Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) sith7 válasza TrollBalint (#22549) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem figyelsz ? :P
Pedig meg is osztottam az örömömet :)) [link]

Tudom nem vigasztal , de ha ezek nem estek volna, akkor sehol nem lennék ... ahogy az előző karaktereimmel ... azokkal is csak azért jutottam el odáig, ahol most vagyok, mert jóakaratú fórumtársak adtak jó cuccokat. :K

Ehhez a játékhoz rengeteg idő + jó RNG kell .. ezt most már én is (be)látom :)

(#22552) TrollBalint válasza sith7 (#22551) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én valamiért kettőre emlékeztem, nem 5-re.

Rizseslecsó: Rég láttalak, még élsz? De akkor utólag, Boldog Isten éltessen :D Ha valami konkrét dolog kell, akkor szólj, hátha lapul a láda mélyén :) Vagy ha craft kell, végre meg van a 6 socket is, már csak a 6L kellene.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22553) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

"3.8.1c Hotfix:

Fixed a client crash that resulted in Exception: Map and Exception: CreateTexture2D errors that could sometimes occur when fighting Vorici."

#22549.: De lehet nekem volt már nem emlékszem rá , elég sok minden történt azóta , és annyira elmerültem a minyonokba se látok hallok ;]

#22551.: Szerintem csak jó szerencse , mert ha esik eleve olyan ami a buildedhez kell vagy csak eleve jó res life kombós dolgok már spóroltál , ezen felül jön még a currency farm vagy adás-vétel akkor meg nyert ügy, igazából jól oszd be az időd és tudd mit szeretnél , és főképp élvezd a játékod és ne ezen rággodj mennyi "cashed " van :)

22550.: Nándi ha kell valami irjál rám ha fent vagyok aztán megbeszéljük, énis egy ideig icicle minet toltam de T10nél már kezd kevés lenni megfelelő itemek nélkül amik most nem tom mennyire drágák de 2 hete még húzos áraik voltak, akkor váltottam glacier cascadre ami jóval könyebb és erősebb is, a cucc meg hát kell oda is főleg szerintem defenziv szempontból mert nekem nagyon papirnak hatott.

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22554) Badlof2k válasza Badlof2k (#22553) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Sorry a duppláért Bálint addoltalak firend listhez most vagyok delvbe abbys citynél a 6link is ott van nem vagy a 6 sox? vagy a 6 link más nevű abbys helyen van? Nekem is Sirdond adta meg csak azért,mert akkor megosztom ^^

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22555) Rizseslescó válasza TrollBalint (#22552) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Csak elvétve jutok fel, de a 7n délelőtt ráérek, ha gondolod? :K :B
Ne szépítsem a 3. karim a ligában, de azt hiszem ennél leragadok, csak még nem is tudom melyik leírást kövessem. Nagyon tetszik a mostani miner, csak ugye totem és tank után, kicsit ügyesebbnek kell lennem hozzá. :C :R Köszönöm szépen, hogy felköszöntöttél a 23+ szülinapomon

(#22556) Rizseslescó válasza Badlof2k (#22553) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

ööö nem Nándi vagyok :( :( :F :F de minden segítséget elfoadok, de egy működő linkért most ölni tudnék :R :R

(#22557) TrollBalint válasza Badlof2k (#22554) üzenetére


TrollBalint
addikt

fejből én sem tudom, de azt hiszem Abyssal chamberbnél van a 6S, és valami Primeval chamber, vagy mi az ördögnél van a 6L. Sajna most nem fogok tudni felmenni :(

Rizseslecsó: igazán nincs mit :) Én fixen, egy műszakban dolgozom, úgyhogy max 5-6 szoktam tudni felmenni, ha éppen ráérek.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22558) Rizseslescó válasza TrollBalint (#22557) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Sajnálom, akkor nem ütközünk.. :( :O :((( Délután ha otthon vagyok, ki se látok a munkából, no meg életem párjával foglalkozom, na meg kamaszodik-kanászodik a kölök, szóval nem 1xű a helyzet, de sose mond, hogy soha...

