Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Pubszon válasza RCPortal (#500) üzenetére


Pubszon
veterán

Ahhoz képest, hogy az egész kocsi meg a táv ingyen volt egy németes ismerőstől, kicsit húzós nekem ez a 6k. :D
Na majd valamit kilelek, hogy olcsóbban megússzam. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#502) RCPortal válasza Pubszon (#501) üzenetére


RCPortal
csendes tag

tedd azt
modellezesben a 6k apropenz...es nem is kicsit....sajna, de evvan

kozben azert filoztam valamin...
mert ha nem is rc az rc-d, hanem inkabb a jatek fajta, az egesz dolog targytalan
de mivel nem irtal semmi kozelebbit, igy nehez :)
egy foto esetleg jol jonne a beljesebol, amit latni

[ Szerkesztve ]

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#503) Pubszon válasza RCPortal (#502) üzenetére


Pubszon
veterán

Előbb megpróbálom elmondani szavakba.
A távirányítója egy az egybe ILYEN.
A kocsi pedig sztem elég jól megépített.
Van benne 3 difi mű, egy elől, egy hátul és a középső.
Kerekenként 2 lengéscsillapító 2 rugóval.
Egy 6 cellás akksi van benne.
A kocsi burkolata pedig így néz ki egy az egybe.
Illetve annyi kivétellel, hogy más mintáju a kerék illetve a képen csak 1 rugós a kocsi.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#504) RCPortal válasza Pubszon (#503) üzenetére


RCPortal
csendes tag

oks :)
igy ranezsre rendes rc :)
es marad a 6k-s verzio ....

a tav pedig egy normalis alap acoms tip. tav, cserelheto a kristaly benne...
ugyhogy az is oks

ja es meg annyit, hogy ingyen ez is jo :)
a cucc teljes erteke, kb 25k ha minden megvan hozza...szal ingyen jo :)

[ Szerkesztve ]

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#505) Pubszon válasza RCPortal (#504) üzenetére


Pubszon
veterán

Ennek örülök, hogy rendes RC.
Amit nem értek, hogy a kristályok miért olyan drágák. :F
Mert, hogy a vevő 3-5K azt még valahogy meg is értem.
De a kristályt nem lehet valamivel pótolni? :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#506) RCPortal válasza Pubszon (#505) üzenetére


RCPortal
csendes tag

nem, ezt a frekit nem igazan leht potolni ....
megvan hatarozva, hogy csak es kizarolag ezek a frekik jok ezekbe a radiokba
ennyi...
es hogy miert dragak? mert modellezos a cucc...ennyi
bolti ara a parnak kb 4500 ft...volt valamikor nem tudom, en meg sosem vettem :)
persze, ha lehetne kapni....27-es regesreg nincs a boltokban, vevo meg elofordul..de az sem ingye van sajna....
pedig erdemes ennyit rakolteni sztem, mert alapjaba veve egy jo kis moka darab auto
jatszani remek

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#507) Pubszon válasza RCPortal (#506) üzenetére


Pubszon
veterán

Ahogy magam ismerem, nem is fogom veszni hagyni a dolgot. :D
Egyébként mennyiért lehetne eladni így, hogy hiányzik a vevő és a kristály?
Minden más jó... :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#508) RCPortal válasza Pubszon (#507) üzenetére


RCPortal
csendes tag

hat vedd el belole az az 5-6k
ennyi

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#509) Pubszon válasza RCPortal (#508) üzenetére


Pubszon
veterán

Na jó, de anélkül vagy azzal akkor mennyit ér? :D
Sose volt dolgom RC-vel, most van először, 1 órája hoztam fel a pincéből. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#510) RCPortal válasza Pubszon (#509) üzenetére


RCPortal
csendes tag

azt kerdezted, hogy mennyiert lehet igy eladni :)
irtam, hogy 25 ha megvan minden
igy meg -5, azt lehet 20k iranyban passzolni
annyiert meg szoktak venni....

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#511) Pubszon válasza RCPortal (#510) üzenetére


Pubszon
veterán

Értem, bocs, nem láttam. :B
Köszi a segítséget.
Egyébként az "álmom" egy Bulldozer RC, még az se lenne baj ha vezetékes lenne. :N

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#512) Pubszon


Pubszon
veterán

Egy ilyen kocsiba ami nekem van, milyennek számít a 7.2V-os 1100mAh-s akksi?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#513) HummeRC válasza Pubszon (#512) üzenetére


HummeRC
senior tag

Na ezt hívjuk "5 perces"-nek. Mármint addig megy egy töltéssel vele, ilyen autó terheléssel... :K Értelem szerűen kisebb-könnyebb autóval tovább bírná az akksi.

Ugye jól értettem, hogy a képen a saját autód van?

[ Szerkesztve ]

(#514) Pubszon válasza HummeRC (#513) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem a sajátom, csak így néz ki, talán kicsit kisebb az enyém.
Majd csinálok róla képet.
Egyébként az aksija beszart, veszek majd bele 6db AAA aksit, minél nagyobbakat.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#515) RCPortal


RCPortal
csendes tag

Nezzetek meg egy hosszabb lelegzetu vidit a Godollon rendezett Extrem Nap-rol
Ami amugy nagyon jo volt, ahogy hirdetve is volt, ha kimaradsz, nem elheted at ! :)
Tenyleg remek nap volt

osszefoglalo ittL

http://www.rcportal.hu/news.php?readmore=164

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#516) HummeRC válasza Pubszon (#514) üzenetére


HummeRC
senior tag

Egyébként az aksija beszart, veszek majd bele 6db AAA aksit, minél nagyobbakat.

Szia.

6db AAA-t? Minek? Gyanús nekem a dolog. Egy rendes modell-ben nem használunk AAA-t. Sub-C-t, vagy li-poly cellákat esetleg. De AAA-t nem igazán. Kíváncsian várom a képeket az autódról. Ha lehet csinálj majd kaszni nélküli képet is, ahol látszik a bele.

(#517) RCPortal


RCPortal
csendes tag

Sziasztok,

Elő közvetítés Budapestről a Duna Plázaból a HDSTeam Drift Partyról
Megtekinthető a www.rcportal.hu cimoldalán, egész nap es holnap is!

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#518) Overlocker


Overlocker
veterán

Kész lett a kocsim az új motorral, Tamiya DT-02 MS 4,5T motor, 5200mAh 35C lipo.

Köszönet érte Tripower-nek! :R

Video

(#519) lorcsi válasza Overlocker (#518) üzenetére


lorcsi
veterán

mitől mozog úgy a gumija a kerekén?

(#520) RCPortal válasza lorcsi (#519) üzenetére


RCPortal
csendes tag

:DD :DD :DD

a fordulatszamtol :)
mitol mastol, olyan nagy, hogy a centrifugalis ero megnyujtja a gummat..ecceru

[ Szerkesztve ]

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#521) Overlocker válasza lorcsi (#519) üzenetére


Overlocker
veterán

Úgy van ahogy RCPortal kollega írta :DD

[ Szerkesztve ]

(#522) Pubszon válasza HummeRC (#516) üzenetére


Pubszon
veterán

Igen, nem AAA elem/aksi van benne, de az AAA aksi is 1.2V-os és abból ha 6-ot sorba kötök kijön a 7.2V amivel üzemel. ;)
De itt van 7 kép, beszéljenek ők helyettem. :K

A további képek a képre kattintva! :)

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#523) Pubszon válasza Overlocker (#518) üzenetére


Pubszon
veterán

A tied 7.2V-al megy, 5200mAh-ás? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#524) HummeRC válasza Pubszon (#522) üzenetére


HummeRC
senior tag

Jól sejtettem, hogy nem ugyanarról beszélünk. Ez ránézésre egy 1:18-as kisautó. Aranyos, de nem szabad tőle sokat várni. AAA akkukat gyorsan felejtsd el erre a célra. Amik most benne vannak az autódban, azok is 2/3-ad A-sok, másnéven "fotóakku". Az AAA-nak nincs akkora terhelhetősége, így gyorsan tönkre fog menni, valamint nem produkál olyan menetteljesítményt.

Én még mindig azt mondom, hogy próbálkozz inkább a sub-C akkukkal, ha nem sikerül a gyáridnak megfelelő akksit szerezni.

Ha pedig kicsit tapasztaltabb leszel, akkor majd el lehet menni a Li-po akkuk felé. Kezdésnek nem javaslom, mert balesetveszélyes tud lenni, ha tudatlanul használják, viszont kiemelkedő teljesítményt produkálnak, csekély súly mellett. :C

[ Szerkesztve ]

(#525) Pubszon válasza HummeRC (#524) üzenetére


Pubszon
veterán

Értem, gyakorolni, tanulgatni jó lesz ez.

Annyi kérésem lenne, hogy tudnál egy olyan oldalt mutatni, ahonnan jó áron tudok venni AM 27Mhz-es vevőt, egy pár kristályt hozzá és egy megfelelő aksit?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#526) Petya25


Petya25
addikt

A hétvégén szűnyeges drift pálya működik a Duna Pláza első emeletén.
Nézni és gyakorolni is lehet.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#527) Overlocker válasza Pubszon (#523) üzenetére


Overlocker
veterán

7,4v

(#528) HummeRC válasza Pubszon (#525) üzenetére


HummeRC
senior tag

Szia.

Nem leszólni akartam a kis autódat, ne érts félre. Aranyos játék, jól el lehet lenni vele. :K

A korábban már linklet oldalakon biztosan találsz, de teszek ide közvetlen linket a kristályokhoz. A többit is megtalálod a bal oldali menüben.

[link]

Persze a többi boltban is találhatsz, de nekik nincs feltüntetve a honlapjukon minden.

(#529) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Akku téma:

- Nimh vs LiPo: megfelelő odafigyeléssel van-e élettartam különbség (márkafüggetlenül)
- Ha már márka: melyiket érdemes, mi a bevált, jó ár/érték aránnyal bíró, nem verseny célra
- Egy Turnigy LiPo-t példázva, mit jelent:
Constant Discharge = 20C
Peak Discharge (10sec) = 30C
Max Charge Rate (C) = 2

Köszi

(#530) HummeRC válasza (Bundás) (#529) üzenetére


HummeRC
senior tag

Igen, megfelelő odafigyeléssel és gyakorlattal, valamint jó töltővel a LiPo jobb, erősebb és tartósabb. Értsd: tovább és nagyobb áramot tud leadni, valamint kevésbé veszít a gyári értékéből az idők folyamán.

A példád magyarázata:
Constant Discharge = 20C - Állandó terhelés = 20C
Peak Discharge (10sec) = 30C - Csúcs terhelés (rövid ideig, max 10 másodperc) = 30C
Max Charge Rate (C) = 2 - Maximális töltési áram arány = 2C

1C azt a mennyiséget jelöli, ami az akku névleges kapacitása. Tehát ha pl az Akku 7,4v 5000mAh teljesítmányadatokkal rendelkezik, akkor:
20C = 100'000 mAh (max 100Ah-s terheléssel meríthető tartósan)
30C = 150'000 mAh (max 150Ah-s terheléssel meríthető rövid ideig károsodás nélkül)
2C = 10'000 mAh (max 10A-rel tölthető károsodás nélkül, hogy ne kelljen egész nap a töltésre várni) Ez a gyakorlatban kb 30 perces töltési időt jelent.

Ha nem voltam egyértelmű, akkor inkább kérdezz újra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#531) Pubszon válasza HummeRC (#528) üzenetére


Pubszon
veterán

Értem.
Azon is gondolkozok, hogy ezt eladjam és vennék egy komplet szettet 50K alatt.
Te mondjuk offroad célra melyiket vennéd a modellfutár.hu-ról ezek közül?
Egy olyat szeretnék, ami azért kicsit pörgős, nem pedig lomha. :N
Nem vagyok jártas se a márkában, se semmi másban. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#532) (Bundás) válasza HummeRC (#530) üzenetére


(Bundás)
addikt

Érthető volt, köszi. :)

Turnigy aksiakt néztem ki, pont 5000 mAh-es kivitelben, külhonban nagyon jó árok van, valamit egy iMax B6-os töltőt. Ellenvélemény? :)

(#533) sniper elite


sniper elite
senior tag

Sziasztok!

Eléggé amatőr vagyok ebben a dologban, ma döntöttem el, hogy veszek egy repcsit amivel elszórakozom, innen nézelődtem:[link] valami olyat akarok venni, ami kompletten minden megvan, és nagyon könnyű összerakni, tudtok ilyen gépeket ajánlani esetleg? Bármilyen segítség jó lenne, köszi.

(#534) HummeRC válasza (Bundás) (#532) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nincs ellenvélemény. Figyelj a balancer csatlakozó használatára töltés közben. ;)

(#535) HummeRC válasza Pubszon (#531) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nos ezekből biztos találhatunk megfelelőt, de először el kellene döntened a legfontosabb kérdést: mire akarod használni?

Ha ugyanis inkább sík terepen, esetleg nem magas füves dombokon használnád és többet ugratsz, akkor egy buggy a jó választás.

Ha inkább vegyes talaj, sóder, füves talaj, lépcső/sziklás terepen, farönkökön mászkálás a cél, akkor a monster (nagykerekű) a neked való.

A buggy fürgébb/gyorsabb, a monster szabadabban használható.

(#536) Pubszon válasza HummeRC (#535) üzenetére


Pubszon
veterán

Hát leginkább aszfaltos, poros, kavicsos terepen akarnám használni. :K
Én is buggy-t néztem, az lenne jó nekem is.
Azért kérném a tanácsodat, hogy melyik a jó márka és, hogy melyik a jó kis fürge gép ezek közül. :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#537) HummeRC válasza Pubszon (#536) üzenetére


HummeRC
senior tag

Nos, ez esetben én a Tamiya Plasma Edge fantázia nevűt választanám és nem biztos, hogy a modellfutártól. Ugyanaz az autó máshol olcsóbb, a különbséget inkább költsd akkumulátorra, vagy normálisabb töltőre.

[link]

(#538) Pubszon válasza HummeRC (#537) üzenetére


Pubszon
veterán

Én is néztem ezt is. :K

A robbanó motorosak nem tudnak hátra felé menni? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#539) HummeRC válasza Pubszon (#538) üzenetére


HummeRC
senior tag

Van amelyik igen, van amelyik nem.

Elektromos autóknál a motor forgásirányának felcserélésével oldja meg a vezérlő az előre-hátra funkciót menet közben, a távirányításodnak megfelelően.

Értelem szerűen a robbanó motorosok motorja csak egy irányban forog, tehát ez nem megoldható, viszont van amelyikbe szerelhető (vagy gyárilag benne van már) egy úgynevezett hátrameneti modul, ami általában egy szervóval, vagy elektromágnessel egy plusz fogaskereket húz a hajtásba, ezáltal megfordítva a kerekek forgását, a motor "előre" menetelekor is. Hasonló az elv, mint a normál (igazi) autóknál, ahol a hátramenetbe kapcsoláskor ugye egyel több fogaskerék van, mint az előre menetelkor, pedig a motor csak "egy irányban forog." Remélem érthető.

Persze vannak olyan tipusok, amikbe nem terveztek egyáltalán hátramenetet gyárilag. Ezeknél az elszántságtól, ügyességtől és az autó belső helyétől függ, hogy házilag be lehet-e rakni. (Többnyire nem.)

[ Szerkesztve ]

(#540) RCPortal


RCPortal
csendes tag

hollo,

ha valakit erdekel elindult az RC Suli 3. video sorozata, ami elektromos onroad autokkal foglalkozik
a pilot resz mar nezheto az rcportalon

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#541) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Csapágyas kérdés: azt hallottam offroad autókba nem a legjobb a golyós csapágyazás, legalábbis bizonyos részeiben. Igaz ez? És ha igen hova érdemes golyósat, hova siklót rakni?

(#542) RCPortal válasza (Bundás) (#541) üzenetére


RCPortal
csendes tag

No ezt en igy ebben a formaban nem mondanam igaznak....mindenhova jo es sokkal jobb a golyoscsapagy, mint a siklo....tokre mind1, hoy on, vagy offroad...
vannak viszont lustabb emberek, akik ezt hiresztelik :)
azok szoktak mondogatni, hogy a kerekhez nem kell golyoscsapagy, mert tonkremegy, koszolodik, bla bla bla...
ami persze igaz, hogy offroadnak konnyebben koszos lesz a csapagy a kereknel, na de kerem....szal jah.... na es?

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#543) (Bundás) válasza RCPortal (#542) üzenetére


(Bundás)
addikt

Értem. És a vizet hogy bírják? Persze nem célom tavakban úszkálni vele, de hat túlpörög az adrenalin mindenen átmennék. :)

(#544) HummeRC válasza (Bundás) (#543) üzenetére


HummeRC
senior tag

Az igazán hivatalos válasz az, hogy a csapágyak sehogy nem bírják a vizetés senki nem garantálja a működést utána... :N

A valóság az, hogy nyugodtan lehet használni bárhol, én is azt teszem. Csak ne legyen lusta az ember utána szétszedni, kipucolni és újrakenni összerakáskor. Így szélsőséges körlümények közötti használattal is hosszú életű lehet.

Persze a lustábbak és a tehetősebbek nyugodtan vehetnek párhavonta új csapágyakat a kezeletlen rozsdaette helyett. :D

(#545) HummeRC válasza RCPortal (#540) üzenetére


HummeRC
senior tag

Hát hogy ne érdekelne. :K

Jó a "pilot" rész. Gondolom azért az, mert a jelen videó nem kapcsolódik szorosan a címhez, inkább egy bevezető-általános-átfogó ismertető a továbbiakhoz. :K

Csak így tovább. Törjétek a hazai utat... :C

(#546) Petya25


Petya25
addikt

Plázában működik folyamatosan a drift pálya.
Victorpictor nyomott is pár jó kört: drift

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#547) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Szeretnék a nyáron iskola után foglalkozni hobby elfoglaltság szinten rc-zéssel, engem leginkább az autók kötnek le és rc-ből a Monster Truck / Truggy ha jól írtom... jönnek be, jelenleg valami Traxxas e-revo-n gondolkodok, a benzinestől "félek" hogy utána nem lesz pénzem mindig benzint venni bele, bár fogalmam sincs hogy mennyibe kerül bele, vagy hogy van mint van, teljesen kezdő vagyok, annyi segítséggel hogy sógorom rc-zik autóval és repülővel is, így ő tud segíteni valamennyit javításban stb...

Mivel érdemes kezdeni? Ha vennék autót akkor kb 100.000-ret költenék rá, vagy is megvételre, utána persze ha kell költök rá tönkremegy vagy valami ... És mi a jobb benzines vagy elektromos, melyikkel érdemes foglalkozni, és melyik kerül utána kevesebbe? :)

szóval így minden érdekelne, ami segítséget nyújthat :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#548) RCPortal válasza enginev3.0 (#547) üzenetére


RCPortal
csendes tag

Szia enginev3.0,

Nos eloszor hagy javitsalak ki, ha nem gond...
Altalaban a "benzines" autok azok nagyon masok, mint amire gondolunk rc autozas kozben, ilyen motorral csak a legnagyobb jarganyokat szerelik....
Nagy altalanossagban (pl, ha a revot nezzuk), az autok valamilyen belsoegesu motorral vannak szerelve, ezeknek az uzemnyaga nem benzin, hanem alkohol, tobbfele adalekanyag hozzaadasaval, szintetikus olaj, nitrometan stb. a nitrometant ne keverjuk a nitrogendioxiddal, ezekben nincs a kormanynal az a bizonyos gomb :D
Nem akarom innen mar bonyolitani, de meg csak nem is robbanomotorrol beszelunk, mert nem ugy van, hanem ezek mind mind belsoegesu mocik...

