Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma

Hozzászólások

(#4651) Reflax válasza King Unique (#4646) üzenetére


Reflax
tag

A hibakóddal történő lehetséges megodlásokat megtettem de nem vezetett semmire, több youtube segítséget is néztem, azok sem a hardver illesztőprogram és az összes USB illesztő eltávolítását is próbáltam, manuális reinstall, nein :D

CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

(#4652) Reflax válasza Reflax (#4651) üzenetére


Reflax
tag

Hát a full delete sem jött be szóval majd egy win reinstall jön majd

CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

(#4653) King Unique válasza Reflax (#4651) üzenetére


King Unique
titán

Azon kívül kipróbálhatók egyéb módszerek is, de az nem derült ki, hogy esetedben azokat illetően mi a helyzet. A Windows újratelepítése meg akkor reális és indokolt, ha egyrészt máshogy nem sikerül megoldani, másrészt ugyanazon gép ugyanazon USB-portjában másik OS (akár Live Linux / WinPE) alatt működnek a pendrive-ok, ahol az utóbbi még mindig nem ismert.

(#4654) Reflax válasza King Unique (#4653) üzenetére


Reflax
tag

Igaz az OS részét nem próbáltam még, annak később utána járok műkszik e. De a többi az egyik sem volt megoldás sajnos.

[ Szerkesztve ]

CPU: i7 950, VGA: GIGABYTE GTX 1650 Super 4GB OC, 14GB RAM, SSD: 250GB Samsung 860 EVO, HDD: 1TB WD Blue, 1TB WD Black. Motherboard: Super Micro X8SAX 3 channel, Ház: DeepCool Matrexx 55

(#4655) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!

Én balga a korábbi verziókkal szerzett jó tapasztalatok miatt, vásároltam egy Mediarange 128GB MR918 pendriveot.

A kitolt állapotot rögzítő szerkezet nem stabil, csatlakoztatáskor tartani kell, de ezt nagyon megnehezíti a picit "túlméretes" csatlakozó ami csak erőből, nehezen illeszthető a csatlakozó aljzatokba. A PC ház előlapi, és az alaplap csatlakozóiban is nagyon szorul csatlakoztatáskor, ezért csak hosszabbítóval mertem használni. (van másik 8 db pendriveom itthon, de egyikkel sem tapasztaltam hasonló problémát)
Próbáltam tesztelni, de a CrystalDiskMark írás tesztje 30 perc alatt sem fut le. Nem jelzi a fagyást, de a programot csak a feladatkezelőből lehet leállítani.
GB-os méretű fájlok írása és olvasása közben, többször nullára csökken a sebesség, és áll hosszú másodpercekig, illetve a gyári adatokat(80/25), csak kisebb fájlok esetén közelíti meg, de akkor is csak rövid időre.
Használat után többször problémás volt az eszköz leválasztása is, mert a tálca ikonra kattintva nem történik semmi.
Természetesen másik gépen is próbáltam, és ott is fennállt minden hibajelenség.
Nem volt egy nagy összeg, de sajnálnék ennyit is eldobni.
Érdekelne, hogy érdemes-e visszaküldeni garanciálisan, vagy igyak rá egy pohár hideg vizet, és fogadjam el, hogy ennyit tud?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4656) Doky586 válasza abdulka1 (#4655) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha itthonról online vetted akkor visszaviszed és visszakéred a pénzed. Ennyi.

(#4657) abdulka1 válasza Doky586 (#4656) üzenetére


abdulka1
őstag

Az elállási időn már túl vagyok, de amúgy is a Szlovák "testvérektől" rendeltem egyéb nagyon jól működő cuccok mellett.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4658) Sanyi52 válasza abdulka1 (#4657) üzenetére


Sanyi52
tag

Én is sok dolgot rendeltem már tőlük egyikkel sem volt problémám. Ne bántsd őket, ha lehet.

(#4659) abdulka1 válasza Sanyi52 (#4658) üzenetére


abdulka1
őstag

Nekem sem az első rendelésem volt tőlük, ráadásul több cégtől is szoktam rendelni onnan nagy megelégedéssel, jók az áraik és a kommunikációjukkal is meg voltam elégedve, de most, hogy valamit szeretnék gariztatni, ez nagyon megváltozott.

A Szlovák határszélen lakom, és mikor még jártunk át vásárolni megtörtént, hogy a fülünk hallatára magyarul beszéltek, de mikor mi kérdeztünk, jött a "nerozumiem". Szóval nagyon vegyesek az érzéseim velük kapcsolatban, de alapjában mindenkihez úgy viszonyulok, ahogy ő hozzám.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4660) prozodus válasza abdulka1 (#4659) üzenetére


prozodus
őstag

Ilyenekbe en is belefutottam mar a mult szazadban, hamar ra is szoktam, h nemetul beszeljek veluk... Neten azert nehezebb, ha neved-cimedbol eleve tudjak, h magyar vagy :(((

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#4661) abdulka1 válasza prozodus (#4660) üzenetére


abdulka1
őstag

:K

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4662) abdulka1 válasza abdulka1 (#4655) üzenetére


abdulka1
őstag

Az kimaradt, hogy szerettem volna Tv-hez használni, de a win nem tudja FAT32-re formázni, csak NTFS vagy exFAT választható, de sajna ezeket nem kezeli a készülék.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4663) King Unique válasza abdulka1 (#4662) üzenetére


King Unique
titán

Lásd egy korábbi esetnél leírtakat, vagyis külső programmal (+ a FAT32 Format) lehet Windowson a 32 GB-nál nagyobb köteteket FAT32-re formázni.

Egyébként biztos, hogy nem kezeli a tévé az NTFS és exFAT fájlrendszereket, vagy legalább az NTFS-t? Nem esetleg a GPT a gond, ha aszerint van particionálva a pendrive? Ha igen, akkor nyilván MBR alapon kellene újraparticionálni, amiről szintén volt már szó itt. Illetve 32+ GB-os köteteknél a DiskPart esetében nyilván a format fs=exfat quick / format fs=ntfs quick parancsot kell használni az exFAT / NTFS fájlrendszerre történő formázáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#4664) abdulka1 válasza King Unique (#4663) üzenetére


abdulka1
őstag

Köszönöm a sok infót.
Átformázta FAT32-re, és most először lefutott a teszt is.

Szerk: Kipróbáltam, és a TV is működik vele.

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4665) abdulka1 válasza King Unique (#4663) üzenetére


abdulka1
őstag

Próbából visszaformáztam NTFS-re.
Teszt lefutott, de többszörös idő alatt, és az írás teszteknél a 2.-3. sor nullát mutatott. (elfelejtettem képet csinálni, és nem volt idegzetem egy új tesztet végigvárni)
Ami a legérdekesebb, megy vele a TV.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4666) King Unique válasza abdulka1 (#4664) üzenetére


King Unique
titán

Akkor végül is működik a pendrive és hozza a gyári 80/25 MB/s r/w szekvenciális értékeket, sőt olvasásnál még gyorsabb is a CDM szerint.

A pendrive-ok esetében (is) lehetnek az egyes fájlrendszerek (pl. FAT32. exFAT, NTFS) használatánál sebességbeli különbségek, de az már a fájlrendszer (+ lemezfoglalási egység mérete) mellett az adott pendrive, valamint hardver- és szoftverkörnyezet függvénye is lehet, hogy ez kisebb / nagyobb mértékű-e. Meg lehet akár egymás után futtatott 2 teszt között is eltérés, szórás ugyanolyan feltételeknél, beállításoknál. Általánosan a nem naplózó fájlrendszerek (pl. FAT32, exFAT) használata javasolt, gyárilag is általában arra vannak formázva a pendrive-ok, van hogy gyorsabbak is azokkal az egyes teszteknél, de ez sem minden esetben érvényes. Normál esetben viszont egy megfelelő pendrive-nál nyilván NTFS fájlrendszer használatánál is lefut a CDM teszt reális időn belül és megfelelő értékekkel. Ha ennél az MR izénél nem, akkor az nem annyira normális, de nem is feltétlen hiba.

Ha NTFS-re formázva most kezeli a tévé a pendrive-ot, akkor nyilván támogatja az NTFS fájlrendszert. Vagyis lehet az MBR/GPT volt a gond, de az nem derült ki, hogy olyan téren történt-e változtatás. Ha nem, akkor viszont érdekes, mármint hogy ilyen összevissza működik ez a pendrive, vagy a tévénél az USB-s tárolóeszközök, illetve azoknál a fájlrendszerek kezelése... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4667) abdulka1 válasza King Unique (#4666) üzenetére


abdulka1
őstag

Mielőtt FAT32-re formáztam volna megnéztem, és MBR rendszerű volt, így ezen a téren nem történt változás, de nem működött a TV-n NTFS-re, és exFAT-ra formázva sem.
Még jó ideig van rá jótállás, addig próbálom minél többet használni de archiválni nem fogok rá. :D
Nagyon köszönöm a segítségedet, sokat tanultam belőle. :R

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#4668) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hali. Olyan problémám van, hogy a pendriveom fat32 fájlrendszerbe van formázva és nem tudok rá nagy fájlokat másolni. Android mobilon át tudom valahogy formázni. Ntfs vagy exfat-ba? Ill. melyikre lenne érdemes formázni? 720p Filmeket szeretnék rá masolni telefonról.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#4669) King Unique válasza BlackDevil (#4668) üzenetére


King Unique
titán

Ez eleve okostelefon, illetve Android specifikus kérdés, amit elsődlegesen értelemszerűen az okostelefonok téma megfelelő topikjában kellene feltenni. Meg függ attól is milyen Android fut a telefonon, annál milyen formázási lehetőségek vannak, milyen fájlrendszereket támogat, stb. Amúgy inkább exFAT, de manapság már van mindenféle alkalmazás Androidra, amivel az exFAT mellett az NTFS támogatása is megoldható (példa), ha esetleg nem támogatná natívan az adott verzió.
Másik megoldás máshol, pl. PC-n, azon futó Windowson formázni a pendrive-ot, majd utána csatlakoztatni a telefonhoz. De ott is tudni kellene, hogy milyen fájlrendszert kezel a telefon, az azon futó Android.

(#4670) Bende3254


Bende3254
újonc

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy a Kingston márkájú DataTraveler G4 16 gigás pendriveom egyszer csak írásvédett lett, és sehogy nem tudom megszűnetni. Próbáltam diskparttal, regedittel, mindennel de semmit sem használt egyik se
Ntfs-re van formázva.
Valaki találkozott már ilyennel? Vagy esetleg sikerült megoldania?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4671) King Unique válasza Bende3254 (#4670) üzenetére


King Unique
titán

Mármint ha a pendrive-ot parancssorban (DiskPart) nem lehet törölni és újraparticionálni így, valamint megszüntetni az írásvédett állapotot így, akkor vsz vezérlő, firmware szinten lett írásvédett. Az utóbbival viszont alapesetben nem lehet mit kezdeni, max. esetleg saját felelősségre kifejezetten ahhoz való (!) spéci firmware toolt ráereszteni és úgy megpróbálni megszüntetni, amiről már volt szó itt. De ha még garanciális a pendrive, akkor ilyenkor nyilván adja magát a garanciális csere, illetve akár az RMA, nem érdemes vele otthon szórakozni.
Maga az írásvédett állapot egyébként nem újdonság pendrive-oknál, ebben a topikban is számtalanszor volt már téma.

[ Szerkesztve ]

(#4672) Bende3254 válasza King Unique (#4671) üzenetére


Bende3254
újonc

Köszi szépen!
Azt hiszem inkább veszek egy másikat.
Sajnos nem találtam hozzá való progit. :(
Garancia meg nem volt rá, tescóban vettem.

(#4673) Doky586 válasza Bende3254 (#4670) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Csak lépésről lépésre haladj:
1- adatmentés
2- kukázás
3- új pen vásárlása
:)

[ Szerkesztve ]

(#4674) Bende3254 válasza Doky586 (#4673) üzenetére


Bende3254
újonc

Oké :)

(#4675) King Unique válasza Bende3254 (#4672) üzenetére


King Unique
titán

Attól, hogy ott vetted, még lehet rá garancia, jótállás. Meg ha megnézed a gyártó weboldalát, akkor a DataTraveler G4 sorozatra eleve 5 éves gyártói garancia van. + Nem véletlenül volt linkelve az RMA-s példa, nem feltétlen muszáj xy áruházba futkosni garancia ügyben, hanem lehet akár közvetlenül a gyártónál is intézni.
Ha inkább egy másik, új pendrive-ot veszel helyette, akkor csináld azt, te dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#4676) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Adott egy Maxell Speedboat 32GB USB 2.0 pendrive.
Kibontás után másoltam rá mikor eldobta a PC.
Azóta másik USB-n és újraindítás után sem tudok vele mit kezdeni.

Meghajtóbetűjele még van, de semmi.
Tudok vele valamit csinálni vagy ennek az élettartama ez a kettő perc volt?
üdv
szabi

(#4677) King Unique válasza -szabi- (#4676) üzenetére


King Unique
titán

Hát pl. azt, amiről nemrég egy másik válaszban volt szó, + az azokat, amikről az OS topikjában.

(#4678) -szabi- válasza King Unique (#4677) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Rádugtam a laptopra és ott is ugyanez volt.
Visszadugtam a PC-re gondoltam végigellenőrzöm amiket javasoltál.
Csatlakoztatás után felugrott egy üzenet, hogy nincs formázva.
Megtettem azóta működik.
Furcsa jelenség volt.
Köszi.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#4679) Ciccuka válasza -szabi- (#4678) üzenetére


Ciccuka
veterán

Csak stabil portba dugd! Pl gép hátulján az alaplapi portra.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4680) -szabi- válasza Ciccuka (#4679) üzenetére


-szabi-
őstag

Korán örültem, megint nem működik.

(#4681) -szabi-


-szabi-
őstag

Ezen az eltávolításon és újraindításon már túl vagyok.

Mikor felismerte akkor USB DISK 2.0 néven szerepelt, ha nem működik akkor 2269PRAM a neve.
Eszközkezelő szerint minden rendben:

Eseménynaplós bejegyzések:
Device USB\VID_13FE&PID_3E00\6&3a6a7fd9&0&2 was not migrated due to partial or ambiguous match.
Last Device Instance Id: USB\VID_04B0&PID_0136\000045383847
Class Guid: {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}
Location Path: PCIROOT(0)#PCI(1A00)#USBROOT(0)#USB(1)#USB(2)
Migration Rank: 0xF000FFFF00000030
Present: false
Status: 0xC0000719
-----------
Device USB\VID_13FE&PID_3E00\6&3a6a7fd9&0&2 was configured.
Driver Name: usbstor.inf
Class Guid: {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}
Driver Date: 06/21/2006
Driver Version: 10.0.18362.1
Driver Provider: Microsoft
Driver Section: USBSTOR_BULK.NT
Driver Rank: 0xFF2000
Matching Device Id: USB\Class_08&SubClass_06&Prot_50
Outranked Drivers:
Device Updated: false
Parent Device: USB\VID_8087&PID_0020\5&6c6ec2e&0&1
-----------
Device USB\VID_13FE&PID_3E00\6&3a6a7fd9&0&2 was started.
Driver Name: usbstor.inf
Class Guid: {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}
Service: USBSTOR
Lower Filters:
Upper Filters:

[ Szerkesztve ]

