Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13551) Peter Kiss válasza FehérHolló (#13550) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Van, fizetős :DDD : PhpStorm

Az 5-ös nekem nem jött be, a 6-ost még nem próbáltam.

(#13552) FehérHolló válasza Peter Kiss (#13551) üzenetére


FehérHolló
veterán

Van nekem álomszövőm is, még abból az elszúrt korból, amikor az emailben kapott trial licensz not intendedly aktiválta egész életedre. Tud egész jól php ötöt is, csak nem akarok többé lopni.

Netbeans nem volt annyira rossz ötlet, meg is feledkeztem róla. Egy esélyt adok neki, neked pedig köszönöm.

Skynet is real. It's called Google.

(#13553) Peter Kiss válasza FehérHolló (#13552) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Most felraktam a PhpStorm-ot, ahogyan időm engedi, próbálgatom, mindenképp javult az 5-öshöz képest. Még az is lehet, hogy vásárlás lesz, Visual Studio-hoz már úgyis megszoktam a Resharper-t. :)

(#13554) FehérHolló válasza Peter Kiss (#13553) üzenetére


FehérHolló
veterán

Na látod, tele vagy te ötletekkel, vizsum van jogtisztán. :D
Hozzá a php kiterjesztés 0 effort.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#13555) Tele von Zsinór válasza Peter Kiss (#13553) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

November óta phpstormozok, nagyon megszerettem. Mondjuk ezen sokat dobott a nagyon jó Symfony2-es pluginje :)

(#13556) kenwood válasza FehérHolló (#13550) üzenetére


kenwood
veterán

aptana ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13557) Nite


Nite
őstag

sziasztok! apache webszerver beallitasahoz kellene egy kis segitseg... :)

hogyan tudnam elerni, hogy a kulonbozo virtualhostok alatt futo scriptek csak a sajat document root-jukat erjek el?

ezzel probalkoztam, de azt ertem el, hogy igaz, hogy feljebb nem tud lepni a script a konyvtarstrukturaban, de lejjebb sem :F

<VirtualHost *:80>
DocumentRoot "D:/wwwroot/www.honlap.hu"
ServerName www.honlap.hu
php_admin_value open_basedir "D:/www.honlap.hu"
</VirtualHost>

Paid my dues!

(#13558) Nite válasza Nite (#13557) üzenetére


Nite
őstag

kozeben kezd kicsit tisztulni a helyzet, a tmp konyvtarat nem eri el vagy egy filex_exists() fuggveny, nade.. :DDD

ezt az utvonalat probalja elerni:

/home/honlap/public_html/wp-content/uploads/et_temp/live-coverage-2-132603_186x186.jpg

open_basedir nelkul mulkodik is, amit nem ertek, mivel ez egy windows szerver es itt miota vannak ilyen eleresi utak? :o

Paid my dues!

(#13559) ahetaton


ahetaton
csendes tag

Sziasztok mesterek!

Lenne egy újabb kérdésem.
Van egy kapcsolat formom hozzátartozó .php fájlal, amibe bele van írva, ha nem töltenek ki egy bizonyos mezőt akkor kiírja, hogy ungabunga lépj vissza és töltsd ki.
Na mármost ez egy gusztustalan fehér üres oldalra dobja ki ezt a szöveget.
Meglehet valahogy oldani, hogy popup ablakban írja, hogy töltsd ki rendesen az adott mezőt?

Köszönöm!

(#13560) DanielK válasza ahetaton (#13559) üzenetére


DanielK
addikt

ez javascript kérdés, ott tedd fel ;)

(#13561) spammer válasza ahetaton (#13559) üzenetére


spammer
veterán

Ha a feldolgozó oldalon van az ellenőrzés, akkor meg kell formáznod, hogy ne sima fehér kap legyen :)

Vagy használj jQuery/js-t, ami ellenőrzi a submit gomb megnyomásakor, hogy nem üresek-e a mezők és akkor elküldeni sem tudják a formot.

Modern böngészők már támogatják a html5 required attribútomot is:

<input type="text" name="username" id="username" required>

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13562) ahetaton válasza spammer (#13561) üzenetére


ahetaton
csendes tag

Ez a required nagyon jó megoldás.
Viszont mennyire új?
IE-melyik verziótól támogatja?
Az üzenet amit ki ír, mikor üresen hagytuk a mezőt, azt a böngésző nyelvi fájljából veszi ugye?