De terjunk a lenyegre
Az E-Revo nem rossz valasztas, de 100-bol a semmibol nem jossz ki
eloszor is kell ugye az auto, az annyi amennyi, kell hozza egy tav (ugye nem uj autoban gondolkozunk) kell hozza tolto es min. 2db akkupack ami jo esellyel eleg 15 perc jatekhoz
aztan toltotol fuggoen feltoltod az akkujaidat 1 ora alatt /db
Nem akarom elvenni a kedved :)
Ezeket osszeadva, az autot megszerezheted 50-60-70 ert felszerelestol fuggoen, de ebben tutko nem lesz benne akkupack es tolto...
2x akkupack ara (nem javallom hasznaltan venni) min. 16 ezer penz, egy jobb tolto (ezt lehet hasznaltan venni) szinten ugyanennyi....
De meg mindig ott tartunk, hogy egy pack feltoltese ~ 1 ora kapacitastol es toltotol fuggoen
Mindettol fuggetlen jol dontes lehet a revo
Ezek melett teljesen jo pl az E-Savage/Zilla (nem a Savege Flux-ra gondolok). a bibi itt is ugyanaz mint a Revonal a 2 db pack, viszont ennek az autonak van 2 akkus toltoje, azaz egyszerre ra lehet dugni mindket akkupackot, igy tukepp felere csokken a toltesi ido

Egyebirant ha ennyit szannal ra, en inkabb mas autot ajanlanek kezdesre, egyreszrol azokat a tipusokat, amikbe csupan 1 db akkupack kell, de mindenkepp elektromosat
Jo dolog lehet a ma nagyon kozkedvelt SCT kategorias autok, ugyen ez se nem monster se nem truggy, hanem inkabb egy buggy es a truggy otvozete :)
Buggy alapokon nyugvo jo kis terep auto, jellegzetessege, hogy nagyon gyors es kb ugyanazon a terepen elmegy majdnem mint egy truggy, viszont joval kisebb a kereke...
De persze ha monstar/truggy, akkor elektromosban nem sok valasztek van ilyen arkategoriaban

Noh..remelem segotettem :)

[ Szerkesztve ]

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#549) enginev3.0 válasza RCPortal (#548) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jogos a kioktatás, ennyit tudtam hogy nem benzinnel megy, csak nem tudtam minek nevezzem, ezért inkább így írtam, na meg a legtöbb helyen Robbanómotoros autóknak vannak hirdetve... de mindegy,

Tudnék még rá lehet szánni, 120-130ezerig, viszont így még mindig kérdés, hogy most akkor hosszabb távra, elektromos vagy esetleg üzemanyaggal működő éri meg jobban, az az melyikkel tudok többet menni kevesebb várakozással (akku feltöltése), vagy kevesebb pénzből (keveréket megvenni)

Nézzük így
Feltöltöm az akkut, megyek vele 15-20percet várok 1-2órát, és újra megyek

Vagy veszek mondjuk 4-5liter üzemanyagot, ami nem olcsó ahogy most így hirtelen rákerestem neten 4liter kb 6-8ezer FT ami 16-20%-os, és ezzel mennyit megy el? Nem tudom mennyit zabál a kis dög, nálunk van erdő, és föld út mellett lakom, szóval nem köves úton lenne használva hanem jó kis terepen, na meg az egyik srácnak van egy RC pályája 3utcával messzebb.

Buggy-k nem jönnek be, nekem inkább a testesebb autók tetszenek :K , ha az áron múlik inkább gyűjtök még egy kicsit de akkor veszek egy RTR-t vagy pl vatera-n stb... csak akkor Truggy vagy Monster legyen, és működjön jól :) :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#550) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#549) üzenetére


enginev3.0
félisten

Itt van néhány autó

Savage X

Nagyon jó áron van Savage X 4.6 RTR, pl ezt ennyiért így mennyire tudod ajánlani? Én meglátásomból nagyon jól megéri, hisz új és minden van hozzá kivéve üzemanyag

Másik

Bár nem tudom melyikek az ismertebb márkák, és hogy melyik a strapabíróbb, bár a Savage-ről azt írták, hogy nagyon jól össze van rakva

Még annyi fontos információt, nekem hobbi szintre kéne, verseny nem igazán, mert erre felénk nincs hol, de később ha nagyon megtetszik és lesz önálló keresetem akkor már lehet eljutok olyan szintre is :K

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.