacsapni, tesztelni, szobaban gyakorolni sokkal jobb! Az iranyitassal az a gond, hogy nagyon be kell gyakorolni, amikor szembe jon veled, jobbra-balra megy. Sajnos a kavargo szel elforditja, es akkor jon a meglepi. Szobaban ulve, egy 10-20 ezres geppel sokkal kenyelmesebb gyakorolgatni. Ha a kameras valtozatot veszed, azt is meglatod, miert kell a profi kamera, ha valamit latni akarsz az eredmenybol.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1087) MaTpr0F válasza tvamos (#1086) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

De az tiszta, hogy én olyan FPV rendszerre gondolok mint amilyen hobbyking-en a fat shark (szemüveg kis kamerával + apró)? Tehát nem utólag akarom megnézni a felvételt (meg nem látványvideókat akarok csinálni), hanem ha felrepülök vele akkor élőben lássam amit látni akarok. Gondolom azért annak a kis optikának nem kell egy brutál rezgéscsillapító rendszer. Ez mondhatni egy "munkagép" lesz. És nem úgy veszem, hogy oké ha nem jön be az irányítás akkor nem. Nekem erre szükség van, majd megtanulom.

[ Szerkesztve ]

(#1088) tvamos válasza MaTpr0F (#1087) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vedd meg, amelyik tetszik.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1089) Peaceliker válasza MaTpr0F (#1087) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ezt ertjuk, de szar oktikaval semmit nem fogsz latni. Es ok, hogy fpv, igy mindig jobbra van a jobbra, stb. De ha baj van a rendszerrel (mert ez ilyen, hiba mindig van ),akkor ha nem megy az fpv nelkuli iranyitas, akkor hogy hozod vissza!?
Elsore ossze fogod torni a gepet, ez nem kerdes ! Azert mondjuk, hogy legyen egy olcso gyakorlo gep, azzal lehet gyakorolni. Mert gyakorlas kell es attol, hogy munkagep torik …
Csak jot akarunk hidd el!

"Oh my Goa'uld!"

(#1090) MaTpr0F válasza Peaceliker (#1089) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Értelek. És gyakorló gépnek komplettet vegyek, vagy rakjam össze?
Illetve amit már korábban említettem fpv rendszert az jó? Mindenképp ilyen szemüveges megoldás lenne a jó.

[ Szerkesztve ]

(#1091) Minstrel válasza MaTpr0F (#1090) üzenetére


Minstrel
senior tag

Gyakorolni szerintem egy ilyen jó lenne [link] Igaz nem aprópénz, de nem is törik annyira és ha mégis akkor nem "fáj" annyira, mint egy százezres gép törése. Vagy vannak szimulátorok is, Phoenix RC-ben van FPV mód és 4 féle multirotor.

Szerk.:
Most olvastam, hogy ezt már ajánlották kicsit lejjebb, bocs az ismétlésért.

[ Szerkesztve ]

(#1092) Dr.Zoo válasza MaTpr0F (#1090) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Én ilyet vettem annó, és annyiszor esett már le, hogy nem tartom számon... :)
Épp a múlthéten nyiffant ki, de nem végleg, 3 rotor megy a 4-ből, egy tranyó elfüstölt benne, csak mivel SMD, cumi kicserélni.... :( (esetleg ha valaki foglalkozik ilyennel, az is érdekel... :K )
Majd beviszem a Lehel útra, és ott meghekkeli nekem a szervizes ember, bagóért...
Átolvastam amit eddig leírtál, én mindenképp olyat vennék, ami hazamegy, ha elveszti a jelet, tehát visszatér oda, ahonnan elindítottad. Ha ugyanis egy nagyobb széllökés arréb rakja úgy 100-150 métert, hiába vagy még a gép hatósugarában, fizikailag nem fogod látni. Ha vakon próbálod visszahozni, akkor könnyen neki lehet valaminek csapni, oszt' akkor jóidő van...
Így meg ha nem látod, szépen leteszed a távirányt a földre, és ha merül a gép, szépen hazahozza magát, nem kell izgulni miatta... Szerintem.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1093) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#1092) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ez már elég stabilnak tűnik, és mivel hexa, szvsz stabilabban repül, mint a sima quadro.

Ez viszont igen profin megépítettnek tűnik, nálam az abszolute "kéne" kategória... :K

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1094) DigitXT válasza Dr.Zoo (#1093) üzenetére


DigitXT
félisten

Utóbbi már lőni is tud?:DDD Tiszta minigun a közepe...:))

(#1095) Dr.Zoo válasza DigitXT (#1094) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Akkor ezt nézd meg... :D Alul a videó, hát mit ne mondjak, simán "kéne" kategória ezis... :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1096) DigitXT válasza Dr.Zoo (#1095) üzenetére


DigitXT
félisten

A Teaser állat!:C Hát ilyen nekem is kéne. Kicsit feldobnám Barátnőm
edzésvideóit, mondjuk a Hármashatárhegyen madártávlatból körberepülve,
meg ilyenek.:R Csak a kreativitás szab határt, meg persze a zseton.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1097) Pulsar válasza MaTpr0F (#1090) üzenetére


Pulsar
veterán

Én mindenképpen azt mondom, hogy rakj össze egyet. Legalább meg tudod mi hogyan merre. Távot meg ilyeneket úgy is kell venni, az megmarad, a többi meg nem olyan vészes. Előre úgy is FPV nélkül kell megtanulni repülni.

(#1098) MaTpr0F válasza Pulsar (#1097) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Igen, azóta már jobban beleolvastam a dologba meg is van nagyjából egy jó kezdő gép amiben van fejlesztési potenciál is a későbbiekre gondolva. Persze még sok a szürke folt, de majd idővel beletanulok. :)

(#1099) Pulsar válasza MaTpr0F (#1098) üzenetére


Pulsar
veterán

Okés, Ha kell segítség szólj, van pár ilyesmim itthon :)

(#1100) jozsi252


jozsi252
veterán

Vicc hogy ezért megbírságolták.. katt

iPhone 13 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.