Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) zolisx4 válasza Peaceliker (#1550) üzenetére


zolisx4
őstag

Az a gond hogy az a szabályzó meg a motor is,annyira gagyi semmi állítási lehetőség nincs ,ahogy van az úgy van és kész.Gyakorlatilag saját magával sem kompatibilis.Ugye az sem derül ki belőle hogy mik a paraméterek ,de ha működik a rendszer akkor nagyon megy a kocsi.Mikor elhoztam a cuccot ,akkor ide adta de nem ment az övé ahogy írtad is,vettem egy másik szabályzót az 5 aksit bírt ki az is lehalt ,ugyan az csak egyik irányba ment.

Ne spórolj írj sokat.
Nekem már holnap elviszik az összes wl autómat alkatrészestől .
ismerősünk autója már a 3 tulajnál teljesít majd szolgálatot remélem sokáig :K

[ Szerkesztve ]

(#1552) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tegnap lekapva a kipuffot rájöttem hogy mitől szivárog nagyon lassan a genya, nincs közte és a motor között spacer... [link]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1553) tvamos válasza zsiz (#1538) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem van egy WLtoys Vortex A949.
Eloszor is, nem biztos, hogy megeri kinabol rendelni, mert ha ki kell fizetni az afa-t, akor mar majdnem ott vagy, mint a boltban. (En 17 ezerert jutottam hozza egy utolso darabhoz.Eredeti aron 22-23 lett volna...)
A masik dolog: szerintem eleg gyenge a kocsi. (Oke, hogy nekem Traxxas Rally van mellette, amin szinten konnyen torik a c-hub, double a arm, ha hulyen hajtod.) Szetszedtem mar az egesz autot, a hajtasban is eleg gyenge megoldasok vannak. Nekem a 4 rugostag gyakorlatilag 3 fele, az egyik nagyon hamar megmihalylott.
A Tesco vackokhoz kepest persze jo vetel, de sajnos ez az a szint, amit nem er meg fejlesztgetni, mert nagyon sok barkacsolasba, meg ganyolasba szalad bele az ember, amihez nincs mindenkinek kedve.
A nagyobbak lehet, hogy jobbak, en nem tudom...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1554) zsiz válasza tvamos (#1553) üzenetére


zsiz
őstag

mint mondtam, ha veszek is, akkor is megvárok egy akciót, hogy megérje megrendelni. (amúgy sem akarok sokat költeni rá.) teszkósat biztos nem vennék, akkor már inkább kínából egy ilyet :D fejlesztgetni amúgy sem fogom, ami fontosabb, hogy az alkatrészek mennyire tartósak. illetve, hogy a kopó/törő :B alkatrészek mennyire könnyen és olcsón beszerezhetőek.

nekem annyira kell, hogy egymagam elszórakozgassak vele az udvaron/utcán/esetleg a kertben. nem versenyezni kell, nem kőkemény terepre, persze nyilván ugratok majd párat :D ja és nem akarok vele mókolni, úgyhogy ready to run kell :D

most a geekbuyingtól kaptam egy hírlevelet amiben van egy 1/12-es 31$-ért. bár konkrétan most még nem szeretnék rendelni, először is tv-t kellene vennem, arra jobban kell a pénz :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1555) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Keresek benzincsövet, alábbi vastagság/átmérőben:

Align T-Rex 600N 4mm Fuel Tubing 2.5X4X1000MM

Ha van 5mm vastagsággal az is érdekelhet.

Valakinek?

Ma meg észrevettem a tankban le van esve a súly a csőről a végén, el volt fáradva a cső, le kellett vágnom de így most nem ér végig benne.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1556) zolisx4 válasza tvamos (#1553) üzenetére


zolisx4
őstag

Én rendeltem már kocsit kintről ,meg sok mindent ,úgy mondom hogy Kínából nekem soha nem akadt fenn a vámon.
Amikor még erősen heliztem akkor Angliából rendeltem valamit ott bizony fel voltak számolva dolgok de mér nem emlékszem hogy mik.

tvamos
Ez pont igy van ahogy leírtad,annyit tennék hozzá hogy az 1/12 es kicsit erősebb a felépítmény a kihajtások fémek,a difiből és a keréknél is ,ez a legnagyobb eltérés ,de a kicsinél is lehet cserélni fémre a kihajtásokat.

zsiz

Az alkatrészek könnyen beszerezhetőek Kínából csak a hajó út sok idő.