(#22559) Badlof2k válasza Rizseslescó (#22556) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem neked Brandon81 zárójelben(nandi31) acc kari név ? :F :D mert tudom hogy fent vagy a listámon de.. lehet én keverek valamit.. haha minden esetre elnézésedet kérem báttya :) kari linknek pedig [link] a BadlofTrapper a minerem , nem fullos de iránynak jó lehet , Iron fórumtárs többet tudna mondani plusz ő is linkelte emlékeim szerint korábban már a karakterét igy ha vissza keresed megtudod nézni :)

Bálint.: Akkor ha belefutok olyanba akkor majd szólok vagy félre rakom nekem már megvan nem sürgős :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22560) Rizseslescó válasza Badlof2k (#22559) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszi a tippet és a linket, akkor átböngészem.. legalább nem 1helyben topogok..

(#22561) Badlof2k válasza Rizseslescó (#22560) üzenetére


Badlof2k
senior tag

A lényeg a sisak azt nezd majd , a pancel six linke nem erdekes az csak ugy beraktam nem art alapon , aurak kesztyuben , movement skill meg defenset gondolom kiokoskodod :)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22562) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mi az a barna fos ami kihömpölyög a blight portalból és azonnal megöl?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22563) Plazmacucci válasza Plazmacucci (#22562) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mind1, kiesett az első saját b. map :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22564) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Ja azt el is felejtettem, hogy bejött a klasszikus, a falábat vágja le a villamos szituáció. Merci lab, enchant a Tempest Bindingra, "Brand penetrates 8% resistance", yeeehaa! Második ránézésre látom, hogy armageddon brand és fire pen. :O

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22565) sirdond válasza Har_melin (#22564) üzenetére


sirdond
őstag

egyszerű, át kell speccelni armageddon brand-re :D

(#22566) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

3.8.1d
ou can now use the Anoint Items option when talking to Cassia without having completed the Blight Tutorial encounter. This allows players in Standard league to anoint items by talking to Cassia in a Blighted Map.

wat?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22567) Badlof2k válasza Plazmacucci (#22566) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Hc karik gondolom amik stbe kerulnek es megmaradt blight mappot letudja futni meg ott bar minek :D

Azert az fura pl ahogy olvastam a patch noteot blight map droprol egy szo sincs . majd 1 ho alatt oszesen 6 esett 😁namindegy 🤷🏻‍♂️

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22568) sirdond válasza Plazmacucci (#22566) üzenetére


sirdond
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#22569) Plazmacucci válasza Badlof2k (#22567) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tehát átesnek standardba, és ott a megmaradt olajukkal craftolnak és értékesítenek. Fura.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22570) TrollBalint válasza Badlof2k (#22567) üzenetére


TrollBalint
addikt

De ha jól sejtem, blight specifikus loot nem lehet, hiába blight a map

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22571) sirdond válasza Plazmacucci (#22566) üzenetére


sirdond
őstag

"Fixed a bug where some of Cassia's dialogue did not respect the Dialogue Volume setting."

DIVINE POOOOOWER :D

(#22572) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Na, kipróbáltam egy T4 blight mapot :(( Minden szépen ment úgy két percig, amikor már kezdett sok monszta érkezni a pumpához, aztán 5s szünet és pump destroyed. Azt hiszem, inkább hanyagolom egy darabig.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22573) sith7 válasza Har_melin (#22572) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem a következőt add el , jobban jársz vele .. T2 - es blight map - ért adtak 40 chaos -t, a múlt héten

(#22574) Plazmacucci válasza sith7 (#22573) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ma már nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22575) TrollBalint válasza Har_melin (#22572) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ekkora lag volt?
Amúgy milyen blight mapon mentél, rare, lehet tudni a módosítókat?
Tegnap olvastam, hogy a twinned módosító blight mapon az összes unique bossra vonatkozik ;]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22576) sith7 válasza Plazmacucci (#22574) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor jó időben adtam el :K

(#22577) BoneDragon válasza TrollBalint (#22575) üzenetére


BoneDragon
veterán

En egy olyat toltam, T13-at. Nagyjabol 2 percig birtam, utana instant halt a vilagito here. Soha tobbet. :D

