- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- hcl: MS Office365 Linuxon
- MasterDeeJay: Noname 1TB-os SATA SSD teszt
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- droidic: Így beszélhetsz élő emberrel EA supportban
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
lanszelot
addikt
Hello,
Először is Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget.
A 2TB külső HDD-vel nem bírt el a Moode. /nem csak zene van rajta, lehet ez zavarta be Volumio-t nem érdekelte, tökéletesen beolvasta/
Ezért, vettem egy 1TB-s külső HDD-t, és arra csak zenét raktam, azzal jól működik a Moode audio és a Volumio is.
Moode audio kezelőfelülete jobban tetszik, de maga a rendszer tudása nincs olyan jó, mint a Volumio.
Volumio minden szempontból jobb.
Folder kezelése, Külső meghajtó kezelése
Folder kezelés:
Volumio - kikeresem a könyvtárat, benne kiválasztok egy file-t , rá bökök, elindul, és onnantól folyamatosan lejátsza a könyvtárban lévő zenéket.
Moode - kikeresem a könyvtárat, benne kiválasztok egy file-t, rá bökök, lenyílik egy menü - ott play, és csak azt az egy számot játsza le.Külső meghajtó kezelése:
Volumio - rádugok egy meghajtót, felugrik egy figyelmeztetés, hogy szinkronizálja, várjak, míg forog a jel, szinkronizálta, kész
Moode - rádugok egy meghajtót, menü, library update, semmi figyelmeztetés, csak egy mini ikon jobb fent a menü mellett, hogy csinálja, kész akkor Folder kezelés probléma.Telefonnal, még nem próbáltam hétközben nincs időm.
Mivel szeretnék pár OS-t kipróbálni RPI-n, szeretnék hűtést rá.
Bordát, és PWM ventit.
De oda kellene bekötni ahova a kijelző van bekötve.
Y kábellel nem tudom nem -e terhelem túl. Nem igazán szeretném azt a megoldást.
Hogyan lehet megoldani normálisan a bekötést?
Új hozzászólás Aktív témák
- HP EliteDesk PC-k jó áron!
- ASUS ROG játékos gépezet a vörös oldalról
- Csere-Beszámítás! Prémium felsőkategóriás Gamer PC! X870 / R9 9950X / 9070XT / 64GB DDR5
- B550M Steel Legend, Ryzen 5 5600X, 32Gb DDR4 3200MHz CL16, Radeon RX 6750 XT 12Gb, 1TB M.2 PCIe 4.0
- GAMER PC RTX 3060 Ti 32GB RAM FULL HD / 1440p
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo ThinkPad T14 Gen 4 üzleti notebook - i7 1360P 24GB DDR5 RAM 512GB SSD Iris Xe W11
- Apple iPhone 7 128GB, Yettel függő, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Dell Precision M4800 i7-4800MQ I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I K1100M I Cam I W10 I Gari!
- Kingmax 2x2GB DDR3 1333 RAM eladó
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged