Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) CPT.Pirk válasza kerekfej (#650) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tettem fel kettőt:
[link]
[link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#652) RCPortal válasza CPT.Pirk (#651) üzenetére


RCPortal
csendes tag

az elozo kerdesedre valaszolva: lehet bele tenni hasonszoru elektronikat, de rendekkel tobbe lenne mint a heli ...cca20 ezer giro+szabalyzo+vevo egyben es a tav
erre egy mod van, ilyen kell talalni, vagy ehhez hasonlot
anno volt egy jatekbolt kiarusito reszleg manyon, ott arultak 10 ezerert ilyen heliket, csak probalni kellett oket, mert messze nem mind mukodott

de, ha akarod ugyanannyiert neked adom az enyemet, az tokeletesen mukodik, az en helimnek csak az a baja, hogy hianyzik belole egy fogaskerek, nem tudom potolni sehonnan
szal sajna ez ennyi...de a rado resze es az elektronika meg a test kivalo allapotban van

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#653) CPT.Pirk válasza RCPortal (#652) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyenlőre még keresem a lehetőségeket.

Az kiderült, hogy egy 8 bites mikrocontroller irányítja a gépet, és nincs benne Gyro.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#654) RCPortal válasza CPT.Pirk (#653) üzenetére


RCPortal
csendes tag

pedig giro nelkul eleg nehez megtartani barmilyen helit ....
dehat ha nincs, hat nincs ...

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#655) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Tudja valaki, hogy ilyet lehet-e kapni valahol és kb mennyi lehet? SR-71 modellrepülő sugárhajtóművel.

Vagy csak a videón szereplő öreg német házilag "összedobta"? :)

[ Szerkesztve ]

(#656) RCPortal válasza Darth_Revan (#655) üzenetére


RCPortal
csendes tag

:C :C
hidd el, nem szoktak effelet osszedobni
magyarorszagon egesz biztosan nem kapsz raktarrol :)
az ara cca: 1.200 eFt - 1.400 eFt

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#657) HummeRC válasza Darth_Revan (#655) üzenetére


HummeRC
senior tag

Pont ilyet nem lehet kapni, ezt házilag alakította át az ember egy már meglévő sugárhajtású rendszerből. Abban viszont biztos lehetsz, hogy egy új közép kategóriás autó árával vetekszik, amit ott láttál repülni. :K :Y

RcPortal: Jah, darabja a hajtóműveknek, plusz a gép...

[ Szerkesztve ]

(#658) RCPortal válasza HummeRC (#657) üzenetére


RCPortal
csendes tag

ohh..igen, en is darabonkenti arra gondoltam csak a hajtomunek :)

mikor kint voltunk az Extrem Napokon godollon, ott beszelgettem egy kisebb testu, de turbo sugarhajtomoves repcsi gazdival, o vilagositott fel ezekrol minket is tukeppen
http://vimeo.com/11033258 - ebben a videoban lathato a hazai repcsi, 9:48-tol

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#659) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Van Magyarországon olyan bolt, ami foglalkozik sugárhajtóművel szerelt modellrepülővel/helikopterrel?

(#660) RCPortal válasza Darth_Revan (#659) üzenetére


RCPortal
csendes tag

van
a Modell Hungaria - de csak szemelyes megkeresesre

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#661) kerekfej válasza RCPortal (#656) üzenetére


kerekfej
addikt

Nem olcsó hobbi az biztos. :)

(#663) kerekfej válasza kerekfej (#662) üzenetére


kerekfej
addikt

(#664) Petya25 válasza kerekfej (#663) üzenetére


Petya25
addikt

Hát ez nem volt valami nagy durranás, méghogy Best Action..... :))

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#665) kerekfej válasza Petya25 (#664) üzenetére


kerekfej
addikt

Ha tudsz jobbat akkor ne tartsd meg magadban! :)

(#666) kerekfej


kerekfej
addikt

(#667) kleinguru


kleinguru
addikt

SZiasztok!