Cris99
Nekem sajnos semmilyen benzines cuccom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#1557) tvamos válasza zsiz (#1554) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kintre az 1/18 biztosan nem jo, nagyobb kell, ha le akarsz menni a beonrol, akkor meg az 1/12 is kicsi.
Szerintem 1/10, ha fube is mesz, akkor abbol is valami kajakabb...

(#1556) zolisx4 válasza tvamos (#1553) üzenetére
Nekem ez az auto a merete miatt kellett, persze tudtam, hogy megkapja a fureszt, es leroviditem a tengelytavot... de nem gondoltam, hogy ennyire gyenge lesz az egesz cucc. Meg igy is jol van ez, mert egy komolyabb 1/18 rally auto 80 ezer korul lett volna. (Sajnos nem talaltam hasznaltban megfelelot. De ha most talalnek egyet, ezt siman bevagnam a kukaba.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1558) zolisx4 válasza tvamos (#1557) üzenetére


zolisx4
őstag

Én is keresgélek 1/12 ami nem megy gyorsan ,de nem tudom még mi is legyen vagy esetleg még kisebbet ,benn szórakozni ,de nem találtam megfelelőt ,nem egyszerű ilyen kicsiben keresni autót az biztos,roller is elég lenne csak üresen de nincs ami tetszene.

(#1559) Peaceliker válasza zolisx4 (#1551) üzenetére


Peaceliker
őstag

És itt jön az, hogy nem standard, csak a belevaló hulladékot tudod megvenni. És innentől nem éri meg. Amíg gyári és ha csak betonon használja az embert, vagy egyenes, de nem nagyon buckás földúton vélhetően kitart egy darabig :) Az ugratást (főleg, hogy nem tervezett ugratókról, nem ügysen szoktunk mi :D ) a közepes minőségű modell autók sem szokták zokszó nélkül venni ;)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1560) tvamos válasza Peaceliker (#1559) üzenetére


tvamos
nagyúr

A jó minőségű is törik, mert azzal meg 40-60mph+ sebességgel mész. :) kalkulált veszteség.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1561) Peaceliker válasza tvamos (#1560) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azért a 60mph már minden csak nem szokásos, hétköznapi, értelmes. :D Tudom, mert volt olyan autóm, de hamar rájöttem, hogy baromság :)
Most van egy losi scte m, ami 50 körül mehet, de így is félelmetes, ahogy megy :) És nem igazán törik ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#1562) tvamos válasza Peaceliker (#1561) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem a TC6.1 egeszen jol megy...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1563) zolisx4 válasza Peaceliker (#1559) üzenetére


zolisx4
őstag

Teljesen jogos ,az észrevétel tudom mert volt részem benne ,de nem is az autókkal van gond igazán hanem a fejlesztéssel.Ugye a Wl vesszük alapnak,az a hatalmas hibája amit írtál hogy csak a saját magával kompatibilis.
Ez nagy gond főleg a motor és a szervó.

Viszont a wrx ha ezt megnézed akkor, látod hogy kapott egy elég kemény nyúzópróbát amit gond nélkül teljesített minden induló autó [link] Azért elég kevés az ilyen autó hogy gyakorlatilag dobozos verzió volt,kefés motorokkal ,jó hogy nem száguldoztak ,de ésszel sokáig jó egy ilyen autó.
Nekem 2 db is van belőle ,minden nap van használva pár kör erejéig semmi gondom nem volt egyik az kefés a másik az leopard 60A V2 szabályzó és 3000kv leopard motor,a brushless motoros azért sokkal jobban megy,és dupla erős,alig birtam beállítani hogy nem álljon 2 kerékre de nehezen sikerült.
Viszont ugye a hű de drága kocsi meg ugye jó meg jó drága ,pont ugyan ezt tudja nagyjából.

tvamos
60mph elég sok tudom hogy képes annyira menni de olyan hihetetlen ,főleg az hogy még uralod a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#1564) tvamos válasza zolisx4 (#1563) üzenetére


tvamos
nagyúr

Persze... dual rate-tel... se... megy, torik, szerelem...