(#13563) DanielK válasza ahetaton (#13562) üzenetére


DanielK
addikt

a safari nem támogatja (w3schools szerint nem). szerintem még univerzálisabb a javascript, hiszen akkor a régi böngészők is kezelni tudják!
a mobil böngészőkről nem is beszélve!
kompatibilitás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13564) spammer válasza ahetaton (#13562) üzenetére


spammer
veterán

Sajnos IE csak 10-től, ahogy nézem, úgyhogy mindenképp kell mellé/helyette js megoldás. :(

forrás: [link] vagy [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13565) ahetaton


ahetaton
csendes tag

Köszönöm nektek a segítséget!
Valami borzalom mennyire le van maradva az IE... :(

(#13566) Sk8erPeter válasza ahetaton (#13559) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Egyelőre hagyd a francba JavaScriptes megoldásokat, első dolog, hogy legyen megoldva normálisan a szerveroldali validáció és feldolgozás, utána jöhet minden más kliensoldali szépítgetés. A required attribútum is csak HTML5-ös újítás, így olyan doctype-od is kell, hogy legyen, meg értelemszerűen a HTML5-öt nem támogató böngészőkben ez nem fog működni.
Azt kellene megoldanod, hogy amennyiben egy külön feldolgozó fájlban (lásd form elem action attribútumában lévő fájl) történik a form elküldött adatainak validálása, feldolgozása, akkor mondjuk ott átmenetileg egy session-változóba tedd a felhasználónak szóló figyelmeztetéseket, korábban kitöltött értékeket, majd az eredeti oldalra irányítsd vissza a felhasználót, ott írasd ki a figyelmeztetéseket, töltsd ki az űrlapot a korábban megadott adatokkal, majd töröld a session-változót. Tehát ennek az oldalnak a kiíratása ugyanaz, mint egyébként, csak pluszban ellenőrizned kell azt is, hogy adott session-változó az üzenetekkel, kitöltött adatokkal be van-e állítva, ha igen, kiíratsz mindent, kitöltesz mindent, ha nem, akkor pedig marad az üres form.
Ha azonos oldalon történik a validálás/feldolgozás, mint ahol a form is van (aminek mondjuk hátránya az F5 megnyomása során a böngésző figyelmeztetése, hogy biztosan el akarod-e küldeni újra az adatokat), akkor pedig értelemszerűen ugyanarra az oldalra rakod ki a figyelmeztetéseket, és újra kitöltöd a formot a kapott adatokkal (felhasználónak ne kelljen újra begépelnie).

Sk8erPeter

(#13567) fordfairlane válasza ahetaton (#13559) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ezt validálásnak hívják, és jobb szerveroldalon csinálni. Egyrészt a már említett heterogén böngészőtámogatás miatt, másrészt mert valaki szórakozásból is próbálkozhat fals adatokkal, saját kliensből.

A megoldás az, hogy formsubmit esetén, ha a validálás nem sikerül, akkor a validálást kezelő programrész képes legyen megjeleníteni a formot ismét, behelyettesíteni a bevitt értékeket, és a validálási hibaüzenetet. Meg lehet oldani oldalújratöltéssel, és anélkül is, AJAX-szal.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#13568) ahetaton


ahetaton
csendes tag

Gondolom nem lenne jó, ha bemásolom a kódom ti meg megoldjátok helyettem, szóval csak annyit kérnék, hogy tudtok adni valami tutorial félét, vagy bővebb leírást?Mert nem igazán az erősségem a programozás. :)

(#13569) kenwood


kenwood
veterán

a mail fuggveny teljesen halott hus,vagy egy contact formnal (ugyebar itt fix a cimzett),aminek az egyetlen specialitasa,hogy file feltoltest is engedelyez,meg belefer ?
megeri probalkozni vele,vagy mar erre is kotelezo minimum egy swiftmailert bevetni ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13570) kenwood válasza kenwood (#13569) üzenetére


kenwood
veterán

targytalan.
a swiftmailer baromi egyszeru.
batran ajanlom kezdoknek :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13571) spammer


spammer
veterán

Adatbázisból olvasok ki adatokat és azok alapján listáz a php (while....)