(#22578) Plazmacucci válasza sith7 (#22576) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Úgy láttam t8 megy most 30 körül. Szerintem nem érdemes eladni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22579) TrollBalint válasza BoneDragon (#22577) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha dögivel lennék blight mapokból, akkor biztos nyomnék egyet, csak úgy kíváncsiságból, de nem T13-on :D Ahhoz még kellene ennem jó pár gombócot :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22580) brunnehilde válasza Har_melin (#22572) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Dobd be eladásra. Amig el nem adod, tudok adni Tempest sisakot, én már nem használom. :)) Blight map meg lehet, hogy még korán volt. T15-t is futottam már nem egyet, build birja. :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#22581) Badlof2k válasza Har_melin (#22572) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ha kell help addolj es besegitek szivesen a loot lehet a tied , nekem eleg ha megvan a tier :)

#22569 hat ja fura minek fuss le stbe ha ligat akar jatszani :D ..

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22582) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Jut eszembe, a piramis szintjét mi határozza meg? A legmagasabb teljesitett mapot veszi, vagy valamit átlagol?

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#22583) TrollBalint válasza brunnehilde (#22582) üzenetére


TrollBalint
addikt

Régen írtak egy képletet, de nekem azzal nem jött ki. Az valami olyasmi volt, hogy az átlag level + 10, de szerintem simán csak átlagol.

Jól látom, hogy többen rajta vannak (lennének) a challenge-eken? Mert én benne vagyok, hogy összefogunk, hogy hamarabb meglegyen. Nézegettem egy-kettőt, de summonerrel ezek felejtősek (úgy megölni valakit, hogy ez meg az legyen így meg úgy) belépek és már rá rontanak :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22584) brunnehilde válasza TrollBalint (#22583) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Őőő... értem. :p Ugyanez a gondom Storm Branddel is. Meg ez a possessed beyond boss. Mennyi az esélye, hogy épp akkor jelenik meg, mikor egy spirit is ott van és meg is szállja. Jó vicc. Rühellem ezeket a bossos challengeket. 3-4 biztosan kimarad nálam, de a 36 teljesithető. 30 már kész, 1 nyamvadt rogue exile hiányzik, igaz, kb 3 hete 31/32-n áll. :D Atlas mission, unique maps, blighted maps, ezek gond nélkül meglesznek. Ault kell találnom Delveben, meg mondjuk elérni a Lvl100-t és akkor az endgame grinds is pipa. :U

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#22585) TrollBalint válasza brunnehilde (#22584) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hogy te ilyen jól nyomod, hogy már 30-nál jársz. Az igen, én még csak 15-nél, bár én mindig a 24-re szoktam menni, de azért a 36 se lenne rossz :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22586) Har_melin


Har_melin
Topikgazda

Nem a builddel volt a baj, az működött, kurva nagy volt a lag. Mire visszajött, már vége volt a pumpának.

Nem emlékszem a map modokra, azok nem voltak vészesek (szerintem), viszont ráraktam három tealt, hogy jobb legyen a drop, ami persze a pack size-ot is növeli. Lehet, hogy ezt nem kellett volna, de kíváncsi voltam, hogy lvl78-on mennyire bír egy T4 blight mapot.

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22587) Har_melin válasza brunnehilde (#22580) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

köszi, a sisak már megvan :)

Védd a fákat - egyél hódot!

(#22588) sith7 válasza Plazmacucci (#22578) üzenetére


sith7
nagyúr

elhiszem, azóta nem néztem

hááát nem tudom ... jön belőle fixen 30 chaos értékű cucc ?
persze, ha esik, akkor akár több exa - s cucc is lehet ... de a lagg nem engedi játszani az ilyen mapokat :(

(#22589) Badlof2k válasza brunnehilde (#22584) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Ehm hogy is van meg neked ennyi challange egyebkent kerem alasan?🙄

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22590) Rizseslescó válasza Badlof2k (#22561) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Köszi again :R Bevallom felcsigáztad a kedélyeket és most jobban meg vagyok lőve, mint annakelőtte :F :F :U ;] de egy próbát megér a dolog.. ha jól gondolom, akkor a GC profitál coldból és fizikálból is? Ma is esett egy execske, megnézem mibe mennek azok a cuccok, amik rajtatok vannak. Jelenleg IC mine 30K sebzést ír a karilapon a skillnél, az gáz, vagy már elfogadható?

