Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10693) Zοltta


Zοltta
senior tag

Sziasztok!

A napokban sajnos beadta a kulcsot a rég szeretett Pendrive-om , egy Kingston Datatraveler G4 / 32gb.
Pár hétig nem használtam , és most akartam volna elővenni, hogy filmet tegyek rá, erre olyannal állt elő, hogy írásvédett meg formázhatatlan stb...
Linux - Diskpart - csökkentet módban is próbáltam ,de semmire nem reagál, mivel offline módba került , így utána keresve sok más típusú pendrive tulajok is ugyan ezzel a hibával szembesültek mint én és , írtam is a Hibás Pendrive topikba,de sajnos King Unique által tanácsolt megoldások sem segítettek.

De Szerencsére , írtam jim bcs-nek pmben hátha tud valamilyen Kingston elérhetőséget, hogy jelezni tudjam feléjük ,hogy ez történt velem, és hátha tudnak segíteni... és olyan dolog történt amit még magam sem hittem volna..

A Kingston is olyan rendes volt, hogy egy eredeti nem szerkesztett képet kért csak a pendriveról.
Sajnos a vásárlási blokkot nem őriztem, meg , mivel nem gondoltam volna ,hogy valaha is szükségem lenne rá.

Annyira barátságosak Support részen, hogy felajánlották ,hogy 10 napon belül küldenek egy csere darabot amint készletre érkezik , csak adjam meg a pontos lakcímemet és nem kell, vissza küldenem a részükre a hibás darabot.
Szerencsére még az 5 éven belül vagyok garanciailag, de még ezzel sem cicóztak , kapásból készségesen, segítettek, mindenben ,hogy mihamarabb küldjék a csere darabot!

Azt nem tudom ,hogy szabad e linkelni ide ilyet, de ha bárkinek is hasonló gondja lenne akkor a következő linken megadva a pontos Pendrive adatokat kitöltve, és mindezt angolul elküldést követően, pár órán belül amint megkapják a levelet nem hagynak magadra azonnal válaszolnak!

Garanciacsere (RMA)

Kötelező kitölteni az összes csillagos részt!

Még egyszer köszönöm jim bcs és King Unique! a segítségetek! :R

Jelentkezem amint a kezembe veszem az új drágaságomat :)!

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.