Nekem a traxxas erevo a kedvencem kertben okorkodesre. Az egy szuper kis gep. (Marmint az 1/16-os, ami "rendes" autoban, olyan 1/12 lehet szerintem.) Persze, nagy kertbe az 1/10-es valo. Az tenyleg szuper gep. (Nekem sajnos nincs, kertem sem, es minden masra jo az inferno... amit ajandekba kaptam... :) )

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1565) Peaceliker válasza tvamos (#1562) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah, kérem, onroad az más, eddig offroadról volt szó :DDD

(#1563) zolisx4

Amúgy ha vki kérdi, hogy kis pénzből mit érdemes venni, vrx et mondom. Mert amennyibe van itthon (ez nagy szó), annyit megér és új, nem gányolta szét senki (ez sajna jellemző). És annyival nem drágább, amennyivel, jobb erősebb, időt és érték állóbb, mint a wl gépek.

Amúgy ha vigyáz rá az ember, biztos wl is jól bírja. De én magamról tudom, hogy nem tudok/akarok vigyázni rá, így eljutottam oda, hogy nekem hpi is kevés volt, így lyukadtam ki a losi hoz. Az ilyen hülyegyerekeknek mint én, meg versenyzőknek gyárt "tankokat". :D

(#1564) tvamos

Én savage xs be voltam szerelmes, már nincs meg, kicsit bánom is, de most TC műfajjal ismerkedek (sakura zero lett a szerencsétlen áldozatom :D ) mert ahhoz van pálya elég közel és jó áron :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1566) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Senkisem tolja itt nitróssal? :D

Vagy aki helizik egyántalán?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1567) Peaceliker válasza SkyS1gn (#1566) üzenetére


Peaceliker
őstag

A helizés picit ritkább, de nitrós heli meg olyan fehér holló dolog :D

Én autózom, nitróssal is, meg quad ozom :)

Mondjuk ez milyen komoly!? :DD

"Oh my Goa'uld!"

(#1568) SkyS1gn válasza Peaceliker (#1567) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az érdekelne üzit honnan érdemes venni legolcsóbban, alig találni igazából. Area-51RC-t találtam még ami...

Nitrós quadrokopter, beteg :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1569) Peaceliker válasza SkyS1gn (#1568) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én Pesti modell boltokban veszem (nem olcsó), de asszem helihez repcsis kell, ez meg autós.

"Oh my Goa'uld!"

(#1570) zsiz válasza Peaceliker (#1567) üzenetére


zsiz
őstag

ez ilyen lomha vagy csak nem nyomja neki mint egy állat? :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1571) zolisx4 válasza Peaceliker (#1565) üzenetére


zolisx4
őstag

Azért azt mondom hogy a vrx sem olcsó,25 ezer durván az üres autó,ahhoz kell egy vevő,táv a legolcsóbb az 13 ezer ,kell egy aksi 5000 es ha szerencséd van akkor tudsz venni 5-6 ezerért,mint én tőled ,ha nem akkor az bizony 12 ezer ,és most jön a lényeg a motor,és szabályzó 25 alatt nem nagyon van.
Hirtelen 67 ezer ,és nem vettem, semmit hozzá ,nekem szerencsém volt a leopard szettet program kártyával 25 ért vettem csak egy kocsival együtt,ami sürgősen volt eladó,igy rácsaptam erősen alkudtam és ennyi lett a vége.
Igy van 2 autóm ami működik,és vettem még egy új rollert amit szétkaptam alkatrésznek ,ha ezt kiszámolod akkor bőven 100 felett járok.
És ettől vannak sokkal jobb kocsik.
Már most annyira benne vagyok hogy most Traxxas Summit 1:10 be vagyok belebolondulva.

Cris99
Nekem volt 450 es helim eladtam most is van,de már csak kicsi 250 es méret és elektromos,volt mindegyik,most solo pro 287 van 2 db egy nekem 1 pedig a lányomnak,a lányom is helizik. És volt vagy 6 db különböző 4 csatornás heli azokat is eladtam ,hajóim is voltak azokat is felszámoltam ,ja még van egy syma x5 quad ezt tető ellenőrzésre tartom viharok után arra pont jó hogy nem kell felmásznom a tetőkibúvóra megnézni .

Tehát helizünk csak már kis helivel .

zsiz

Nem nem ilyen lomha megy az rendesen csak próba volt gondolom ,mondjuk az egy elég komoly 3d gép.

[ Szerkesztve ]

(#1572) tvamos válasza zolisx4 (#1571) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tavaly volt szerencsém kipróbálni egy summitot. Nagyon jó! Parádés!

No igen... 60 körül el kell költeni, de az 1/10-es vl toys sem sokkal olcsóbb, mire haza ér, vammal együtt.. És az csak egy toy!

(#1566) Cris99
Senkisem tolja itt nitróssal?
A nitros büdös... :N

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1573) Peaceliker válasza zolisx4 (#1571) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah, hogy itthon venni, vmit újonnan? :O Az nem az én stílusom ;)
Én HK ról veszek szinte mindent, 25be olyan blt veszel, hogy apróra tép egy vrx et ;) Mondjuk roller ott sem olcsóbb, bár 30-40 között már bl szettes autót is lehet onnan lőni, távot meg 5be, akkut meg úgyis onnan vesz az ember ;) Egy töltő meg 10körül van itthon.
Amúgy nem, magyar átlag fizuhoz (ami sztem nem 150nettó...de ezt hagyjuk), drága, de itthon egy "vacak hpi" 120 körül van bl el, max alap távval, de akku, töltő nélkül :(

"Oh my Goa'uld!"

(#1574) SkyS1gn válasza tvamos (#1572) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megmondom őszintén nem ilyen füstszagra gondoltam mit amit produkál, de azért azt nemmondanám hogy büdös :D

Azért feelinges az biztos, csak most várhatok kicsit.

Egyrészt nemtudom ki rakta össze de (OS MAX moci van benne Align helyett) nincs tömítés a kipuff meg motor között ezért lassan szivárog onnan a cuccos. Rendelhettem hozzá azt is.

Nameg mondom azért felülvizsgálom mielött egy bukfencet is bepróbálok egyántalán, aztán a tankban le volt esve a súly a cső végéről, ami ugye azt szolgáltatja hogy beleérjen mindíg benyóba figurák közben is a cső, kicsit másvilág mint elektro.

Hosszába 1cm-en el volt repedve a cső, levágtam de így nem ér vég, most rendeltem hazai boltból gyorsan pont ilyen bele való részt, meg ebayről + csövet. Akármikor jól jöhet.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1575) zolisx4 válasza Peaceliker (#1573) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen a HK olcsóbb a cucc de azért olyan sokkal nem engem a várakozás idegesít,nem kicsit.Ha tudom akkor megpróbálok olyan autót venni amihez van alkatrész modell boltba ,nem várok heteket alkatrészre.

(#1576) SkyS1gn válasza zolisx4 (#1575) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Várakozás engem is meg tud ölni :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1577) tvamos válasza zolisx4 (#1575) üzenetére


tvamos
nagyúr

Engem nem zavar a varakozas, de az igen, ha forgalmi adot kell fizetni, es az "olcso" auto vegul tobbe kerul, mint a "draga".

(#1574) Cris99 válasza tvamos (#1572) üzenetére
En sem a fustszagra gondoltam, hanem arra, hogy hasznalat utan beolajozod szepen, de nem tudsz olyan tomitett dobozt rittyenteni hozza, hogy a lakasban ne legyen olaj + uzemanyag szag.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1578) SkyS1gn válasza tvamos (#1577) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én szobámban tartom, ha repülés után behozom egyből, se olaj se üzemanyag szag nincs. De egy fikacnyi se.