Vásároltam egy i-hilcopter gépet, s gondom van az írányítással, van még valakinek itt a fórumon?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#668) 1977laca


1977laca
csendes tag

Sziasztok nagy kérdéssel vagy kéréssel fordulok hozzátok a mult héten hozzá jutottam egy nitrós autóhoz idáig minden ok.Az egyetlen dolog amit tudok róla de ezt is egy szintén kezdő régi gazdája mondott,hogy egy 2,5ccm3 force motor dolgozik benne de nem tudom én sem és a régi gazdája sem,hogy milyen típus vagy márka lehet első tippre monster track ra gyanakszunk a méreteit ítélve "teljesen kezdővagyok"

http://kepfeltoltes.hu/view/111212/item_7997f4deba46d13d3d96b0206c92a114_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

remélem lesz kép is.Tehát a kérdésem az lenne,hogy milyen típus vagy márka lehet? :F

[ Szerkesztve ]

(#669) RCPortal válasza 1977laca (#668) üzenetére


RCPortal
csendes tag

Szia laca,

Egy tutko: az auto nem mai gyerek :)
A motor a hengerfejrol (hutobordarol) itelve valoban egy Force tip. moci, az kb 15 evvel ujabb mint a vazszerkezet...
Az auto maga pedig vagy egy Carson tipus, vagy egy Conrad, ebbol az egy fotobol ezt nem lehet megallapitani jobban....

Nem tudom mire vagy meg kivancsi...

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#670) addamka


addamka
őstag

Sziasztok,

Vásárlásban szeretnék tanácsot kérni.
Teljesen alap szintű RC autót keresek, semmi nagyratörő célkitűzés nincs, 2 hetente 1-2 órát kikapcsolódni vele, illetve ha valami tönkremegy benne, akkor legyen hozzá cserealkatrész.
RTR készlet kellene, az ár max 30ezer körül.
Ezeket találtam 1/18-ban:
Maverick Atom XT
Carson X-18
HPI Mini Recon (ezt csak külföldről lehetne rendelni, ahogy láttam)
HBX Bonzer (ez 1/10, és nem tudom a V2-e, ahogy olvastam a simának sok a gondja)

Annyit leszűrtem utánaolvasás után, hogy egyik sem a minőségéről híres, de hátha akad minimális különbség, amiről laikusként nem tudok. A HPI viszonylag új típusnak tűnik, de rendelve drágább, amit ha nem ér meg akkor felesleges rá heteket várnom :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#671) RCPortal válasza addamka (#670) üzenetére


RCPortal
csendes tag

Szia addamka,

No meg BUEK Mindenkinek! :)

Biztos, hogy ilyen pici cuccban gondolkozol? 1/18?
Nem tudom, hol szeretnel jatszani vele...dehat ez nagyon picike : :U
No mind1, szemely szerint ilyen piciben a Crsont kerulnem nagy ivben
A Maverickhez van utanpotlas itthon, bar nem sokan vasaroljak..
A HPI sem jobb, itthon sosem lesz hozza semmi...
A Bonzer meg egy kalap kaki :)
regi, bar van hozza cucc..a Tamiya TL-01B alkatreszekkel kompatibilis, ma is kaphato idehoza hozza cucc - persze van, hogy varni kell ra

1/18-ban teljesen mind1 mit vasarolsz tukepp...egyszer eltorik, aztan varsz az alkatreszre 2-3-4 hetig...aztan kiviszed es 10 perc mulva megint eltorik...nem biztos, hogy meg fogod keveleni ezt a hobbyt meg jatek szinten sem.....

de persze ez csak az en velemenyem...

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#672) HummeRC válasza addamka (#670) üzenetére


HummeRC
senior tag

Szia.
Nagyrészt egyet értek RCPortallal.

Viszont elkezdeni a modellezést, hogy megismerkedj vele, eldöntsd tetszik-e egyáltalán, én a Bonzert (V2) választanám a felsorolásból.
Mechanikailag jó, az elektronika meg tök alap. (Rutinosabbak egyből kukázzák belőle.)
Alkatrész van hozzá dögivel, de kevés dolog kell általában.
Használhatod bátran kültéren, játszhatsz vele terepen is.

Aztán ha már beleszoktál és lesz némi tapasztalatod a dologról, akkor majd eldöntöd, hogy elég-e ez a szint, vagy nem is tetszik annyira a dolog, vagy inkább költesz rá és elektronikát cserélsz és plusz akkukat és jó töltőt és jobb távot veszel, esetleg eladod használtan ahogy van és veszel egy komolyabb rc autót. Én az utóbbira tippelek egyébként, általában ez szokott történni. ;)

RTR-ben 30 ezerért sokkal "jobbat" nem kaphatsz szerintem. Ha pedig van rá több keret kezdésnek, akkor biztosan tudunk másik autókat is ajánlani.

Az 1/18 szerintem is kicsi lenne. Sokan gondolják, hogy kezdésnek jó az, de utána csak a nyűg van vele.

BÚÉK!

(#673) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Üdv mindenki!
Az egyik ismerősöm szeretne RC autót venni.
LRP S8 REBEL BX RTR
Ezt nézte ki magának. Mit tudnátok róla mondani? Megéri az árát vagy tudnátok helyette ajánlani valamit?

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#674) (Bundás) válasza Des1gnR (#673) üzenetére


(Bundás)
addikt

Szia!

Ismerősöd vezetett már ilyesmi modellt? Robbantó motor karbantartásban mennyire jeleskedik? Csak mert kezdőként személy szerint nem nagyon javasolnék robbanós autót, elektromos is megy annyira és nincs vele annyi nyűg, hosszú távon olcsóbb is a fenntartása.

(#675) Des1gnR válasza (Bundás) (#674) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nem hiszem, hogy vezetett, de a karbantartással biztos nem lenne gondja :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#676) (Bundás) válasza Des1gnR (#675) üzenetére


(Bundás)
addikt

Egyik ismerősnek van robbanós LRP S8-asa, nagyon meg van vele elégedve, igaz neki már nem a gyári motor van benne.
Hogy a gyári mennyire jó, lehet-e kapni ilyen áron alkalmasabb járgányt nem tudom, de talán itt tudnak neked/neki válaszolni. :)

(#677) csabi94


csabi94
őstag

Üdv. Van egy Tamiya Grashopper II autóm. Nem használom már, el kéne adnom. Hol lenne érdemes meghirdetni, és mennyit kérhetek el érte? Nem értek hozzá, azt tudom csak, hogy nagyon régi, 88-as megjelenésű. :DDD
Egyáltalán mit érdemes a modellről tudni? Előnyök, hátrányok?
Köszönöm előre is válaszaitokat!
Üdv: csabi.

[ Szerkesztve ]

(#678) (Bundás) válasza csabi94 (#677) üzenetére


(Bundás)
addikt

Szia!

Hátrány: nincs hozzá nagyon már alkatrész utánpótlás
Előny: retro autó :D , nem játék autó, hanem modell autó!, de gyereknek, kezdőnek, bárkinek ház körül stb játszani kiváló, nem törik annyira mint az új olcsó modellek.

Ár: nagyban függ az állapottól (törések, javítások, hiányok, gumik stb), felszereltségtől (táv, vevő, gondolom gyári mechanikus szabályzó, akku stb)
Sajnos, nem sajnos már a modellek is jóval ár alatt vannak, szóval nem egyszerű "normális" áron eladni bármit is.

(#679) csabi94 válasza (Bundás) (#678) üzenetére


csabi94
őstag

Szia!
Köszi a választ, azt tudom, hogy alkatrészutánpótlás már nincs hozzá. Az autó viszont tökéletesen működik, a kaszni 1 helyen repedt meg, de ki lett javítva, és ezt leszámítva tökéletes, viszont van hozzá egy doboznyi alkatrész, rugók, kaszni, gumik, motor, szabályzó. Egyébként igen, gyári mechanikus szabályzó van benne, ez az egyetlen problémája, mert ha kap egy kis koszt, vagy netán pár csepp vizet, már lehet is takarítani.
Végülis mondhatjuk, hogy ilyen szempontból jól állok, mert szép állapotban van. :)
Köszi a választ!
Üdv: Csabi.

(#680) HummeRC válasza csabi94 (#679) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ha alkatrészre van szükséged hozzá, akkor érdemes egy próbát tenni a hazai Tamiya importőrnél, a Modellzónánál. ;)

(#681) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Engem most az Rc Helikopterek kezdtek el érdekelni,kb azóta amióta az egyik itteni fórum topicba valaki be nem linkelt egy videót,és a videóban richtig egy Rc Helikopter volt, és azóta valahogy beléjük zúgtam, és már meg van, hogy jövő karácsonyra mit fogok kérni :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#682) HummeRC válasza Dyrtyho (#681) üzenetére


HummeRC
senior tag

Én a helyedben addig vennék egy pc-s rc heli szimulátort, usb-s élethű távval és sokat gyakorolnék. Semmi perc alatt fogod nullára írni a helid értékét, ha azzal kezdesz gyakorolni és megtanulni irányítani. Mindenki így kezdi. Én pl azonnal beláttam hogy nem nekem való a helizés. Megmaradtam a hajó és autó vonalon. Nem tudtam irányítani. :)

(#683) Dyrtyho válasza HummeRC (#682) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Hol lehet ilyen rc szimulátorokat letölteni ? Addig persze,hogy veszek egy usb-s távirányítót,csak azt nem tudom,hogy hol.Amúgy olyan helit akarok ami kamerás.Most a távirányítós hajót vagy a távirányítós kocsit azt könnyebb irányítani mint egy helit ? Csak én úgy vagyok vele,hogy egy távirányítós autó az már annyira sablonos lenne nekem, kiskoromba kaptam ilyen kínai,meg tescos távirányítós kisautót,és elég hamar tönkrementek, persze nem miattam. De idén karácsonyra mindenképp valami távirányítós járműt szeretnék kérni

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#684) Petya25 válasza Dyrtyho (#683) üzenetére


Petya25
addikt

Dicséretes a lelkesedésed, de egy heli irányítása nem mérhető össze egy autóéval. Próbáld ki a GTA San Andreasban. :)

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#685) Dyrtyho válasza Petya25 (#684) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az Rc Heli irányását ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#686) HummeRC válasza Dyrtyho (#683) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ezeket letölteni nem nagyon lehet, lévén tudtommal hardver kulcsosak.
Ha van lehetőséged, menj be a Modell és Hobby váci úti üzletébe, ahol ki van állítva a működő és kipróbálható szimulátor és ott meg is veheted. Mindenképpen olcsóbb, mint a valós helin gyakorolni és törni.

Az irányítása teljesen más az autónak és a helinek. Utóbbihoz sokkal jobb látás és térérzet kell.
Azért egy normális rc autót, ne hasonlíts egy "teszkós" kínai játékhoz. Sokkal komolyabb, jobban irányítható, erősebb, gyorsabb, valamint ha saját hibádból odacsapod valahova és leamortizálod, akár alkatrészenként is javíthatod, vagy tuningolhatod.

Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor konkrét vásárlás előtt mindenképpen menj el egy rc-s találkozóra, vagy versenyre, ahol megnézheted (esetleg kipróbálhatod) mások járgányait. Nem mellékesen a friss érzéseid, tapasztalataid alapján, tanácsot is tudnak adni, hogy mit érdemes és mit nem.

(#687) Dyrtyho válasza HummeRC (#686) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Rc-s találkozók általában mikor szoktak lenni és hol ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#688) Dyrtyho válasza HummeRC (#686) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Rc-s találkozók általában mikor szoktak lenni és hol ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#689) Dyrtyho válasza Dyrtyho (#688) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szerk : véletlenül 2x küldtem el ugyan azt,bocsi érte :(

best regards, egy fórumozó blogger

(#690) HummeRC válasza Dyrtyho (#687) üzenetére


HummeRC
senior tag

Ezeken a lapokon nézz körül, válaszd ki ami szimpatikus. Érdemes többre is elmenni. Tanulságos lehet, hogy mi tetszik és mi nem, esetleg melyik tárasaság szimpatikusabb, akikkel később összejárnál játszani. Hidd el ez utóbbi fontosabb, mint maga a technika, mert egy idő után unalmas lesz egyedül körözni, akár a legszuperebb járgánnyal is.

Versenyek:
[link]
[link]
[link]

Klubélet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#691) Dyrtyho válasza HummeRC (#690) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az igaz, hogy a rc és a modellezés inkább a gazdagabb embereknek van,mint sem az átlagos hétköznapi embereknek ? Vagy ez hogy van ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#692) RCPortal válasza Dyrtyho (#691) üzenetére


RCPortal
csendes tag

Sziasztok,

Szia Dyrtyho, nem mintha nagyon melyen bele szeretnek folyni az eszmecserebe, de esetleg mielott felteszed a soron kovetkezo kerdesed, nem szeretned vegigjarni az elozoekra adott valaszokat?
Ne erts felre, nagyon dijazom az erdeklodeseket, de ha valoban erdekel, akkor elobb nezz korul kerlek, sok modellbolt van a neten, lathatsz arakat, nezz korul azokon a linkeken amit belinkeltek neked....

Ez meg amolyen nem jellemzo kerdes, amit feltettel
De en is kerdezek: az igaz, hogy autojuk csak a gazdagabb embereknek van, mintsem az atlagos hetkoznapi embereknek? mert a hetkoznapi emberek BKV-val jarnak?

RCPortal.hu - Online R/C Modell Magazin

(#693) HummeRC válasza Dyrtyho (#691) üzenetére


HummeRC
senior tag

Tény, hogy rc modellezni nem olcsó hobbi. De melyik hobbi az?

Igazából ha csak magadnak/haverokkal játszani veszed, akkor kb egyszeri beruházás. Az első modell megvásárlása valamivel nagyobb kiadás, mert akkor vesz az ember távot, töltőt, akkut, kiegészítőket, amit (ha az elején jól választ), akkor viheti magával a későbbi modelljeihez.

Utána már csak az esetleges amortizációk javítása a feladat. Ez emberfüggő. Kinek többe, kinek kevesebbe kerül, attól függően, ki hogy vezet. (Az előbbiek bármilyen modellre igazak, nem csak az autókra.)

Ha később versenyezni szeretnél, megkötött szabályokkal, nemzetközi szinvonalon és körülmények között, akkor viszont igaz (mint minden versenysportra), hogy tényleg minden pénzt bele lehet ölni és nem árt hozzá egy vastag szponzor.

Persze hobby szinten itt is igaz, hogy a társaság többet számít, mint a technika.

Ha alap viszonyszámokra számítasz, akkor leírok párat, de ez nem szentírás. Nagyon személy, igény és pénztárca függő, hogy kinek mi a megfelelő. Ezek inkább csak több éves tapasztalati arányszámok, hogy kb el lehessen képzelni.

Egy alap valódi modell, ami már nem játék, kezdésnek kb 30'000-50'000Ft között mozog.
A következő kategória a kb 60'000-100'000Ft körüli, ami már igen sokak igényét kielégíti. Jó közepes.
E fölött a kb 100'000-180'000Ft kategória van, magas igénnyel a strapabíróságra, extrém körülmények között is.
Egy normálisabb verseny szettet pedig jó ha megúszol 250'000Ft-ból. Felső határ a csillagos ég.

Ezek persze első vásárlásra igazak. Ha már megvannak a kiegészítőid, amikről korábban írtam, akkor akár 30'000-70'000Ft-ot is spórolhatsz újabb modell vásárlásakor.
Esetleg érdekes lehet szétnézni a használt piacon is. Ki lehet fogni nagyon jó ajánlatokat is, újakat megszégyenítő állapotban és felszereltséggel. Persze ehez tapasztalat és/vagy jó ismerős kell, aki tudja, hogy mi a tuti vétel és mi a lehúzás. Pont mint a normál autó piacon... ;)

[ Szerkesztve ]

(#694) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

ma megérkezett Kínából a v911-es helim (soloPro/trex100 klón)
(44$ volt szállítással együtt. Simán megérte)

Koax után elég szokatlan az irányítás, de nagyon tetszik :D

...csak én vagyok helikopter?

(#695) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Sziasztok.

Új vagyok ebben a témában.

Pár napja láttam egy tanárnál, hogy egy ilyen helikoptert röpködtetett, és megtetszett ez az egész dolog.

Arra lennék kíváncsi, hogy mikre kell oda figyelni vásárlásnál, ki mi az ajánlott, mien árkategóriában stb stb. . .

Ja am csak elektró érdekel égetős.

Ilyen távirányítós kocsim volt már mondjuk ilyen ócska Tesco style de azok nem igazán fogtak meg,inkább a levegő az az ami kihívás. /Szerintem/

Segítségeteket előre is köszönöm. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#696) Sethdobaloah válasza Tauren45 (#695) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

kezdésnek koax heliket szoktak venni. Szerintem menj be egy modellboltba és kérdezd meg mit venne meg magának, ha kezdő lenne.
Nekem a barátnőm 3 helit vett, és kb egyikkel sem lehetett repülni... aztán elmentem és vettem magamnak egy rendeset (értsd 5k kínából, 10k boltból. Ez alatt nem érdemes gondolkozni)

...csak én vagyok helikopter?

(#697) Tauren45 válasza Sethdobaloah (#696) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Természetesen hibát vétettem az előzö HSZ-emben: Csak elektrós érdekel NEM égetős. :R
Oh én olyan 150€+ra számítottam kb ebben az árkategóriában.

Okés körbenézek ezeknél a Koaxoknál. :K

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#698) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Én ebben a boltban tudok nézelődni nem ismerek kifejezetten erre a célra épült boltot, főleg úgy, hogy Bécsben lakom. . . Szóval nem inge tudok mit kezdeni a magyar boltokkal. :(
Ezek vannak itt.

Baloldalon van olyan, hogy Marke, mint márkák, és abban az oszlopban van olyan, hogy Mehr... mint több, és akkor kilistázza az itt kapható összes márkát. . .

Hogy ezzel mi is a célom a márkalistával? Hát gondolom mondtok 1-2-t amit érdemes nézegetni, esetleg venni. :R

Azt már most látom, hogy ez a Thunder elég vastagon megkéri az árakat. :K

Köszi a segítséget. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#699) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Így hirtelenjében ezeket találtam a 150€ós körzetben

Reely Elektro-Helikopter Super Micro RtF

E-Sky Elektro Doppelrotor-Helikopter Ecureuil XL RtF

Graupner Elektro-Doppelrotor-Helikopter Chinook RtF

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#700) Tauren45 válasza Tauren45 (#699) üzenetére


Tauren45
aktív tag

Bele szerettem ebbe a két motorosba. :DD

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.