Pl.: ez van while-on belül:

<input type="checkbox" name="$stuff" id="$stuff" value="$stuff">

Eddig jó, ahányat talál adatbázisban, azokat szépen kilistázza, ha páldául kettő, akkor:

<input type="checkbox" name="cucc1" id="cucc1" value="cucc1">
<input type="checkbox" name="cucc2" id="cucc2" value="cucc2">

De ezeket hogyan tudom átadni $_POST-tal a következő oldanak hogy be tudja írni őket a megfelelő helyre? :F Mert a while -on belül ugye csak egy input van:

<input type="checkbox" name="$stuff" id="$stuff" value="$stuff">

De az inputok száma attól függ, hogy hány van az adatbázisban ugye, amit kiolvas onnan. Lehet, hogy 1, lehet, hogy 2, lehet, hogy 5 és stb...

Tehát while-ból hogyan kellene input nevet megadni, hogy POST-olni tudjam és a feldolgozó oldal az összeset lássa? :F

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13572) Soak válasza spammer (#13571) üzenetére


Soak
veterán

Nem egészen értem a kérdést. A formod method attributumát post-ra állitod és postolva lesznek az adatok.

(#13573) spammer válasza Soak (#13572) üzenetére


spammer
veterán

Van egy ilyen:

<form method="post" ............>

<?php
while($row = $result->fetch_assoc()) {

$stuff = $row["stuff"];
echo "<input type='checkbox' name='$stuff' id='$stuff' value='$stuff'>";

}
?>
<input type="submit" value="submit">
</form>

A feldolgozó oldalnál:

$_POST["valami"] kellene a feldolgozáshoz, de változó számú input van, más más nevekkel, attól függően, hogy az előző oldal mennyit olvasott ki adatbázisból.

Így nem tudom megadni, hogy, például

$valami = $_POST["valami"]; - mert nem tudom előre a neveket, és nem tudom előre, hány darab lesz, amit fel kell dolgoznia.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13574) Speeedfire válasza spammer (#13573) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Esetleg foreach($_POST as $key=>$value)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13575) spammer válasza Speeedfire (#13574) üzenetére


spammer
veterán

Köszi, ez is jó lett volna, csak azt én nem írtam, hogy updatelni akarom a megfelelő mezőket az adatbázisban, úgy meg már kicsit bonyolódott a helyzet. A megoldás pedig egyszerű volt, csak szétvariáltam az agyam közben :))

<input type='checkbox' name='stuff[]' id='$stuff' value='$stuff'>

Tehát csak simán tömbként kellett megadni az input nevet, a feldolgozó oldalon meg már csak ki kellett olvasnom a tömb értékeit, pl.:

$stuff = $_POST["stuff"];
$ertek1= $stuff[0];
$ertek2 = $stuff[1];

stb. Ezeket meg már meg tudtam adni query-ben, hogy pontosan melyik mezőbe lökje be.

szerk: tudom, gagyi nevek, példaként írtam őket.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13576) kenwood


kenwood
veterán

csinaltam egy contact formot feltoltesi lehetoseggel.
a sitenak ez egy viszonylag ritkan hasznalt fukncioja lenne,mivel nem webes a vallalkozas,csak ugye manapsag mindenkinek fent kell lennie a neten.
localhoston,sajat smtpvel faszan megy,de tarhelyszolgaltatonal az smtp fizetos,extra szolgaltatas,amiert nyilvan nem szivesen pengetnek,ha mondjuk havonta 1X lenne hasznalva.
kiprobaltam gmailel es az is muxik frankon,csak a feladonak es a cimzettnek is egyeznie kell a gmailes profillal.
ez nem problema,mivel a contact formon bekert adatokat siman elhelyezem a mail torzseben,igy a kitolto szemely mailcimet is.

a kerdesem az lenne,hogy ez mennyire megbizhato megoldas ?
a gmailnek abban nincs semmi biznisz,hogy van egy fiok,amit ugy hasznalnak,hogy meg sem nyitjak a gmail.com oldalt,penzt nem tudnak keresni ezen,picit eloskodes igy a dolog.:)
benne hagyhatom igy,van fennal a veszely,hogy 1-2 honap mulva valamilyen okbol lehal a contact form e-mailkuldesi opcioja ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13577) Tele von Zsinór válasza kenwood (#13576) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nem weboldalnál, saját kis háziszervernél szintén a gmail smtp-jét használom már évek óta, tökéletesen működik.