Lehet kocsi büdös.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1579) tvamos válasza SkyS1gn (#1578) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vagy en vagyok tul erzekeny... amugy mindegy, mert villanymernoknek nem lenne az "elavult" otto motor stilusos... :D

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1580) SkyS1gn válasza tvamos (#1579) üzenetére


SkyS1gn
félisten

;] ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1581) Peaceliker válasza zolisx4 (#1575) üzenetére


Peaceliker
őstag

EU raktár, 3-4 nap ;)

Akku annyival olcsóbb, hogy ha bl nem is annyival, akkor is már bőven megérte. Eleve ott egy rtr autó bl el annyi, vagy annyi sincs, mint itthon egy kefés, ami azért nem mindegy. Persze ha sokat rendel az ember platinum lesz és még olcsóbb minden, az sem mindegy.

(#1577) tvamos

HK nál EU raktár erre a gyógyír :)

Nekem a nitrós tól nem büdös a lakás, max a vitrinben, ha ajtaját kinyitom, de a szellősebb szekrényben pl nem vt olyan szag és a szobában sem...na a benzines, az egy kín...adtam is el.

De a nitrósnak ami van feeling, azt nem közelítheti meg a villanyos :D Illetve nekem még nitrós motorom nem döglött meg, de van otthon pár halott ecs meg égett le bl motorom is, ami fájt a zsebemnek :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1582) SkyS1gn válasza Peaceliker (#1581) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Le lehet égeni villanyost, meg meg lehet ölni nitróst is, embere/helyzet vállogatja. Nitrósnál a rozsda még ami veszélyes, épp tegnap okosodtam az after run olajok alkalmazásával kapcsolatban. Cseppentettem gyertya alá pár cseppet, starterrel kicsit lassan megtekertem a dugattyút.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1583) Peaceliker válasza SkyS1gn (#1582) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nyilván mindent el lehet pusztítani. :-)
Amúgy motorosnak nem volt oka leegni, szabinak sem, csak pech em volt. Figyelek attetelezesre, beállításra, stb.
Nitrost is meg lehet sütni vagy akkor elkoptatni egy pár tank alatt is, de ha ember figyel, kap olajat, stb, elég jól bírják, kevesebb a pech faktor, legalábbis nálam tuti. :-)

"Oh my Goa'uld!"

(#1584) zolisx4 válasza Peaceliker (#1583) üzenetére


zolisx4
őstag

Az a gond hogy a HK en nem látom át az egészet,lehet én vagyok a vak vagy valami de én nem találok annyi autót mint amennyire szeretik a HK ,amiket most ott látok azok nem nagyon nagy előre lépés ,technikai szempontból ,az árakat nézem abban előre lépnék mert drága .Na mindegy keresgélek.
Most egy aksi kéne másik 5000 körüli és nem olcsók vagy rossz helyen nézem.Ja meg egy töltő sem ártana mert,a süket fejemmel eladtam a 450 helivel a töltőmet most meg ezekkel a szar töltőkkel kínlódom 6 óra még feltöltődik :W

Úgy olvastam ha a megfelelő keverékű üzemanyag van a nitrós motorban nagyon sokáig bírja,a természetes elhasználódás elég hosszú folyamat,nem véletlenül drága az üzemanyag .Amúgy a benzines sem rossz de az büdös ugyan az mint egy fűnyíró .

(#1585) tvamos válasza SkyS1gn (#1582) üzenetére


tvamos
nagyúr

No, pont ezt nem akarom! Olajat csöpögtetni, meg ilyenek.

Kicsit bizonytalan vagyok... Jó lenne mégegy tc6...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1586) zolisx4 válasza SkyS1gn (#1582) üzenetére


zolisx4
őstag

[link]
2,40 körül volt némi zavar az erőben ,szépen megy,jó a hangja.

(#1587) SkyS1gn válasza zolisx4 (#1586) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nincs semmi zavar, csinált egy bukfencet, ilyenkor minden helin beesik a fordulat, nagy állásszög adásnál. :)

Ez DFC de adja neki Tomi

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1588) zolisx4 válasza zolisx4 (#1586) üzenetére


zolisx4
őstag

Lemaradtam a szerkesztésről .
De úgy hallom nem zavar volt hanem valamilyen manőver csak nem tudom kivenni az irányt talán fejjel lefelé fordultál?
Először füles nélkül néztem meg azért mondtam a zavart de ha hang mindjárt mutatja hogy megnő a rotor állás szöge .

Közben meg írtál is .

[ Szerkesztve ]

(#1589) Peaceliker válasza zolisx4 (#1584) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nem a vrx hez képes az előre lépés, hanem wl hez. :) Persze van komolyabb gépük 1-2 de az drága. De van nekik is vrx spirit, quanum vandal néven, az is olcsóbb vt ott, mint itthon.
Akku 5000es 5500 meg postától van kb.

"Oh my Goa'uld!"

(#1590) SkyS1gn válasza zolisx4 (#1588) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem én fordultam, nem az én videóm, de amúgy igen :D

(#1591) zolisx4
Ezeken nem szakad el semmi, direkt ilyen célra van kitalálva. Régen még mikor újkeletű volt a dolog, a műanyag farokrészek meg rotor részek szálltak el HK meg hasonló silány márkáknál.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1591) zolisx4 válasza SkyS1gn (#1587) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen tolja neki néha már túl lép az ésszerűség határán,nagyon közel van a helikopter ,félelmetes 1 csavar elszakad és a baj nem kicsi.

Nem nem műszaki hiba mindig lehet,nézd meg Gaui X7 Svájc 41 éves volt
Amerikában 19 éves volt a srác és még sorolhatnám.
Ezekben nem lehet bízni.

[ Szerkesztve ]

(#1592) SkyS1gn válasza zolisx4 (#1591) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze, ha valaki nem vigyáz fejek repülhetnek...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1593) zolisx4 válasza SkyS1gn (#1592) üzenetére


zolisx4
őstag

Egy hasonló videót dobhatsz fel te is magadról lassan,ez villanyos,de szép nem túl erőszakos,[link]

(#1594) SkyS1gn válasza zolisx4 (#1593) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Úristen még régi kristályos korszak 2méteres antennával :DDD

szerk:

Megjött a tank assembly, ma kicsit beröffentem. A kipuff tömítés még mindíg kelleni fog. De az még pár hét.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1595) zolisx4 válasza SkyS1gn (#1594) üzenetére


zolisx4
őstag

Ja nem is néztem tényleg nagy antenna van .Na én viszont azt a kipufogó tömétést simán csinálnák nem várnák semmire,csapágyboltban vennék tömítés anyagot vagy legyártatnám mondjuk itt [link]

(#1596) tvamos válasza SkyS1gn (#1592) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezért maradok az autóknál. Egy-két lábúj lehet veszélyben... esetleg lábfej... ;)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1597) zolisx4 válasza tvamos (#1596) üzenetére


zolisx4
őstag

Azt mondom neked hogy ezt sem akarnám kipróbálni :DDD [link]

Peaceliker
A VRX Bullet nek nem tudod véletlenül mi a megfelelője?? hát nem találom pedig biztosan van,.

(#1598) Peaceliker válasza zolisx4 (#1597) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azt még nem találtam sehol. Illetve csak a buggynak találtam. Amúgy HK ról állítólag basher bz222 marha jó...bár nem egy túl olcsó darab.

"Oh my Goa'uld!"

(#1599) zolisx4 válasza Peaceliker (#1598) üzenetére


zolisx4
őstag

Igen néztem már azt a tipust,régebben .
Azt tudom hogy a [link] innen rendelik a modell boltosok de az istenért nem találom az alkatrészeket .

(#1600) tvamos válasza zolisx4 (#1597) üzenetére


tvamos
nagyúr

Legalabb nem a nyaka...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.