(#22591) TrollBalint válasza Badlof2k (#22589) üzenetére


TrollBalint
addikt

Te is úgy látod, hogy nincs rajta sapka? :DDD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22592) sith7 válasza TrollBalint (#22591) üzenetére


sith7
nagyúr

de még cigaretta se volt nála, se füstszűrős, sem pedig nem füstszűrős :C

(#22593) TrollBalint válasza Har_melin (#22572) üzenetére


TrollBalint
addikt

Ha esetleg mégis belevágnál újra, ezen az oldalon írnak némi taktikát / trükköt: [link]
Nem csak a tornyok használatához, hanem a lag csökkentésére is. (Ez utóbbi a legalján van az oldalnak: Lag reduction)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22594) Badlof2k válasza Rizseslescó (#22590) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Igen meg nem , mivel spell es mem attack igy a sima fizik pumpalas nem mukodik , plusz kell a ket trashold jewel neki , ami a spell 100% physic dmget colda konvertalja 😊 ez boven eleg es passiv fa kiraka rendesen meg pumpalja , ezen felul a gemek amik lenyegesek es a sharper base helmet minde damage es gem level moddal :) plusz jo ha van rajta hypotherm igy lesz 6link , a dmg nem rossz de szerintem hulyen szamolja a dpset az ingame tool tip .Ja igen nem probaltam hogy mi a jobb neki hatred skitterbottal vagy skitter , herald of purityval ami ugye flat physet ad spellnek is .En hatred skitter enlighten komboval toltam .

Balint.: En nemtom de nagyon makos es gazdag ha igy osszejott a 30 :) bar elso het utan lattam redditen postot 40/40esrol, szal 🤷🏻‍♂️ nekem a 24 cel , 18 megvan ami hatot leakarok vadaszni az hozhato csak kell egykis vasarlas meg szerencse pl exileok meg a rare blight mobokbol ketto nincs meg .

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22595) Rizseslescó válasza Badlof2k (#22594) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem győzöm köszönni :C :R I.area dob rajta amúgy, mert néztem, hogy össze lehet hozni 7 linket is az Area+t&Mine dmg+Hypo triumvirátussal fejesben :Y :Y Ma kicsit vásárolgattam és vettem egy kesztyűt amin %dmg van a freezelt enemyre+ 2 jó wandot+amut.. hálistennek a fán nem kell sokat variálni, mondjuk asc. pontok nekem lehet máshogy vannak..
Amúgy nem Nándi, hanem Pistitusz vok . :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#22596) Badlof2k válasza Rizseslescó (#22595) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Tudom azert nem ertme ki lehet akkor az a friend namind1 , hat conc area tobber er incr area csak az aoet noveli dmget annyira nem szal az max mob packnal lehet elony de boss es single targetbe nem annyira elonyos .

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22597) Rizseslescó válasza Badlof2k (#22596) üzenetére


Rizseslescó
aktív tag

Nem Nándi a Grim dawn-ból?? :F

(#22598) TrollBalint válasza Badlof2k (#22596) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nekem is fent van, de a Nándi az a "mellékszöveg", amit szabadon lehet változtatni

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#22599) Badlof2k válasza Rizseslescó (#22597) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Mer latnam poeba hogy jatszik marmint tudtomal nem tolja es o amugyse van rajta a friend listemen seholsem 😂

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#22600) Har_melin válasza TrollBalint (#22593) üzenetére


Har_melin
Topikgazda

Köszi, de sajnos ahogy olvasom, nekem ezzel együtt volt szívás. Én eleve arra mentem, hogy majd a pumpa környékét kontrollálom, mert a fene se rohangál végig egy csomó, állandóan változó szálat. Gaze towert nem használok, csak a lassítót.

Azt hiszem, most inkább eladom maradék három blight mapot (T4, T5, T6), felszerelni a buildet és majd később újra próbálkozom. Ahogy olvastam, a lag egyik fő oka, a túl sok monszta, ergo ha gyorsabban tudom leölni őket (jobb a gear, nagyobb a sebzés), akkor talán(!) majd megoldható lesz ez is. A másik, hogy lehetőleg olyan mapot választok majd, ami zárt, hogy a monsztákat ne csak a szálak tereljék, hanem a támadásaikat is korlátozzák a falak.

Védd a fákat - egyél hódot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.