Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cicaslany86

    aktív tag

    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Rendeltem , áru nem érkezik meg, eladó csak azt mondja 3 naponta hogy várjak tovább. Megelégeltem a 3. ilyen levelet és elozetes figyelmeztetés után (ha nem történik semmi, palpalhoz fordulok) dispute-ot nyitottam. Paypal-os levelre sem jött válasz, az utolso levelet ott is meg emailben ia elkuldtem nekik. Irtam a tovabbiakban a paypalon keresztül írjanak. Paypalon semmi valasz, emailben irtak, szokásosat, majd eszkaláltam a paypal felé a problémát. Nyilván meg kellett kapniuk az ott küldött 3 levelet is de semmi. Utolsó levele az eladónak az,hogy átadták az adataimat a személyzetnek, reagáljak 48 oran belül,hogy megoldhassák az ügyet. Jól tudom,hogy ha eszkalálom paypal felé a problémát, nem beszélhetek emailben az eladóval? Lehet már összeesküvés elmélet, de azt gyanitom arra játszanak,hogy PP emiatt zárja az ügyet. Vagy 3x irtam,hogy kérem vissza a pénzem,mert sehol az áru és a nyomkövetési szám is azt mutatja nem küldték el, nem hinném,hogy valoban meg akarnak oldani bármit is.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés