Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31312) arn77 válasza renatto (#31297) üzenetére


arn77
aktív tag

Idáig csak pozitív észrevételeim vannak. A menü az a szokásos fapados Panasonic menü. Elveszni nem tudsz benne, mert annyira egyszerű. Nem olyan látványos mint egy WebOs. A Panasonic tévéknél tudod nézni menün belül az üzemórát is. Van akinek ez is számít. Beállítási, finomhangolási lehetőség sokkal több van benne mint az LG-be, de nem is nagyon kellett belenyúlni, mert az alap beállítások is szinte tökéletesek. A képe nekem sokkal nyugodtabb mint az LG-é. HDR-nél észrevehetőbb a kisebb fényerő, de bőven elég így is. Szerintem ezért látom nyugodtabbnak a képet. Szebbek, pontosabbak, teltebbek a színek. Filmnézés közben nem jön elő semmilyen Banding, az LG-nél volt egy pár vastagabb csíkom amit filmeknél is láttam. A pixelfrissítő hasonlóképp működik mint az LG-ben. Talán 4 óra használat után kikapcsoláskor nem pirosra hanem narancsra vált a led és kb. 5-6 perc után kattan a relé, ekkor vált pirosra. Működés közben viszont zölden világít ami nem kapcsolható ki, de 2 nap alatt megszoktam.
Hangról nem tudok nyilatkozni, mert a hangerő csúszka nullán áll, erősítőn keresztül szólaltatom meg a filmeket.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.