Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:35:44

LOGOUT.hu

A topik a PayPal használatához kapcsolódó kérdésekkel foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17340) binor91


binor91
csendes tag

Visszaolvastam jó pár hozzászólást, de pont ilyen fele-fele utalással kapcsolatosat nem találtam, így kérném a segítségeteket, hisz ekkora összeget még nem mozgattam külföldre.
Ezt szeretném megvásárolni a lehető legkedvezőbb opcióban. (Vásárlóvédelem, kezelési-árfolyam költség minimalizálása.)

Forint alapú OTP Mastercardom van és ehhez kapcsolva egy forint alapú Paypal fiók.
Paypalra kapni fogok 1000$-t Amerikából és ezt egészíteném ki OTP-ről, hogy meglegyen a hivatkozásban látott összeg.
Egy ismerősöm már kétszer is rendelt innen, mindkétszer 20-30 ezres extra költség számolódott fel neki a Paypal miatt. Ezt jó lenne elkerülni, de nem tudom melyik opció a legjobb:

1; Paypal fizetésre nyomok, ahol automatikusan kiegyenlíti a fizetést OTP kártyámról.
2; Paypalon kiegészítem az egyenlegemet OTP-ről és utána fizetek tisztán Paypalról.
3; Paypalról kiutalom OTP-re az 1000$-t és OTP-ről Mastercarddal fizetem ki a gépet.
4; Webkártyát közbeiktatom esetleg? (Nem tudom mi az előnye és mivel jár.)

(Ha jól sejtem az 1000$-ból fog levonni a Paypal néhány százalékot, ezt már lélekben belekalkuláltam természetesen.)

Nagyon köszönöm előre is! :) :R

binor91 felhasználónak 403 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon! Regisztráció dátuma: 2010-10-24 15:28

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  PayPal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.