Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) stifi82 válasza Peaceliker (#1695) üzenetére


stifi82
aktív tag

Erről lenne szó:[link]

(#1702) vizimento


vizimento
senior tag

Szerintetek egy ilyen mókához mekkora méretű, és milyen "erős" gép kellene?
Egy 1/18as már elég lehet?
Gondolom kell a 4wd...
Egyéb paraméterek?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1703) Peaceliker válasza vizimento (#1702) üzenetére


Peaceliker
őstag

1/18 az olyan tenyér méretű gép :D

Sztem 1/8 kell, mert súly is kell, 4wd az kötelező. Talán egy 1/10 mt elég lehet, de kétlem.

"Oh my Goa'uld!"

(#1704) tvamos válasza vizimento (#1702) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez minimum 1/10, de abból is valami komolyabb.

Munkatársamnak Traxxass Summit 1/10 brushless van, az tuti tudja ezt. Kell a tömeg, meg az áttétel.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1705) Peaceliker válasza tvamos (#1704) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nade 1/10 summit nagyobb, mint pár 1/8 MT. :D Az 1/8 savage XL méret, szal bazi nagy :) ...ezt ne felejtsük el megemlíteni ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#1706) tvamos válasza Peaceliker (#1705) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, de az tutira viszi a gyerek vontatast, mert a sajat szememmel lattam, nem videon.

Olyan kisebb fajta lenyt gondolom egy kisebb 1/10 gep is visz... de olyat nem lattam, vagy probaltam. Meg az otthon levo mar 60 kilo, ahoz jo nagy kocsi kell, hogy vigye.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1708) Peaceliker válasza tvamos (#1706) üzenetére


Peaceliker
őstag

Persze, sztem sem életképes az ötlet 1/8 alatt. Egy 1/10 átlag gép akkuval 1.5 kiló, még ha erős is (de nem az annyira :D) akkor sem tudja sztem elhúzni, mert nem lesz tapadás.

(#1707) Pulsar

Szemeztem ilyennel én is, aztán ez lett. :D

Asso rc18t exotek

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1709) stifi82


stifi82
aktív tag

és ez mennyire lehet tuti gép ár érték arányban[link]

külön kell még aksi bele
az lehet hogy a 3 cellás akku kinyírhatja hosszú távon a gépet azt olvastam a kommentekből mert az van a repülőmhöz akkor nem vennék.

[ Szerkesztve ]

(#1710) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sziasztok!

Erre van valakinek javaslata?

Csaba

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1711) zolisx4 válasza stifi82 (#1709) üzenetére


zolisx4
őstag

Igazából nem egy rossz autó amit linkeltél,de nem venném meg,nem tetszenek a tornyok hogy nem aluk és a lengés csillapító is gyengének tűnik,.Ha 1:8 as autó kell akkor ez a minimum [link] ez egy nagyon jó autó és nem kerülne készre megcsinálni sokkal többe mint amit linkeltél,abba igaz benne van minden ,a vrx be csak motor van .
De lehet mondanak jobb alternatívát is,ez a saját véleményem.

A húzós videóhoz annyit hozzászólnák hogy szinte bármelyik 1:10 brushless motoros autó eltud húzni akkora sújt mit a kisgyerek abban a biliben,hiszen kerekeken gurul és addig nehéz csak még el nem indul,utána kisebb erő kell a mozgatáshoz.Az autó hiába 1:10 nem egyformák egy nagyobb autó simán elhúzza hisz az vagy 2-3 kiló.Én a vrx bulletel 2wd a gurulós irodai széket és és a benne heverésző macskákat el tudom húzni ,elősször feláll 2 kerékre de ha elindul akkor simán megy. A hétvégén levideózni lesz időm ki próbálom mit tud elhúzni egy ilyen viszonylag kis súlyú autó,mert erősnek erős csak ez tényleg könnyű.

ratkaics
Ha jól látom az egy 550 es motor,én raknák bele egy 3930KV 10t motort,vagy eggyel kisebbet.

[ Szerkesztve ]

(#1712) vizimento


vizimento
senior tag

Ez[link] nagyon gagyi kategória?
Mert úgylátom árban nagyon jó... :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1713) stifi82 válasza ratkaics (#1671) üzenetére


stifi82
aktív tag

helo
látom adatlapodon győri vagy hol van győrben rc bolt tudsz adni címet héten voltam a török istván utcában de sajnos ott már semmi sincsen.

komplett szettet szeretnék venni mert az építkezést nagyon nem vágom a témában van 1 másik é ez?
[link]

ja és ebbe 2 aksi kell egyszerre? vagy ez milyen megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#1714) zsiz válasza vizimento (#1712) üzenetére


zsiz
őstag

Nem olcsó az, 88$-ért szállítják, ha jól nézem :N

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#1715) tvamos válasza Peaceliker (#1685) üzenetére


tvamos
nagyúr

Egy rovid idore elcsabitott a Banggood. Egesz jo ajanlat volt a SINOHOBBY Mini-Q5... de vegul is sz..pattak kicsit, hogy nem ugyan az a PaPal cimem, mint ahova a szallitast kertem.

Szoval, vegul a Turnigy lett, a Hobbyking-tol, brushless szettel, drift gyro-val, (amit nem tudom, hogy mit jelent,) pot aksival, meg expressz FedEx-szel. A vegosszeg meg 141 US$. (Ez egy kicsit tobb, mint a Banggood, kb 4-5 ezerrel.)

A kollegam verszemet kapott, ugyhogy vesz egy Atomi mods AMZ001-4WD Touring Car - RTR szetet. Hat, kapaszkodnom kell.

Szoval, kene nekem szivacs kerek, a jobb tapadas vegett. (Kanyarsebesseg, jobb gyorsulas... mert a tobbiek sokkal jobban vezetnek nalam, kell valami elony.) Szoval, tudtok ilyet ajanlani nekem?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1716) ratkaics válasza zolisx4 (#1711) üzenetére


ratkaics
senior tag

Köszi!

Esetleg konkrét típus?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1717) zolisx4 válasza vizimento (#1712) üzenetére


zolisx4
őstag

vizimento
Igen az a gagyi kategória olyat ne vegyél.

stifi82
[link]
Igen ez 2 aksis ez már sokkal jobb mint az előző linken mutattál ,sőt ez egy jó autó,.

ratkaics
Igazából nem szívesen mondok márkát mert nagyon megoszlanak a vélemények ,kinek mennyi pénze van.
Nekem az egyik vrx be ilyen van,innen is vettem,elég sokat használom semmi baja, kicsit zajosan indul mivel nem szenzoros motor,de de nem vészes,ja és adnak hozzá program kártyát is .De lehet még olcsóbban is találsz valahol.
[link]

(#1718) Peaceliker válasza stifi82 (#1709) üzenetére


Peaceliker
őstag

(#1709) stifi82

Ez sztem egyenesen a vicc kategória. Egy hosszított 1/10 gép (felépítésben 1/10), 1/10 es elektronikával...
Akkor már inkább egy 1/10 es gép, ami stabil konfiggal van összerakva.

(#1671) ratkaics

Ő egy himoto/hsp/maveric/kitudjamégmilyennévenfut gép, ugye!? :)
Köbbyű autó, rettentő úttartással, szal túl combos cuccot nem tennék bele. :) HK ról sinte bmelyik 1/10 szett jó választás lehet.
Havernak volt ztw mocija, elég jól adta. Ha itthon veszed, garis, nagy para sztem nem lehet.

(#1712) vizimento

Sajnos a modellezés elég drága hobby, legtöbb esetben ami olcsó az olyan is. Ez inkább játék kategória, mintsem modell.

(#1713) stifi82

Erről elég jókat olvastam, árához képest sztem jó lehet.
4cellával megy, így 2x2 cellás akkuval szokták hajtani

(#1715) tvamos

Pontosan mi is a kérdés? Nem tudtam már így pénteken felfogni :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#1719) ratkaics válasza stifi82 (#1713) üzenetére


ratkaics
senior tag

Itt van egy.

Itt meg egy másik.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1720) ratkaics válasza zolisx4 (#1717) üzenetére


ratkaics
senior tag

Köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1721) ratkaics válasza Peaceliker (#1718) üzenetére


ratkaics
senior tag

köszi!

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1722) tvamos válasza Peaceliker (#1718) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szivacs kerék kéne rá, de 4WD-re nem találok.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1723) stifi82 válasza ratkaics (#1719) üzenetére


stifi82
aktív tag

csak a térkép jön be és nincsen semmi megjelölve rajta :(

(#1724) Peaceliker válasza tvamos (#1722) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jah, hogy minire? :) Mekkora annak az átmérője? Bár megmondom őszintén sosem nézegettem még...
Egyébként gumi is nagyon tud tapadni, jó setup kell (már ha ezeket lehet :D ), túraautó kategóriában MB-on pl gumival mennek és eszetlen a tempó, sztem ez kisebben is így lehet :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1725) tvamos válasza Peaceliker (#1724) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, de a gumi kereket tapadasjavitoval illik hasznalni, 1/10-en legalabbis. Ez a "gyari" kerek viszont ha jol latom driftre van, szoval kene valami csere. Tudtok valamit javasolni?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1726) ratkaics válasza stifi82 (#1723) üzenetére


ratkaics
senior tag

Bocsi!
1
2

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1727) stifi82 válasza ratkaics (#1726) üzenetére


stifi82
aktív tag

szerintem a teleki utcai megszűnt voltam ott a héten emlékeztem rá hogy van ott de sajna semmi ha arra járok pálffy utcába elmegyek köszi a segítséget

(#1728) ratkaics válasza stifi82 (#1727) üzenetére


ratkaics
senior tag

Én is a Pálfy utcaiban szoktam járni. (már ha az évi 1-2 alkalom járásnak számít :) )

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1729) stifi82 válasza ratkaics (#1728) üzenetére


stifi82
aktív tag

ilyen van ott? [link]

?

(#1730) ratkaics válasza stifi82 (#1729) üzenetére


ratkaics
senior tag

Én is kerestem ott ilyet, de csak alkatrészenként volt. Persze lehet, hogy azóta már tartanak készre szerelt verziót is....

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

(#1731) stifi82 válasza ratkaics (#1730) üzenetére


stifi82
aktív tag

mert az a gondom van 1 imax b6 töltőm de nincsen az akkuhoz való csatlakozom csak xt60 abból akarom átalakítatni vagy ez[link]

de a fuvar olyan drága hogy csak na

(#1732) Peaceliker válasza stifi82 (#1731) üzenetére


Peaceliker
őstag

én akkun mindig lecserélem a csatit olyanra, amit mindenben használok :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1733) stifi82


stifi82
aktív tag

vettem 1 ilyen akkut
van 1 imax b6 töltőm hozzá csak nincsen hozzá csatlakozom csak xt 60 jó lehet ez átalakítónak az akku felé érdekes[link]
azért vagyok ennyire tanácstalan mert az akku még nem jött meg én meg az imaxal akarom tölteni nem azzal amit adnak hozzá.......[link]

[ Szerkesztve ]

(#1734) tvamos válasza stifi82 (#1733) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem az nem lesz jo! Ilyen kellene neked: [link].

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#1735) stifi82 válasza tvamos (#1734) üzenetére


stifi82
aktív tag

akkor ez is az [link]

mert nem akarok rosszat rendelni innét meg olcsóbb mint a hobbyról feléből megjön
amit felraktam az is apás a leírás szerint

[ Szerkesztve ]

(#1736) Pulsar


Pulsar
veterán

En az ilyen csatlakozólat le vágom és XT60at forrasztok rá. :)

(#1737) stifi82


stifi82
aktív tag

megjött bz-888 lenne 1 olyan kérdésem itt a képen látható a hátsó kerekek befele tartanak ez jó így vagy valamit állítani kell? vagy oda csaphattam valahová? meg ha kezemben járatom akkor az egyik kerék számomra nagyon üt

(#1738) zolisx4 válasza stifi82 (#1737) üzenetére


zolisx4
őstag

Nekem az összes autómon befelé áll a kerekek,vagyis a hátsó kerekek eleje szűkebb mint a hátulja ,ez mind 2 keréknél egyforma ,ha nem egyforma akkor valami nem jó ,de így ránézésre semmi baja.Az hogy a kerék üt,maga a kerék kóvályog, vagy a tengely görbe?

Újonnan vetted??

[ Szerkesztve ]

(#1739) stifi82 válasza zolisx4 (#1738) üzenetére


stifi82
aktív tag

Nem tudom hogy göbe e. Ezeken lehet gumit cserélni vagy kompletten kell a kereket?

(#1740) Peaceliker válasza stifi82 (#1739) üzenetére


Peaceliker
őstag

Lehet gumit, de elsírod magad, mire lebontod a mostanit róla. :) Mennyire az a nagyon? Dobj vidit mennyit üt. Illetve ha kereket leszeded és forgatod, tengely szépen jár? De az kétlem, hogy görbülhet...

"Oh my Goa'uld!"

(#1741) stifi82 válasza Peaceliker (#1740) üzenetére


stifi82
aktív tag

levettem a kereket szerintem tengely okés a kerék üthet picit hát néztem hát tényleg elég lepájszerolni róla komplett kerék lesz amúgy ilyent akarok drónra meg ha ugy van az autóra is[link]

(#1742) Pulsar válasza stifi82 (#1741) üzenetére


Pulsar
veterán

Autóra az 5.8at felejsd el, 10m után nem lesz kép.
Meg ebből can VV2 azt vedd mert ennek a megjelenítőnek nagyon gyenge a minősége.
Ha pedig ilyenben gondolkodsz van magyarországon srác aki ilyet gyart. Jó cucc, tesztelt, bbevállt többen is használják.

(#1743) stifi82 válasza Pulsar (#1742) üzenetére


stifi82
aktív tag

Mi az a vv2 ? Autón miért nem lesz kép? Dronra jó? De abból is elég nagy van és gyors 65x65 10es propellerek . Ezt a sràcot hol talàlom meg?

(#1744) Pulsar válasza stifi82 (#1743) üzenetére


Pulsar
veterán

Csak V2 , elirtam bocs :)
Mert az 5.8Ghz nagyon rosszul terjed földfelszinen. Én is próbáltam. 1.2 ami bevált :)
Persze kopterre jo, ha magasság van akkor szepen terjed a jel, csak ne legyen semmi közted és a gép között (bokor, fa, stb)
Megkeresem a linket és at dobom ma este.

(#1745) Peaceliker válasza Pulsar (#1742) üzenetére


Peaceliker
őstag

Na erre kíváncsi leszek, mert nekem most kopteren 1.2g van, de beszereztem egy 5.8at is, bár hangolt antennával ami sokat dob :)
Bár autóra csak pályára kell, ha tud 10m t az nekem már jó :D Illetve van emelvény, max ott leszek, ode feljön a jel az fix :)

De ha tré, cserélem, gépen lesz az 5.8, úgyis könnyebb, 250re meg nem kell súly. :) Bár 1.2 nél az bejön, hogy nem gond egy fa vagy valami ha közénk áll. :D

"Oh my Goa'uld!"

(#1746) stifi82 válasza Pulsar (#1744) üzenetére


stifi82
aktív tag

De a repülőhöz a szabadba jó amit küldtem? Remélem nem nyomják fel az àrat aksival rendelem akkor a fuvar 60 euro aksi nélkül 17 euro ki érti ezt aksi jön kinàbol freeshepinggel . És akkor letezik az hogy mind2höz jó csak azt nem tudom a kocsin van e a kamarának csatija ami az áramot adja.?

(#1747) Pulsar válasza Peaceliker (#1745) üzenetére


Pulsar
veterán

10m-t, emelvényen állva tuti tud. Én terepen mentem vele, és ott nem muzsikált szépen, pedig én is hangolt antennákkal (spironet) és Fatshark 600mW adóval próbálkoztam :)

250-re is 1,2-t raktam, egy ilyet ás elég szépen muzsikált ;)

parrot-ból próbáltam egyszer egy 1,5W-osat, szintén 5,8Ghz-en. Hát ott sem volt gond a fákkal, bokrokkal, de valahogy én mindig 1.2 párti voltam. :)

stifi82 Itt alink
http://fpvvoyeur.at.ua
Krisztián nagyon sokat kísérletezett vele, nagyon bevált cucc. nincs bluescreen, normális a felbontása, szóval nagyon ott van.

(#1748) stifi82 válasza Pulsar (#1747) üzenetére


stifi82
aktív tag

A Krisztiánon keresztül lehet megvenni a cuccot? ugy nézem ez a fejdísz és a többit hogyan honnét?

(#1749) Peaceliker válasza Pulsar (#1747) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jaja, vmiért nekem is 1.2ghz szimpi. :) Csak most spúr vagyok egy értelmesebb adóra (nekem régi, nagy, nehéz 100as adóm van, bár 220at ad le ), meg olcsón belefutottam egy 5.8as szettbe, gondoltam kipróbálom :)

"Oh my Goa'uld!"

(#1750) Pulsar válasza stifi82 (#1748) üzenetére


Pulsar
veterán

ő gyártja, és azt rak bele neked, amit szeretnél. Ha csak üres doboz kell, az is megoldott, de ha akarod, akkor aksival, vevővel, monitorral lencsével, mindennel.
Ott az email cím, írj neki nyugodtan, és hivatkozhatsz is rám, az itteni nickemen is ismer, régi modellezős barátom :)

Peaceliker Ja, értem :D Hát igen, a jó adó mindig drága volt, de én is mindig rá jövök, hogy a drágább végül az olcsóbb, mert jobb :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.