(#13578) kenwood válasza Tele von Zsinór (#13577) üzenetére


kenwood
veterán

koszi.kozben rajottem,h van egy masik megoldas is.
a tarhelyszolgaltato alabbi sora zavart meg :

"K: Mi a kimenő levelek kiszolgálójának címe?
V: Az Ön internet szolgáltatójának SMTP szerver címe."

on alatt sajat magamat ertettem,es nyilvan nem hagynam bent az email fiokomhoz tartozo azonositokat a kodban.
aztan rajottem,h ennek a contact formnak meg is kell erkeznie valahova,es ha abbol a fiokbol kuldenek is emailt,akkor nekik van smtpjuk,es ennek az adatait kell berakni a kodba :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13579) SureStudio


SureStudio
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem(kérésem), hogy van egy oldalam...olyan php kódok szeretnék bele írni, ami a látogató IP címét tárolja egy mysql adatbázisban. Esetleg egy dátumot is hozzá. Előre is köszönöm!

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#13580) Tapsi válasza SureStudio (#13579) üzenetére


Tapsi
addikt

Bocs, de ez nem az állás rovat.

(#13581) DanielK válasza SureStudio (#13579) üzenetére


DanielK
addikt

(#13582) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Mikor csinálsz egy weblapot, dolgozol vele és ha nem fizetnek letiltod. Majd egy ügyvéd keres meg, hogy miért nem megy az oldal az priceless.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13583) DeltaPower válasza Speeedfire (#13582) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem semmi, de ennél sokkal kacifántosabb sztorit is tudnék mondani :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#13584) Speeedfire válasza DeltaPower (#13583) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Elhiszem, de nekem ez is épp elég volt mára. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13585) mobal válasza Speeedfire (#13582) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Mi lesz a sztori vége? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13586) Speeedfire válasza mobal (#13585) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Elmegyek Brüsszelbe az ombudsmanhoz. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#13587) mobal


mobal
MODERÁTOR

Érdekesség, Win 8 és WAMP szerver esete. Amint az adatbázis kapcsolat alatt, a "localhost"-ot "127.0.0.1"-re változtattam, közel 1.1 -ről 0.09-re csökkent a lefutás ideje.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13588) jeszi


jeszi
tag

Sziasztok!

Mi kell ahhoz, hogy ez hiba nélkül lefusson, ha .jar fájlt adok meg a formon?
Debian 6, PHP 5.3.3-7

Most tettem fel php-java-bridge extensiont, de nem oldotta meg. Apache mime type-ot is kellene állítani?

<?php
phpinfo();

if ( isset($_POST["test"]) )
{
echo "<pre>";
print_r($_FILES);
echo "</pre>";

$handle = fopen($_FILES["a"]["tmp_name"],"r");
$contents = fread($handle, filesize($_FILES["iscore"]["tmp_name"]));

echo $contents;
}

?>

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-2" />
<title>Untitled Document</title>
</head>

<body>
<form method="post" enctype="multipart/form-data" action="fileuploadtest.php">
<TABLE cellpadding="2" cellspacing="0" border="0">
<tr>
<td><input type="file" name="iscore" class="text"></td>
<td><input type="submit" name="test" value="Teszt" class="text"></td>
</tr>
</table>
</form>
</body>
</html>

Ez a kimenet:

Array
(
[iscore] => Array
(
[name] => iScore.jar
[type] =>
[tmp_name] =>
[error] => 1
[size] => 0
)

)

Apache error logban nincs bejegyzés.

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#13589) fordfairlane válasza jeszi (#13588) üzenetére


fordfairlane
veterán

[error] => 1

UPLOAD_ERR_INI_SIZE

Value: 1; The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

[link]

x gon' give it to ya

(#13590) jeszi válasza fordfairlane (#13589) üzenetére


jeszi
tag

Köszönöm!

:R

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#13591) icons


icons
addikt

Üdv!

Van egy weboldal, aminek a HTML forrását fel kellene használnom egy feladathoz (egy elemzést kellene bizonyos részein végigfuttatni). Próbáltam PHPban feldolgozni, de sajnos nagyon sok hibát kaptam:) (csak HTMLként szerettem volna betölteni)
Kipróbáltam validator-ral, és ugyanazokat a hibákat kaptam, mint amit a scriptben levő metódusom is dobott.

Egy példa a hibára (validator dobta):
"Line 110, Column 600: end tag for element "BUTTON" which is not open"
Méghozzá itt:
<button type="button" id="bbccookies-continue-button">Continue</button>
Akárhogy is nézem ezt a kódrészletet, a <button> element elég jól létre van hozva, szinte pontosan a closing tag előtt. Akkor mi a fészkes fenéért nem tudja értelmezni a validator? (mivel a metódus is ugyanilyen hibákat dob (ebben az esetben pl: "Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : button in Entity..."), ezért ha valahogy sikerülne megoldanom a problémát HTML szinten, akkor a metódus is jól menne).

Ha kitörlöm a closing tag-et, akkor jól működik, de automatizált eljárást szeretnék írni, tehát kézzel nem tudok beletúrni a HTMLbe.

Mi lehet a gond, illetve a megoldás?

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#13592) DS39 válasza icons (#13591) üzenetére


DS39
nagyúr

ha átállítom a validator-t hogy HTML5-ként ellenőrizze, akkor már nem jelzi hibaként. (és lényegesen kevesebb hibát is dob)

(#13593) Tele von Zsinór válasza icons (#13591) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

A libxml_use_internal_errors() függvényt nézd meg, ezzel tudod a DOMDocument betöltéskori hibajelzését kikapcsolni. Jó eséllyel meg fogja enni a html forrást, csak ugye írná a hibákat közben folyamatosan.

(#13594) bolvar


bolvar
senior tag

sziasztok

olyan kérdésem lenne készítettük egy face appot. egyszerű nyereményjáték ami face id alapján ellenőrzi hogy szavazott-e már.viszont olyan problémába futottunk bele hogy mac(safari,chrome mind1) és ie alatt nem menti ki a face id-t. egy echo kitudom íratni a bekérés előtt de nem menti.viszont ha mozilla alól 1x elmenti az id-t akkor nem hagyja még1x szavazni mac-en és ie alatt se...valaki futott már bele ilyenbe?

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#13595) DNReNTi válasza bolvar (#13594) üzenetére


DNReNTi
őstag

Szia,

Én nem egészen értem pontosan mi is akar történni? :) Ha adatbázisba akarod tárolni hogy ki mire szavazott, az szerver oldalon történik ergo böngészőfüggetlen. Másik dolog, hogy ha egyszer valaki szavaz, miért szavazhatna újra? :) Lehet én nem értem a lényeget bocsi.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#13596) Tele von Zsinór válasza bolvar (#13594) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha a többi session-változód sem marad meg, akkor ezt a fejlécet add hozzá az összes oldaladhoz:

header('P3P: CP="IDC DSP COR CURa ADMa OUR IND PHY ONL COM STA"');

Enélkül nekünk az IE a default security beállításokkal nem mentette a session cookiet az FB iframe-en belül. Itt pedig arról, hogy mi ez.

[ Szerkesztve ]

(#13597) bolvar válasza DNReNTi (#13595) üzenetére


bolvar
senior tag

Nem azt nem tároljuk ki mire szavazott mert az nem lényeg hanem hogy ki szavazott csak simán.Erre úgy láttuk a face id mentése a legegyszerűbb de bizonyos böngészők használata esetén nem menti ezt.Mert ha valaki szavazott rögtön az első oldalon ezt megvizsgáljuk és ő már csak az eredményekre tud továbblépni szavazni újra nem :).Vagyis a cél ez lett volna :D

Tele von Zsinór
Köszi megnézem :)

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#13598) DNReNTi válasza bolvar (#13597) üzenetére


DNReNTi
őstag

Fura, nem találkoztam még ilyesmivel. Max arra tudnék gondolni hogy client side authentikációt használtok és ott csúszik el valami, de mivel azt írtad hogy ki tudod íratni a fb-id-t, akkor elmenteni is el kellene. Hmhm.. :F

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#13599) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Kérdés azokhoz akik már készítettek / használtak saját tartalomkezelőt.
CKEditor vagy TinyMCE ? :D

Eddig én a CK-t használtam, de a mérete és egyszerűsége miatt csábító a tinymce. Jobb? Rosszabb? Előny? Hátrány? Mit ajánlotok? :)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#13600) bolvar válasza DNReNTi (#13598) üzenetére


bolvar
senior tag

Igen mi is így vagyunk vele :D.Igen meglepő volt mikor mac-ről megpróbáltuk használni az appot és ez fogadott az adatbázisban :D.És időnként még dupla id-val is tudnak emberek regelni(szóval hiába van id rögzítve újra tud regelni gondolom, mert 2x jelenik meg az adatbázisban) de ez kb 100-ból 1-2-t jelent.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  PHP programozás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.