Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#605) Pietrosz válasza T.Peter (#604) üzenetére


Pietrosz
addikt

Drift legendhez csak annyi kell, hogy egy adott íven a lehető legtovább driftelj. Ne legyen benne súlypont áthelyezés.
Amúgy nem kell mindig szép ívesen menni, mire végre rájöttem erre, akkor már könnyen jöttek az 50 millás eredmények. A bója a lényeg, semmi más. Hiába érsz el drift legendet egy kanyarban, bóják nélkül 20k alatti pontot kapsz rá csak. Bójákra nagyon kell figyelni, meg persze drift legend a nagyobb kanyarokban, és akkor nem lesz gond :D
Amúgy nagyon geci kanyarok vannak, 3 S kanyarban az egyik bójára nem kapok semmi pontot, egyszerűen még ennyi gyakorlás után se jöttem rá, hogy kell elmenni mellette, hogy beadja rá a pontot :((( Ez akár bug is lehet, kíváncsi vagyok változik-e a fullban.
Aztán ott van az is, hogy van olyan bója amit el lehet ütni, akkor is kapsz rá pontot, de van olyan is, hogy nekimegyek, és kitörik a szélvédő :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.