(#4682) Mentát


Mentát
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy 16GB-os promó pendrive. Először alaplap BIOS-t tettem rá, sikeresen frissítettem vele egy gép BIOS-át. Utána egy Win10 image-et írtam ki Rufus-szal. Sikeresen kiírtam, de a gép nem akart bootolni róla, ezért kerestem egy másik image-et, de ennek az írása közben a rusus olyan üzenettel megállt, hogy nem tudja kibontani az image-et. Na ezóta nem lehet mit kezdeni a pendrive-val, a windows ugyan felismeri és betűjelet is kap, de formázni már nem lehet. A diskpart is azt mondja hogy a disk státusza "No Media", a CLEAN-re azt mondja, Virtuális Disk Service error: nincs adathordozó az eszközben. A Lemezkezelöben ott van, de pl. a Minitool Partition Wizard Free nem jeleníti meg.Mivel kéne próbálkoznom hogy alaphelyzetbe állítsam?

Clint Eastwood bekaphatja...

(#4683) King Unique válasza Mentát (#4682) üzenetére


King Unique
titán

Ilyen normál esetben egy megfelelő állapotú pendrive-nál nyilván nincsen és annál nyilván nem dob olyan hibaüzenetet a Rufus sem. Ha nálad igen, akkor ott kapásból felmerül a pendrive hibája... Ha a Windowsban 0 bájt a kapacitása, nem használnak ezen és ezen módszerek sem, valamint a pendrive gyártónak saját recovery eszköze sem (példa), másik USB-portban, másik gépen és/vagy operációs rendszerrel is ezt produkálja, akkor marad a pendrive garanciális cseréje, vagy annak híján a kukázása.

"16GB-os promó pendrive"

Amiknek egy (nagy) része gyakran ipari hulladék és azoknál pláne nem meglepő a meghibásodás, meg azoknál emiatt pláne nincs miről beszélni...

[ Szerkesztve ]

(#4684) PubliCat


PubliCat
tag

Sziasztok,

Van egy Verbatim Store N GO 3.0 8gb penyóm, amit úgy formáztam meg, hogy tableten tudjunk róla filmet nézni.

Viszont most nem ismeri fel a gépem, mint háttértár. Az eszközeleő felismeri, jól is máküdik szerinte (eltávolítottam, letiltottam, illesztőprogit frissítettem,stb, és az eszközkezelő még mindig látja, de mint meghajtó, mint háttértár nem látom sem TC-ben, sem az intézőben.

Ilyenkor mi a teendő?

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#4685) Doky586 válasza PubliCat (#4684) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Adsz neki betüjelet. Lemezkezelőben.

(#4686) PubliCat válasza Doky586 (#4685) üzenetére


PubliCat
tag

Megtörtént, ugyanúgy viselkedik.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#4687) PubliCat válasza Doky586 (#4685) üzenetére


PubliCat
tag

Amikor G-net akarom elnevezni, nem talál elérési utat. Törlöm a kötetet, hozzárendelem a G betűt, és nem engedi formázni, majd hozzárendeli az F betűt, G helyett, és nem tudom módosítani a betűjét :D Egyik oldalt Gnek van felírva, másikoldalt F-nek, és nem találkoznak.

"Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

(#4688) King Unique válasza PubliCat (#4684) üzenetére


King Unique
titán

Nem derült ki, hogy milyen fájlrendszerre lett formázva a pendrive, hol és mivel. De ha a másik hozzászólásod alapján nincsen meghajtóbetűjele, akkor nyilván hozzá kellene rendelni egyet, máskülönben annak híján eleve nem fog megjelenni a fájlkezelőben. Illetve ha ütközés van az F és G között, akkor másikat, az ABC-ből lehet válogatni bőven egészen Z-ig. De persze itt is normál esetben nyilván nem RAW-nak kellene lenni a pendrive-on lévő kötetnek, hanem pl. FAT32/exFAT/NTFS fájlrendszerűnek. Ha jelenleg nincsen rajta semmilyen fontos adat, akkor törölni kellene és újraparticionálni parancssorban (DiskPart), illetve azt is pl. így. Ha utána sem működik megfelelően, vagy nem lehet törölni, particionálni, formázni stb., nem lett írásvédettként beállítva a pendrive, akkor felmerülhet annak hibája is...

[ Szerkesztve ]

(#4689) RobbeV0201 válasza -szabi- (#4676) üzenetére


RobbeV0201
tag

Üdv!

Nekem is ez lenne a problémám, NAND USB2DISK -nek ismeri fel a lemezkezelő, van meghajtóbetűjel, a diskpartban ki tudom választani, viszont a "clean" parancs már nem működik. Minden említett utat végigjártam, három gépen is ugyan ez a jelenség.
Menthető esetleg? Bootpendrive volt, 2x lett róla rendszer rakva.
Microdrive "márka"

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#4690) King Unique válasza RobbeV0201 (#4689) üzenetére


King Unique
titán

Mármint ha az övéhez hasonlóan esetedben is üres lemezként jelenik meg a pendrive a Windowsban és 0 bájt a kapacitása, nem használnak ezen és ezen módszerek sem, valamint a pendrive gyártónak saját recovery eszköze sem (ha van), másik USB-portban, másik gépen és/vagy operációs rendszerrel is ezt produkálja, akkor marad a pendrive garanciális cseréje, vagy annak híján a kukázása, mivel tönkrement.

"Menthető esetleg"

Ha a "clean" parancsot említetted, akkor vélhetően nincsen rajta fontos adat és nem cél az adatmentés. Ez esetben ha a pendrive tönkrement, akkor meg nyilván sokat nem érdemes szórakozni vele, marad a garis csere, vagy annak híján a kuka és veszel másikat, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4691) RobbeV0201 válasza King Unique (#4690) üzenetére


RobbeV0201
tag

Sajnos igen, az említett módszerek közül semmi sem segített.
Nincs rajta fontos adat, bootpendriveként volt használva, a pendrive mentése azért lett volna opció, mert esedékes lett volna gyorsban egy újratelepítés,másik pendriveom meg nincs erre a célra, vagyis nem volt tegnap, a sürgősségre való tekintettel vettem is egy másikat :(

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#4692) Hegyirabló válasza fgabor87 (#1907) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tökéletesen sikerült, köszönöm szépen! :)

Honeste vivere, neminem laedere, suum cuique tribuere.

(#4693) overland


overland
aktív tag

Sziasztok!

Régebben vettem egy ilyen fake pendrive-ot akkor próbáltam átmenteni, h 4-8gb jó lehet autóba, nem sikerült, félretettem. Most újra a kezembe került, de nem látja a win10, diskpart sem...

tudna valaki segíteni mit tehetek?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#4694) overland válasza overland (#4693) üzenetére


overland
aktív tag

Eszembe jutott, hogy akkoriban megpróbáltam belőle telepítő win-t csinálni, abban halt meg... :( és azóta nem látszik hiába dugom bárhová

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#4695) Doky586 válasza overland (#4693) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Hibás a linked.
Valami emailt és jelszót követel(ne) anélkül semmit se mutat..

(#4696) overland válasza Doky586 (#4695) üzenetére


overland
aktív tag

sorry

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#4697) Ciccuka válasza overland (#4693) üzenetére


Ciccuka
veterán

ChipGenius 4.19.1225
Flash Drive Information Extractor 9.3.0.630

Ezekkel nézd meg mit mutat

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4698) overland válasza Ciccuka (#4697) üzenetére


overland
aktív tag

a másik nem talál pendrive-ot

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#4699) Ciccuka válasza overland (#4698) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez nem írja ki, hogy milyen chip-es. Ha a másik se találja meg, akkor nem érdemes vele foglalkozni szerintem.

Fake pendrive javítási segédlet

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4700) overland válasza Ciccuka (#4699) üzenetére


overland
aktív tag

Érdekes, pedig az elején tettem rá zenét...
Az tönkretehette, hogy telepítőt akartam ráírni?

[ Szerkesztve ]

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Pendrive probléma
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.